• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
teda holky u nas je to fakt mazecky uz po 3. za mesic nam na ulici kradli cigani rynu. 2x u nas 1x u sousedu. nic proti ciganum - mame nej kamosa cigana, ale slusnyho pracujiciho, ale tyhle s prominutim k...vy fakt nesnasim:frowning2: policajti prijeli po 15min. a jediny co reknou bohuzel je nam to lito ale my s tim nic nemuzeme udelat pokud je pri tom nechytneme. no kdyz to ti hajzlici kradou, trva jim to ani ne 5min tak jak by je mohli chytnout???!!! a to maji sluzebnu cca 3min autem od nas
22. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to víš aj cajti z nich mají strach čekají někde za rohem až zdrhnou a pak se teprv ukážou.
mám kolegini,které ukradli dětský kolo,sama si je odchytla,tak děsně jim nadala až ji ho vrátili,fízli jeli kolem tak je hned zastavila vše ji řekla a oni na to jen nikdo je neviděl to krást nemá to cenu řeknou že to našli a jeli dál.Druhá strana mince je když od kámošky ségra (myslím že ji bylo něco kolem 15 let)našla mobil měla z toho děsný oplítačky,veřejně prospěšný práce a musela navštěvovat kurátora.Tak nevím když jeden něco "najde"a nevadí to a nic se neděje a druhý opravdu něco najde a má z toho škraloup.Já taky nic nemám proti cigánům,ale ty naše zákony a zákonodárci tady tyhle lidi jen podporujou,vždyť se jim nevyplatí makat.
22. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, konečně mám klídek. Byla jsem celý den venku na sluníčku, teda tomu říkám mateřská dovolená. Poslední dny klidu si musím nějak pořádně užít. Před chvílí nám přivezl pán kočárek tak mám velikou radost, je nádherný, zelený a prostě všechno je jak jsme chtěli. Manža dneska složil postýlku tak my už můžeme klidně rodit. Já už se tááááááááák těším :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky co čekáte první a přemýšlíte o druhém po jaké době by jste chtěli děti? Já právě přemýšlím, že do roka bych brala to druhé ať nemusím být 6 let doma :confounded: a moje kamarádka to tak má a když to vidím jak si ty děti spolu vyhrají a vůbec mě to přijde bezva................................... co vy jak jste na tom? :sunglasses:
22. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs svagrova ma malyho 17 mesicu a v cervenci ceka dalsi a muzu ti rict ze kdyz ho hlidam aby si chvilku odpocala protoze k tomu jeste studuje tak mi malej dava zabrat hafo, furt za nim musis litat, je neunavnej atd. ja bych brala asi ty 3 roky idealne.
@badik to je pravda, ono je jedno jestli cigan, cernoch nebo bilej, zlodej je proste zlodej a bohuzel cesky zakony sou proste nahouby:frowning2: kdyz neco najdes tak idealne vratit anonymne jinak z toho ma clovek problemy pekne dlouho
22. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to je právě to, že už je to dítě natolik živé a bohužel ani ve třech letech to občas není jiné, ale otěhotnět když mrněti budou 3 měsíce tak to jen spinká a papká a není s ním tolik námahy jako s tím co objevuje svět :slight_smile:
22. dub 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak to jo to je mozna lepsi
23. dub 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, me dneska probudila bolest bricha jako pri ms:frowning2: ale teda boli to vic:frowning2:
23. dub 2011 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já hodně zvažuju jak dalece od sebe děti mít,na jednu stranu bych chtěla být dlouho doma,protože pak už až do důchodu budem celej život dřít,ale zas bych nechtěla děti moc od sebe tak nevím.Ale zas zvažujem i třetí takže bych si třeba až později užila benjamínka.No uvidíme co na nás vůbec chystá to první.Ale rok po sobě se mi zdá dost brzo,to máš dvoje plíny,obě jsou ještě úplně nesamostatný atd.Ale moje teta má kluky 11m po sobě a nemůže si to vynachválit.Chtěli je hned za sebou prej na to vletěli už v šestinedělí.Plíny a takový ty věci si prej odbyla naráz a pak měla klid.A je fakt že kluci vyrůstali jak dvojčata a měli k sobě hodně blízko.
23. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak raděj ani nevylízej z postele
23. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno všem těhulkám! :slight_smile:
23. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko maminky, dneska bude zase tak super počasíčko, tak šup šup s tatuldama na procházky. To já mám smůlu můj jde na odpoledne do práce a má to tak celé svátky :frowning2:
@badik no právě že bych si to odbyla najednou, já nejsem stavěná na to být dlouho doma, pokud se nerozhodneme je mít hned po sobě tak v listopadu nastupuji na vedlejšku zpět do práce :sunglasses:
23. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ja si to planuju taky na podzim ze bych sla pomahat v praci, je to celkem nenarocna prace, bude zrovna sezona cokoladek tak bude hafo prace, tak si rikam ze skladani krabicek nebo hlidani brigadniku na par hodin zvladnu. mimco by hlidal pritel nebo bych ho soupla k prababicce, ale vsechno se bude odvijet od toho jaka mala bude.
jinak my planujem tak az kolem toho 3.roku se snazit, chtela bych jit na 2letou materskou a pak aspon rok do prace, ale jak se rika clovek mini zivot meni tak se necham prekvapit co bude:slight_smile:
@badik no vylezla sem a nasnidala se:slight_smile: a hned je to lepsi ale budu se setrit, dneska zadny litani za synovcem maximalne ho vemem na prochajdu
23. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to já mám v plánu mít mezi dětma rozdíl tak ty 3 roky, to je ideální... dřív bych to nezvládla a je to moc brzy a potom je to už velký věkový rozdíl, takže když to vyjde po těch 3 letech tak to bude akorát... A já si to odbydu takhle hezky z rodičáku na rodičák... lepší než se stresovat jestli s dítětem najdu práci... :confounded: v dnešní době... :confounded:
23. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Hlavně bych to asi ani nezvládla, jít do práce brzy, jelikož nebudu mít hlídání... Já rodiče nemám, a tchánovci jsou 100km daleko a sami mají ještě doma 8mi letou školačku, a nikoho jiného v podstatě nemáme... :unamused: Takže hold budu na dítě sama, když manžel bude v práci...
23. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs a co foto kočárku :wink:
23. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak vám jdu napsat můj včerejší zážitek :frowning2: ráno jsem razila se sestrou a Ladíčkem na procházku a zákon schválnosti, spadla jsem :frowning2: ale tak dobře, že jen na kolena a na ruky, na břicho nee, tak že jsem k doktorovi nešla a jen si doma lehla a sledovala pohyby a dobrý, ale asi jsem si pěkně vyvrtla nebo obrazila kotník, uvidí se za 10 dní :unamused: za pár hodin to bolelo tak, že jsem bolestí šílela a tak potok slz menší vybrečela :frowning2: no hnus, takže jsem valili po 17.00 na pohotovost a nohu mám v dlaze, je to síla, nemůžu vůbec nic dělat :frowning2: vše dělá tatin a já mám co dělat abych se dostala na záchod :frowning2: chodím o berlích, na tu nohu nemůžu šlápnout a ta druhá, hubeňoučká :slight_smile: nemá moc sil, takže jdu na záchod a už mě bolí fest a ruce z těch berel to samý :frowning2: bodl by teda vozík :frowning2: no síla, takže asi dlouho nevylezu ani na krok, do schodů - do druhýho patra mě tatin musel nést v náručí, tak si dal................. no holky hnus, včera to bolelo jak čert, dnes už klid, musím hodně ležet a dávat obklady, tak proto za váma nakukuju a hned pomizím dát nohu nahoru, kdyby začala otýkat, tak by tam neměla ani místo :confounded: no dlahu mi mají sundavat až 2.5 a pak se uvidí, rentgen - prý doktor - to si na triko nevezmu, záleží na vás, tak jsem mu řekla, že já teda taky ne, že mám tak 2 týdny do porodu a může to být i dřív, tak mám hrůzu, abych nerodila ještě s dlahou :frowning2: no zákon schválnosti, chodím jak slimák a ještě blbě šlápnu, ale bylo to tak , že sestra kupovala svýmu miláčkovi přání a hrozně spěchala, abych se podívala a to byla rychlost, strčila mi to před oči a já byla na zemi :confounded: holky já celou cestu řvala a nevěděla, zda jet s malým nebo ne, ale hned doma, jak se hýbal,.... tak jsem si říkala, spadla jsem na kolena a nééé rychle, tak snad dobrý,...................... no tak jsem vám to tak nějak popsala a mizím :frowning2: zase se pokusím třeba později za váma juknout, nechte si dařit, pááááááááááááá
23. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeji pěkný den
@many tak to je fakt smůla,tak se drž a hlavně se opatruj,úplně si dovedu představit jak se cítíš a je mi to líto,ale určitě to bude v pohodě a snad se dáš dohromady než porodíš,tak držím pěstičky

23. dub 2011 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Holka zlatá to máš teda starosti, takhle před porodem. Já se stát ještě více nepohyblivou než jse teď s břichem, tak je to můj konec. Hlavně hlídej malýho, ale plodová voda toho dost odtlumí, mělo by to být v pohodě, když to nebyl pád na břicho. Hlavně ještě nespadni teď s těma berlema! Držim palce, opatruj se!
23. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun Ahoj, jak si na tom?
23. dub 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Já se připojím ještě k včerejší diskuzi, mám v plánu taky dvě děti a chěla bych to tak. Když bude dobrej porod tak 2roky rodičovská a ke konci zkusit otěhotnět a jít rovnou na PN. Když bude blbej porod tak bych to protáhla o rok. Taky závisí na dítěti, jaký bude a na finanční situaci. Tohle bych brala jako ideál. Ale nebránim se při mateřský chodit na nějakej malej úvazek do práce. To se uvidí, jestli budu doma magořit. Úplně nejlepší by ale bylo, kdybych už nemusela do práce nikdy. Starala bych se o děti, barák, zahradu, o sebe.Vím, že bych se nenudila. Tak tahle za mě!
23. dub 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ježiši, to je teda úraz... Tak doufám že je vše v pořádku, a že to zvládáš... Držím palečky ať je brzy lépe... :slight_smile:
23. dub 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda holka to je pech.. :frowning2: opatruj se !!!
23. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda ty jsi smolař, v tomto počasí a spadnout to se přece vůbec nehodí :unamused: Nestraš se že by se něco stalo prckovi, když slyším jak na monitorech budí děti tím že s něma třepou tak takový pád jim neublíží pokud nepadáš na břich.
@verczu já mám výčitky i teď, že jsem doma a manža musí chodit do práce :pensive: jsem na tohle děsný trdlo a práce mě dost baví i když jsou chvíle kdy bych s tím sekla :angry:
23. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 kočárek vyfotím po velikonocích a hodím ho sem, už aby jsme drandili :dizzy_face:
23. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No to je teda pech, těsně před porodem, drž se !

@verczu Jsem v pohodě, myslím, že lehká nervozita bude v úterý večer před porodem. Zatím mě kromě vysokého tlaku, těhu cukrovky(už píchám i inzulín) potkala nějaká reakce na nevím co, osypala jsem se na prsou a rukách v místě kde se obvykle bere krev. Tak doufám, že už mě nic dalšího do středy nepotká.
23. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím z porodky, kde jsem už od středy, jaksi se mi Karolínka začala drát na svět, ale snad jsme to podchytili a ještě chvilku v bříšku vydrží :wink: jdu vás dočíst...
23. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 týýýý jo, tak ještě vydržte :wink: Hodně štěstíčka :wink:
23. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj, snažím se, jdu jen na wc jinak ležím ani se nehnu :rolling_eyes: ale ležím na jipce u porodního sálu, takže se tu střídají na pokoji rodící ženské jak na běžícím pásu, ve středu bylo 15 porodů, ve čtvrtek 10!
23. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 tyyy jo, takovejch porodů :confused: to koukám teda... a co ty, jsi na netu v mobilu předpokládám :grinning: nebo tam máš notes...? :slight_smile:
23. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 už tu mám noťas :dizzy_face: takže se snažím načíst informace o předčasných porodech...jinak na pokoji šestinedělí je prý takový nával, že na pokoji pro 3 jich je 5!!!
23. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek