• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dostyna já nechci mít obříka :frowning2: :grinning:
27. dub 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no od té polní nemocnice to asi nemělo dalo...prý na pokoji pro 3 na šestinedělí jich bylo 5, po porodu nebyl čas aby byly matky 2hodiny s dětmi vklidu - po půl až hodce se prostě šupalo na šestinedělí, aby bylo kde rodit další...ale sestřičky byly pořád milé a fakt personál úžasný :dizzy_face: jen my to schytali páč ty co ještě úplně nerodily byly u nás na pokoji, chuděrky rozdýchávaly kontrakce co 3minuty a musely tam být s náma...
27. dub 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neboj :grinning: do 5kil to zvládneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no snad jo...ikdyž pořád kope stejně.Jinak mám to slavné epino a teď je mi celkem k ničemu,no co už :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Uf tak to je hrůza :frowning2: a člověk by to chtěl mít v klidu :wink: No tak uvidíme, třeba budeme mít štěstí a bude nás tam málo, i když docela začínám pochybovat, když vidím ten nával v poradně :unamused: Ale od příště už na objednávku, tak nemusím čekat, konečně... :grinning:
27. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna to jsi hodná... :grinning: mě by stačilo tak 3100gr a 50cm :wink:
27. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 taky bych ráda menšího drobečka,ale asi nebude :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Třeba ho ještě využiješ :wink: Já jsem lajdák, na všechno, na maliník, na semínko, na všechno :grinning: u ničeho dlouho nevydržím. Já nemám trpělivost na to louhování a čekání, to mě vytáčí :grinning:
27. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna uvidíme.. pak si budem povídat za pár dní-týdnů :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 hihi, já jsem si tudle maliník posledně louhovala dvě hodiny, jak jsem na něj zapomněla :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Tak to je přesně i můj případ a ještě jsem ho potom omylem půlku vylila, já nadávala jako špaček. :grinning:
27. dub 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to já na něj pravidelně zapomínám.. takže si ho dělám tak třikrát denně aby to mělo vůbec nějaký efekt :grinning:
27. dub 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá na naše drobečky :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já taky.. hele jdu se na chvilku asi natáhnout... možná ještě přijdu... :wink:
27. dub 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky u nás právě skončila pěkná bouře uf uf.
Asi jsem nějak mimo,ale může mi někdo ještě jednou napsat jak ten maliník od kdy a na co to přesně je??? :unamused:
27. dub 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co se týká porodní váhy tak jak měl malý 2750g by mi stačilo i teď :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ahojky, maliník, je od 35tt, jsou to llisty maliníku na vylouhování jako čaj, a působí to na přípravu porodních cest...
27. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ciao,já si taky orazím,jsem dnes bez muže,tak mám pohodu :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 35tt - 1x šálek denně, 36tt - 2x šálek denně, 37tt - 3x šálek denně, 38tt - 4x šálek denně.. atd atd. :wink:
27. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ajen to připravuje cesty?Nevyvolá to předčasný porod že ne?
27. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jenom připravuje porodní cesty, porod to určitě nevyvolá, to by jsi musela vypít tři litry na ex :grinning: tohle je šálek denně.. takže v klidu.. :wink:
27. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,mužu se k Vám přidat?? Jsem tedy teprv 32tt. ,ale vaše povídání je zajímací.. :dizzy_face: Jste nějaká z Prahy???
27. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 MELOUN V AKCI,POŠLY I MĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ já si dnes se šímou koupila čtvrtku ale teda za hříšné prachy stála cca 70,- no fakt děs,ale unás ještě nikde meloun krom vitnamských tržnic nemají :frowning2: a já jsem na něj ujetá.. výborný to byl člověk nesmí na tu cenu myslet.
27. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, holky, jestli vás nebaví 15minut louhovat maliník, mají v lékárně sáčkovanej a stačí zalít vodou, nechat 3min a je to! Doporučuji!
27. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu ahoj, tak jaký jsou pocity??
27. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je mozny rodit ddriv kdyz jsem zavrena? CS mam stale 0, by me zajimalo jestli budu prenaset nebo je mozny rodit i driv. jo a taky budete masirovat hraz?
27. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahoj, já mám termín v pondělí a v pátek se dozvím jestli třeba nepůjdu císařem.... a pak už to asi mít cenu nebude :slight_smile:
jinak já mám porod na spadnutí a mám taky CS 0 , takže si myslím, že u někoho je to otázka třeba jen dne ( abych nekecala, ale to už by se u mě taky něco muselo dít :unamused: )
27. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Pocity roznorodé, už to chci mít asi za sebou. Nateklý nohy, ráno i obličej, že nemůžu tak hodinu skoro otevřít oči. Břicho co chvíli tvrne. Zítra kontrola, snad budu moudřejší. Ten herpes Ti nezávidim, z čeho to máš? Ze stresu? Trpíš na opary?

@hribek O masáži hráze jsme se bavily na kurzu a PA přiznala, že to moc nepomáhá. Jako jestli chcem, ať masírujem, je to na nás. Lepší posilovat pánevní dno, to dostane při porodu dost zabrat.
27. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jestě to není jistý s tím oparem. v pátek budu moudřejší, dělali nějaký stěry, ale v nemocnici se jim to jako opar zase nezdálo, tak se uvidí, co to může být...... jinak jsem si vzpoměla, že na opary jako takový trpím poslední asi dva roky a dělají se mě pravidelně v nose a kolem nosu... což jsem nikdy nemívala, ale četla jsem někde, že jakmile se opar objeví, tak už to nějak v těle zůstává :frowning2: takže jsem k tomu třeba náchylnější.... protože jinak nevím, kde bych k tomu přišla.... :fearful:
jinak já jsem tak nějak vcelku v pohodě. myslela jsem, že až to budu mít třeba za 5dní, že budu nervoznější..... možná je to tím, že vím, že rodit budu na 100% ale jak to je ještě chvilku ve hvězdách.....teď se mi to mluví, teď je mi pár dní fajn, ale minulý týden jsem málem plakala, abych už to měla za sebou. teď mám síly dost a že si neobleču ani ponožky, jak se nemůžu ohnout je mi kupodivu jedno :wink: . ale ono to přijde..... :unamused:
27. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek