• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Přeji dobré ráno všem :slight_smile: na první květen to teda venku nevypadá, takže se nikam s malou dneska nedostaneme.... :angry: prší a prší....nemám ráda takový počasí. Mám nějakej divnej pocit, nemohla jsem usnout a nějak mě dnes už začínají více chytat záda....tak uvidíme, už by to mohlo být :grinning:
1. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy tééda vidím že jsi zavítala na poslední chvíli tak ať to máš brzo za sebou :wink:
@many tak gratuluju že Lukášek vydržel.A co tlapka dobrý?
1. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky mám nový způsob na konzumaci semínka.Dám si ho do hrníčku zaleju troškou vařící vody chvíli nechám ať pustí ten sliz,přidám granko a zaleju mlíkem.Takže zjednodušeně dělám z něj kakao.No snad to k něčemu bude,zatím žádnou změnu nepociťuju :frowning2:
1. kvě 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem teda do semínka nešla...zkusila sem čaj z maliníku, piji ho od 36. týdne, ale změna žádná :sweat_smile: sex mi taky nepomáhá, masáž nic..... :angry: asi navštívím zdravou výživu pro ten ricinový olej, protože v lékárně mi tvrdí, že ho nevedou :confused:
1. kvě 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásného prvního máje přeji :slight_smile: ikdyž to počasí mohlo být lepší...
Jak se tu nedávno psalo o průjmech tak to došlo až k nám,teda na mě zatím... včera sem byla 2x a dnes už taky ale teda jak se lidově říká chodím se "vychcat prdelí" omlouvám se za ten výraz.....
1. kvě 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, krásnej 1. máj všem
@many tak vidíš holka, a bude květňáček, viď :sweat_smile: ?
U nás sluní svítíčko a je cca 16 stupňů, ale určo ještě bude líp :wink:
1. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, přeji krásný 1. máj Nic si nedělejte z toho, že je kapku uplakaný od zítřka má být zase lépe. Hlavně že jsme vydrželi 2v1 do května a už to může vypuknout :wink: Jsem zvědavá, v jakém pořadí to teď půjde :dizzy_face:
@many hlavně, že ti to vyšlo jak jsi si přála i přes tu smůlu s nožičkou máš štěstí, že jsi vydržela
1. kvě 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se z dubna přesunula sem k vám do května:slight_smile: Mohu se přidat??
1. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky teď mi to dochází,už je květen takže to tu vypukne.tak luckysun už by to měla mít za sebou,kdo dál?poslední dny je nás tu nějak podezřele málo :wink:
1. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte těhulky,
my byya včera protáhnout mládě i břuch v zoo v Ově, bylo krásně, ale pak dorazila bouřka bylo po procházce.. pak sme ještě projeli jednu po cestě dom a večer sem mysela že mě picne, sem si připadala jak barometr.. a k tomu křížový bolesti, ty fakt nepřeju ani největšímu nepříteli...

@lenicenka17 čoveče máš pravdu stou únavou, já su taky taková víc hotovo než u první...
1. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc no jasný vítej,tak snad to budeš mít brzo za sebou
1. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám pro to všechno možný i nemožný, ale drží se mě jako klíště :grinning: Doufala jsem v tenhle víkend, měla jsem tu rodiče na hlídání Julinky, ale zase nic. V úterý jdu na monitor a pak až v pátek poradna a prohlídka....no a za chvíli bude půlka května a já pořád vcelku. Tohle druhé těhotenství mi utíkalo jako nic, ale teď už se to děsně tááááááááááhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy ahojky, vítej :wink:
1. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy zkoušela jsi pupalku...??? :slight_smile:
@zukoc ahojky :wink: tak ať to máš brzy za sebou
1. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem taky zvědavá kdy to na mě přijde... První termín mám o týden dřív - to je 16.5. Ale my chceme ve čtvrtek začít s manželem vypuzovat nějak... 5.5. je hezký datum... A když ne tak pak 11.5. Ale tak uvidíme... zítra začínám už 38tt :grinning:
1. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc jo to věřím já opočítávám každou minutu,nedovedu si představit jít do mínusu :frowning2:
1. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták se zaukolovala snad celou rodinku....sestra ricinák, mamka džusík a manža nějakej ten alkoholek :grinning: jestli všechny ingredience dorazí domů celé, hlavně ten alkohol, tak do toho dneska prásknu, tak snad se to někam posune :sweat_smile:
1. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták......všechno potřebné mám doma, jdu na to uvidíme vývoj situace :grinning:
1. kvě 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , jen stručně, nemám teď moc času. Dne 27.4. se nám narodila holčička Jasmína 3000g, 47 cm, porod trval 5 hodin celkem, rychlý, ale dost těžký . Držte se holky.
1. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka moc gratulujem,to je drobek to muselo jít samo :wink: už se těším na podrobnější informace a fotečky
1. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka tak teď koukám že už tu máš fotečky,moc krásná princezna
1. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Ahoj,tak moc gratuluji ať se Vám vede a ať jste obě v pořádku a malá ať dělá jen samou radost.Je moc krásná :grinning:
1. kvě 2011 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Vida první vlašťovka, tak to moc gratulujeme a přejeme ať vše běží, jak má :wink:
1. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Gratuluji ke krásné holčičce je fajn vědět, že je vše v pořádku :dizzy_face:
1. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už stříháme metr. Máme 21 dní do porodu, tak jsem zvědavá, kdy to přijde, ale jak se moooc těšíme s manželem na to naše první, tak budu určitě přenášet.
1. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Jééé, velká gratulace :wink:
2. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíím holky....
jsem tu zatím na skok, odpoledne vás snad ještě stihnu dočíst :grinning:
tak v pátek mě v nemocnici oznámili, že výsledky nevyšli, tudíž se opar nedá vyloučit... koukalo na mě asi 65 lidí a nikdo z toho moudrej :confounded: takže mě posílají dnes na kožní.... prej " no kdyby jste se rozrodila o víkendu, tak to bude císař," - to mě nevadilo do doby, než jsem přišla na to, že bych se pěkně doma vyhekávala po 5ti minutách, pak bych vyrazila do porodky a tam by mě pro jistotu stejně kuchli.....takže o víkendu docela nervoooza :cry: tak za chvíli vyrazím na kožní a tam snad řeknou, že už je to aspoň zaléčený, když už nic.... uvidíme, jestli vůbec něco řeknou, protože mi to tady v tom Písku připadá jak v kocourkově :unamused: minulou středu říkám mojí gynekoložce, že s tím jdu na kožní a ona, že nemusím, že si to v nemocnici už udělají po svým... no to jsem vyděla, protahujou to o další týden bez léčby.... bych se na to vys.................... aspoň že se tam tomu mímu kulíškovi líbí a ještě dneska to spolu zvládnem :wink:
2. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka MOOOOCCCC gratuluji k Jasmínce, je nádherná. Přeji Vám, aby jste byly obě dvě co nejdříve fit a hodně zdravé.
2. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka taky se přidávám ke gratulantůůůům a přeji hodně zdravíčka :slight_smile:
2. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak těhulky u nás včera bylo teda krásně, udělali jsme si výlet - první jsme chtěli na Matějskou (ale ta bohužel už skončila) tak jsme si udělali procházku na letohrádek Hvězda, malá se vyblbla na houpačkách a skluzavkách - prostě si to užila.
2. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek