• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evinka85 jéje tak ještě že se malej drží dokud nezjistí co to přesně je ať nejdeš na císař zbytečně
2. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jdu vypsat porodopis a objednat se na ktg
2. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka mocinky gratulujem a at princezna dela jen radost ....je upne me to dostalo :slight_smile:
2. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, hurá už to venku vypadá na květen. Snad jste všechny zvládly líbačku pod stromem :wink: my chodili po ulici a vybírali ten nejrozkvetlejší co ještě neopadal :sunglasses: manža už byl trošku podrážděný ale dobře to dopadlo :dizzy_face:
@evinka85 Asi mému tělu bylo líto, že jsi tu jediná s oparem a chytla jsem to taky. Teda zatím nevím jestli to je opar, ale vzhledem k tomu že se mi dole na genitálii dělá tak bych se tomu nedivila, namazala jsem to Vectavirem, ale nezmizel tak to zkusím znova a nebo nějakou aloe mastičkou. No zítra jdu do porodky tak uvidíme co mi doktor poví, ale radost z toho nemám vůbec žádnou :unamused:
2. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka velká gratulace k miminku.Ať se vám daří :slight_smile:
2. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka gratuluju k holčičce a tiše závidim...
Ahoj všem, zdravim den po termínu a pořád celá. Už nevim co doma dělat, o víkendu jsem řádila, přepucla okna, převlíkla peřiny, na zahradě zasadila rajčata a kytky do truhlíku aby se u nás Adámkovi líbilo a on nic. Dnes mám poslední kontolu, tak se dozvim co bude dál. Snad mě nenechaj trápit do 9.5.To zešílim. Začínám přemýšlet o tom zázračnym nápoji co vyvolá porod, protože nechci aby mi ho vyvolávali v nemocnici.
@akcijy Tak co zabralo to? kde jsi sehnala ricinový olej?
2. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jééé,ty už jsi po termínu?tak držím palce ať to brzo vypukne.No budeš muset ještě zabrat s úklidem,to ho snad vypudí :slight_smile: Ikdyž v tomhle stavu to asi už moc nejde,že?Jinak co vím,tak ricicnový olej ti v lékarně normálně prodají.ten ti spíš ale způsobí průjem....což by ale mohlo porod podpořit
2. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu ahoj, ták já mám termín dneska a můžu říct, že jsem kupodivu docela v klidu.... až na to, že mi od všech chodí víc esemesek, než k narozeninám....... to už je trošku otravný :confounded:
2. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ahoj, no tak už jsem zpátky a už nedokážou říct, co to bylo, ale prej už je to vyléčený....takže jestli zítra v nemocnici budou s kožní souhlasit, tak mě nechají rodit normálně. mě teda ještě svědí prdka, ale to už se asi ta kůže dává dohromady :wink: jinak ti teda přeju, a´t to není nic vážnýho.... já si ten 3.-7.den parádně užila :cry: a pak ty nervy s tim porodem, kdyby náhodou.... no nic co by člověk mohl závidět....i když nejdřív mě napadalo, jako že : "cože císař? tak to mám ještě šanci, že nebudu muset tlačit" no a pak mi to došlo, že bych stejně odjížděla do porodky s bolestma, tak jsem otočila a už se na to tlačení toho mýho koblížka docela těším. :wink:
2. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Jo jo, ty smsky, to mám taky! A nejvíc prudí tchýně, má nervy na dranc, nevim proč, když rodit budu hlavně já, ale nutí svýho syna aby jí psal každej den co a jak. Ještě že neotravuje mě, ale chudák mužskej. Stejně jsem mu zakázala podávat informace, dokud nebude malej na světě. Zprávy typu "už jedem do porodnice" - neexistuje! Ani mojí mamce, nechci aby se stresovala.
2. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu naprosto s tebou souhlasim!! já taky dostávám od každýho příkazy, že až pojedu, ať dám vědět a tak... no oni to za mě oddřít stejně nepůjdou, tak se to pak dozví...
2. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu
@evinka85
jo zažila jsem si s Laurinkou něco podobného, termín jsem měla ve čvrtek 6.11 a to byl teda mazec, každý jen volal nebo posílal sms jestli už rodíme a když jsme ráno 9.11. psali zprávu z porodnice , že už rodíme, tak pro změnu tomu nikdo nevěřil a mysleli si, že si z nich střílíme.
2. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Moc gratuluji ke krásné holčičce. :slight_smile: Přeji vám oběma hodně zdravíčka a ať vám dělá Jasmínka jen a jen samou radost. :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka gratuluji k Jasmínce :wink:
2. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já dneska začínám 38tt.. tak jsem zvědavá, TP dle MS mám 23. ale podle UTZ 16. takže už začínáme s manželem vypuzovat :grinning:
2. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Gratulace, malá je nádherná... tak si ty první dny krásně užívejte.

@evinka85 A tobě taky držím palce :wink:
2. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka gratulace,hodně zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám nikde nikdo??
holky, já mám dneska nějakou žravou..... prej, že na konci těhu už toho člověk moc nepojí :unamused: .. no to teda nevím, já si připadám, že mám žaludky čtyři. a dneska tuplem.... tak půjdu asi rodit!!! za celý těhu jsem ani neměla takový ty zvláštní chutě a to že jsem velikej labužník, ale dneska si to vybírám.plácám do žaludku fakt všechno :sunglasses: tak že by si to tělo chtělo ještě užít ? :wink:
2. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. kvě 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no a koukám,že ty už by jsi měla ale rodit,holka :slight_smile: tak to jsi jasná :slight_smile: :slight_smile: Jen aby ti stačil jedn klystýr :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no jestli dostanu na každej žaludek jeden klystýr, tak na ten porod asi nezapomenu.... a porod jako takovej už mě bolet nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :grinning: :grinning: no ale já mám teď taky strašně žravou...a to jsem říkala že se budu před porodem krotit abych neměla ta narvaný střeva a asi to neklapne.Ikdyž u mš to bude s tím císařem jinak,ale klystýr dostanu určo taky
2. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje teď jsem úplnou náhodou narazila na reklamu : " chcete mít impotentního přítele ? přejídejte se !! "
tak dneska už končím... už se stejně do mě nic nevejde. ale stejně, ten kdo vymyslel zmrzlinu, je bůh!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já už jsem psychycky připravená na to, že až odrodím, tak nasadim pořádnej režim...teď si ještě užívám těch pár dní, kdy jakože můžu :wink:
2. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 hele,a víš jakou zmrzku si někdy kup?HaagenDasz-Vanilla.to je totální orgáč.Sice je drahá jak čert ale je neskutečně dobrá.prodává ji Billa,tesco a dál nevím.Normálně stojí půllitrovej kelímek 150Kč ale občas je v akci za kilo
2. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no hlavně pak ani čas moc na jídlo nebude,na to sázím já :slight_smile:
2. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ty bláho, no já ulítám na bílým magnum cca 32,- a to teda jen ovíkendu, když platí tatínek :grinning: jinak ale kafe se zmrzkou nebo nanuk každej den... takže odhadem 500,- měsíčně jen za zmrzliny..... to je síla!! a těch kalorií, to ani nepočítám, tak to taky snad odpadne :slight_smile: a hned bude v kasičce, a o nějaký kilčo míň :grinning: -- doufejme!!
2. kvě 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 :slight_smile: tak to uvidíš zda se to po porodu zlepší :wink:
2. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka gratulace obrovská,taky čekáme Jasmínku :wink: :wink: :dizzy_face:
2. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 neměla bys už náhodou rodit...? :grinning:
3. kvě 2011 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek