Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
akcijy
1. kvě 2011
Přeji dobré ráno všem 🙂 na první květen to teda venku nevypadá, takže se nikam s malou dneska nedostaneme.... ]-( prší a prší....nemám ráda takový počasí. Mám nějakej divnej pocit, nemohla jsem usnout a nějak mě dnes už začínají více chytat záda....tak uvidíme, už by to mohlo být 😃
badik
1. kvě 2011
@akcijy tééda vidím že jsi zavítala na poslední chvíli tak ať to máš brzo za sebou 😉
@many tak gratuluju že Lukášek vydržel.A co tlapka dobrý?
badik
1. kvě 2011
jinak holky mám nový způsob na konzumaci semínka.Dám si ho do hrníčku zaleju troškou vařící vody chvíli nechám ať pustí ten sliz,přidám granko a zaleju mlíkem.Takže zjednodušeně dělám z něj kakao.No snad to k něčemu bude,zatím žádnou změnu nepociťuju 😞
akcijy
1. kvě 2011
tak já jsem teda do semínka nešla...zkusila sem čaj z maliníku, piji ho od 36. týdne, ale změna žádná :-N sex mi taky nepomáhá, masáž nic..... ]-( asi navštívím zdravou výživu pro ten ricinový olej, protože v lékárně mi tvrdí, že ho nevedou =-)
lenicenka17
1. kvě 2011
Krásného prvního máje přeji 🙂 ikdyž to počasí mohlo být lepší...
Jak se tu nedávno psalo o průjmech tak to došlo až k nám,teda na mě zatím... včera sem byla 2x a dnes už taky ale teda jak se lidově říká chodím se "vychcat prdelí" omlouvám se za ten výraz.....
germaine
1. kvě 2011
Ahojda holky, krásnej 1. máj všem
@many tak vidíš holka, a bude květňáček, viď :-N ?
U nás sluní svítíčko a je cca 16 stupňů, ale určo ještě bude líp 😉
realgs
1. kvě 2011
Ahoj maminky, přeji krásný 1. máj Nic si nedělejte z toho, že je kapku uplakaný od zítřka má být zase lépe. Hlavně že jsme vydrželi 2v1 do května a už to může vypuknout 😉 Jsem zvědavá, v jakém pořadí to teď půjde x-)
@many hlavně, že ti to vyšlo jak jsi si přála i přes tu smůlu s nožičkou máš štěstí, že jsi vydržela
zukoc
1. kvě 2011
Ahoj holky, tak jsem se z dubna přesunula sem k vám do května🙂 Mohu se přidat??
badik
1. kvě 2011
no jo holky teď mi to dochází,už je květen takže to tu vypukne.tak luckysun už by to měla mít za sebou,kdo dál?poslední dny je nás tu nějak podezřele málo 😉
verapa
1. kvě 2011
Ahojte těhulky,
my byya včera protáhnout mládě i břuch v zoo v Ově, bylo krásně, ale pak dorazila bouřka bylo po procházce.. pak sme ještě projeli jednu po cestě dom a večer sem mysela že mě picne, sem si připadala jak barometr.. a k tomu křížový bolesti, ty fakt nepřeju ani největšímu nepříteli...

@lenicenka17 čoveče máš pravdu stou únavou, já su taky taková víc hotovo než u první...
badik
1. kvě 2011
@zukoc no jasný vítej,tak snad to budeš mít brzo za sebou
zukoc
1. kvě 2011
dělám pro to všechno možný i nemožný, ale drží se mě jako klíště 😃 Doufala jsem v tenhle víkend, měla jsem tu rodiče na hlídání Julinky, ale zase nic. V úterý jdu na monitor a pak až v pátek poradna a prohlídka....no a za chvíli bude půlka května a já pořád vcelku. Tohle druhé těhotenství mi utíkalo jako nic, ale teď už se to děsně tááááááááááhne :-p
monny89
1. kvě 2011
@akcijy ahojky, vítej 😉
monny89
1. kvě 2011
@akcijy zkoušela jsi pupalku...??? 🙂
@zukoc ahojky 😉 tak ať to máš brzy za sebou
monny89
1. kvě 2011
Holky, já jsem taky zvědavá kdy to na mě přijde... První termín mám o týden dřív - to je 16.5. Ale my chceme ve čtvrtek začít s manželem vypuzovat nějak... 5.5. je hezký datum... A když ne tak pak 11.5. Ale tak uvidíme... zítra začínám už 38tt 😃
badik
1. kvě 2011
@zukoc jo to věřím já opočítávám každou minutu,nedovedu si představit jít do mínusu 😞
akcijy
1. kvě 2011
ták se zaukolovala snad celou rodinku....sestra ricinák, mamka džusík a manža nějakej ten alkoholek 😃 jestli všechny ingredience dorazí domů celé, hlavně ten alkohol, tak do toho dneska prásknu, tak snad se to někam posune :-N
akcijy
1. kvě 2011
ták......všechno potřebné mám doma, jdu na to uvidíme vývoj situace 😃
ikopretinka
1. kvě 2011
Ahoj , jen stručně, nemám teď moc času. Dne 27.4. se nám narodila holčička Jasmína 3000g, 47 cm, porod trval 5 hodin celkem, rychlý, ale dost těžký . Držte se holky.
badik
1. kvě 2011
@ikopretinka moc gratulujem,to je drobek to muselo jít samo 😉 už se těším na podrobnější informace a fotečky
badik
1. kvě 2011
@ikopretinka tak teď koukám že už tu máš fotečky,moc krásná princezna
bobesci
1. kvě 2011
@ikopretinka Ahoj,tak moc gratuluji ať se Vám vede a ať jste obě v pořádku a malá ať dělá jen samou radost.Je moc krásná 😃
germaine
1. kvě 2011
@ikopretinka Vida první vlašťovka, tak to moc gratulujeme a přejeme ať vše běží, jak má 😉
realgs
1. kvě 2011
@ikopretinka Gratuluji ke krásné holčičce je fajn vědět, že je vše v pořádku x-)
venda69
1. kvě 2011
Tak už stříháme metr. Máme 21 dní do porodu, tak jsem zvědavá, kdy to přijde, ale jak se moooc těšíme s manželem na to naše první, tak budu určitě přenášet.
bizonka1
2. kvě 2011
@ikopretinka Jééé, velká gratulace 😉
evinka85
2. kvě 2011
zdravíím holky....
jsem tu zatím na skok, odpoledne vás snad ještě stihnu dočíst 😃
tak v pátek mě v nemocnici oznámili, že výsledky nevyšli, tudíž se opar nedá vyloučit... koukalo na mě asi 65 lidí a nikdo z toho moudrej :-S takže mě posílají dnes na kožní.... prej " no kdyby jste se rozrodila o víkendu, tak to bude císař," - to mě nevadilo do doby, než jsem přišla na to, že bych se pěkně doma vyhekávala po 5ti minutách, pak bych vyrazila do porodky a tam by mě pro jistotu stejně kuchli.....takže o víkendu docela nervoooza 😢 tak za chvíli vyrazím na kožní a tam snad řeknou, že už je to aspoň zaléčený, když už nic.... uvidíme, jestli vůbec něco řeknou, protože mi to tady v tom Písku připadá jak v kocourkově :-| minulou středu říkám mojí gynekoložce, že s tím jdu na kožní a ona, že nemusím, že si to v nemocnici už udělají po svým... no to jsem vyděla, protahujou to o další týden bez léčby.... bych se na to vys.................... aspoň že se tam tomu mímu kulíškovi líbí a ještě dneska to spolu zvládnem 😉
miste
2. kvě 2011
@ikopretinka MOOOOCCCC gratuluji k Jasmínce, je nádherná. Přeji Vám, aby jste byly obě dvě co nejdříve fit a hodně zdravé.
evinka85
2. kvě 2011
@ikopretinka taky se přidávám ke gratulantůůůům a přeji hodně zdravíčka 🙂
miste
2. kvě 2011
tak těhulky u nás včera bylo teda krásně, udělali jsme si výlet - první jsme chtěli na Matějskou (ale ta bohužel už skončila) tak jsme si udělali procházku na letohrádek Hvězda, malá se vyblbla na houpačkách a skluzavkách - prostě si to užila.

Začni psát odpověď...

Odešli