• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hribek ano přesně tak, stačilo by jim nechat pupek na 2 dny a to nemám nijak velké bříško, řekla bych spíš malé naproti ostatním.
29. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu pro dnešek spinkat, už je myslím ta pravá chvíle
29. dub 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jj ja taky, vypoadam kolikrat jak poradne prejezena nez tehotna:slight_smile: zrovna v utery se mi v praci smali
30. dub 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno děvčata.Včerejší KO ok,stále zavřená,čípek kratší (CS nezdělil ).Jinak mě dělal poslední UTZ v necelým 30.t a od tý doby nic :frowning2: ,ale od příště už porodka a tam prý mi udělají a všechno poměří :wink: jinak prej máme pracovat ne porodu.Mám prý běhat skákat a souložit :grinning: Tak jsme včera byli na čarodějnicích a i jsem trošku tančila.V noci se pak dobře spinkalo,čůrat jsem byla jen 2x :slight_smile:
30. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik už pracovat na porodu?? :confused: tak to aj my za chvíli,ne?? :slight_smile: já pořád myslela že je ještě hodně brzy,ale když ti to řekl dr. :grinning:
30. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme od včera doma.. Máte sním někdo zkušenosti?
30. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no říkal že příští týden už to klidně může být a je to braný jako donošený tak ať už na tom pracujem.já bych teda brala kdyby tam ještě 14 dní vydržela,ale ležet doma kvůli tomu nebudu.příští týden bych chtěla jít na Hostýnek (takový poutní místo,cesta lesem do kopce :wink: )Ale nevím jestli to dám.no kdyžtak se dá zpátky jet busem,ale táta nechce,když vidí jak funím má strach že by mě musel nýst :wink: ,no uvidím jak dopadnu na další KO jestli se nic nebude dít tak určo půjdu.
30. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik blázínku... :sweat_smile: :confused: (teda pardon za ten výraz) já šlapala na hostýn bez pupku a měla co dělat to fakt nemyslíš vážně!!!!!!!Je to kopčisko a pěkně strmé,teda pokud hodláš nejít po silnici jak píšeš...
30. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
po silnici je to daleko,půjdem hezky lážo plážo,vidím to tak že každej pařez bude můj,no ale bůh ví jak to dopadne třeba příští týden budu ráda když dolezu na dvůr :wink:
30. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Ahoj, tenhle nám taky doporučovali v obchodě, že prý je skoro stejný jako Dorjan, ale my jsme nakonec zvolili ten Dorjan, tak nevím, ale dost mamin s tím jezdí. Tak snad budeš spokojená. Mě zas teď u toho našeho přijde, že má korbu jako krá.. :grinning:
30. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ty jo fakt koukám,to je strmiště né kopec,pak písni jak jsi to zvládla..
30. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 dorja je ten co máš v albíčku?No mě s moc velká korba nezdá tak uvidím,pořád do něj čumím jak do televize a zkouším dávat různé peřinky a fusak atp.... snad si zvyknu a budu spokojená.
30. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky ste už taky tak líné a unavené??Já si fakt připadám úplně jinak než v prvním těhu.a někdy si říkám esi to není i tím věkem přece jen před 5 lety bylo jistě víc elánu :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ja sem utahana jako .....:frowning2: ted navic jak me trapi uz 3 tydny ryma se mi k tomu pridala jeste bolest hlavy a uz to nejak nedavam, od vcerejska mi odchazi zatka po castech tak si rikam ze by to mohlo do tech 2 tydnu prijit:slight_smile:
30. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek sice čekám druhé mimčo,ale někdy mi přijde že nic nevím,jak poznáš že ti odchází zádka?Já u šímy nic takového nepozorovala prostě mi praskla voda a bylo vymalováno pak už šup na sál pač šíma neměl dobré ozvyčky
30. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já teď mimču domlouvám,že ještě 14dná ať je tam pak už šupky ven.. pač teď vezem brášku do nemocnice a ještě týden se bude potom doma léčit a pak už zase do školky a já můžu do porodky :slight_smile: to bude akorát 38tt a je to :slight_smile:
30. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no je to takovej hlen, nekdo ho ma zbarvenej do ruzova, nekdo do zluta, nekomu odchazi po vetsich kusech, nekomu po troskach...
30. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jestli jíš lněný semínko tak to ani nemusí být zátka,to semínko zvyšuje množství toho hlenu tak to může být tím.já jím poctivě ale změnu nepociťuju :frowning2: dnes jsem naběhla i na maliník tak snad to k něčemu bude
30. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nene ja nic neberu, uz sem zapomnela brat i to zelezo, vzdycky si na to pitomec vzpomenu v posteli, a to uz se mi nechce vstavat. ani se nechystam nic brat, necham tomu volnej prubeh, maximalne zvysime s pritelem tuleni, coz bude mit radost:grinning:
30. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaké je u vás kde počasí?
30. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu taky ti závidím... už bych rodila :dizzy_face:
30. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tady je zataženo. ale celý dopolko tu krááásne šajnilo :grinning: Jinak ta hodnota CS nehraje roli, jo, může to prodloužit porod, dlouhýýýýým otvíráním, ale na to zabírá pupalka :wink:
30. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 u nás svítí sluníčko
30. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady bylo tak do 2 nádherně,teď se zatáhloa čekám z které strany přijde bouře dnes :frowning2: a to se tu má večer dělat pro děcka táborák :frowning2:
30. dub 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já venku suším bílý a to mi vždycky zmokne tak taky čekám nějakou hrůzu,ale už je to skoro suchý tak snad to vydrží.Navíc chlapy dělají komín tak by bylo dobrý kdyby to přišlo až zítra ať to stihnou dodělat.
30. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jj je to ten, co mám v albu:slight_smile:
30. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, já se dnes cítím od odpoledne dost unavená, tak nějak nezvykle. Bolelo mě i břicho a měla jsem dole takové tlaky, že jsem čekala jestli prdne voda :confounded: a nic se neděje, jen takové menší bolesti dole, ale to asi chytám zase zánět z toho jak se oteplilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo u nás teplo a krásně až odpoledne se začalo zatahovat, ale Brnu se ten déšť úplně vyhnul tak uvidíme co v noci. Vidím to že si půjdu za chvíli lehnout ani na čarodky jsme nešli, manža už spí neb vstával a zase vstává ve 3 tak to s ním nic není, ale to naprosto chápu to jsme měli stejné. :unamused:
30. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já jsem taky poslední dobou pořád zmožená,včera večer a dnes zase mi dost tvrdlo břicho,tak jsem si říkala,že už se třeba něco začíná dít,ale myslím že je to vše normální a čím víc se to blíží tím víc se pozoruji a hlídám každej signál.Ale ještě máme čásek tak budem v klidu :sunglasses:
30. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji pěkný večer, ráda bych se přidala....po delší době jsem zavítala na mk a koukám, že je to tu stále stejné....těhulek je stále dost :wink:
30. dub 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
pořád 2v1 :grinning: už je květen :slight_smile: vydržel Lukynek :grinning: hurááá
přejeme krásný 1.5 :wink: u nás teda prší :confounded: mějte se a zase juknu, páááááááááá
1. kvě 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek