• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek jé můžeš mi písnout k jaké fotografce? Taky jsme o tom přemýšleli, ale vzhledem k financím jsme to stopli, ale třeba............... :sunglasses:
@evinka85 a víš, že ovoce se večer nemá? :zipper_mouth: jsou tam cukry které už nezpracuješ a ty jdou na kila, ovoce se prý má jíst jen tak do 14 hodiny a pak už jen zelenina. No jdu dojíst tu čokočku :wink:
20. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs http://www.btweb.cz/ docela se mi ty fotky libi a cena je uplne super je to mamina na materske
20. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs pro příště si to budu pamatovat, jinak při mejch 98mi už se to kilo ztratí :grinning: no a ráno to do 14hodin dosnídat snad stihnu :grinning: :grinning: :wink:
20. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 nic si z toho nedělej tahle informace je i pro mě čerstvá, ale je pravda že něco na tom bude :wink:
20. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jsem si udělala maliník a koukáme s manžou na filmík.. takže zatím dobrou :wink:
20. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, tak to vypada ze na to foceni pudu sama:frowning2: pritel se fotit nechce:frowning2:
20. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo k tomu si dáváme chipsy :grinning:
20. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak může jít jen jako doprovod ne?
20. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda má opravdu super ceny, no uvidíme jestli to ještě stihneme. Moc děkuji za odkaz
20. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak to je pro mě novinka,ale asi na tom neco je,jinak já kouřím celé těhotenství mudrové se k tomu vubec nevyjadřují tak nejak se to ve mě láme říkám si že už to nechci a pak si zase zapálím a mám vyčitky pak si říkám že přestanu porodem chtěla bych,ale .........jinak dneska na ko jsem měla vysledky z krve a mám vše v poho na to že jsem kuřák a ty mají menší hladiny vitamínu a minerálu tak já dost i železa což je malej zázrak :wink:
20. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek uvidíme jestli by se mnou manža šel
20. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky já si nedovedu představit, že bych kouřila když bych byla těhu, jsem teda nekuřák a tak se mi to lehko mluví ale ty mrňouskové si nemůžou vybrat............. no neodsuzuju vás, jen si to nedovedu představit :unamused:
20. dub 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to jo spis me ale mrzi ze to nechce udelat jako pamatku pro malou, ani ne tak pro nas:frowning2:
@realgs neni zac:slight_smile:
20. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs :slight_smile: kdyby nesel dej vedet muzem jit spolu:grinning:
20. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs souhlasim s tebou. ono je to těžký, je to prostě závislost.... je to zvláštní... u kočárku bych si nedovolila zapálit, ani te´d a ani nikdy před tím... a přece jsem do sebe ten nikotin ládovala, je to prostě jiíný, když máš to mrně před sebou.
20. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy s tím kouřením je to "celkem v poho" tím, že stejně už to máme v těle, takže prcek už to má taky tak jako tak... a spíš by mu ublížilo nekouřit... co jsem slyšela jaký můžou mít miminka následky :unamused: Kamarádka přestala kouřit v 7.měsící, a pak porodila, a prý první co udělala když vyšla z porodky - zapálila si cigaretu :grinning:
@hribek to rozumím nu, ale tak třeba ho to ještě nějak trkne :wink: držím palečky :wink:
20. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 diky ale myslim ze ne uz sem to zkousela nakousnout 2x a pokazde stejna odpoved...no co nenecham se tim rozzlobit, aspon ja si udelam radost, snad..
20. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda teď nekouřím, a jsem za to ráda... ale manžel pořád kouří, tak se bojím že pak zase začnu :frowning2: Ale nechtěla bych, z té finanční stránky taky :unamused:
20. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to mě mrzí tedy :frowning2: Tak ať se fotečky povedou :wink:
20. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, už vás opustím, takže hezký večer a zítra ráno jsem tu :slight_smile: jo a zítra jdu vlastně na těhu masáž odpolko... jupíííí :slight_smile:
20. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hmmmm tiše závidíííímmmmm
20. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 si skoč taky.... :wink:
20. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou holky :wink:
20. dub 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si taky dnes lehnout, přeji dobrou noc a sladké sny
20. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tu fotografku znám z BRMS,měli jsme svatbu ve stejný měsíc.Je to amatérka,ale focení se věnuje dlouho a je do toho blázen.Nemám osobní zkušenosti,ale kdyby byla poblíž určitě bych k ní šla.My byli teď u profíka,ale nebyla jsem moc nadšená.Sice to umí s foťákem ale moc neumí naaranžovat a byl bez fantazie.No vybrali jsme 6 fotek,ale společnou s manžou sotva 1 :frowning2: Ale nakonec nás ještě vyfotí ten známej jak jsem tu psala.
20. dub 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno všem :slight_smile:
21. dub 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no prave ja se hlavne koukam na to jestli se mi fotky libi, je mi fuk jestli je profik nebo amater, kolikrat ti amateri maji mnohem hezci fotky. no pockam co mi odpovi a asi k ni zajdu.

uz nevim co mam delat, mam rymu uz v kuse 14 dni:frowning2:asi se dokopu a zajdu za obvodackou, stejne od ni potrebuju razitko do prukazky. a rovnou se pudu zeptat k detskymu dr jestli bere.

jinak pekne rano vsem:slight_smile:
21. dub 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ráno všem!!
21. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné rano

@hribek tak s obvoďačkou mám dost problém,já ji na začátku těhu změnila ale ona mě nechce s mou pojišťovnou,tak jsme se domluvili že ji změním,ale pak jsem zjistila že žádná jiná mi nenabízí takový výhody (jak pro mě teď na cvičení tak potom pro malou).Tak jsem začala hledat jinou,ale nikdo nebere,všichni mají plno :frowning2: Jsem prostě v pasti.Nevím co bych dělala,kdybych nutně potřebovala dr.Chtěla jsem to vyřešit než se malá narodí,ale čas se krátí :frowning2: :confounded:
21. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno,
@hribek já měla na rýmu homeo, tuším se to menuje coryzalia, tabletky na cucání a pomohly, pak ještě prolívat vincentkou... mě rýma taky trápí ale asi to spíš bude alergická.. jinak my byly s mládětem taky na focení sami, manža se na nás vykák, tak ho tam dotlačím až bude Eli na světě na společné foto.. my byly tady http://www.lukafoto.cz/.. je to mamina taky odtud a moc šikovná..

21. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek