• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lenicenka17 já mám tuhle http://www.vltava2009.cz/raj/GoodsDetail.asp?strGoodsID=613490 jen starší verzi.koupila jsem ji od sestřenice a ta si ji nemohla vynachválit.Je po dvou dětech a naprosto v pořádku,pro větší děti může být jako houpačka.
26. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak to mi příjde dost divný že ti malá za měsíc nevyrostla a oni to neřeší,to přece není normálka,mimi přibírají denně a za měsíc to musí být znát,to tě měli hned poslat na kontrolu průtoku krve pupečníkem jestli má malá živiny,na příští KO taky může být pozdě,já bych se teda nenechala odbít,a pohyby cítíš v poho??
26. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun ahoj doufám, že jsem dočetla dobře...... držím vám palečky poslední večer vcelku :wink: a zítra hurá na to s úsměvem :grinning:
26. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeji pěkné ráno,i když zamračené,teda aspoň u nás :grinning: dneska jsem po dlouhe době spala celou noc a ráno,když zyzvonil budík do školky tak se mi vůbec nechtělo vstávat,jinak totiž nemůžu vůbec spát
@saminomimino no já jsem byla teď 3 týdny dost nemocná a skoro vůbec jsem ani nejedla,neměla jsem jsem vůbec na nic chuť,teď už jsem celkem v pohodě,tak snad to bylo i tou nemoci a jinak miminko je hodně čilé,právě že mi připadá,že se hýbe pořád :slight_smile:
27. dub 2011 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci myslím že to žes moc nejedla na růst mimča má malý vliv vezme si co potřebuje z tebe,ale váha je orientační plus mínus takže na poslední KO to mohlo být plus a teď mínus.Hlavně že se má čile k světu,maximálně to bude drobek :wink:
27. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun taky na vás myslím a držím palečky
27. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo to jsem si taky říkala,že ta váha není úplně přesná,tak uvidíme :grinning:
27. dub 2011 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady u nás je dnes krásně, sluníčko svítí na plný pecky a člověk má hned lepší náladu :wink: Už aby byl víkend a přítel byl doma, ty dny bez něho jsou dlouhé a vždy se těším, až dorazí domů z práce a dá mi pusu na pupík. V 11 vyrazím do poradny a pak mi bráška slíbil obídek, jenže je venku krásně a myslím, že se na mě vyprdne a vyrazí na kolo :grinning: Jinak dnes si chci ještě koupit tu ochranu na dudlík, takový to pouzdro, myslím, že se to bude hodit i na prsní vložky, až budu chtít kojit někde venku na lavičce :wink:
27. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky, tak ja dnes kazdou hodinu litala na wc, vecer sem asi hodne pila:frowning2: ale jinak dobry usla sem po 10 a spala do 6:slight_smile: no a do 9 se valela v posteli. dnes bych mela aspon vysat a trochu zehlit. ikdyz se mi moc nechce ale je to tady jak po vybuchu. sem si rikala jak se na materske budu nudit ale jeste sem nezacla:slight_smile:
27. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci tak to bude určo dobré,hlavně ať si tě dr pohlídá :wink: ,stejně by mělo přibírat i když moc nejíš,bere si to s tvých rezerv :wink:
27. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak mám dnes odpracováno a už se budu jen poflakovat.Dnes čekám,že mi dorazí kojící polštář,ale pošťák nezvonil,takže asi někde zabloudil :slight_smile:
Jinak dns by měla rodit luckysun ,tak držím palce ať je vše vpořádku.Nejspíš už to má za sebou a odpočívá
27. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, všechny vás zdravím.... dneska už mám odběháno... od osmi poradna a monitor, rychlá sprcha domu a zas jsem vyběhla do porodnice, kde si mě už převzali a hurá domů na oběd..... jinak když se daří, tak se daří!!!! tak boule na zadku se mojí doktorce zdála jako herpes, takže naskočila možnost císařského řezu.....v nemocnici se jim to zase nezdálo, tak v pátek tam poběžím znova pro výsledky a pak se uvidí.....jestli půjde malej ven tak a nebo tak, ale tak jako tak půjde ven :grinning:
další fajn zpráva byla, když mě ráno volala mzdová účetní, že PSSZ mi zrušila vyplácení mateřské, protože jsem byla s prvním dítětem doma ?????? ( čehož jsem si ovšem nevšimla, protože žádné první ještě nemám :sweat_smile: ) takže jak říkám, když se daří, tak se daří........
27. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no vidím že se nenudíš,doma raděj všechno pořádně prohledej jestli někde není to první dítě schovaný. :grinning:
27. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: no taky mě to docela pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky zdravím..
@evinka85 hele to nic, já jsem teďka v těhu taky strašně zapomnětlivá :wink: , tak je možný, žes prostě jenom zapomněla, že už jedno máš :grinning:
27. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ty jsi teda matka,máš už jedno dítě a nevíš o tom :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, dneska jsem dostala strašnou křeč do břicha a šílenej průjem...jsem ani nestihla dojít na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bylo vymalováno...tak si říkám, jestli se už tělo nepřipravuje na porod tím se čistí...o tom jsem četla, že někdo to tak má, že zvrací a průjmuje...tak nevím co bude nebo nebude...každopádně jsem si radši šla zabalit tašku do porodnice :grinning:
27. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine dobře děláš :slight_smile: nic se nesmí podceňovat.Ale myslím,že máš ještě čas :slight_smile:
27. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
@dostyna
@badik
tak aspoň vím, že se se žádostí o porodný nemusím ani obtěžovat :sunglasses: ..... akorát si dojdu zažádat o přídavky na to 1. dítě...... no ale zase když o něm ani nevim, tak by mě je stejně nedali...... tak z této situace asi nevytěžím :angry:
27. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Já si taky myslím, ale poslední dva tři dny začínám nabývat dojmu, že se tam Štěpánovi začíná už nelíbit...soudě podle občasných křečí či tlaků, co mám v břiše...na druhou stranu si myslím, že já budu ta šťastná, co bude přenášet :frowning2:
27. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to mam i ja prujem ale jen po ranu strasny krece v brise a tak tak dobehnu, dneska si rikam ze si tu tasku taky zabalim moc se mi do toho nechce ale budu muset.

jinak ja zacala proces hnizdeni, puvodne se mi nic nechtelo delat ale uz se do toho zacinam dostavat.

mela bych se naobedvat jen se bojim ze mi bude zle jak vcera, obed sem citila dokud sem v 10 neusla:frowning2:
27. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, připravila jsem věci do porodky a naskládala to na přebalovák...je plnej :unamused: a já nevim, jak to všechno naskládam do tý malý tašky, co mám připravenou...máte taky takovej problém?
27. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No tak já to bohužel nestihla...tohle se mi stalo prvně v životě, že jsem se.......... :confounded:
známá měla před porodem i šílenej průjem a zvracela, tak jeli do porodky - tam mysleli, že má otravu nejspíš z jídla, pak do toho zjistili, že se otvírá a bylo to tu...malej se narodil v 35tt a nakonec zjistili, když porodila, že je naprosto v pořádku, že se tělo akorát čistilo před porodem :wink: ale je to podle mě případ od případu...ale tašku radši připrav, si vem, kdyby měl ti chlap balit v noci tašku před odjezdem do porodky :grinning: u nás bych jela tak max. s toaleťákem a pantoflema :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to sedí!!! a stejně to určitě není všechno :wink:
27. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem holky po obídku a jdu si chvilku lehnout, než se pustím do žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak přeju hezký odpo :sunglasses:
27. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine já už jsem musela věci do porodky přeskládat,do větší :slight_smile: a to plínky tam vůbec nedávám...a stejně mi bude něco určitě chybět :slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám docela velkou tašku,vleze se tam vše,zatím.ale určitě něco podstatnýho nemám.hoďte sem nějaký seznámky co máte ať si to překontroluju.
27. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukala na několik seznamů....
27. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, já byla už na poště a cestou v tesku, mají v akci melouna, tak jsem si vzala rovnou půlku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@badik taška do porodky - krom normální výbavy mám - fén na vlasy, krém na obličej, krém na tělo, kojící čaj, bezkofeinový kafe, tepláky (co nosím na doma, kdyby mi byla zima) čtvery ponožky... nějaký bonbony na cumlání na chuť pak na pokoji... :wink:
Jinak to je asi vše.... Jo - Bepanthen, Rybilka, kartáč na vlásky na malýho.... Nebo ti můžu rovnou vypsat celý můj seznam :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek