• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@bizonka1 citron je kyselej ,ale má zásaditý účinky...taky mi to přišlo divný.Stačí jen pár kapek do skleničky
26. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak díky za tip, zkusím to, já už si s tím nevím rady, je to hrozná otrava :frowning2:
26. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 není zač :slight_smile: no a jak jinak se daří?už se těšíš na porod? :wink:
26. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Vše je zatím ok, takže si nemůžu stěžovat, jsem jen někdy šíleně utahaná, třeba včera jsem málem usnula na oslavě vlastních narozenin :grinning: Na porod se těším, ale jestli jsem připravená, to nevím...mám docela pochybnosti, ale snad vše zvládneme. Navíc květen je nejsilnější měsíc na miminka, tady u nás v porodce je vždy úplně narváno, tak snad nás nebude na pokoji pět, to bych nepřežila. Pochybuju totiž, že nadstandart bude volný :unamused: a co ty? Už ses rozhodla do čeho půjdeš?
26. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jééé tak to přejem všechno nejlepší
já byla v porodnici v neděli a bylo tam docela prázdno,leželi na pokoji po jedné.Porodila poslední kámoška co měla termín přede mnou teď už jsem na řadě já.Do teď jsem se porodu vůbec nebála,myslela jsem pozitivně a namlouvala si jaká to nebude brnkačka,ale čím je to blíž tím mě to děsí.Ale přežít to musíme tak co se budem stresovat ne :sweat_smile:
26. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no já jsem byla na předporodním kurzu a bylo nás tam požehnaně.Takže asi budou asi plné všechny porodnice.Jinak já se už připravuju na toho císaře,ale porád nevím zda se nechat uspat a nebo spinál.Ale asi spinál,chci malýho vidět co nejdřív .Jinak já už jsem taky dost utahaná,i teď se mi otvírá pusa,tak si usmažím řízek a budu asi spát :slight_smile:
26. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte těhulky :grinning:
se dívám že taky každýho něco trápí,......... já se pro změnu chystám na rehabilitační oddělení páč se nemůžu ani otočit jak bolí záda.. su zvědavá co bude u porodu s křížovýma bolestmama..
@bizonka1 mě mamka zase radila na žáhu mandle .. jiank je prý moc dobře účinný tums,a le to nevím jak se může v těhu..
26. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Děkuju moc:slight_smile: No já jsem strach neměla vůbec, ale jak se to blíží tak se začínám bát a dost na to myslím...jak to bude probíhat atd....no uvidíme, ale nervózní už jsem. Hlavně, ať vše dobře dopadne a moc se netrápíme co? :grinning:
26. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jj dobré řešení, u nás je šeredně, tak to taky vidím na pelíšek, udělám si špagety a jdu do pelíšku:slight_smile:
26. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já mám dnes ve tři odpoledne kontrolu v porodnici+monitor, snad tam nebudeme zase přes hodinu , naštěstí tam budu mít svou doktorku. Já jsem taky nějaká utahaná, ale v noci se stejně furt budím
@hribek
@aajda mě možná odešla zátka před14 dny , bylo to jako hnědý bílek i obsah toho by odpovídal

@lenicenka17
@dostyna mě taky pálí žáha, hlavně na noc, večer už se snažím moc nejíst nebo mě pomáhají jáhly a kedlubny a nebo hlávkový salát
Tak já se teda těším až porodím, ale bojím se nějak čím dál víc. Už mě připadá, že nejsem normální. Navíc je mi pořád do pláče, všechno mě točí a nemám o nic zájem
26. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa Zeptám se v lékárně, děkuju:slight_smile: jj křížové bolesti jsou prý to nejhorší, podle kamarádek prý hrůza :unamused:
26. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 nejhorší je to čekání na ten den porodu. Čím blíž je, tím více obav :frowning2:
26. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si uvařit rýži, mám od včera pečené kuře
26. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Přesně tak:slight_smile: už aby byli ty naše myšky venku:slight_smile:
26. dub 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka zeptej se v porodce na ten entonox,to je ten oblbovák k porodu :slight_smile: Jáhly jím taky,hlavně kvůli malýmu aby měl energii se otočit,ale nepomáhá.
26. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem teď měla vysloveně šetrné jídlo na žaludek-smažený kuřecí řízek a bramborový salát od maminky....asi prasknu a žáha mě sežere :slight_smile:
26. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jéé to my měli v neděli, sem taky po tom krásně chrněla skoro tři hodky :o)))

Jesi můžu ze své zkušenosti tak fakt škubání osmiček bolí o dost víc... já měla teda rpvní porod vyvolanej trvala asi 5 hodin ale přišlo mi to docela fofr, s osmičkama a s a mandlema sem se natrápila víc...
Sem si říkala že si neska asi zabalím pomalu tašku do prdky.. ať mam klid... chceme jet o víkendu na chatu tak asi pro sichr pojede s mana :sweat_smile:
26. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa :slight_smile: :slight_smile: taky už jsem raději sbalila tašku
26. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, teda trápeníčka máte pěkný, pálení žáhy je hnus, prý šlhačku po lžičkách to mě radili v lékárně když pálela ze začátku, teď je klid ani ten průjem. Jen mrně tlačí na kyčel a tak večer než ji rozchodím mám pocit, že tahám nohu za sebou tak snad od porodky nepojedu na kolečkovém křesle :confounded: Budu volat do porodky na monitory tak jsem zvědavá jak dopadnu, ani se mi nechce už k doktorům chodit. Ke svému jdu až na konci šestinedělí tak do porodky budu muset :unamused:
Koukám, že skladba jídelníčku na velikonoce je všude stejná :wink: my měli v neděli a včera řízek a br. salát :dizzy_face:
26. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna měla bych už... nějak mám pocit že prdítko poleze dřív..
26. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám sbaleno,ale jak se znám tak tam stopro něco důležitého chybí :slight_smile: jinak jsem dnes taky na spaní,ale zase se bojí že když si zdřímnu budu mít zas hroznou noc,navíc tu musím trochu uklidit,protože po zbytek týdne budu pořád někde cárat a nebude čas.
Holky a co jste sbalili dětem na cestu domů.Já toho raděj nabalila víc a pak se uvidí.Mám tam body s dlouhým,lehký punčošky,když bude chladno,když teplo tak ponožky,lacláčky,čepičku,mikinku,kdyby bylo chladno a lehký svetřík kdyby nebylo zas tak hrozně,no a dečku.
26. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs my taky měli včera a dnes řízek,ale s kaší . :slight_smile:
@verapa já si na začátku myslela že budu přenášet,ale začínám mít taky pocit že se to vyklube dřív,ale možná je to jen přání.
26. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak já tátovi nachystám dlouhý dupačky,na to kabátek,čepičku,rukavičky a v případě chladného počasi ještě pletený bačkůrky a pletený svetřík- a dečku.Víc bych to nehrotila
26. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na monitor jdu 3.5. ale sestra se děsně divila, že už nejdu ke svému mudrovi a že na monitor jdu brzo no ve 37 týdnu mi to brzo nepřijde a v Bohunicích nepřijímají tak jdu na Obilňák :confounded:
26. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ty jo,to je divný,asi jak kde.Mě doktorka točila monitor už v 35tt
26. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já jdu taky v pátek ke svýmu a pak už do porodky co se jí nezdálo?
26. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já bych to tak nehrotila.. já mám akorát nachystaný bodyno, kalhotky s ťapkami a mikču, čepulku a pro sichr deku.. s první holčí sem toho měla taky jak na měsíc a akorát to jelo sem a tam, navíc sem chytla počasí 28 stupnů tak zase aby nebylo mimi pečený.. v porodce sem využila erární... já spíš hledala takový ty klasický vatový vložky, byly tak nějak pohodnejší než ty samu co prodávají..
26. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs v Bohu je plno?
26. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No že jsem u něj byla naposledy 14.4. a že oni na monitory berou až později tak bych byla dlouho bez kontroly, tak mě objednala na toho 3.5., ale prý bych mohla o týden později když bych šla ještě ke svému, no ale on nemá monitor tak nevím.
26. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa já koupila v lékárně bella vložky příjdou mi obrovský tak věřím že budou stát za to.
26. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek