• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek prej u prvorodiček je normální že se čípek nezkracuje předem,švagrová šla rodit a měla prý ještě půlku,no ale je fakt že přenášela,ale porod měla docela v pohodě a rychlej.
@tynusa vítám tě tu myslím že nějaký pražandy tu jsou,ale teď nevím přesně kdo
27. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu on se nelouhuje 15min.. na sáčku je 5-8minut :wink: ale já na něj vždycky zapomněla :grinning:
27. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uffffff teda vás dočíst po celém dnu je dřina. Kde je ta zpáva o tom dnešním císaři? Já se tááááááááááák těšila, že tu najdu "dopadlo to dobře a jsme v pořádku, vůbec nic to není" :sunglasses:
@hribek Hmmmmmm masáž hráze :confused: no mám doma i ten olejíček od kamarádky, ale ještě jsem se na to nevrhla
27. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynusa ahojky, já jsem původem pražanda, a občas tam i jezdím stále :wink:
27. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď teprve čtu složení těhu čaje od teekanne a je tam i list maliníku, takže ho taky konzumuji :confused: nevědomky :confused: akorát nepíšou v jakým množství.... tak třeba to bude mít nějakej účinek, biť jen psychický :sunglasses:
27. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek je možné rodit dřív, nic to neznamená... :slight_smile: Masáž hráze neprovádím, je mi to nepříjemné až bolestivé a s mým výtokem to nějak ani nejde :confounded:
27. dub 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ty máš opar? I tam dole? Jedna holčina kvůli němu měla plánovaný císař... :unamused:
27. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jsem se tu stavila na skok.. tak jdu zase pryč... už se mi zavíraj oči tak dobrou
27. dub 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 na zadku se mi něco vyklubalo minulý týden.... tak se to ještě zkoumá, jinak o možným císaři mě informovali....
27. dub 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak nevim co to ma znamenat.Malej sebou uz hodinu intenzivne sije.Bricho neboli,jen asi na stridacku tvrdne,ale jinak nic.Jsem sama doma tak jsem trochu nervni co se bude dit
27. dub 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ¨ neboooj nic to nebude.... ten můj včera dělal, jak kdyby ho škrtili asi dvě hodiny ( a to se nikdy moc neprojevoval)
27. dub 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna nebo se otáááčííííí :sunglasses: :wink:
27. dub 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz se uklidnuje.Tak snad uz bude dnes spinkat.Treba jo,treba se otocil.Uvidim zitra na kontrole.Ikdyz se mi zda,ze ma stejnou polohu
27. dub 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak hodně štěstí!!! třeba si ještě připravil překvápko pro maminu :wink: tak uvidíš......
27. dub 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju,uvidim.Opet ozil,musim to rozchodit
27. dub 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák a jdu chrupkat!!
a až se ráno vzbudíme, tak to budeme mít všechny zase o den kratšíííí ........... dobrou noc
27. dub 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem červnovka z loňska, Samulka se narodil 4.6.10 Chtěla bych vám jen popřát hezký zbytek těhulkování a krásné porody jako jsem měla já sama :slight_smile:))
27. dub 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou
27. dub 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky, diky za info:slight_smile: ja se ptala jen pro info, myslim ze spis budu prenaset nez rodit driv, ale bylo by fajn to mit na termin:slight_smile:jinak ja hraz taky nemasiruju rikam si ze telo se pripravi podle svyho driv to taky nikdo nedelal a rodilo se :slight_smile:
jinak me ceka dneska zbyla pulka kuchyne tak doufam ze to zvladnu. vcera sem mela po uklidu problem se presunout do postele jak me bolely zada. no a jinak na foceni jdem pristi sobotu tak jsem zvedava:slight_smile:
28. dub 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno maminky :grinning:

@hribek no porod může přijít kdykoliv a je úplně jedno jestli máš CS0 nebo třeba 6,nikdy se to nedá 100% odhadnout,teď musíme jen čekat kdy to přijde
já bych už měla konečně přáští týden si jít domluvit do porodnice ten plánovaný porod,tak se už těším,že budu už konečně vědět,kdy to bude
28. dub 2011 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko ,jak se vsechny mate?
28. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira my se máme dobře a ty?dlouho si tady nebyla
28. dub 2011 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci to vis ja nezkusena prvorodicka a napadaji me takovy dotazy:slight_smile: na jednu stranu uz to chci mit za sebou a malou u sebe a na druhou jen at se tam jeste pekne "dopece":slight_smile:
28. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ja nejak nestiham ,vzali jsme si do hlavy ze si nechame udelat podlahu v celem byte nez se mimis narodi a nejak to stagnuje ,manzel porad nevi,nic nerika ,nemluvi a me to uz nebavi ....jaja je sidlo nenecha me chvili v klidu a tak kdyz spi tak tady makam a nebo si schrupnu s ni ...ale jinak jsem ok,jen me ted casto boli v krizi,ale mimis sebou hazi hodne tak mam radost ze je v poradku a dava o sobe vedet........... :slight_smile:
28. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já myslím,že je úplně jedno ,které dítě čekáš,já se sice porodu nebojím, protože už vím co mě čeká :sweat_smile: ale zase tady to druhé těhotenství je úplně jiné a taky mám někdy obavy jestli je vše v pořádku atd. a naše obavy jsou na místě :grinning:
@iira tak hlavně,že se cítíš dobře a miminko je taky v pohodě
28. dub 2011 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ,to je fakt ,taky se nebojim,ale tohle tehu je jine nez to 1,clovek ma obavy porad a porad zjistujes ze neco nevis :slight_smile:
@bobesci ,jo to jo,jen jsem nejak vycerpana s manzela ,nekdy mam pocit ze mimi uz nechce ,o nic se nezajima,s nicim nepomuze a jeste je kyselej ...on ma na vse dost casu a ja uz sama spousty veci proste neudelam,mam jen 5kg nahore,ale pripadam sijako hroch a pohyb je cim slozitejsi
28. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira no jo,to jsou prostě ti chlapy,někdy by je člověk fakt zabil,ale co bychom zase bez nich dělají
tak si ho nevšímej a o nic ho nežádej třeba mu to dojde,že by se měl taky zapojit a hlavně dělej jen to co opravdu zvládneš a hlavně odpočívej,teď si musíš říkat,že důležité je,abys byla v klidu a miminko bylo v pohodě a pěkně rostlo,mě tak vytočila moje mamina,předevčírem jsme se pěkně chytly ale řekla jsem si,že se nebudu stresovat a musím být v klidu,sice jsem celou noc probrečela a nevyspala se,ale teď se snážím myslet pozitivně a být v klidu
28. dub 2011 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci ja vim ,jenze totrva delsi dobu,ja si tady delam pripravy na mimi,peru zehlim ,uklizi,m ,potrebovala bych pomoct s udelam pokoje kde budu s detmi,sestavit velkou postel ,pak postylku a on prijde domu ,sedne si k pocitaci a nebo k telce ,popripadne si lehne a nic ,jen ahoj ....na malou za chvili zacne jecet ze je neposeda a ze ho nenecha a kdyz jdem ven tak je znudenej jako prase...no asi mam nejake spatne obdobi,protoze jinak to je hodnej chlap
28. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira já měla celý těhu docela v klidu,bála jsem se že budu protivná těhule,ale na to jakej sem nervák mě teď nemohlo nic vytočit.Ale tenhle týden ten nával hormonů dorazil.Všechno mě štve chce se mi ze všeho brečet a nejvíc mě se.. manžel.Ale už to zas odeznívá tak snad to bude dobrý.Vytáčí mě jak se musím o každou blbost prosit a stejně to neudělá.Nalepila jsem mu na dveře seznam úkolů a nic.Nakonec jsem mu mailem poslala písemnou žádost ať s ním nemusím hádat a hezky jsem si tam poznadávala a vylila srdíčko.A světe div se ono to zabralo.
28. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak si promluvte,třeba má nějaký problém v práci a nebo má třeba obavy jak zvládnete dvě děti,ale nejlepší je si prostě promluvit,sice někteří chlapy neradí mluví a řeší problémy a já se třeba nenechám jen tak odbyt,pokud vidím,že se něco děje tak se snažím,aby mi to řekl a chci to vyřešit,ten chlap taky musí pochopit,že potřebuješ teď klid a jeho podporu,tak mu to prostě řekni narovinu a třeba ho to ťukne,já vím ono je těžké někomu radit,ale vím jak se cítíš,určitě každá z nás už v podobné situaci byla
28. dub 2011 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek