• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
ahojky :slight_smile: nakukuju a mizím, musím mít pořád nohu nahoře, je ještě dost nateklá :confounded: jsem šikovná, takže jsem po 6ti dnech dlahu zlomila :grinning: a proč ???? Protože se to nedalo s břichem na jedné noze o berlích :frowning2: hrozně mě z toho bolelo břicho, ikdyž jsem šla jen kousek z obyváku na záchod, tak jsem trošku našlapovala na patu,................ a bylo to, včera jsem byla v poradně a dobrý, čípek středně zralý a cosi pro prst, prdlajs tam řeknou, není to jak u mé doktorky no, tak že asi fakt Lukynek počká na květen :slight_smile: a jen a jen dobře, skrz to nohu, ve zdravotních potřebách neměli ortézu, tak čekám, že mi jí dnes PPL přiveze, zatím to mám jen stahlý a není to moc příjemný, chce to zpevnit no :confounded: snad se tu už za váma ukážu častěji :wink: mějte se :slight_smile: páááááááááááááááá
a co miminko :wink: je už nějaký na světě :wink: nikdo mi nic nepsal :wink: co LUckysan ? Nebo jak se píše :slight_smile: mizím pááááááááááá a snad později juknu, teď jsem sama, mamka si vzala na noc Ladíka a dovču, že dnes bude pomáhat ona :slight_smile:
29. dub 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky,tak se drž a odpočívej :grinning: zatím o žádnem miminku nevíme a Luckysan to má nejspíš už za sebou,ale většinou první den po porodu se leží na JIP a z mých vlastních zkušeností je to po císaři dost náročné,takže určitě napíše až se bude cítit líp :grinning:
29. dub 2011 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many pekne odpocivej a at noha neboli!

Tak co holky ktera z vas bude sledovat svatbu? Ja jelikoz v telce nic nedavaji tak asi jo. budu u toho skladat krabicky do prace a odpoledne bych chtela dodelat uklid kuchyne. jinak sem vcera koupila papuce do porodky, koupila sem si noivy pyzamo, kosili nenosim takze v porodce vyuziju jejich erarni andely. jinak sem si jeste koupila novy pradlo na sobotni foceni tak uz se moc tesim:slight_smile: jo a s mamcou sme vybraly i latky na povleceni, tak uz mala bude mit v cem spat:slight_smile: teda pokud nam tatulda zprovozni postylku (ceka na smirgl a natreni na bilo)
29. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsichni @hribek ja bych koukala,ale mala mi nevydrzi doma,tak se za chvili chystame zase ven, snad nezmoknem ,nejak se to tady kaboni ...tak si uzijte a odpocivejte
29. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tedy vy máte informoce, já vůbec nevím o nějaké svatbě, teda vím že má být dnes, ale v kolik a že to mají dávat v telce??????????????? :fearful: no jo to jsou ti co telku berou jako lapač prachu. Včera jsme byli v Ikee pro tu nepropustnou podložku pod prostěradlo a je dobrá a konečně jsme koupili přebalovací podložku kterou dáme na postýlku, no šetříme místo jak můžeme.
@many ty jsi drak................... :wink: tak už pěkně odpočívej ať jdeš do AKCE překně fit
@hribek Taky o tom focení u té paní přemýšlíme, manža slíbil, že by do toho klidně šel jestli prý má paní tak širokoúhlý foťák :sunglasses: je to vtipálek
Včera jste tu řešily manžílky, tak my teda problémy nemáme, ty jsme si užili pár let zpět a od té doby je klídek, hodně ale opravdu hodně spolu mluvíme a to je dost důležité. Manža je cholerik takže on v sobě problém stejně neudrží, to spíš já o něm budu dlouho přemýšlet, ale holky jsou na tohole jiný my si aspoň o něm pokecáme s kámoškou a pak to doma řešíme. Mám v tomto velké štěstí, ale není co závidět problémy jsou zase úplně jinde........... :unamused:
29. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda69 ahoj, přesně jak píše @monny89 musíme to s těma otokama vydržet a po porodu to zmizí. Ty už to máš za pár.

29. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 s tou pupalkou máš pravdu, když jsem u prvního těhotenství přenášela, tak v porodnici mě tu pupalku doporučovali, ať ji zkusím. Nakonec nevím jestli zabrala pupalka nebo Hamilton, ale malá se nakonec rozhodla sama že přijde na svět a nemusela jsem na vyvolání.
Jinak nevíš, od kdy tu pupalku užívat? Uvažuji nad ní, že ji zkusím preventivně zobat. Akorát se obávám, že zatím je asi ještě v mým případě na ni čas.
29. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no my jdeme pristi sobotu tak se tesim. doufam ze pritel bude mit dobrou naladu a ne brucoun jako dneska... no na ct24 uz to vysilaji:slight_smile: ja u toho skladam krabicky na cokoladky do prace, aspon procvicuju prsty:slight_smile:
29. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Teda to závidím, že můžeš ještě pracovat, já od prosince už jen čekám :angry: a nebaví mě to
29. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no ja pracuju v super firme, delame cokoladovy produkty pro firmy, takze domaci prace sou temer porad:slight_smile: coz je super protozer krabicky skladat je nenarocny a celkem to i cloveka bavi a da se tim i hezky prividelat:slight_smile:
29. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jé a našla by bokovka pro Brňačku? :wink:
29. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs mozna jo, ale spis tak nejak na podzim, toho byva pred vanocema vic. bych ti dala pak vedet. nebo se pak muzem potkat nekde s kocarem a pokecat.
29. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No to by určitě šlo se potkat když jsme obě z Brna :wink:
29. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jojo tak se pak muzem domluvit:slight_smile:
29. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja kdyz vidim tu svatbu tak bych se taky vdavala:slight_smile: ne tak pompezne ale vdavala bych se:slight_smile:
29. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 na tu pupalku máš ještě čas, záleží jakou máš hodnotu CS.... Ale začíná se brát v tom 37+
29. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek na svatbu koukám... a říkám si, že má někdo kurňa štěstí na pohádkový život :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ty jo ja jim to ani nezavidim, asi bych to nezvladla byt tak stredem pozornosti, me by stacila malicka svatba
29. dub 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo teda holky šaty má nádherný... ale když lezla z auta, tak vypadala, že to s ní švihne :slight_smile:
29. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek my jsme taky měli maličkou svatbou teda nu.. ale je v plánu i veliká, takže pak můžu porovnávat :wink:
@evinka85 ty šaty jsou teda nic moc.. má v tom špičatý prsa a nelíbí se mi :confounded:
29. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona se tváříííí..... :rolling_eyes:
29. dub 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mít ty prachy, tak si to udělám celý jinak... sice bych musela honosně a "elegantně" ale rozhodně bych si vybrala jiný šaty
29. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se libily ty saty co ma druzicka, jednoduchy a moooc krasny, jeste takovou postavicku....:slight_smile:
29. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to je její ségra ne..?
29. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si to teda taky pustila, pořád se modlí a zpívají. Mě by to už nebavilo tam klečet takovou dobu :confounded: Nemyslím si že budou mít veselou svatbu, není co bych záviděla :unamused:
29. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak to už je konec obřadu.. už jsou svoji, sliby proběhly... :wink:
29. dub 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já se vdávat zatím v plánu nemám.... a když už, tak pěkně někde na zahradě, grilovačka , atd
no tak když tak nad tím přemýšlím, tak grilovačka na zahradě s přáteli může být kdykoli a papír na to, aby mi partner neutekl, nestsačí...se musí člověk snažit sám...... z toho vyplývá, že na svatbu prdim :grinning: :grinning: :grinning:
i když bílý šaty v kostele taky vypadají fajn.... :unamused:
29. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jojo sla ji za druzicku:slight_smile:
29. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pomalu vyrážím směr nemocnice..... a tam se uvidí, co bude dááálll..... každopádně se asi celý víkend neukážu, ale budu se snažit ještě nakouknout :wink: a kdyby mě tam přece jen náhodou chtěli zavřít, tak si tajně beru internet do mobilu
29. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 drźime palce
29. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek