• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
jsem tu měla mamku :slight_smile: jdu vás dočíst :wink:
5. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já furt nejsem schopna zkusit ten nepečený čokodort :slight_smile: ale určo se do něj už brzo dám, jen musím si v obchodě vzpomenout a nakoupit na něj potřebné věci :grinning:
5. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma šikovnej manžel :slight_smile:
5. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo,jo na baráčku je práce hodně :frowning2: baráček je fine , ale na druho stranu jsem ráda, že ho nemáme, že mám furt vegáček :grinning: ale dobrý je, že máme kam jít, máme zahrádku, takže v létě jsme hodně tam :slight_smile: Ladík tam má i pískoviště, houpačky a na narozky mu koupíme skluzavku :slight_smile:
5. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tady otravuju a nikdo nikde že :slight_smile: kluci jsou ve vaně :slight_smile: a pak obídek a tatin povalí na zkoušku, hrají zase před vánocema pár písniček v kostele :slight_smile: tak musí každou neděli jezdit s bandou zkoušet, dnes jede po obídku, aby byl brzo doma, ve 4 valíme na náměstí za čertama,.......... :grinning: holky tak si nechte dneska moc dařit :slight_smile:
5. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
som odkazala manzelovi ze je sikovny, tak mi povedal, ze mu to nemam hovorit casto, ze potom bude namysleny :wink: :wink: ;-0
5. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no synek už mi vytuhl, tatin odjel a já dodělávám nádobí a pak sem zase juknu :wink:
5. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak a som tu som sa prihlasila :slight_smile:
5. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já celý život žila v paneláku,ale tak jsem na ten vesnický život přivykla že si nedovedu představit jít zase do bytu.Není nad to si v létě hezky vyjít na dvorek s kávičkou.Je pravda že je to tady hrozný staveniště a vyhled na ten rozbordelenej dvůr není zrovna ideál ke kávě.Ale já mám velkou fantazii a dovedu si představit tu krasnou pergolu,kytičky a prolízky pro děti.
5. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 jééééééééé ahojky :slight_smile: tak tě mezi náma vítáme a je nás zase víc :grinning:
6. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vás zdravím všechny a přeju pěkný den :wink:
6. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jooo až to budete mít vše dodělaný, tak to bude bomba :wink: domeček je domeček :slight_smile: ještěže to nemám na zahrádku daleko, ale ty vylezeš a seš na dvorku,... hned :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes čekáme sestřenku s malým, tak tu zase moc nepobudu, tak se mějte pěkně a pak se ukážu, jak budu moct :wink: teď půjdu asi vyžehlit, mám tam pár věcí :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak jste všichni?
6. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kranse ranko :wink:. ja nejako lezim a nechcelo sa mi hybat :wink:.
dnes mam na programe lezat, pozerat telku, cakat na postacku a zapnut pracku (pradlo povesi maznel). takze program super :wink:.
6. pro 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
este vyhladavam cez net darceky :wink:. teda napady, potom to len zadam manzilkovi, nech to kupi. takze este budem surfovat po nete.
6. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to musí být otrava,jen ležet :frowning2: Já bych byla asi pěkně protivná,všechno by mě bolelo a nebyla by se mnou řeč.Ale co by ženská pro dítě neudělala,že.By mě zajímalo kolik chlapů by se tak obětovalo kdyby muselo.Můžu vědět co máš za problémy že musíš ležet?A na jak dlouho?
6. pro 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik lezim uz 3 tyzden. no lezim, lebo krvacam a krvacam kvoli hematomu. takze lezim. a ono zlomove dni uz presli. uz mi manza usposobil lezanie tak ze vidim na telku, mam po ruke pc, pitie, jedlo :wink:. takze je to v pohode :wink:. no a k tym bolestiam, ono ako nahle mas nejaky problem, tak kazdu zmenu riesis. teda ze ma pichlo tam a tam, ze ma zabolelo tam a tam.... fakt riesim do detailov. a hned vsetko hladam na nete, ci to neico znamena, ci to niekto zazil a tak. nastastie manza je v praci behom dna, inak by sa tu zo mna zosalel :wink:.
6. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám,že toto období budeš mít co nejdřív za sebou a vše bude v pořádku.
6. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem, zas elezanie neni take strasne :wink:. manza vari, manza upratuje... :wink:. to su krsne chvilky :wink:.
6. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj moja...no dakujem za privitanie :wink: co porabas?
6. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves všem vespolek...
6. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dnes vážila a mám zas půl kila dolů.Nechápu to.Už nějak moc nezvracím,chutě se mi taky pomalinku vracejí,pupek už nedám do normálních kalhot.Vždycky jsem bojovala s váhou a těšila se na těhotenství jak si budu beztrestně přibírat a ono nic.Ne že by mi to nějak zvlášť vadilo to ne,vím že je ještě dost času,jen to nechápu.Ne nadarmo se tomu říká jiný stav-všechno je jinak :grinning:
6. pro 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já taky bojuju s váhou, akorát asi trochu jinak než ty, tak si z toho nic nedělej :grinning: jinak já mám nahoře asi kilo...
6. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jinak díky za tip, kdy mám nastoupit na rizikový...dneska jsem byla u zubaře a ten se moc divil, když jsem chtěla potvrdit propustku pro zaměstnavatele...řek, že jsem jediná z těhotnejch, co k němu chodí a není doma...tak jsem na sebe byla pyšná :sweat_smile:
6. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem byla na kontrole a vše ok, jen mám krev. skupinu A -, tak by mě zajímalo jestli máte některá taky negativ.RH faktor? v lednu mi budou dělat testy na protilátky, ani přesně nevím jakou krev. skupinu má manžel. dneska jsem si řekla zase o fotečku tak přidávám :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Nevím jak to přesně měla švagrová,ale vím že malej měl přesně ten faktor co by neměl mít a tak ji hned po porodu museli něco píchnout jinak by se při příštím těhotenství mohlo tělo chovat jako k něčemu co tam nemá být a vypudit ho.Ale věda je dnes všemocná takže je na to injekce a všechno je o.k.
6. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky jsem teď četla o té injekci, no tak snad to tou injekcí bude končit a vše bude ok.
6. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek