• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Taky jedu druhé velké balení, za den dám tři, čtyři pilulky, jak kdy. Piju taky dost vody s plátky citronu, abych ty kyseliny naředila, někdy to pomůže.
26. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak já to už mám odzkoušené :slight_smile: fakt to zmizí jako mávnutím proutku
26. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 super to sem rada
26. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 To si myslím je dobrá věc, koupila jsem podobné tomu modrému, ale nehraje, ani nevibruje, to bude na mně. Máme jen ty závěsné hračky.
26. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Prsa mě nesvědí. Jako celá, nebo jen bradavky?
26. dub 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma. Monitor dnes chvilka, zato prohlídka pěkný hnus. Jsem myslela, že uteču, ta si mě teda vychutnala, nechápu co tam dělala. Prý jsem otevřená na 2 a je cítit jakési plodové obaly. No a ke všemu už tento pátek znova kontrola, mě z toho asi klepne.
26. dub 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jako celkove nebo spis mimo bradavky
26. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Fakt nevim, možná tě svědí kůže jak se natahuje, když prsa rostou. Mě takhle svědí břicho. Zkus namazat mastnym krémem.
@ikopretinka Kontrakce máš taky?
26. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jejda nestras, nechci aby vic rostly, uz takle mam D:frowning2:
26. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Pane jo, a co teprve až se Ti nalejou mlíkem! :slight_smile: Mně se prsa moc nezvětšila :frowning2: asi tak z B na C, ani jsem si nemusela nakoupit větší podprdy.
26. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu no ja mela C a ted mam neco mezi C a D, takze doufam ze budu mit maximalne to D
26. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mate uz vybranou pojistovnu? ja jsem VZP a pritel metal alianz tak premyslime nad temato dvouma
26. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já mám tady D a prý se velké prsa už nezvětšují ale dost se nalijí. Pojišťovnu mám taky Metal aliance a zůstaneme u ní, jsou doscela dobré výhody a hlavně doplácí dost na léky o proti VZP
26. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím všechny,taky jsem dneska byla na kontrole a nic moc,malá vůbec neroste už měsíc je pořád na tom stejně,do příšti kontroly jestli prý nepřibere tak budu muset do nemocnice,nemá prý ani dvě kila,tak jsem z toho zase úplně rozhozená,tak snad se umoudří a trochu přibere
@hribek s tou pojištovnou co já vím tak dítě má většinou stejnou jako matka,ale určitě se můžou rodiče rozhodnout jakou chcou pojišťovnu
a ty prsa to je něco strašného teda aspoň u mě,já měla vel.C a teď mám DD,E a to stejn jsem měla i u prvního a po porodu se mi ještě o hodně zvětčili,takže už vím co mě opět čeká :grinning:
26. dub 2011 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs @bobesci diky, ja se prave rozhoduju mezi tema dvouma tak na to jeste mrknu.

Ted sem se nastvala, koncem brezna sem objednala v Malviku veci za 3.000 kc, poslednich 14dni je urguju jak to vypada, pani mi porad pise ze zjistuji u dodavatele a dnes mi napsala ze bohuzel taska kterou sem objednala na kocarek uz neni a jestli ji teda budu chtit necim nahradit. Krucipisek to nevedeli pred tema 14 dnema???? Ach jo to me dokaze vytocit, ja si toto dovolit v praci tak mam pruser jako brno:frowning2:
26. dub 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám 205- průmyslová, bývalá česká národní, v těhotenství mi přispěla 2tis na cokoli ( cvičení, léky, kurz )Dítě je po porodu teď nevim jestli měsíc nebo tři, pojištěné u pojišťovny jako má matka, pak se to může změnit, nebo nechat. Každopádně tam člověk musí tak jako tak. To bude zase běhání a zařizování! Na to se netěšim, fuj úřady!!!
26. dub 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu poslíčky mívám a na prvním monitoru prý nic moc, na druhém se mě ptali jestli mě bolí břicho, že mi to kreslí kontra, to mě ale vůbec nic nebolelo a dnes ani jedna
26. dub 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Já jsem na poslední kontrole měla kontrakce dvě, ale to se projevuje jen jako ztvrdnutí břicha, lehkou bolestí v pobřišku a trochu v kříži. Další kontrolu mám ve čtvrtek, termín v neděli.
26. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak třeba už se malý umoudří a do neděle půjde ven :wink: Já právě poslíkuju, už od 4hodin
26. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu Už zkoušíš nějaké vychytávky na vyvolání? Myslím sex, koktejl, úklid ajn.?
26. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 na bříško mám - Baby calm, Sab Simplex a rektální rourku, a na očička Borovou vodu :wink: Koupila jsem si to zásoby všechno možné, ať pak nemusím s miminkem lítat do lékárny, tak mám radši už všechno doma

pálení žáhy - znám, ale není to u mě tak časté, občas mě chytí v noci ... jen Rennie mi ani jednou nezabral, takže u mě to jistí Gaviscon :slight_smile:

@Lenicenka17 - já žádné lehátko nepořizuji, mám hrací deku a pokud bude potřeba, dám malýho na chvilku do postýlky, nebo ho budu mít v nosítku... Jinak teda lehátko je pro mě zbytečnost, akorát si v tom mimčo kroutí záda :confounded:

@badik - mě takhle svědilo bříško i prsa, už teď mám prsa Déčka :frowning2: Ale mažu krémem pořád, tak snad nepopraskám...

Jak jako vybranou pojišťovnu???? Dítě má automaticky tu kterou má matka ne???
26. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Nedělní datum by se mi líbilo moc! Uvidíme!
@realgs Zatim ne, říkám si, když tak až po neděli. Uklízim průběžně, dá to zabrat, v neděli jsem dost makala na zahradě, jsem se pak bála co v noci bude. Nebylo nic, ani po sexu. Do koktejlu nejdu, k tomu nemám důvěru. Piju jen maliník 2xd, toť vše.
26. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no na nahlaseni mas 8 dni od narozeni, jinak ma automaticky pojistovnu jako matka.
26. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jako jak to myslíš? Dítě má ode dne narození pojišťovnu jako matka.. Kdo jinak hradí veškeré úkony po narození v porodnici...??
26. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda alespoň tak mi to bylo řečeno v porodnici i v pojišťovně.... tak nevím...
26. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Říkaš to dobře, taky jsem se na to ptala. Změnu pak můžeš udělat s rodnym listem dítětě, nebo to necháš, nicméně i tak tam musíš.
26. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak tak jak pise @verczu jen sem to spatne napsala:astonished:
26. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Oki, v pohodě.. mi to právě přišlo nějaký divný.. a že jsem to taky řešila nedávno... Jinak já mám OZP a jsem s nima spokojená, díky tomu si můžu dovolit nadstandart :wink:
26. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jdu spát, doufám, že se dneska vyspím... tak jdu zalehnout... dobrou holky :wink:
26. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek