• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@iira třeba je z porodu a z novýho přírustku taky nesvůj a toto je jeho způsob jak se s tím vyrovnat.
28. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ,@bobesci no vyrovnaval se s tim ze cekame kluka,porad rika ze je unavenej z prace ,ale to je dneska kde kdo a zas tak narocnou praci nema ,jsem dost tolerantni ale ted je toho az dost ,promluvit si nechce ,pry mu nic neni ..ale uvidim treba je to jen jaro a nebo moje hormony :slight_smile:
28. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @iira je to mozny, chlapi se s tim vyrovnavaji fakt jinak, je skoda ze si nemuzou vyzkouset treba 2 dny byt s pupkem a kopajicim mimcem, myslim zepak by se chovali jinak. pritel se v podstate "nezajimal" kdyz to tak blbe napisu do te doby nez sem byla v tom 32 tt na kontrole a zjistili ze mala je mensi. to pak zacal mit strach a zajimat se jak mi je a jestli je vse ok a pri kazdym vzdychnuti se ptal co je atd. proste takovy 2 extremy. ted sem rada ze mi slibil ze semnou pujde na foceni, rikam mu ze mi staci kdyz udela jednu fotku semnou a pupikem at mame proste 1 pamatkovou a ze mi to staci. tak souhlasil:slight_smile: tak sem zvedava jakou bude mit naladu pristi sobotu az tam fakt budeme.
nekdy je proste potreba chlapum rict presne co chces jinak to neudelaji... tak drzim palce at se to u vas nejak vyresi.
28. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek kdyz ja celkem chapu ze ho pupek nezajima,uz si to 1 prozil u porodu byl tak vi co to obnasi,ale nejak me to ted vse mrzi od nej ,ale asi je to i tim ze premyslime nad tou podlahou a neni to podle nasich predstav,asi to nakonec odpiskame a bude klid ...uvidime..no Jana tady lita ze chce ven tak pujdem na prochazku,zatim se tady mmejte a ja se pokusim zase co nejdrive prijit ..hezky den vsem
28. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira pekne si to venku uzijte vypada to na pekny den
28. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak to by měl být šťastný,že bude mít syna,můj manžel chtěl prvního syna a splnilo se mu to byl strašně šťastný a teď je zase šťastný,že budeme mít holčičku a řekla bych ,že má o mě ještě větší starosti než u prvního těhotenství,ale je to asi i tím,že jsme starší a díváme se na všechno úplně jinak než před 6lety,někdy jsem já z něho na nervy jak mě pořád hlídá co mám dělat a co né a teď když nám doktor řekl,že malá je moc malinká a neroste tak je úplně na nervy,ale já se snažím myslet pozitivně
28. dub 2011 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž by byl pěkný celý víkend,chtěla jsem grilovat,máme dělat komín a zítra chci na čarodějnice,ale podle toho co včera hlásili tak nevím nevím
28. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no já myslím,že bude škaredě u nás se už zatahuje a včera odpoledne taky byly přeháňky
28. dub 2011 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný den holky,tu je též pod mrakem,na moc pěkný den to nevypadá....
28. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci vis ja si myslim ze stastny je ,jen mel spis smisene pocity ,cekal holku a Jana je z nej uplne vyprdena a on z ni taky ,ale myslim si ze az bude malej venku tak bude zase vyrizenej i z neho
28. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás po delší době moc zdravím.
Poctivě vás dočítám, jen nestíhám reagovat.... Takže si už ani nepamatuji co vše se tady probralo. Každopádně @many, je mi moc líto tvýho pádu a jak jsi to odnesla. :frowning2: Tak se holka drž a hlavně ať se nožka co nejdříve dostane do formy, ať můžeš až se narodí mimísek kolem něj běhat.
Nemáte holky některá informace o luckysun? Jestli už teda má po porodu? Asi už jo, jen jí nezbývá čas se připojit a napsat nám.
No a poslední téma - chlapi. Tak u nás to není o moc lepší, do čeho toho svýho chlapa netlačím, tak nemám. A navíc si u všeho vyslechnu, že je snad ještě spousta času..... Takže už raději neřeším ani to, když jsem ho poprosila, zda by mohl přinést ze sklepa postýlku a složit ji, abych ji mohla pořádně vypucovat. Opět jeho klasická odpověď - na to je snad ještě hodně času..... No nekopli by jste ho někam? :slight_smile: No vnucovat mu aby něco pro mě udělal nemá fakt smysl.... naštěstí za 3týdny odlítá pracovně mimo ČR, tak jsem se domluvila s našima - teda hlavně s taťkou, že mi tu postýlku složí on. Jsem šťastná, že mám oba rodiče, kteří mě můžou pomoci.
28. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v úterý jsem byla na kontrole a maličká už je prý konečně otočená hlavičkou dolů. :slight_smile: Jsem si to myslela, že se přetočila, protože od minulé středy téměř po celý dny pociťuji šílený tlaky na močák. A taky takový divný bolesti, když jsem delší dobu na nohách. Musím vždy zastavit a chvíli počkat než to ustane....
@dostyna taky moc držím pěstičky, aby se ti mimčo ještě přetočilo. Ale snad ještě nějakou naději máš.
28. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě trápí otoky kotníků..... Vlastně ani žádné kotníky nemám...... fuj, už ať mám po porodu a splasknu. Měla jsem to i v prvním těhotenství a doufala jsem, že u druhého to už mít nebudu. Bohužel, opakuje se to. Ale zase aspoň jedna útěcha, že váha půjde aspoň rychleji dolů - skrz ty otoky.
28. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ... To je milé, Já zase z Prahy původně nejsem ale nějaký rok už tady bydlíme.. Zjistila jsem že všechny mé kamaádky mají spousta práce a širiko daleko žádná mamina... :unamused:
28. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Slyšela jsem že na ty otoky je fajn salátová okurka.. Já jí miluju tak jako tak..tak nevim jestli je to tím, ale otoky mě se úplně vyhnuly.. Za pokus to stojí..já jsem schopna do sebe nasoukat i dvě denně...
:grinning:
28. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynusa ahoj, k těm okurkám...... jsem se docela pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 To jsem ráda... smích je zdravej.. :wink:
28. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda na otoky netrpím, ale dneska by nějaký splasknutí bodlo.... od oběda jsem na nohou.... chytla mě uklízecí a vylepšovací a všechno je to horší než lepší :astonished: . taky musím ještě něco málo navařit, když nám zítra přijede ten tatínek :slight_smile: . takže se radši zvedám a jdu pokračovat, nebo jak se znám, tak se rozsedím a už nic neudělám....... :angry: :grinning:
28. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala mi many,KO dopadla dobře.Nožka se taky lepší,praskla ji dlaha tak už má jen ortézu,ale stále leží.
28. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My právě dojeli z olomouce z Flory a brutálně jsme zmokly :angry: vyjeli jsme za olomouc a všude sucho :angry: ani jsme to tam nestihli projít :angry: na to že vlezný je 100Kč tak to pěkně naštve,ale zas čím dýl bych tam byla tím víc bych utratila.Akorád jem pak chtěla i do centra mrknout po botaskách,ale byli jsme tak mokří že jsme valili domů.
28. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 díky,ale už bohužel nepřetočí.Včera si během 3hodinového dovádění ještě nějak blbě vytočil nožičku a nemá šanci,je tam nějak ještě hůř natočenej doktorka má odhad,že bude mít při porodu kolem 3,5 KG ciž při jeho velikosti se prý neotočíTakže příští týden jdu k primářovi pro termín císaře :unamused: Nedá se nic dělat,nebudu první ani poslední a holt to budu muset vydržet.Třeba nebudu moc bolavá
28. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím,ale prý má mít mimčo čím dál míň místa a míň se hýbat.Ta naše sebou mele jako by se chtěla prohrabat ven.
28. dub 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo jo, u nás je to taky tak.... na konci těhotenství o něm aspoň vím... :wink:
28. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mě teda malej pěkně řádí v břichu,včera jsem byla až vystrašená co se děje :slight_smile:
28. dub 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna aspoň budeš vědět, kdy to přijde :dizzy_face: jak jsem byla ted ten týden v porodce, tak maminy co šly na císař byly tak nějak vpohodě, věděly kdy to přijde a že to maj za 20min. za sebou :dizzy_face:
28. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 to je velká výhoda,to jo,ale jinak se bojíííím :slight_smile:
28. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jj chápu, ale zas je tam ta výhoda že ta operace je pokaždé stejná, takže víš, co tě čeká...zato porod je každý jiný a nikdy do poslední chvíle nevíš jak bude probíhat a co se stane
28. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, ja mam taky hrozne otekle nohy. Nejdriv to zacalo prsty, pak narty a ted mam otekle i kotniky. Minuly tyden mi zacaly natekat i prsty na rukach a boli me klouby. Da se s tim neco delat nebo to "prejde" po porodu?
28. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na otoky je dobrá těhotenská masáž - rozjíždí lymfatický systém... A na to CS je zase dobrá pupalka.. během týdne rozjede CS z 0 na 6 :wink:
28. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak otoky zmizí samy po porodu :wink: A já jdu zase spá... jsem utahaná.... :confounded: dobrou holky, zítra tu snad vydržím dýl s váma...
28. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek