Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
verczu
26. dub 2011
Taky jedu druhé velké balení, za den dám tři, čtyři pilulky, jak kdy. Piju taky dost vody s plátky citronu, abych ty kyseliny naředila, někdy to pomůže.
lenicenka17
26. dub 2011
@hribek tak já to už mám odzkoušené 🙂 fakt to zmizí jako mávnutím proutku
hribek
26. dub 2011
@lenicenka17 super to sem rada
verczu
26. dub 2011
@lenicenka17 To si myslím je dobrá věc, koupila jsem podobné tomu modrému, ale nehraje, ani nevibruje, to bude na mně. Máme jen ty závěsné hračky.
verczu
26. dub 2011
@hribek Prsa mě nesvědí. Jako celá, nebo jen bradavky?
ikopretinka
26. dub 2011
Jsem doma. Monitor dnes chvilka, zato prohlídka pěkný hnus. Jsem myslela, že uteču, ta si mě teda vychutnala, nechápu co tam dělala. Prý jsem otevřená na 2 a je cítit jakési plodové obaly. No a ke všemu už tento pátek znova kontrola, mě z toho asi klepne.
hribek
26. dub 2011
@verczu jako celkove nebo spis mimo bradavky
verczu
26. dub 2011
@hribek Fakt nevim, možná tě svědí kůže jak se natahuje, když prsa rostou. Mě takhle svědí břicho. Zkus namazat mastnym krémem.
@ikopretinka Kontrakce máš taky?
hribek
26. dub 2011
@verczu jejda nestras, nechci aby vic rostly, uz takle mam 😨-(
verczu
26. dub 2011
@hribek Pane jo, a co teprve až se Ti nalejou mlíkem! 🙂 Mně se prsa moc nezvětšila 😞 asi tak z B na C, ani jsem si nemusela nakoupit větší podprdy.
hribek
26. dub 2011
@verczu no ja mela C a ted mam neco mezi C a D, takze doufam ze budu mit maximalne to D
hribek
26. dub 2011
holky mate uz vybranou pojistovnu? ja jsem VZP a pritel metal alianz tak premyslime nad temato dvouma
realgs
26. dub 2011
@hribek Já mám tady D a prý se velké prsa už nezvětšují ale dost se nalijí. Pojišťovnu mám taky Metal aliance a zůstaneme u ní, jsou doscela dobré výhody a hlavně doplácí dost na léky o proti VZP
bobesci
26. dub 2011
ahoj holky zdravím všechny,taky jsem dneska byla na kontrole a nic moc,malá vůbec neroste už měsíc je pořád na tom stejně,do příšti kontroly jestli prý nepřibere tak budu muset do nemocnice,nemá prý ani dvě kila,tak jsem z toho zase úplně rozhozená,tak snad se umoudří a trochu přibere
@hribek s tou pojištovnou co já vím tak dítě má většinou stejnou jako matka,ale určitě se můžou rodiče rozhodnout jakou chcou pojišťovnu
a ty prsa to je něco strašného teda aspoň u mě,já měla vel.C a teď mám DD,E a to stejn jsem měla i u prvního a po porodu se mi ještě o hodně zvětčili,takže už vím co mě opět čeká 😃
hribek
26. dub 2011
@realgs @bobesci diky, ja se prave rozhoduju mezi tema dvouma tak na to jeste mrknu.

Ted sem se nastvala, koncem brezna sem objednala v Malviku veci za 3.000 kc, poslednich 14dni je urguju jak to vypada, pani mi porad pise ze zjistuji u dodavatele a dnes mi napsala ze bohuzel taska kterou sem objednala na kocarek uz neni a jestli ji teda budu chtit necim nahradit. Krucipisek to nevedeli pred tema 14 dnema???? Ach jo to me dokaze vytocit, ja si toto dovolit v praci tak mam pruser jako brno😞
verczu
26. dub 2011
mám 205- průmyslová, bývalá česká národní, v těhotenství mi přispěla 2tis na cokoli ( cvičení, léky, kurz )Dítě je po porodu teď nevim jestli měsíc nebo tři, pojištěné u pojišťovny jako má matka, pak se to může změnit, nebo nechat. Každopádně tam člověk musí tak jako tak. To bude zase běhání a zařizování! Na to se netěšim, fuj úřady!!!
ikopretinka
26. dub 2011
@verczu poslíčky mívám a na prvním monitoru prý nic moc, na druhém se mě ptali jestli mě bolí břicho, že mi to kreslí kontra, to mě ale vůbec nic nebolelo a dnes ani jedna
verczu
26. dub 2011
@ikopretinka Já jsem na poslední kontrole měla kontrakce dvě, ale to se projevuje jen jako ztvrdnutí břicha, lehkou bolestí v pobřišku a trochu v kříži. Další kontrolu mám ve čtvrtek, termín v neděli.
ikopretinka
26. dub 2011
@verczu tak třeba už se malý umoudří a do neděle půjde ven 😉 Já právě poslíkuju, už od 4hodin
realgs
26. dub 2011
@verczu Už zkoušíš nějaké vychytávky na vyvolání? Myslím sex, koktejl, úklid ajn.?
monny89
26. dub 2011
@bizonka1 na bříško mám - Baby calm, Sab Simplex a rektální rourku, a na očička Borovou vodu 😉 Koupila jsem si to zásoby všechno možné, ať pak nemusím s miminkem lítat do lékárny, tak mám radši už všechno doma

pálení žáhy - znám, ale není to u mě tak časté, občas mě chytí v noci ... jen Rennie mi ani jednou nezabral, takže u mě to jistí Gaviscon 🙂

@lenicenka17 - já žádné lehátko nepořizuji, mám hrací deku a pokud bude potřeba, dám malýho na chvilku do postýlky, nebo ho budu mít v nosítku... Jinak teda lehátko je pro mě zbytečnost, akorát si v tom mimčo kroutí záda :-S

@badik - mě takhle svědilo bříško i prsa, už teď mám prsa Déčka 😞 Ale mažu krémem pořád, tak snad nepopraskám...

Jak jako vybranou pojišťovnu???? Dítě má automaticky tu kterou má matka ne???
verczu
26. dub 2011
@ikopretinka Nedělní datum by se mi líbilo moc! Uvidíme!
@realgs Zatim ne, říkám si, když tak až po neděli. Uklízim průběžně, dá to zabrat, v neděli jsem dost makala na zahradě, jsem se pak bála co v noci bude. Nebylo nic, ani po sexu. Do koktejlu nejdu, k tomu nemám důvěru. Piju jen maliník 2xd, toť vše.
hribek
26. dub 2011
@monny89 no na nahlaseni mas 8 dni od narozeni, jinak ma automaticky pojistovnu jako matka.
monny89
26. dub 2011
@hribek jako jak to myslíš? Dítě má ode dne narození pojišťovnu jako matka.. Kdo jinak hradí veškeré úkony po narození v porodnici...??
monny89
26. dub 2011
@hribek teda alespoň tak mi to bylo řečeno v porodnici i v pojišťovně.... tak nevím...
verczu
26. dub 2011
@monny89 Říkaš to dobře, taky jsem se na to ptala. Změnu pak můžeš udělat s rodnym listem dítětě, nebo to necháš, nicméně i tak tam musíš.
hribek
26. dub 2011
@monny89 tak tak jak pise @verczu jen sem to spatne napsala:-o
monny89
26. dub 2011
@hribek Oki, v pohodě.. mi to právě přišlo nějaký divný.. a že jsem to taky řešila nedávno... Jinak já mám OZP a jsem s nima spokojená, díky tomu si můžu dovolit nadstandart 😉
monny89
26. dub 2011
no, já jdu spát, doufám, že se dneska vyspím... tak jdu zalehnout... dobrou holky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli