• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
jéééééééééééé se krásně rozrůstáme :slight_smile:

@badik ale , ale :frowning2: Ludvíček nějak moc vybírá to jídýlko ne :wink: tak ať je co nejdřív hej a už to nedělá :wink:
@verunkak - Eliška a Vaneska jsou moc krásný jména :wink:
4. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat vy co nepracujete a jste doma...to máte normální nemocenskou? Mě jde o to, kolik procent se teďka vyplácí a jestli se to bere normálně z hrubýho celkovýho platu...
4. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, pridavam sa k vam. mne teda stale posuvaju termin porodu, momentalne je stanoveny na 24.5. ale kto vie ci to nebude nakoniec az v 06/2010 :wink:. paci sa mi ze je diskusia dva mesiace :wink:.

inak profi fotky chcem tiez, nastastie u nas je manza taky profi-amater :wink:. teda foti ako zalubu, ale foti krasne. tak to najprv skusim s nim a ked sa mi to nebude lubit, tak potom skusim profi.

inak brusko mam teda uz poriadne, vyskocilo hned 2 mesiac. na druhu stranu zase som chudla. teraz vazim uz tolko co pred tehu, no brusko je teda velke. dr. povedal, ze to nic neni, ze to je tym ze som malinka. a brusko mam do tvaru hrusky.
4. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma vítáme tě tu :wink:
jinak mě bříško vyskočilo až teď :slight_smile: předtím jsem ho měla takový furt malý, teď už je odost větší :slight_smile: tak počkám na vánoce a uděláme nějaké fotečky :slight_smile:
4. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak z toho jsem už jojin :slight_smile: ale brala jsem jako normální nemocenskou
4. pro 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine vyska nemocenskeho sa berie s rocneho priemerneho platu posledneho zamestnavatela, ak pomer trval kratsie, tak s tej doby co trval. tie percenta kolko to je to neviem. takze klasicky 3 dni zadarmo, do 14 dni zamestnavatel a nalsedne socialka. neschopenka kvoli rizikovemu tehu je normlana neschopenka.
4. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine mam 60% z hrubeho platu
4. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kuky kuky :wink:
tak tatin nám odešel hrát na zábavku a synek chtěl pustit Shreka :slight_smile: tak jdu za váma :wink:
4. pro 2010 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ahoj, co jsi delala cely den? My byli na oslave tatovi narozenin, ale rafla sem se tam trosku se segrou a sla sem radsi domu :grinning:
4. pro 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax - no my jsme ráno po 9 razili na prochajdu se sáňkama i s tatinem :slight_smile: šli jsme do města a kluci pak šli sáňkovat a já šla domů udělat velký úklid - umyla jsem schody a odrhnovaní sněhu, ale nechala tatinovi :slight_smile: no pak se u nás ukázal kámoš, tak jsme poplkali :slight_smile: na práci jsem měla jen vytřít doma i a to byla rychlovka, oběd jsem měli,tak jsem nemusela ani vařit a až ladíkovi skončí Shrek tak jen vysaju :slight_smile: ať máme zítra padla úplně :slight_smile: a vařit nemusíme, byla u nás mamka moje a donesla na zítra kuřecí řízky s bramborovou kaší :slight_smile: že jsem jí pozvali minulý týden, tak nám to chtěla oplatit :grinning:
takže zítra bude padla úplně a ve 4 je u nás sraz na náměstí Mikulášů,..... tak vyrazíme :slight_smile: a pak snad někoho i seženem ať dorazí i k nám :slight_smile: a nebo jako v loni, zazvoním a že to nechali za dveřma :slight_smile:
4. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@terrorkax - žádný hádání :wink: pěkně v klídku :wink: ale znám to :slight_smile: mám dvě ségry a ta třetí má naštěstí 6 let :slight_smile:
4. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
let :slight_smile:
4. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
myslela jsem , že půjdeme v 8 do hajan, ale asi vydržíme dýl :slight_smile: když vidím, že už 8 bude :grinning:
4. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
¨http://bylinky.zdrave.cz/tehotenstvi-a-bylinky/
4. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
4. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Jestli ti můžu poradit,tak nechoď marodit od 1.dne v měsíci.Od zaměstnavatele toho nedostaneš moc a sociálka si pak dává na čas než ti tu první dávku zaplatí.Já šla od 12. takže do té doby jsem měla normální výplatu plus těch 14.dní od zaměstnavatele a pak mi ještě 5 dní zaplatila sociálka.Jinak jestli dobře počítám tak ty 3 dny co se nedostává nic už by měli být v těch 14ti dnech co platí zaměstnavatel,ale nechcu kecat zas tak se v tom nevyznám.
4. pro 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dneska konečně převlekla postele utřela prach vysála a vytřela.Pak jsme jeli k našim popřát mamce k narozeninám.Zítra jsme pozvaní ke tchýni na oběd,měla jsem dnes svátek tak mi asi chtějí popřát.Příští týden se pomalu vrhnu do vánočního úklidu.Chci si uklidit v lince a ve špajzu.Na okna kašlu i když by to fakt potřebovali.Možná aspoň vyperu záclony.
4. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
5. pro 2010 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jééé Baruš tak vše nej nej nej...........k včerejšímu svátečku :slight_smile: jinak pilná včelka :wink: okna mám umytý tak přes dva měsíce :confounded: nevím, umývat v takové kose rozhodně nebudu a taky asi přeperu jen záclony a povlečení mě čeká příští týden :slight_smile: ve špajzy jsem měnila papíry v létě, tak ta je ok :slight_smile: takže já takhle žádný úklid nemusím, jen to co se dělá pořád dokola :slight_smile: takže máte takový výletový víkend :slight_smile:
5. pro 2010 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne ranko, tak u nas tiez sa ziaden velky uklid nekona. ja nejak bojkotujem velke upratovania pred svaiatkami a zstavam nazor, ze upratovat sa ma vtedy, ked je bordel. vzhladom k tomu ze uz 3 tyzden lezim, tak to u nas vyzera trosku ako keby spadla bomba. keby ste nejaka boli v tranze s upratovania, mozte zajst aj k nam :wink:. ale ziadne velke upratovanie, iba bezna klasika :wink:.
5. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma je to tak, nevím proč se říká velký úklid - na vánoce, na velikonoce, když stejně se vše dělá pořád dokola, prách, okna, ..... uklízí se vždy stejně, jak je potřeba :slight_smile: tak tak
5. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no moja mamina to ma tak, ze velke upratovanie robi fakt velke. to musi byt vsetko naraz hotove a tak sa maka od rana do vecera niekolko dni. ja som na k tomu ziskala odpor, takze ziadne taketo uspechane narazove upratovanie nebudem snad nikdy praktikovat. Teda aspon v to dufam :wink:.

Co dobreho dnes varite?
5. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to u mě taky nehrozí, vše pomalu a postupně jako vždy a mám uklizený pořád :slight_smile:
my máme navařený :grinning:
minulý týden jsme zvali mamku na hranolky a smažený tvarůžky s oblohou :slight_smile: vařil manžel a my dnes máme od mamky kuřecí řízky s bramborovou kaší :slight_smile: takže já mám dnes úplně padla, uklizený,... jen nádobí budu dnes dělat :grinning:
5. pro 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
No já třeba nesnáším umývání oken,takže nebýt těch povinných vánočních a jarních úklidů asi bych to nedělala vůbec.Ale jinak to taky nehrotím.Kdysi jsem se v nějakým časopise dočetla,že vánoce jsou sami o sobě stresující tak že se nemáme stresovat ještě uklízením.Já se toho dokonale držím,nestresuju se ani úklidem ani tím shonem okolo dárků.Navíc mi než opravíme dům,bydlíme ve výměnku a do toho jsme nechtěli nějak investovat.Takže jsou tu starý kastlový okna který se už i trošku loupou.Je to fakt hnus to umývat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem si myslela,že když jsem těhu že by mi je třeba přišla umýt mamka,ale ta řekla ať se na mě vybodnu,tak se raděj nebudem dívat z okna :wink: Ale když mi máme takovej krásnej výhled na tu zasneženou krajinu,na ovečky a někdy přijdou i srnečky.
5. pro 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fajne :wink:. u nas bude varit manza, ale netusim co. povedal mi ze sa mam nechat prekvapit. myslim si, ze ani on netusi co za polotovar najde v obchode :wink:. prve cim zacal je zakusok, ten ma hotovy. je to taky fajny nepeceny dort, som mu to raz ukazala a uz to zvlada sam :wink:, takze zakoncenie obeda bude fajne. no co bude na obed sa uvidi :wink:.
5. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jejej ten vyhlad musi byt fakt krasny. to mi mame klasiku - sidlisko :wink:, takze tam tie neumyte okna nevadia :wink:.
5. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma tak takový uklízení fakt otráví celý vánoce,raděj trochu nepořádku,ale vánoční pohoda :grinning:
já si pamatuju když jsme spolu s manželem ještě chodili jak na štědrý den přijel večer vždycky k nám otrávenej a zničenej.Moje tchýně je trochu bordelářka a všechno nechává na poslední chvíli.A to má doma ještě malinkej obchůdek,kterej musí mít na štědrý den ráno otevřenej.Pak všechny honí a stresuje aby všechno stihla.potom z toho byli všichni na nervy a vždycky z toho byla nějaká hádka.Ona se pak třeba urazila a odmítla si rozbalit dárky.Tohle bych teda nikdy nechtěla,takový vánoce.Když už nemá čas nějaký věci udělat má se na to vyprdnout,ale hlavně má být klid a vánoční pohoda a né aby vánoce byli něco čeho se celá rodina děsí.
5. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@eustoma jé to musí být hezký když navaří a ještě překvapení i se zákuskem.Manžel byl dřív taky takový romantik,ale co je barák tak po něm moc nechci domácí práce,má toho sám dost.Ale strašně si na to zvykl.Teď přes zimu toho moc nepodělá tak bych mu mohla něco takového navrhnout.
5. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik moj manza romantik neni :wink:. skor je na nom rada s varenim :wink:. ale inak ked mu vyslovene nieco nepoviem, tak to nespravi. dokonca mu aj hlasim, chcem kvetiny a vtedy ich kupi :wink:. ale inak je zlaty. teraz ako robi viac, ale to len preto, ze mam lezat. inak by sa taketo veci nekonali.
je prava ze v bytiku je toho o dost menej nez v baraku. ked je barak, tak toho je o dost viacej na praci. my sme v bytiku, tak si to rozne delime :wink:.
5. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek