• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik díky za tipa... zkusím, mám sce dva balíky těch samu ale to bude málo.. s prvním porodem sem dostala tašku z ikee plnou vložek..manža se smál že s tím můžem zateplovat barák... ale jak se hodily..
26. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa jj na monitory už nové neberou :frowning2:
26. dub 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tyjo, já si plánuju na kopec a abych tak neskončila na obilňáku... :rolling_eyes:
26. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 mi povídej já stímmám problémy též cca od 5 měsíce.Ale čekala jsem to pač u prvního těhu to bylo just to samé... ale věř že porodem to zmizí jak mávnutím kouzelného proutku :slight_smile: to je na tom to jediné pozitivum.
26. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Aspoň že tak viď? Už aby to bylo, protože to je něco šílenýho, takže u druhýho s tím můžu počítat taky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte koupený nějaký kapičky na bolení bříška a do očiček? Poraďte co koupit, děkuju. :slight_smile:
26. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak tvdit to 100% nebudu ale u mě to tak je.. a začlo to o hodně dřív....
26. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Jejda :unamused: No ale člověk po nějaký době zapomene a jde do toho znovu:slight_smile: to samé asi porod, vždyť bysme jinak vymřeli:slight_smile:
26. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa No já si to taky plánuju, ale je jedno kam budeš chodit na monitory oni to mají propojené tak pak na porod můžeme jet na kopec, ale prý mám nejdřív zavolat než pojedu :sunglasses:
26. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky tak jsem zpet z kontroly, CS porad 0, dnes sem mela jen divnej tlak 108/99, po 5min pak 128/89, jinak cekame porad holcicku, nemerila nas tak nevim:frowning2: brala mi kultivace a pristi tyden naposled do poradny a pak uz jen do porodky, termin se mi z 29.5. posunul na 31.5. tak doufam ze to do toho dne deti zvladneme:slight_smile:no ja nez sla k doktorce sem letela na wc jeste znova 3x :frowning2: ted zatim klid tak doufam ze to bude ok. jinak sem dnes usla az kolem 3 rano takze nejspis je neco ve vzduchu.
mejte se krasne a ja jdu asi dospavat. tatuldu mame do zitra v rakousku tak je tu klid.. jen doufam ze neprijdou krast ryny jinak nevim co bych tady sama delala:astonished:
26. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 zatím jsem nekoupila nic, třeba nebudou problémy, nemá to každé mimčo a očička doporučují umývat borovou vodou nebo prý stačí i převařená voda
26. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj tajbl babicka pod nama pece maso na cesneku a me se z toho zveda kufr:frowning2:
26. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já nekupuju nic počkám až co řekne doktorka,doufám že když bude něco potřeba napíše recept.
26. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak na pálení žáhy zapomeneš hned jak přejde :slight_smile: :wink:
26. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevím co many počkám jestli se do zítřka neobjeví a kdyžtak jí napíšu
26. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 jak píše realgs stačí borová nebo jen převařená voda, jinak podle potřeby opravdu píše mudr.. spíš ten líh na pupíka... my sme jej pak využili i na naušničky ale to se vás týkat asi nebude :wink:
26. dub 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa Tak to zatím nebudu hrotit a počkám, co řekne tchýně - dětská doktorka :unamused:
26. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vytírání očiček je prý výborný mateřský mlíko trošku stříknout na tamponek a vytřít a kdyby měl někdo mooooc mlíka může odstříkat do vaničky je to prý lepší než kdejaký olejíčky a čistě přírodní.
26. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ty jo, tak slyšim poprvé! Dobrej přírodní tip!
Jinak jsem se dnes byla podívat na jeden den staré miminko, holky já se ho bála pochovat, abych mu neublížila. To byl pidi človíček, už se těším na našeho Adámka, až ho konečně uvidíme a pochováme.
S pálením žáhy mám také bohaté zkušenosti, i když teď ke konci se to trochu zmírňuje. Nejhorší je to večer a na noc, bez Renni ani ránu, i když mám pocit, že zabere tak na 10minut a beru další. Někdy pomůže čerstvej ananas, co já se ho v těhu nažrala, tolik jsem ho nesnědla za celý život.
26. dub 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
preju pekny odpoledne, laduju se super sladkym melounem tak sem si rikala ze vam musim trochu udelat chute:grinning: ne fakt, meloun doporucuju, i pokud je clovek prejezenej tak to trochu stahne
26. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Melouna miluju, koupila jsem si necelé kilo minulý týden, za dvacku. Já mám jahody s kys.smetanou!Heč
26. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mňam melounek ..... na tom je šíma odkojenej ,teda odnošenej :grinning: to jsem ládovala ke konci těhu celé dny a nepřejedlo se mi to...
Já si s renni připadám už jak závislák bez něj nevylezu z domu ....
26. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jahody mám taky v lednici ,ale z nich právě pálí žáhha tak se na ně jen dívám a sbírám odcahu... zato hrozny ty cpu horem spodem :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no rennie je moje druha strava, bez nej z domu fakt nejdu, po vanocich sem sikoupila 1 velky baleni a rikala si ze mi to do porodu vystaci. haha ted uz mam 2. velky baleni a budu rada kdyz mi to fakt do porodu vystaci.

@verczu jahudky ty taky muzu:slight_smile:
26. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Mně po nich taky bude pálit! Ale nešlo odolat, Renni to jistí.
26. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak já minulý týden kupovala 3 to největší balení a ani nevím kolik bylo těch malých ze začátku... fakt narkoman... :unamused:
26. dub 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jojo pritel se me uz ptal jestli toho muzu tolik, vicemene uz si to beru po kazdym jidle, nebo aspon kdyz vim ze uz to na me jde tak preventivne lupnu:slight_smile:
26. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky si někdy říkám jestli to nepřeháním,ale prostě není jiné volby :frowning2: jen se utěšuji tím že porodím a zmizí to :slight_smile:
26. dub 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky svedi vas taky prsa? co proti tomu delat?
26. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no doufam v to taky
26. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek