• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@germaine Já mám obrovskou cestovní tašku Fischer, mám tam už i "pár" zbytečností, které jsou pro mě nezbytné... :grinning:
27. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zatim naskladala: bepanthen, rybilku, lih, vlozky, prsni vlozky, rucniky osusku, ponozky, jednorazovy kalhotky, sprchac a lactacyd a pro malou jeste ubrousky, plinky a jednorazovy prebalovaci podlozky. hygienicky potreby zbalim pred odjezdem, podprdu kojici, papuce, noc.kosili a zupan musim jeste koupit
@germaine obcas se stane.. me se to takle stalo na koleji, sem sla na wc, a citila jak na me jdou mdloby a pak uz sem se jen probudila s posr...zadkem a kolem me vysokovany spolubydlici:frowning2:
27. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tam mám teda i věci na porodní sál - svačina, 2 x 2litr neperlivý vody, crocsy do sprchy, 2x ručník a 1x osuška, pantofle pro manžela.....
27. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš ponožky a kartáček na vlásky mi chybí hned to tam jdu hodit :slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojo, to jsou ty věci povinné dle seznamu, ale já mám spoustu "vychytávek" bokem :wink: Jinak mám celkem 2x velkou osušku, a 5x menší ručník.. :grinning: Pak tam akorát ještě dohodím kartáček na zuby a kartáč na vlasy, jinak už mám vše sbalené.. doufám.... 2x kojo podprdu mám.... vlhčený toaleťák, papírový kapesníky... uchošťoury (jak pro mě tak pro malýho) newborn plínky, sprcháč, šampon, deodorant bez parfemace, síťovaný kalhotky, časopis, knížku...
Jeee, já už nevím ani co všechno tam mám... :grinning:
27. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda nemám klouboučky na kojení, páč bradavky mám prý dobrý :grinning:
27. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu hodit jídlo do trouby :wink:
27. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim 3 skrinky v kuchyni hotovy, dalsich 10 ceka:frowning2:
27. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Jaký jsi sehnala deo bez parfemace? Já tam mám klasickou niveu, nic bez parfemace jsem nesehnala...

Jinak ještě doporučuju na porodní sál hroznový cukr a žvýkačky... Moje taška taky vypadá, jak kdybych jela na 3 týdny na dovču... ale ono narvěte třeba jen ty 3 ručníky a župan a pleny do něčeho malého...
27. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Já mám deo od Body Series... ale ta cena tomu odpovídá nu :unamused: Ale jsem spokojená, čerpám od kámoše, páč ho nikde v krámě nekoupíš...
27. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hroznový cukr mám taky.. pro manžela tam mám i Redbulla :grinning:
27. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Jsem si říkala, že jsem to nikde neviděla... Holt naše Ága si na Niveu bude muset zvyknout... nebo je ještě v nabidce upocená mamka, tak si snad vybere tu Niveu :grinning:
27. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no, na tu parfemaci pozor, četla jsem článek že to je důvod pro přerušení kojení.... :confounded:
27. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Jj, redbulla mám taky :slight_smile: A tričko na převlečení pro něj... Kdyby se u toho chudáček zapotil :grinning:
27. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
že to miminka při kojení musí čuchat třeba 20min nebo hodinu v kuse... a zkus čuchat hodinu v kuse voňavku... když to přirovnám k nám dospělým.... :unamused:
27. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 To nám právě taky PA na kurzu říkala... ale neparfemovaný deo nedoporučila. Ještě zkusím jinou drogérku než DM, třeba něco objevím...
27. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak uvidíš... snad něco objevíš... :wink:
27. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím že jsem konečně doma, pořád 2v1, tak snad nám to ještě aspoň 14 dnů vydrží :wink:

K těm deodorantům jsem četla, že i sprchový gel by měla mít maminka bez parfemace :wink:
27. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Luci a sprcháč bez parfemace znáš? Já teď někde četla, že oriflame dělá řadu bez parfemace, tak se zkusím poptat... a pak to deo vichy, clinique a juvena, zkusím v lékárně...
27. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda neznám, nezjišťovala jsem to, jen jsem to četla...ale jako třeba ten deodorant zezačátku není ani potřeba, páč potem smrdět nebudeš, zezačátku se tak desetkrát denně sprchuješ :grinning:
27. dub 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám i sprcháč bez parfemace :grinning:
27. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 No jak jinak :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Já za to nemůžu, já je používám už rok, takže jsem si zvykla :slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak dej tip ma sprcháč bez parfemace...nějaká Bioderma?
27. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Značka Body Series :wink: ale není nikde v obchodech... :grinning: Mě to vozí kámoš...
27. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 aha,takže to mi moc neposlouží :grinning: ..tak jdu hledat :slight_smile:
27. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna můžu ti něco o tom napsat do IP jestli chceš ať to tady nezahlcuji... :wink:
27. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 oukej,díky
27. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna
@monny89 ja cetla kdesi na netu ze misto sprchace se da pouzit lactacyd na intimni hygienu ale co je na tom pravdy to nevim, parfemovanej mi prijde tak nevim:astonished:

no jinak hlasim vysato, pulka kuchyne umyta a ja uz na nic krom melounu a zmrzliny nesahnu:slight_smile:
27. dub 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek na intimní hygienu se po porodu doporučuje čistá voda, že všechno ostatní štípe nebo pálí na nástřih, a akorát to víc dráždí.. takže já na intim hygienu raději nic nemám :wink: Voda stačí....
27. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek