• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@monny89 no vsak sem psala ze to mydlo na intim hygienu spis jako sprchac, psala to nejaka holcina, ale co je na tom pravdy ja nevim. zatim sem ty veci moc nestudovala. ale zase svagrova pouzivala normalni sprchac co driv a malej sosal o sto sest:slight_smile: takze to bude hodne individualni
27. dub 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dnes strávila v poradně mládí :unamused: čekala jsem dvě a půl hodky a pak jsem byla od doktora za pět minut venku :wink: CS už mám 6, takže se prý pěkně připravujeme k porodu :slight_smile: Příští středu nás čeká první monitor. Streptokok negativní-jupí:slight_smile:
27. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak jasně, že může používat normální sprcháč, ale v malém množství při použití a důkladně opláchnout... jako to by se mohlo řešit cokoliv do detailu... :wink:
27. dub 2011 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 já taky vždycky v čekárně zkejsnu min. na hodinu :unamused: Jinak teda gratulka ke KO.. mě dělala výtěr na streptokoka včera, za týden si mám zavolat pro výsledky :slight_smile:
27. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Díky moc:slight_smile: Ty ještě nechodíš na KO každý týden?
27. dub 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 nene, chodila jsem co 3 týdny... teď jsem byla v 34+1, a včera 36+1, na další jdu 38+1 takže po 14ti dnech :wink:
27. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Jééé, se máš, já už chodím každý týden a každý týden už budu mít monitor. Ale to tam aspoň nebudu čekat, to objednávaj na čas.
27. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 to já mám první monitor až v tom 38+1... tak jsem zvědavá a prý nás je tam 6 maminek na ten jeden den, a tam je to tak, "Kdo dřív příjde, ten dřív mele" takže doufám že tam nebudu moc dlouho... :unamused:
27. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Aha :frowning2: tak to je blbý....tak snad nebudeš čekat dlouho. Já tam dnes málem omdlela, v čekárně nejsou okna a byl tam hroznej vzduch...však už je tady bouřka, snad trochu sprchne. Dnes je hroznej tlak.
27. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jak vidím tak každý lékař to má jinak :slight_smile: já chodím celé těhotentsví na kontrolu co 14 dní,příští kontrolu bych už měla mít i monitor a ten mi pak budou dělat do porodu každý týden :grinning:
27. dub 2011 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
a všechny ještě budeme rodit v období,kdy je nejvíc porodu i první porod jsem měla v červnu a pamatuji si,že v mém okolí byly všechny porodnice přeplněné
27. dub 2011 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 jo, včera co jsem byla na KO, tam jedna těhule omdlela z toho dusna a čekání :frowning2: No uvidíme...
@bobesci Monitor snad taky pak budu mít každý týden pokud neporodím.. ale klidně bych už rodila za těch 14dní :slight_smile:
27. dub 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teď už to na tebe může přijít kdykoliv :grinning:
27. dub 2011 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Já už chci taky rodit... :slight_smile: ale doktor říkal, že je ještě času dost, tak uvidíme, jen doufám, že nebudu přenášet, dnes mě sestřička říkala, že prvorodičky docela často přenášej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 no uvidím, nelíbí se mi to že se mi to CS zase zmenšilo, a čípek že se prodloužil.. to mi nějako nesedí.. ale tak snad to bude OK, a přenášet nebudu :confounded:
27. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Na tom počasí něco bude, i sestřičky v porodnici říkaly, že očekávají další nával a nejvíc porodů je prý vnoci :wink: jinak jak jsem tam dojela, tak minulou středu měli za jednu šichtu 15porodů, bylo totálně plno, pak dva dny klid a zas nával...
27. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Tak to netuším, ale myslím si, že čím větší CS tím víc jsou připraveny porodní cesty. Mě dr. právě říkal, že už se to začíná pěkně chystat, já měla minule-před 14 dny CS 4 a teď už 6. A mamčina kamarádka říkala, že měla CS 6 a za týden rodila.
27. dub 2011 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@1luciferka1 Tý brďo, 15 porodů, to je mazec, už vidím jak jsou pak sestry protivný :unamused: Snad to holky nějak přežijeme :fearful: a na pokojích nebude narváno jak za války v polní nemocnici.
27. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 to já vím na co je to CS.. ale přijde mi divný že bych se zase jako zavírala.. víš jak.. :unamused:
27. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 jj já vím :unamused: divný to je no...ale víš jak to ti moc neporadíme, zeptej se příště doktora. Třeba se jen upsal.
27. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 pokud do tý doby neporodím :grinning:
27. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 :slight_smile: taky bych si to přála:slight_smile: ale nevím no....uvidíme. Ty jsi přece jen o týden dál :grinning:
27. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 jojo,je to možný,já měla CS3 a teď naposledy bez CS-jen to vykřížkovala.takže nevím
27. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna Ty to máš asi tím, že jdeš na císaře...to už pak asi nebudou sledovat víš? Takhle to měla jedna známá taky...
27. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 jako fakt bych klidně rodila za těch 14dní nu... :slight_smile:
@dostyna jo? No je to zvláštní.... :confounded:
27. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Já nejradči ve 38 :grinning:
27. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 jj, za týden by to šlo taky no... :grinning: ale chci si počkat aspoň na výsledky streptokoka :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 nevím,je to možný,ale ještě to nemám úplně jistý.tak si myslím,že by to tam jinak napsala...no uvidím zítra
27. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,nespěchejte,jen a´t mimískové ještě rostou v bříšku :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jj, tak budu držet pěstičky, třeba se malej otočil a překvapí tě :wink:
27. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek