• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@1luciferka1 tak to máš full-service :grinning: jo, u nás na jiné diskuzi porodila holčina co měla termín jako já, a porodila v 35+2tt a vše bez problémů, prcek měl 2250gr a krásně roste, takže teď už to není tak šílený předčasný porod :wink:
23. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já jdu koukat na Piráty z Karibiku, tak se drž :wink:
23. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky co se to tu děje?
@many to je mi moc líto tomu říkám fakt smůla,tak ať se rychle dá nožka do kupy
@luckysun no ty to taky nemáš jednoduchý,ale už to máš za chvíli za sebou a výsledek bude stopro stát za to
@1luciferka1 a já si pořád říkám jaké tu máme štěstí že nikdo nerodí předčasně,ale hlavně že jste to podchytili včas,každý den navíc je výhra i když teď už to není taková hrůza jako před 30.týdnem
23. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 to je snad nějaká špatná konstalace ne? Celou dobu tady byl klídek a před koncem je to samé překvápko. Já už si říkám, že to v tom měsíci může být kdykoli a asi by mě to nepřekvapilo. Jsem okopaná jako fotbalový balon tak se těším na úlevu :wink:
23. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jj, navíc už zabraly i kortikoidy na podporu plic, tak by mělo v případě porodu být vše o.k. :wink:
23. dub 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: Tak my jedem dneska za budoucím pradědou na otočku, tak doufám, že se ve vlaku "nerozpadnu" :grinning: Hezkou neděli všem... :wink:
24. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky.tak jak jsem si chválila že spím pěkně tak tato noc byla děs.Pořád jsem se budila chytala křeče,malá sebou pořád mlela,nevěděla jsem jak si lehnout.A to jsem včera ráno necítila pohyby,což vždy jak se vzbudím tak začne tancovat,až odpoledne jsem cítila nějaký slabý cosi za to v noci se hlásila o 106.
Jinak holky co spíte u otevřenýho okna jak to budete dělat s minčem?Já si nedovedu představit v létě spát u zavřenýho okna,ale zas ať na malou není průvan :unamused:
Právě jsem si uvařila čaj a snídám dort co nám včera na kolaudaci nabalili,neboť jsem zapomněla koupit pečivo,takže jiná varianta k snídani není :wink:
24. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, spala jsem dneska jako nemluvně :wink: a to probuzení do krásného dne no prstě luxus
@badik My spíme u ventilačky a postýlku nemáme u okna ale v rohu pokoje, mantinel na postýlce takže žádný průvan nebude a navíc nemáme otevřeno okno jinde do průvanu. Mimčo si musí tročku zvykat, pak by jsme s ním vylezli ven a bylo by hned nemocné :wink:
24. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Jejda, to je mi moc líto :frowning2: Tak ať všechno zvládneš, to je teda smůla, zrovna takhle před porodem...
Jinak dnešní noc byla šílená, byla u nás bouřka a lilo jako z konve a kluci(přítel a bráchou) mají dnes cyklistické závody,
tak jsem zase v noci nespala a přemýšlela, jestli nebude lejt a nebude mokrá trať a pak jsem si představovala porod a jaký to bude, až tady bude malej s náma, jak to zvládnu atd. no peklo.V noci prostě přemýšlí člověk jinak než ráno. A navíc mi
bylo zle a mám pocit, že to bylo po lněným semínku:frowning2: chtělo se mi hrozně zvracet a celou noc mě bolel žaludek.
No a dnes přijde babička s dědou a přinesou mi řízek a salát :grinning: Tak to chci vidět jak mi to sedne :grinning:
24. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,@many to je teda smůla, tak se drž!!!
@1luciferka1 držím palce, ať ještě chvíli vydržíte
@bizonka1 mě je na zvracení už druhý den, nejhorší je to večer a v noci
Holky bolí vás taky břicho jak na MS?
24. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka Mě jen občas, spíš, když se víc namáhám a dýl stojím. Stává se mi to třeba na procházce nebo když vařím a stojím u sporáku, když jsem v klidu, tak zatím ne. :wink:
24. dub 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka mě taky občas
24. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ikopretinka mě teda občas ano, ale vždycky v jiné situaci, občas když mám velkou námahu a občas po ránu když ležím tak si nevybereš :unamused:
@bizonka1 Tady je pěkná bouřka teď, ale mám z ní radost :sunglasses: bude všechno zelené
24. dub 2011 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Ahojky,teď tu nakukuju a co to čtu? :confounded: No to jsi se postarala na finále před porodem o pěknou věc :slight_smile: .Tak hlavně že jsi dobrá a malej je vpořádku,ještěže umíš padat a bylo to na všechny čtyři,jako správná kočka :slight_smile: .Tak držím palce ať se tlapka rychle uzdraví a do porodnice jedeš ve formě a se zdravou nohou
24. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun Budu na tebe myslet ať jsi ve formě a hlavně budu s napětím čekat na tvé dojmy z císaře.Mě čeká podle všeho taky :slight_smile: Tak držím palce a ve středu se drž
24. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsme doma.. :slight_smile: Jdu dát nohy nahoru :wink:
24. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 ahoj,kdepak jsi vejletila?
24. dub 2011 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna za budoucím pradědou a prababičkou vlakem daaaaleko :grinning: Jsem se opálila trošku, zrelaxovala, ale jsem společensky unavena, takže si jdu dát šlofíka asi..... :slight_smile:
24. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 ty jo,vlakem v tomhle pařáku,tak to musel být zážitek :slight_smile: Já teda jezdím vlakem ráda,ale jen když mám jistotu,že tam bude klimatizace :grinning: :grinning:
24. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
cusik holky, my byli dnes na obede u nasich,mnamka nejvetsi. mamca navic napekla dobroty no super. celou dobu mi bylo dobre, jen sem si kolem 4 dala 4ks chlebicku:frowning2: to sem nemela delat, je mi zase zle ze kdybych to umela tak si strcim prst do krku:frowning2:
24. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky maminy,jen jsem na vás jukla a zase letím :slight_smile:
many drž se a už nepadej :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no, jako my jsme jely tím drkotajícím se motoráčkem :grinning: Na vesnici asi nic s klimoškou nejezdí :grinning: ale zvládla jsem to... :wink:
24. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,právě mi psala many.Mám vás všechny pozdravovat.Leží s nohou nahoře.Včera byli na pohotovosti,měla těsnou dlahu a modraly jí prsty,tak ji to trošku nastřihli,ale prý by to neměla mít zlomený.Malej se zatím drží tam kde má.
25. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik ahojky tak ji moc pozdravuj at se drzi!

ja dneska domlouvam isabellce ze pokud by se ji chtelo ven tak radeji az ve ctvrtek, to uz budem mit tatinka u sebe, dneska nam odjizdi v noci do rakouska a vraci se ve stredu vecer. tak doufam ze si da rict, sice ma jeste dost casu ale jistota je jistota:slight_smile:
25. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kdyz vidim takovyto videa taky bych se chtela hned vdavat http://www.vimeo.com/14391570 je škoda že je teda nehorazne drahej ale zase se musi uznat ze je to precizni prace a nadherna vzpominka. takze az se jednou budu vdavat, tak ta svatba bude sakra draha :slight_smile:
25. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké Velikonoce
hlásím dnešní monitor s nulou - žádné stahy :dizzy_face: ale to není jediná podstatná věc, spíš záleží jak zítradopadne vyšetření čípku, kdyby se nezkracoval a já se neotvírala, tak snad mám naději na propuštění :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké Velikonoce holky... já žádný výprask nedostala, radši jsme byli nakoupit v tesku, bylo tam pusto prázdno, takže nákup zas tak na měsíc :grinning:
25. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a zítra mám KO, tak jsem zvědavá na ortel doktorky, před 14ti dny mi dávala max 3týdny... teď je to 14dní, takže podle výpočtu by to mohlo být za týden :grinning:
25. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste přežily? Můj mužskej na tradice moc není, tak jsem vyvázla bez vejprasku. Uf! No, ale kdo by na druhou stranu šupal těhotnou ženskou, že jo. Dneska jsem dostala krásnou sms ráno, od své kamarádky co měla termín o týden dřív než já, že dnes v noci porodila. Tomu říkám nadílka! Šlo to prý dobře, rodila podruhé, na jednu kontrakci ho vytlačila. Tak to je závist. Klučík má půl metr a3,5kila.
25. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 tak přeji ať ti to dobře dopadne a můžeš domů
@verczu ten můj taky velikonoce neslaví,tak asi taky uschnu :frowning2:
25. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek