• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
29. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo děvčata, mějte pěknej víkend. Jdu se na chvíli natáhnout odpolko jedeme na Majáles na Tomáše Kluse, asi poslední koncert na hodně hodně dlouho :wink:
29. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky ted sem se zas nasrala (pardon za ty slova) po urgenci a stornu v malvikovi, mi poslali balik s tim co sem si objednala a meli to na sklade, perinku sem mela objednanou 120x90cm a oni mi poslali 135x100cm je toto normalní?????clovek by rekl ze velkej obchod v tom bude mit poradek
29. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, hlenová zátka nic neznamená.. kámošce odešla, a ona rodila až za 4 týdny :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek není nad to si jít koupit věci do obchodu že? Ale nezoufej pokud máš za ty samé penízky větší rozměr tak to není špatný ne? :grinning:
29. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no to jo ale je to vicemene stejna velikost jako tu co sme koupili v ikeii, no nic, tak jedna se rozstrihne a budeme mit 2 mensi. jako fakt v malvikovi uz objednavat nebudu, vsechny ostatni obchidy v pohode ale tento me fakt pije krev:frowning2:
29. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No jo není nad Ikeu, nevím kde bych nakupovala když by ten obchod nebyl :dizzy_face:
29. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no vidis a me odesla hlenovka ve stredu a v sobotu se mi mala narodiila,ale kamaradce odesla taky a rodila az za 14 dni ..tak drzim palce
29. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jééé.Kluse závidím, tady bude 21.5. na slavnostech piva, tak jsem zvěavá, jestli ho ještě stihnu :dizzy_face: pořád tvrdím, že si mě z tama odveze sanitka do porodky :grinning:
29. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira taky jsem rodila 2 dny po odchodu zátky
29. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,jen vás chci pozdravit, máte tu rozjetý zajímavý témata, bohužel musim zase hned valit ven, tak snad pozdeji se zapojím. Jen pro info, včera kontrola, CS7, dole je to podle dr.připravený, na záznamu velehory, ale nic me nebolí. Jestli neporodim o víkendu mám přijít ješte v pondelí.Držte se, snad se ješte ozvu.
29. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu normálně u mě probíhá závist, já chci takýýýýýýýýýýýýýýýý rodit už teď :angry:
29. dub 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu @realgs ja chci taky!!!!:slight_smile:
29. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 Já se na něj taky moooc těšim...akorát budu moct jenom zpívat a nejuchat, abysme taky nejeli rodit :grinning:
29. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ale zjistila jsem, že teď mi ty týdny letí děsně rychle, včera jsem si myslela že je středa a jednou jsem se vyspala a je pátek, jestli to takhle půjde dál tak to bude rychlovka :grinning:
29. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs to jo , ja tedkom zjistila ze to mam za 30:slight_smile:
29. dub 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska jsem byla na kontrole,zitra zacinam 36tt a CS mam 3..Kolik ho mete vy?Na mmb mi psaly,ze je to malo,moje kamaradka mela 3 dny tred porodem taky 3,tak nevim.. :frowning2:
29. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ahojky, mě dělá ultrazvuk téměř při každé kontrole,poslední měsíc každý týden.Je teda pravda,že u mě je to hlavně díky té nešťastné poloze malýho,ale zase gtřeba mi ho nikdy neměřila...to zase netuším.ikdyž te´d odhadovala,že bude mít tak kolem 3,5kg při porodu
29. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik ja jsem 35+4tt a mam porad CS0
29. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik ptala jsem se na to a prý to CS nějak dvajkát nehraje význam a může se to raz dva změnit.Takže být tebou si tím vůbec nelámu hlavu.Mě už CS přestala sledovat,mám ho vyškrtlé díky poloze plodu KP,takže u mě to nesledují
29. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Teda ty čekáš třetího prcka, jo? Pane jo, ty bys nám tu všem mohla radit.
@hribek @realgs Holky neblázněte, já bych s vámi hned měnila. Porodu se děsim, nevim co mě čeká! Ale na druhou stranu se i hrozně těšim až malýho uvidíme. Jsou to fakt rozporuplný pocity. Skoro závidim @dostyna toho císaře. I když ta jizva pak....Všechno má svý.

Jinak mužskej sestavil postýlku, dneska přišla chůvička. To byly poslední resty. Teď už je to všechno jenom na tom malym!!!
29. dub 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu No jo to já se toho taky bojím, je to poprvé, ale už to chci mít za sebou, moct se z hluboka nadechnout, lehnout si na břich a nemuset chodit na WC s každou kapkou :unamused: na tohle se vážně těším.
29. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jsem na tom uplne stejne, ja si ted doholila nohy a reknu vam vetsi fusku neznam:slight_smile: vlastne jo jeste strihani nehtu na nohach a obouvani bot:slight_smile:
29. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek :grinning: já si taky jeden den stříhala nohy na nohách a manža se smál že to vypadá dost náročně, blbeček jeden :angry:
29. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky jdu vás pozdravit,my dnes přivezly kočárek a jsem z něj nějaká mimo,nevím proč ale pořád mám pocit že jsme vybrali něco úplně jiného ... měla to být nějaká novinka 2011 a jak sme pak vybírali barvu pán nás tak dopletl že nakonec nevím zda nemáme úplně jinou verzi než sme chtěli,jsem zo toho dost zklamaná :frowning2: nevím co dělat.. MAnža mě utěšuje že je hezkej,ale já si až tak jistá nejsem i ta korba se mi zdá někak malá... :frowning2: :frowning2:
29. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs :slight_smile: jojo ja bych jim to na vikend prala, nemoct se obout, dychat jen napul, mit otekly nohy atd. myslim ze vikend by jim naprosto stacil:slight_smile:
@lenicenka17 neboj mimcu se tam bude libit:slight_smile:
29. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek fakt z toho mám smíšený pocity,do kdy plánujete vozit mimčo v korbě?Já šímu vozila i celou zimu ale to byly úplně jiné styly kočárů tam by se veel snad i teď :grinning:
29. dub 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ja bych rada i v zime pokud mi tam mala vydrzi, uvidim no.
29. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to já právě taky jen mám obavy aby se nám tam dítka vešla při těch velikostech :frowning2:
29. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 To já jsem si jistá že se mi do korbičky nevleze takže na prosinec už půjdeme do sporťáčku. Oni dneska nedělají nijak velké korbičky, ale stejně malé chce koukat a ne jen ležet na zádech a zírat na matku :wink:
29. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek