• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek no vidíš to, že jsi ho ukecala... aspoň jedna fotka.. taky dobrý :wink:
21. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jdu spát... jsem utahaná nějak zase.. tak dobrou :wink:
21. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ttak jsem vás konečne dočetla,cellej den jsem nezapla pc,prospala jsem skoro celej den :slight_smile: malej se mi toršku otočil,byl tak krásne hlavičkou dolu doktor ho chválil a on se trošku stočil do prava tak ho tu ukecávám at se vráti zpet že mu tam bude líp,snad poslechne :slight_smile: :slight_smile:
nevím kolik bude času na velikonoce,tak vám všem přeji krásné štědré velikonoce a bohatou pomlazku :slight_smile:
21. dub 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak dneska jsem tu první, od pěti nespim, tak brouzdám po netu. Včera jsem měla náročnej den, myslela jsem jak padnu do postele a spim jak mimino a ono nic. Nejenom, že jsem nemohla usnout, ale pak jsem se po hodině budila a v pět to vzdala. Včera na kontrole opět dvě pěkný kontrakce, sestřička se smála a říká, že asi všechny maminy budou rodit o víkendu, protože každý to včera kreslilo kontrakce. Začínaj mě bolet kyčle, jako když po zimě sednete na kolo a pak bolí ta sedací kost. Břicho mám snad permanentně tvrdý. No už to mám asi fakt za pár!
22. dub 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu ja taky dneska blbe spala, byla sem minimalne 5x na wc:frowning2: do toho me jeste v tom teple otikaji nohy takze nic moc ale snad to nejak zvladnu. docela ti zavidim ze uz to mas za par:slight_smile:
22. dub 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno všem,já po dlouhé době včera usnula celkem brzy a bez jakéhokoliv převalování :grinning: a ráno nemuset vstávat do školky snad ještě spím.
Teď jsem do sebe natlačila zavináčea váhám zda nejít ještě do pelíšku :slight_smile:

@verczu s těma kyčlema to mám taky ale u mě je to ještě hodně brzy néééééééé?? :unamused: ale teda nemůžu se na posteli ani přetočit ...
22. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
tak se za ty 3dny co je krásně taky hlásím mezi oteklí maminy :frowning2: je to hnus.PA říkala,že máme chodit na bazén že to pmáhá.Jednak asi ta studená voda a jednak pohyb.
22. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, připojuju se , celý víkend se asi neukážu, přijede mi dneska ženich z práce, tak se mu budu věnovat. :wink:

@verczu o kyčlích mi ani nemluv, já ty bolesti popisovala něco jako když máš půst a nehejbeš se a pak si dáš čtrnáctidenní sexuální maraton :grinning: ..... takhle už to mám asi čtrnáct dní a vylejzat z postele je teda príma :unamused: no s těma mejma kilama je jasný, že se k tomu připojujou ještě i kolena.
22. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak to já zatím tyhle problémy nemám, musím to zaťukat, žádné otoky ani bolesti kyčlí, sice se v posteli otáčím jako stará baba a jsem furt unavená, ale tohle mě naštěstí minulo. Jinak v těch teplech nikam moc nevylejzám, spíš jsem doma a hodně piju, abych těm otokům předešla.
22. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko já jsem se krásně vyspala, na WC jsem byla jenom jednou, jupíííí :grinning: Kyčle - nevím, nebolí mě... Akorát se vždycky probudím a mám otlačený kolena, jak jsem si ve spánku odkopala peřinu, kterou jsem měla mezi nohama... :slight_smile:
To já nemám ani čáru na bříšku, ani vylezlej pupík, ani otoky... Prstýnky mi pořád padaj, kalhoty pořád oblíknu, pohodička... ale modlím se, aby mě to ještě nepotkalo... :grinning:
22. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ahojky,no já právě stojím před otázkou,zda jít na epidurál či plnou narkozu.Trochu mě děsí to,že mi při vědomí budou řezat pupek :slight_smile: Takže mám nad čím přemýšlet...pokud tedy půjdu na císaře
22. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,tak já spím v noci celkem dobře,jen tak 4x za noc musím na wc a je mi horko,takže pořád větrám.To pocení je šílený,košilku na spaní peru co dva dny,děs
22. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes bude venku zase krásně.
Já poslední týden spím dost blbě, malá je v tom břichu úplně napasovaná,kope jak o život, mám pocit, že mám břicho tvrdé celou noc. Už nevím jak si lehnout. :frowning2: Vedro je mi taky, mám denně úplně mokrou košilku, taky furt větrám. Kyčle mě bolí už tak od 32tt., otoky zatím nemám, tak doufám, že se mi vyhnou.
22. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka já se s otokama taky držím,a kyčle mě držely tak 14 dní,teď už je to dobrý,zatím :slight_smile:
22. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky:slight_smile: tak ja uz mam nakoupeno, myslim ze vsechno:slight_smile: ted uz jen dovyprat plinky a vychystat tasku do porodnice a muzeme jet:slight_smile: ba ne jeste tu kuchyn musim vypucovat.
tesim se na vecer budeme grilovat. jinak otoky - des a hruza, ruce mam jak teleci parky - nemam v nich cit, a problem mi dela vytahovat mince z penezenky. nohy mam jak sloni mama, no sem rada ze jsem na materske....

vsem co tu nebudou krasne vymrskane velikonoce!!!
22. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já být tebou tak bych šla na spinální anestezii :wink: Dřív se "dáš do kupy" a hlavně se miminko může hned přisát, což už je lepší předpoklad pro kojení :wink: A to je nejedna výhoda spinálu, si myslím teda aspoň já
22. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no i s doktrokou jsme se bavily,že i ona to vidí jako lepší variantu,já taky.Takže asi to měnit nebudu,i tak to bude zážitek :slight_smile:
22. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ale stejně nic neuvidíš, páč budeš mít plentu před obličejem.. maximálně tam můžeš mít i manžela a povídat si s ním, nebo rovnou s doktorama.. ale je fakt výhoda, že tam je možnost toho ihned přisátí.... :wink:
22. dub 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás manžela při císaři mít nemůžem. PA nás na kurzu upozornila, že jakmile by se něco zvrtlo a přistoupilo by se k císaři ať ve spinálu nebo v narkoze, tatínek musí pryč!
Jinak venku je teda pekáč, střídám zahradu s barákem, abych se ochladila. Teď jsem venku pověsila prádlo a mám dost. Počítám, že za hodinu to můžu sundat.
22. dub 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to já jsem si vypucovala kuchyň už tak před měsícem,ale už dávno to není poznat.Vůbec mám teď pocit že pořád něco dělám,nevydržím být v klidu (a to jsem od přírody lenoch),ale není to nikde vidět :frowning2: .Je fakt že dnes jsem pracovala spíš na dvorku.takže doma čurbes.
Jinak zítra jdeme na kolaudaci k ségre,bude grilovačka a velká žranice,spoustu lidí, spoustu srandy.Už se moc těším.
@verczu taky jsem se pustila do praní :slight_smile:
22. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se doma trochu zchladila a zas půjdu ven.mách chuť jít někam na bazén,ale není s kým a za chvíli jedem pro ovečky a zítra ta kolaudačka.ale třeba v neděli.
22. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no to ja nestihala pac sem chodila do prace a od 4 uz se mi nic delat nechtelo. tak bych to chtela aspon tedkom stihnout ale kdyz se nezadari tak to holt necham na pozdeji.
22. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme byli prolézt obchody jako Asko, Breno atd. no mohla bych tam strávit celý den :grinning: :grinning: :grinning: Ale venku je teda nádherně, asi se ještě skočím trošku "opálit" :wink:
22. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To víš že jo, nestresuj se, práce neuteče. A jak to vidim u nás doma, tady není a nebude nikdy všechno hotovo.A to jsem doma od druhého měsíce těhu.
22. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, zase mám PC na víkend. Pokud se malá nerozhodne jít dříve, tak 27. 4. jdeme do akce zvané císař!!! :slight_smile:
už se moc těším, že to budu mít za sebou a že už bude malá venku a budu si jí užívat. :slight_smile:
22. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun jééééé, tak to hodně štěstíčka přeji :wink: a jdeš do spinálu nebo celkové???
22. dub 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no ráda bych epidurál, doufám, že mi zabere. :slight_smile:
22. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun jedna mamina na emiminu u nás měla včera plánovaný SC se spinálem a nemůže si to vynachválit :wink: takže neboj :slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun tak držím palce ať vše probíhá hladce (jak jinak taky že jo :wink: )
@hribek no já se ti snažila říct ať se na to vyprdneš že je to zbytečný :wink:
22. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jj vim:slight_smile:no uvidim jak to bude, tezkou hlavu si z toho nedelam:grinning:
22. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek