• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@ikopretinka Mňam:slight_smile: To zkusím, musí to být dobrota.
21. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak mi pak dej prosím vědět co zjistila Jo budu rodit v Prostějově
21. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jde to i s různýma ořechama. Je to něco na způsob těch tyčinek s medem co prodávají ve zdravé výživě, jen to musíš jíst lžičkou.
21. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna to nevadí že císař, i to má svoje pozitiva :wink: neboj, to zvládneš :wink: Proč by s tebou měl být malej až druhej den?? Moje kámoška dneska měla v 8 ráno plánovanýho císaře, spinálni anestezii, takže byla při vědomí, a malýho už má u sebe, na přisátí atd.
21. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem doma z masáže, bylo to úžasný, taková úleva, jsem tam málem usnula :grinning:
21. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky tak jsem dnes byla udělat v práci výstup a bylo mi vysvětleno jak je to s tou dovolenou.Mateřská dovolená je braná jako by jsme normálně chodili do práce takže vzniká nárok na dovolenou,jen nechápu že když mateřská mi končí 27.10.že mám nárok na dovolenou za celý rok.Kámoška končí někdy v červnu a taky ji proplatí dovču za celej rok.No ale pro nás jen dobře že aspoň budou penízky na vánoce.Každopádně si myslím že na to mají nárok i ti co jdou na mateřskou z rodičáku.
21. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no asi moc čtu :slight_smile: Tak to je super,že je to takhle.No já se snad na toho císaře začnu i těšit.No a co mám radost,že malej půjde i dřív z bříška,u císař se to prý dělá,doktorka říkala že tak ten týden až dva
21. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna on jde dát i k císaři epidural?jsem myslela že ne vím že můžeš mít celkovou narkozu nebo spinal.Každopádně s tím otočením se pořád může stát zázrak,známá měla malýho hlavou dolu ale nečekaně se otočil a musela na císař,tak když už nic ty o tom víš aspoň předem :wink:
Jinak nám včera na cvičení PA říkala že se teď nějaké mamině narodilo mimčo 4,70 normální cestou a bez nástřihu.
21. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to máš dobrý, já mateřskou nemám.. :confounded:
21. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já sem teda nechodím dlouho, ale dneska jsem tu nezahlídla @many . a včera taky vyfrčela docela brzy........ že by?? a nebo občas vynechává? :wink:
21. dub 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak tolik nečti :grinning: No vidíš to, tak budeš mít prcka dřív :wink: Ta holčina ho měla kvůli infekci... proto plánovaně... o 17dní dřív před termínem a malej i tak měl 3600gr :grinning:
Vždyť jo, k císaři je buď spinál nebo-li epidurál, nebo celková narkóza......
21. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jo, tak o @many taky nic nevím, jsem tu tak týden, a je fakt že jsem ji taky dneska neviděla.... :grinning:
21. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, pustila jsem si Madagaskar 2, tak jdu koukat :wink:
21. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojo,jde,je to asi to samé spinal a epidural.Zkrátka od pasu dolů nic necítíš :slight_smile:
21. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no prdím na to...navíc většina císařů kolem mě bylo vpoho,tak se nebudu stresovat :slight_smile:
21. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no many tu není,to je fakt.Tak třeba už nám mamina porodí mimi. :slight_smile: Ale spíš užívá sluníčka a ukáže se tu.navíc ona musí porodit až v květnu :slight_smile:
21. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Děkuji za vysvětlení, jak je to s tím proplacením dovolené. Takže jakmile nastoupím na mateřskou, tak se budu u zaměstnavatele informovat nenápadně a tím na sebe upozorním, že vím, že na to mám nárok. :slight_smile: Ještě jednou díky.
21. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já jdu příští čtvrtek na ultrazvuk, kde mi řeknou, jak je mimi otočené. Taky nějak tuším, že nebude v poloze, tak jak by to mělo být. Naposledy byla příčně, ale je fakt, že tak byla kolem 20.týdne. Teď už jsem přeci jen o kus dál....
Každopádně neboj, i když to bude císař tak vše bude ok. Mám spoustu kamošek co rodily císařem a vše bylo OK. No a druhý porod už šel přirozeně. :slight_smile:
21. dub 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 děkuju,no já cítím pořád tu hlavičku malýho navrchu,prostě se mu to tak líbí,no nutit ho nebudu :slight_smile:
21. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jsem tady :wink: ráno jsme byli v porodnici, tam to bylo zase na dýl a pak jsme jeli do Olomouce koupit botky tatinovi a Ladíkovi, samo, že já si chtěla koupit něco na sebe a jak naschvál na slony nic neměli :angry: :grinning:
u doktora dobrý, akorát záznám mi dělali 40 minut, to byl hnus, nuda, vůbec mě to nebavilo ležet, jednu dobu to bylo jakýsi špatný, sestra říkala, že mu moc bije srdíčko a pak dobrý, pak říkala, že možná mě doktor bude chtít zase za 2 hoďky natočit další záznam, ale naštěstí dobrý a vyšetření dobrý, nic mi neříkal, byl tam jakýsi mladý, tak nic nevím a z papírů taky prd :confounded: akorát to dnes hodně bolelo, tak jak když mi píchali vodu :frowning2: au au, jsem myslela ,že má ve mně zase celou ruku, už jsem tam skuhrala pomalu a on vydržte - já musím dál....... :frowning2: hnus, tak na to jediný se zase příští týden teda těšit nebudu :frowning2: auuuuuuuuuu, no asi budeme muset sexovat o 106 :grinning: a't to příjde dřív, jsem se ho ptala - a neporodím ? Jak do mě ryl, tak bych to čekala, a on prý - nevypadá to :wink: tak že by tam fakt do května nakonec vydržel :wink: uvidíme
tak a teď jsem dost nervozní, protože už se dlouho nehýbal :frowning2: jsem ležela a nic, píchám do něj, vrtím sním,... anic tak teď jsem zapla počál, že budu chvíli sedět a skákat na baloně a zatím prd :confounded: tak snad zachvíli se probudí, ráno to byla síla, tak se nikdy nehýbal, ten jel, jsme si říkali, jak naschvál, když nemůžeme natočit na video :angry: Bůh ví,jestli proto mu tak hodně nebylo srdíčko, ten doktor nic neříkal a mě bylo blbý se ho ptát, jakejsi mlaďoch, jsem se před ním styděla :slight_smile:
no vy jste snad všechny ok , pak vás dočtu, teď se budu snažit ho probudit a kdyby něco někdy,.... hned bych vám napsala :wink:
21. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky :slight_smile: Jak to tak popisuješ, nedělal ti náhodou Hamiltona?????
21. dub 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týká polohy miminka, tak já mám malýho hlavičkou dolů, poznám to podle škytavky :grinning: A nahoře mi dělá permanentní bouličku pod prsama, což je prdelka a nožička :wink:
21. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj, no už jsem se lekla, že předbíháš :wink:
21. dub 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many zrovna jsem chtěla uklidnit holky že máš na mě číslo tak bys mi určo napsala,teda pokud bys zrovna nebyla v akci,ale naštěstí si je uklidnila osobně :slight_smile: ,ale taď jsem si vzpoměla na luckysan (teď nevím jestli jsem to napsala dobře) ta už tu dlouho nebyla,snad je vše ok.
21. dub 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak nenapsala je to luckysun,ale skoro
21. dub 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím všechny :grinning: ani nemám čas se tady ukázat od včerejška sedím s malým jen venku,konečně se udělalo krásně tak je škoda toho nevyužit a sedět doma :grinning: ale dneska jsem to trochu přehnala,pěkně jsem se spálila tak asi budu celou noc skučet
@dostyna neboj císař bude v poho ,první porod jsem měla neplánovaný císařský řez v plné narkóze a hned druhý den jsem chodila,sice břicho bolelo,ale dá se to vydržet a hned ten druhý den mě dali na pokoj i s malým,ale ten první den mi bylo po té narkóze dost zle,takže jsem malého měla jen jednou u sebe a musím říct,že jsem ani neměla náladu ani sílu ten první den se o něho postarat po týdnu mě pustili domů a pohoda a druhý porod budu mít taky císař už teda plánovaný,ale taky uvažuji jestli mám jít zase do celkové nárkózy a nebo jen umrtvit spodek,nedovedu si totiž představit,že budu přivědomí a budou mi řezat břicho,takže taky stále přemýšlím,ale uvidíš že to bude v pohodě
21. dub 2011 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ahooj , teeeda to ti nezávidím, už si neumím představit, v tomhle memotornym stavu, když mám sama se sebou co dělat, bejt ještě spálená.... auau-auau :cry:
21. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem trochu zhřešila.Dostali jsme na ochutnání dančí žebra,a já je nakládala do vína.Trošku mi bylo líto nalít tam celou láhev a tak jsem si skleničku nalila.Abych si ji vychutnala dala jsem si k ní jadel a olivy.Padla do mě docela rychle a taky mi bleskově ztěžkly nohy.no ale zas mám na dlouho odpito.
21. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky, tak ja dneska chvilku po obede spala, pak sem sla hlidat synovce (17.mes) no sranda, nakonec sme skoncili ve sklepe v bazene a tam se mu libilo ze sme ho malem nebyli schoopni vytahnout:slight_smile: vecer sme ho s pritelem odvedli ke svagrove, chvilku posedeli v parku, pak na citronadu a pohar v kavarnicce a ted sem doma po jahodach:slight_smile: zitra jdu s mamcou nakoupit veci do porodnice a jeste nejaky latkovky na ublinknuti atd a snad uz to bude vse....
21. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak 2.5. jdeme na foceni a jde s nama i tatulda a pry 1 fotku zvladne:grinning:
21. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek