• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
já nevím zda těm odhadům váhy mám věřit,pač mě řekl minule že sme malí a teď zase se mi zdá že naměřil nějak MOC
20. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a když se narodil šíma tak v pátek mi řekl dle utz že má 3300g a narodil se s porodní váhou 2700g
20. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zapomněla napsat že se narodil v neděli :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak odhady váhy dle toho UTZ jsou +-500gr, takže na to nespoléhat :wink:
20. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, mám taky slíbené malé miminko, ale za poslední měsíc jsem přibrala asi 3kila tak nevim.Možná to dohání. I když mi začly otoky nohou, tak to snad bude tím.
20. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no s těma plínkama,víš jak jednorázovky jsou vlastně igelit,dej si ho na pusu a dýchej a dej si na pusi bavlnu a dýchej.A jak už jsem tu kdysi psala já to srovnávám s vložkama,stačí mi je mít necelý týden kor v létě a mám dost,né tak je nosit 2 roky v kuse.ale v pařákách mám v plánu mít malou v kočárku rozbalenou.Jinak teda mám zásobu jednorázovek a počítám že určitě i něco dostanu,ale na doma stopro prací,možná časem jenom prací.
20. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dám sprchu a valím na kafíčko a do cvičení.Chvíli jsem seděla na dvorku a háčkovala a jsem pěkně mokrá.
20. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojo, to je přesně ono :wink:
20. dub 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAF !!! tak jsem zpátky doma... pěkná procházka... tam se mi šlo blbě, když člověk netuší, zpátky už to bylo lepší..... v sobotu musím do nemocnice ještě jednou na kontrolu, když se mi prý nepřitíží.... jinak jinej doktor- jiný hodnocení... to se dá chápat.... ale víc hlav- víc ví :wink: ... tak malej zas tak malej neni... když mi ráno řekly 2900g tak to se mi zamlouvalo, odpoledne 3300g a to už je na mě dost, čekala jsem že budu tlačit tak tři dvacet :unamused: . plodovky taky prej akorát.... jen ta placenta- to pitomý kouření!!! a nejlepší je, že když už člověk přestane (není se teda čím chlubit), že kdybych v těch třech denně pokračovala, tak je to lepší. :sunglasses:
20. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 co máš s placentou k vuli kouření?
20. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 copak je kvůli kouření? Já jsem taky dost dlouho kouřila... :pensive:
20. dub 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kontrola dopadla dobře před 14 dnama cs0 dnes cs2- pomalu a jistě se začínám otevírat,ale malej se zase předváděl,v čekárně bylo spousta lidi a tak jsem krafali a náš malej se zapojoval až to jednu pani rozesmálo
20. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás při dnešku a moc gratuluji k dobrým výsledkům z kontrol co jste dneska byli. Já mám kontrolu až příští týden v úterý, ale bojím se, že je to ještě strašně moc daleko. Dneska mám od rána bolesti tam dole - neboli roditel, tak nevím co to má znamenat. No doufám, že nic - ještě mám čas. Ale vím, že takhle mě to bolelo den před porodem první dcerky. ..... Bojím, bojím, fakt mám ještě moře času. Raději jsem ani nešla s malou ven, abych nemusela chodit, protože při chůzi to bolí nejvíc. Taky to některá tak máte?
20. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jste tu psali o tulinkování a jak některé už ani nevíte co to je.... Tak já se připojuji k vám. Ze začátku jsme nesměli, měla jsem na začátku těhu problémy, že sotva jsem zjistilia, že jsem těhotná, tak jsem začala silně kvrácet - dokonce jsem myslela že je po mimču, takže mám rizikové těhu a pak když to ustalo, tak ten strach nějak ve mě zůstal a nejen ve mě, ale i v přítelovi. Takže u nás je to oboustranný. Takže fakt už nevím co to je. :slight_smile:
20. dub 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy gratulka ke KO :slight_smile:
20. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 cusik, ja jdu taky v utery na kontrolu, chodis do kohoutek?
20. dub 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Ahojky, to bude čípek ne? Mě to tam takhle bolí jak je už malej navalenej hooooodně dole :frowning2: Snad to nic vážného nebude...
To já jsem od začátku v pohodě mohla sexovat, ale pak ve 27tt mi to gyndr. zatrhla kvůli předčasnému otevírání :confounded: Takže se těším na ten 38týden abysme to už mohli s manželem "prubnout" :grinning:
20. dub 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nene, chodím do města.
20. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to je docela možný, že to bude čípek. Ale hlavně ať se ještě nezkracuje. Musím ještě vydržet.
20. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No, koukám, že máš ještě čas... tak koukej se šetřit a drž se :wink:
20. dub 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy @monny89 kouření způsobuje předčasné stárnutí placenty ( placenta má svou životnost..myslím, že 42 týdnů, proto se pak porody vyvolávají, páč nemá být miminko odkud živeno--- takhle jsem to já pochopila).... no a tím, že rychleji stárne ( to mi ukazovali, jako takový fleky na placentě), tak může být miminko míň živený asi a ke konci třeba vůbec, proto mě asi sledujou. tohle všechno je spíš jak já jsem to pochopila, oni ti doktoři akorát řeknou, že kouření je špatný a pak se nediv, že máš problémy, ale nikdo nic nevysvětlí. jinak já kouřila dost a kvůli financím jsem do konce roku chodila do práce ( což byl dost vytíženej a zakouřenej bar) pak od toho novýho roku už jsem si dala tak tři denně a to ještě ty nejtenčí a nejslabší a od 1.4. už jsem to do huby nevzala.............. a dneska, když vydím, že to šlo docela samo přestat, tak bych si nejradši nafackovala :frowning2: :frowning2: :frowning2: akorát pak i ty kilečka jdou nahoru.... ale i tak jsem tak trošku hrdá, původně jsem měla v plánu přestat až po porodu, až budu kojit, jako že ta izolace v tý nemocnici mě nakopne. a zadařilo se dřív....a dneska pak doktor řekne, že je sice nekuřák, ale že by možná bylo lepší v těch třech denně pokračovat, tak jsem z toho jelen :confused: ale už se toho nedotknu!!!!
jééé to jsem se rozepsala...... jsem taky měla ze slohovek vždy jedničky :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, taky mi poslední dva dny připadá, že když chodím, tak jakoby měl malej už půl hlavy venku.... docela to tahá, nebo jak to popsat.... ale asi to nic nebude..
20. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak to je pěkný s tím kouřením.... já jsem kouřila 10let.. gyndr. mi řekla na začátku těhu ať nepřestávám, ale omezím to jak nejvíc to půjde.. tak jsem to zprvu omezila, ale teď už nekouřím vůbec, tělo si samo řeklo, že už to asi nepotřebuje... stydím se za to, mrzí mě to... :pensive: ale když jsem to stejně měla v těle... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 někde jsem slyšela, že člověk než se od toho vyčistí, trvá sedm let... což není bohužel žádná omluva..... všechny holky kolem mě v těhotenství kouřily a bez problémů, teda až na tu jednu, co rodila ve 32.týdnu, ale ta měla problémy od začátku.... u někoho se to prostě projeví a u jinýho ne... :wink:
20. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim dozehleno, ale ze to byla drina.sem utahana jak kote:frowning2: dnes sem se stavovala v praci kvuli vymene sim karty a kupodivu se mi po tom ani nezastesklo:slight_smile:
20. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jojo, je to tak... chtěla jsem přestat kouřit před těhu, ale bohužel mi to nějak nevyšlo... :confounded: A když jsem zjistila že jsem těhu, tak jsem si na to zapálila a dala panáka :grinning: Taky mám kolem kámošky co normálně kouřily v těhu a děti jsou v pohodě, akorát že měli menší váhu a výšku.. ale tak to zas tolik neva, aspoň je to nebolelo :grinning:
20. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek odpočívej taky trošičku :wink:
20. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedno jablíčko, pomeranč, banán, půl plechovky ananasu.... vše nakrájet na kostky a zamíchat...... bezva zobání k televizi :wink: lepší než nějaký chipsy :slight_smile: a když zbyde, čemuž dávám tak 5%, tak to ráno zalijem jogurtem a máme s miminkem snídani :wink: :dizzy_face:
20. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :slight_smile: mnam ja ted zblajzla zmrzku s namackanyma jahodama a uz nechci nic videt
@monny89 njn kdyz ja to moc neumim, se po hodine nicnedelani hrozne nudim
zrovna premyslim ze se jeste pred porodem necham zvecnit s pupikem. pritel na to moc neni ale snad se mi ho podari presvedcit nasla sem tady v brne sikovnou fotografku za celkem prijemny penizky tak uvidim co mi napise, snad to jeste do porodu stihnu:slight_smile:
20. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to jsem měla taky tuhle "nemoc" pořád něco dělat, ale teď už to prostě nezvládám :unamused: Jo, to já mám fotky z ateliéru z 27tt, naštěstí zadarmo.. od firemní fotografky... takže aspoň něco.. jinak mám jenom to, co jsem se fotila sama, co mám na profilu v albu.. ale ještě něco asi nafotím, jestli to stihnu :grinning:
20. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek