• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Dobré ránko holky, tak jsem dnes poprvé vstávala 2x na WC :unamused: už to asi začíná :angry: ale vyspala jsem se kupodivu dobře i tak, hlavně že už je sluníčko to se hned lépe vstává
@hribek Já teda nevidím v jejich fotkách a ve fotkách profíka rozdíl, je to spíš o tom jaké fotky se ti líbí
21. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno vám přeji, dnes jsem se konečně trochu vyspala, po třech téměř probdělých nocích.
@many poslíčky mívám a minulý týden jsem měla tři dny po sobě dost silné. Dokonce jsem jela ve čt i do porodky. KOntra po 3 minutách hodinu a hned na to po 2 minutách zase hodinu a v pánvě něco šíleně nacpané, že jsem nemohla chodit a myslela si,že se mě roztrhne stydká kost. No a včera večer jsem si uvařila maliník a trochu mě pobolívalo břicho, ale nic hrozného, jsem totiž zvyklá na dost bolestivou MS, takže tohle bylo v pohodě.
21. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no já si myslím že na focení člověk nepotřebuje školu,ale hlavně cit pro detail a trochu fantazie,a trochu se vyznat ve foťácích.
21. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no prave tak to myslim :slight_smile: kolikrat clovek nepozna jestli se tim zivi profi nebo to dela jen pro zabavu. je to tak jak rika @badik o citu a oku:slight_smile:
no snad tam pritele dostanu aspon na jednu fotku at mame aspon jednu hezkou spolecnou...
21. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: Tak já jdu dneska na tu masáž, bože já se tak těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejeje já se taky docela vyspala... ulehla jsem o půlnoci a vsrávala jen 2x!! v osm snídaně a teď jsem vstala porduhý :dizzy_face: včerejšek byl dost náročnej.... ono teda já se nešetřila nikdy.... tak jsem včera řekla, že bych těch posledních deset dní mohla trochu zabrzdit, už je toho vážně dost. a hlavně, když mě někdy jen trochu píchne v břiše, tak sim říkám :" dneska ještě nééé, nemám na to sílu". ..... akorát jen co jsem oko otevřela, tak mi projelo hlavou-- no, ještě ty okna by to chtělo.... tak uvidíme :wink:
21. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ahoj, nech si dát i za mě!!! jsem na odpis.!!! asi ani pro maso do města nedojdu a to musím ( chci) tatínkovi navařit, až se zítra vrátí. :confounded:
21. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pokud si všimnete dost vtipného překlepu, tak znamená vstávala :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 dobrý překlep :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Neboj, užiju si to i za tebe... To já mám nakoupeno, teda nakoupeno, no v lednici je sekaná a k tomu udělám br. kaši a nazdar :grinning:
21. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 chystám se na španěláky, bde tady o víkendu ještě přítelovo malej, tak ať máme do soboty co jíst a v neděli udělám velikonoční sekanou..... přece nebudu celý víkend u plotny :wink: !! hlavně na to nemám ani sílu :unamused:
21. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 to já žádný velikonoce neřeším, vařím jen pro manžela, i když teď už mi to vaření nedělá dobře, je mi u toho hrozný horko, až omdlívám skoro, takže mi už pomáhá manžel, nebo dělám jen nějaký rychlovky... hold si musí zvykat, čeká ho to další dva měsíce minimálně :grinning:
21. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čuuus maminy,tak jsem se vrátila z kontroly u dokotra a ten náš malý andílek Tonda stále sedí hezky na prdelce a ouškem poslouchá maminčino srdíčko :slight_smile: Takže se stále neotočil a dle paní doktorky už asi ani neotočí.je celkem velkej a já mám tu dělohu nějakou úzkou či co,no zkrátka v 38tt valím k primářovi a vypadá to na císaře :unamused: . Jsem nz toho trochu zdrblá,ale nedá se nic dělat
21. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Čauky, no jo, z toho si nic nedělej, prostě se mu nechce otočit, to víš je to chlap :wink: Všechny moje kámošky měly císaře a chudinky to ani dopředu nevěděly, ty se aspoň můžeš psychicky připravit, aspoň tak no....
21. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no je to chlap pohodlnej,já vím :slight_smile: No snad se na to zvládnu připravit...nechám si epidurál,pod narkozu nechci...ale asi budu strašně plakat,že se mnou malej nebude a dají mi ho až druhý den :frowning2: No uvidím jak to bude
21. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja ted zbastila talir pecenych brambor a sem zrala tak na postel, takze jdu asi zalehnout. jestli to takle bude tak ze me bude koule
21. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Omlouvám se,že Vám sem lezu,ale kamarádka má termín v květnu,tak jsem nakoukla, a i když se neznáme, tak jsem tě chtěla povzbudit,že moje dobrá kamarádka taky rodila císařem, je to už 1rok, ale stále říká,že druhé by chtěla rodit taky tak,že to všechno proběhlo dobře a rychle a vůbec, že jí to snad přijde lepší, než klasický porod, tak když to jinak nejde, tak zkus vidět v císaři ty výhody oproti klasickému porodu a klasický zažiješ třeba příště, jestli plánujete druhé :slight_smile: Jen jsem tím chtěla říct,že jsou i tací,co pak byly za ten císař rády,tak třeba si to potom budeš taky říkat :wink:
21. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi jéé,jsi hodná,díky.No říkají mi to všichni,že to bude vpohodě....je fakt,že je to fofr a mimčo je na světě razdva,a hlavní aby bylo mimi zdravé a zbytek nějak zvládneme.Doktorka mi říkala,že jsou některý ženský schopný zaplatit za císaře i 20 tisíc :slight_smile:
21. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Nemáš vůbec zač,je potřeba v tom vidět to dobrý :slight_smile: Kamarádky chlapeček se taky neotočil,takže z toho důvodu císař,taky měla smíšené pocity,ale jak píšu,potom byla ráda a je doteď :slight_smile:
21. dub 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi no raději si nebudu o císaři nic číst...už jsem si pár maminek a jejich příběhy přečetla a prdím na to...pak jsem zbytečně vystrašená :slight_smile:
21. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No to myslím,že horší popisy jsou u těch klasických porodů, co kolikrát mohou trvat buhvi kolik hodin, jiná kamarádka rodila 21hodin a potom jí stejně udělali císaře, chlapeček měl 4,5kg, ona je normální postavy..no akorát ji trápili.
21. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes poprvé lněný semínko a je to mňamka :wink: Mám ho v jogurtu a fakt si pochutnávám :wink:
21. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna i já se přidám, moje kolegyně rodila teď v listopadu taky císařem, kvůli tomu, aby ji nepraskly plotýnky, měla je operované. Teď si to nemůže vynachválit a je za něj ráda. Byla teda v celkové anestezii. A hned jak se vzbudila , tak ji malého donesli do náruče. Ten den si trošku pospávala a na další den už mi volala plná elánu a dokonce už normálně chodila a za 4 dny šla domů. Takže to bude dobré. To já mám bobky taky, jábudu rodit normálka, aspoň to tak vypadá, nikdo mi nic neříkal a já raději nechci nic vědět dopředu. Stejně je to pak u každé jiné, jenom by mě to stresovalo. Když jsem měla jít na vyvolání v tom 17tt, tak mě strašili tabletama a že to bude trvat i tři dny, no a nakonec tableta ani jedna, a bolest celkem žádná, za 2 hodiny hotovo, takže tak, lepší nic nevědět :grinning:
21. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi no je pravda,že se někdy snaží jít až extrémě přirozenou cestou...ale 21h a mimi přes 4kg,to si nedovedu představit,a to jsem kus baby :slight_smile:
21. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jj je to dobré. Víš co si dělávám já? :grinning: Do misky si dám lžíci medu a pak tam nasypu trochu sezamového, dýňového, slunečnicového a lněného semínka. Dělávám si to když mě honí mlsná a dokážu toho sežrat kýbl :grinning:
21. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no já právě nevím zda jít do epiduralu či celkové.U epiduralu hned malýho uvidím,po celkové budu chrnět.Ale u epiduralu zase musíš 24h po zákroku ležet,no nevím.Začínám se s tím smiovat,že si malýho nevytlačím,ale třeba se ještě otočí,pecivál můj milovanej :slight_smile:
21. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna však jo, ještě by se mohl otočit, uvidíš. Já bych se právě epiduralu bála, protože mám fobii z toho, že by mě píchali něco do páteře, brrrr, bojím se že se to nějak podělá a už nebudu chodit. No i když třeba je budu ještě o epi prosit že? :grinning: Já osobně bych šla s císařem do celkové. Však to záleží na tobě, co je pro tebe lepší.
21. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jinak včera jsem byla na kurzu v nemocnici a dozvěděla jsem se tam o výborné věci k porodu.Jmenuje se to Entonox a je to směs rajského plynu s kyslíkem...zkrátka výbornej oblbovák.Má to krátkodobé,ale velmi rychlé účinky,používá se pro odlehčení při kontrakcích a velmi ho sestřička doporučovala na šití,které bývá někdy horší jak samotný porod.Tak se na to můžete optat.V Kolínské nemocnici je to již k dispozici.K celému prodou to stojí 1200Kč a na šití 250Kč...dýcháte si to z masky a jak často je na vás
21. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka mrkni na můj příspěvek...entonox místo epiduralu
21. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna moc díky za typ. Tak do toho bych šla.
21. dub 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka nevím jestli to už doputovalo do Prostějova.Včera jsem to psala kamarádce,co rodí v Prostějově a optá se na to na kurzu,tak třeba to bude už i u vás,jestli teda rodíš v Prostějově :slight_smile:
21. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek