• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@verczu no najdou se i tací, co jedou vymrskat těhuli do porodky - ted tu zamnou byl brácha :sunglasses: :grinning:
@badik dík, moc bych si to přála, ale jsem smířená už i s tím, že to kvůli miminku nepůjde a prostě si tu poležím třeba i do TP :sunglasses:
25. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no i když by cesta domů nevyšla,to miminko stojí za to si poležet.aspoň budeš odpočatá :slight_smile:
25. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, manža taky není na tradice a tak jsem od nikoho nedostala :wink: tak snad neuschneme, ale vody máme dost tak co. Stejně těhule by se mrskat neměly, teda mě stačí to kopání ze vnitř tak na co mlácení ještě zvenčí. Hlásím, že v Brně opět přeháňky, ale stihli jsme ještě procházku po obídku, začalo až kolem 2.
@1luciferka1 Přeji hodně štěstí, aby jsi mohla vegetit zase doma. V nemocnici si člověk moc neodpočne. Tohle jsou situace proč jsem dělala veškeré přípravy dopředu protože stát se může cokoli :wink:
25. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak vypada hlenova zatka? jde ze me zatim jen po troskach takovej hlen mlecne barvy.... doufam ze zatim nic s rozenim nebude, pritel je do stredecniho vecera na sluzebce tak rikam isabellce ze ma jeste cas:slight_smile:
25. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek je různobarevná, někdo jí má takovou někdo makovou... je to bílé, nažloutlé, narůžovělé nebo až krvavé... a může odejít i po více částech :wink:
25. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to že odejde zátka, nic neznamená... můžeš porodit za 3 dny, nebo za 3 týdny :wink:
25. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hmm tak sem zvedava co mi rekne zitra doktorka:frowning2: doufam ze mala uz trochu povyrostla
25. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek máš zítra KO? Já taky :wink: Tak uvidíš, nic to znamenat nemusí, a určo máš ještě čas :slight_smile:
25. dub 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu spát, ať jsem na zítra fit :slight_smile: dobrooou :wink:
25. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jojo dr slibila ze bude mit novej utz tak ze mi malou premeri tak snad bude mit aspon ty 2kg. tak at ti dobre dopadne:slight_smile:
25. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek díky, tobě taky... dobrou :slight_smile:
25. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek @monny89 Taky jdu zítra na kontrolu, poprvé do porodky... a dneska mi pravděpodobně taky odešla zátka... bylo to i množstvím i vzhledem jako bílek z jednoho vejce :sweat_smile: Ale myslím, že já budu ten případ zátka, 3 týdny klid a pak až holčička ven... Tak vám držím palce na kontrolách.
25. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, tak já velikonoce přežila v pohodě, teda celkem.... na zadek jsem sice nedostala od nikoho, ale za to si to vybírám jinak.... něco se mi udělalo na prd..li minulý týden, myslela jsem, že je to jen nějaký opruzení na vnitřní straně stehna jako pod zadkem, pak se z toho začala dělat asi boule a před dvěma dny to už začalo pěkně štípat a dneska ráno koukám a teče mi z toho krev.. :zipper_mouth: .. tak jsem se docela lekla...vůbec netuším, co to může být a ani nevím, k jakýmu zajít doktorovi.... jestli na kožní?? můžete někdo poradit, PROSÍM???????? jsem z toho dost mimo.... :cry: :cry: :cry: ... nebo že by hemoroid?? ale mám to tak 5cm od konečníku??? díky za každou radu
26. dub 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno holky
@evinka85 tak to netuším co to může být ale asi bych stím šla pač bych měla strach....
26. dub 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 us prvne obvodaka, me se takle delaji tukovy "bedary" ale spis na vnitr.strane stehna ne u zadku
26. dub 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak jakpak se daří v novém týdnu?Já jsem celkem vpohodě,akorát mě pořád zlobí to pálení žáhy.Mám pocit že mě pálí neustále :slight_smile:
26. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna me ted zacly trapit prujmy:frowning2: dneska 3x :frowning2: tak doufam ze zvladnu dojet k doktorce a zpet.
26. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 já bych šla asi na kožní,ale určitě jdi
26. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jeje,snad to není předporodní čištění střev :slight_smile: Ale já takhle občas lítám na záchod taky
26. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
Já se chystám pomalu na KO, ale noc jsem měla hroznou…

Napřed mě probralo pálení žáhy, tak jsem si dala Gaviscon a bylo to v pohodě, lehla jsem si, ale malej se začal nějak vrtět, tak jsem si s ním chvilku povídala ať spinká… A zkoušela usnout, a najednou, ani nevím jak jsem měla v očích slzy.... A tlaky v podbříšku, stokrát větší než při MS, ani vstát jsem nemohla, to probudilo manžela, tak mi pomohl vstát, a celej vyděšenej co se děje… jsem mu řekla jen že to bolí a že potřebuju asi na záchod.. tak mě „dotáhnul“ na záchod, já sama bych tam nedošla, při každém kroku se mi bolestí podlamovala kolena :frowning2: Tak jsem si sedla, a pořád mi jen tekly slzy… a najednou taková srajda :frowning2: jsem myslela, že se vysrajduju z podoby :frowning2: Na tom záchodě jsem byla asi dvě hodiny.. Manžel strach že už rodím… no, pak jsem si lehla do postele,a pořád se mi jen koulely slzy po tváři, a já měla normálně strach zavřít oči a usnout… takže ani nevím jak jsem usnula… :confounded:
26. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si šla jseště ráno lehnout a zapomněla jsm, že jsem slíbila hlídat malýho, tak tam snad stihnu zajít odpoledne, jestli na mě bude někdo čekat :unamused: aspoň, že co mi vyteklo trochu tý krve z tý boule, tak si můžu i tak trochu sednout.... ještě uvidím, ke komu zajdu...no určitě na polikliniku a tam je všechno, i moje praktická a ještě k tomu to mám přes ulici
26. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo holky tak to je něco ve vzduchu.... sestřenka mi vyprávěla zážitky z víkendu........ prosrajdili a problili celý výkend-celá rodina
26. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 teda,tak to musela být noc :unamused: No ono asi jak se to blíží,tak ti takhle tělo reaguje.Hlavně že už je to dobrý,tak se drž a vydrž,brzy budeš mít po starostech :wink:
26. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to jsme dvě,já už nevím co jíst abych to nevyvolala a nebo co proti tomu renni je druhá moje potava fakt děs :frowning2: :unamused: :angry:
26. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla dnes taky divnou noc,pořád jsem se budila vždycky mě tak divně píchlo ve spod a já si říkala že už to asi přichází.No asi už se moc pozoruji,ale ještě je moře času.v pátek jdu na ko tak jsem zvědavá co mi dr řekne.Každopádně ho musím překecat na UTZ.jak jsme byli v so na té kolaudaci tak do mě všichni hučeli že já nemůžu mít holku,že to bude stopro kluk,že jsem nikdy nebyla tak pěkná a že mi zmodrali oči atd.no docela mě to zmátlo a to nejsem na ty babský povídačky.No nějak by mě to nevadilo až na to že bych musela vyměnit půlku výbavičky.
26. dub 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 strašný...střídám to se sodou.Jo a ještě je celkem fajn si do vody kápnout pár kapek citronu.Ikdyž chutí je kyselej,tak má zásadité účinky.Takže pít vodu s citronem.Rennie už mi leze krkem :slight_smile:
26. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, no mi čekáme chlapečka a myslím, že uzv to ukázal dost jasně..... já mám teda opačnej problém.... mě všichni říkají, že musím mít holku, podle toho jak jsem "zkrásněla".... a mě to připadá, že musím mít dvojčata topmodelky :grinning: takže bych se tím zas až tak neřídila :wink: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já slyšela tolika rad,ale to zabíralo možná ze začátku teď už jen to renni,mléko tak na chvilinku a prý i pivo ale to mi teda moc neprošlo... citron jsem nezkoušela tak vyzkouším,já už fakt nevím jak dál nejhorší večery a noce :frowning2:
26. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Ahojda, tak to pálení já mám už od 20tt a je to peklo, když ležím tak můžu zašílet, Rennie jsou na denním pořádku a to nejím nijak hrozně, kolikrát je mi úplně na zvracení. Zkusím ten citron, ale nebude to ještě horší, vždyť je to kyselý jako šťovík :grinning:
26. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 máš pravdu,už je to zoufalství,všichni radí a nějak nezabírá.Já si dávala včera trochu piva od taty a je pravda,že mi udělalo dobře :slight_smile:
26. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek