Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
29. dub 2011
ahojky 🙂 nakukuju a mizím, musím mít pořád nohu nahoře, je ještě dost nateklá :-S jsem šikovná, takže jsem po 6ti dnech dlahu zlomila 😃 a proč ???? Protože se to nedalo s břichem na jedné noze o berlích 😞 hrozně mě z toho bolelo břicho, ikdyž jsem šla jen kousek z obyváku na záchod, tak jsem trošku našlapovala na patu,................ a bylo to, včera jsem byla v poradně a dobrý, čípek středně zralý a cosi pro prst, prdlajs tam řeknou, není to jak u mé doktorky no, tak že asi fakt Lukynek počká na květen 🙂 a jen a jen dobře, skrz to nohu, ve zdravotních potřebách neměli ortézu, tak čekám, že mi jí dnes PPL přiveze, zatím to mám jen stahlý a není to moc příjemný, chce to zpevnit no :-S snad se tu už za váma ukážu častěji 😉 mějte se 🙂 páááááááááááááááá
a co miminko 😉 je už nějaký na světě 😉 nikdo mi nic nepsal 😉 co LUckysan ? Nebo jak se píše 🙂 mizím pááááááááááá a snad později juknu, teď jsem sama, mamka si vzala na noc Ladíka a dovču, že dnes bude pomáhat ona 🙂
bobesci
29. dub 2011
@many ahojky,tak se drž a odpočívej 😃 zatím o žádnem miminku nevíme a Luckysan to má nejspíš už za sebou,ale většinou první den po porodu se leží na JIP a z mých vlastních zkušeností je to po císaři dost náročné,takže určitě napíše až se bude cítit líp 😃
hribek
29. dub 2011
@many pekne odpocivej a at noha neboli!

Tak co holky ktera z vas bude sledovat svatbu? Ja jelikoz v telce nic nedavaji tak asi jo. budu u toho skladat krabicky do prace a odpoledne bych chtela dodelat uklid kuchyne. jinak sem vcera koupila papuce do porodky, koupila sem si noivy pyzamo, kosili nenosim takze v porodce vyuziju jejich erarni andely. jinak sem si jeste koupila novy pradlo na sobotni foceni tak uz se moc tesim🙂 jo a s mamcou sme vybraly i latky na povleceni, tak uz mala bude mit v cem spat🙂 teda pokud nam tatulda zprovozni postylku (ceka na smirgl a natreni na bilo)
iira
29. dub 2011
ahojky vsichni @hribek ja bych koukala,ale mala mi nevydrzi doma,tak se za chvili chystame zase ven, snad nezmoknem ,nejak se to tady kaboni ...tak si uzijte a odpocivejte
realgs
29. dub 2011
Dobré ránko holky, tedy vy máte informoce, já vůbec nevím o nějaké svatbě, teda vím že má být dnes, ale v kolik a že to mají dávat v telce??????????????? 😕 no jo to jsou ti co telku berou jako lapač prachu. Včera jsme byli v Ikee pro tu nepropustnou podložku pod prostěradlo a je dobrá a konečně jsme koupili přebalovací podložku kterou dáme na postýlku, no šetříme místo jak můžeme.
@many ty jsi drak................... 😉 tak už pěkně odpočívej ať jdeš do AKCE překně fit
@hribek Taky o tom focení u té paní přemýšlíme, manža slíbil, že by do toho klidně šel jestli prý má paní tak širokoúhlý foťák 😎 je to vtipálek
Včera jste tu řešily manžílky, tak my teda problémy nemáme, ty jsme si užili pár let zpět a od té doby je klídek, hodně ale opravdu hodně spolu mluvíme a to je dost důležité. Manža je cholerik takže on v sobě problém stejně neudrží, to spíš já o něm budu dlouho přemýšlet, ale holky jsou na tohole jiný my si aspoň o něm pokecáme s kámoškou a pak to doma řešíme. Mám v tomto velké štěstí, ale není co závidět problémy jsou zase úplně jinde........... :-|
lolla79
29. dub 2011
@venda69 ahoj, přesně jak píše @monny89 musíme to s těma otokama vydržet a po porodu to zmizí. Ty už to máš za pár.

lolla79
29. dub 2011
@monny89 s tou pupalkou máš pravdu, když jsem u prvního těhotenství přenášela, tak v porodnici mě tu pupalku doporučovali, ať ji zkusím. Nakonec nevím jestli zabrala pupalka nebo Hamilton, ale malá se nakonec rozhodla sama že přijde na svět a nemusela jsem na vyvolání.
Jinak nevíš, od kdy tu pupalku užívat? Uvažuji nad ní, že ji zkusím preventivně zobat. Akorát se obávám, že zatím je asi ještě v mým případě na ni čas.
hribek
29. dub 2011
@realgs no my jdeme pristi sobotu tak se tesim. doufam ze pritel bude mit dobrou naladu a ne brucoun jako dneska... no na ct24 uz to vysilaji🙂 ja u toho skladam krabicky na cokoladky do prace, aspon procvicuju prsty🙂
realgs
29. dub 2011
@hribek Teda to závidím, že můžeš ještě pracovat, já od prosince už jen čekám ]-( a nebaví mě to
hribek
29. dub 2011
@realgs no ja pracuju v super firme, delame cokoladovy produkty pro firmy, takze domaci prace sou temer porad:-) coz je super protozer krabicky skladat je nenarocny a celkem to i cloveka bavi a da se tim i hezky prividelat🙂
realgs
29. dub 2011
@hribek Jé a našla by bokovka pro Brňačku? 😉
hribek
29. dub 2011
@realgs mozna jo, ale spis tak nejak na podzim, toho byva pred vanocema vic. bych ti dala pak vedet. nebo se pak muzem potkat nekde s kocarem a pokecat.
realgs
29. dub 2011
@hribek No to by určitě šlo se potkat když jsme obě z Brna 😉
hribek
29. dub 2011
@realgs jojo tak se pak muzem domluvit🙂
hribek
29. dub 2011
holky ja kdyz vidim tu svatbu tak bych se taky vdavala🙂 ne tak pompezne ale vdavala bych se🙂
monny89
29. dub 2011
@lolla79 na tu pupalku máš ještě čas, záleží jakou máš hodnotu CS.... Ale začíná se brát v tom 37+
monny89
29. dub 2011
@hribek na svatbu koukám... a říkám si, že má někdo kurňa štěstí na pohádkový život 😃 😃
hribek
29. dub 2011
@monny89 ty jo ja jim to ani nezavidim, asi bych to nezvladla byt tak stredem pozornosti, me by stacila malicka svatba
evinka85
29. dub 2011
jooo teda holky šaty má nádherný... ale když lezla z auta, tak vypadala, že to s ní švihne 🙂
monny89
29. dub 2011
@hribek my jsme taky měli maličkou svatbou teda nu.. ale je v plánu i veliká, takže pak můžu porovnávat 😉
@evinka85 ty šaty jsou teda nic moc.. má v tom špičatý prsa a nelíbí se mi :-S
evinka85
29. dub 2011
no ona se tváříííí..... 8-(
monny89
29. dub 2011
mít ty prachy, tak si to udělám celý jinak... sice bych musela honosně a "elegantně" ale rozhodně bych si vybrala jiný šaty
hribek
29. dub 2011
me se libily ty saty co ma druzicka, jednoduchy a moooc krasny, jeste takovou postavicku....🙂
monny89
29. dub 2011
@hribek to je její ségra ne..?
realgs
29. dub 2011
tak jsem si to teda taky pustila, pořád se modlí a zpívají. Mě by to už nebavilo tam klečet takovou dobu :-S Nemyslím si že budou mít veselou svatbu, není co bych záviděla :-|
monny89
29. dub 2011
@realgs tak to už je konec obřadu.. už jsou svoji, sliby proběhly... 😉
evinka85
29. dub 2011
to já se vdávat zatím v plánu nemám.... a když už, tak pěkně někde na zahradě, grilovačka , atd
no tak když tak nad tím přemýšlím, tak grilovačka na zahradě s přáteli může být kdykoli a papír na to, aby mi partner neutekl, nestsačí...se musí člověk snažit sám...... z toho vyplývá, že na svatbu prdim 😃 😃 😃
i když bílý šaty v kostele taky vypadají fajn.... :-|
hribek
29. dub 2011
@monny89 jojo sla ji za druzicku🙂
evinka85
29. dub 2011
tak pomalu vyrážím směr nemocnice..... a tam se uvidí, co bude dááálll..... každopádně se asi celý víkend neukážu, ale budu se snažit ještě nakouknout 😉 a kdyby mě tam přece jen náhodou chtěli zavřít, tak si tajně beru internet do mobilu
iira
29. dub 2011
@evinka85 drźime palce

Začni psát odpověď...

Odešli