• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lenicenka17 to je divný....mě se gynekolog ptal při dceři i teď, jestli od 38tt budu chodit už do porodnice na kontroly, jestli mi má vypsat žádanku. Správně se chodí od 38 týdne už do porodnice, ale může se dochodit u tvého doktora.ale od 40 týdne už musíš jít tak či tak na kontroly do porodky
3. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám svou zkušenost.... mě předali do porodky až ve 40.týdnu, páč moje doktorka měla všechno i monitory. já nějak nemůžu srovnávat... v porodce sice nevýhoda, že člověk musí pořád dokola něco vysvětlovat a hlavně pořád někomu jinýmu, ale já si nemůžu stěžovat. (doufám, že to teď nezakřiknu), ale zatim všechen personál, co jsem za ten týden lítání do nemocnioce potkala, tak naprosto super, milí lidi a ochotní i vysvětlovat, když už se člověk zeptá....takže se tam hned poběží s lehčím srdcem :grinning:
3. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už jsem zas o kousek moudřejší... :grinning: CS0- stále, monitor dnes v pořádku, další v pátek a když ani do tý doby nic, tak v pondělí na vyvolání :unamused: tak nějak nevím, na co se těšit víc :frowning2:
3. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy jo to mi sestra říkala že od 40.týdne pujdu do porodky,ale to snad budu už mít po porodu :grinning:
3. kvě 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tam je tak hnusně že náš pes nebyl od rána venku.Vždycky jí otevřu dveře ať jde na dvůr,se radostí rozběhne pak se zastaví mezi dveřma chvíli zírá pak se otočí a jde domů.No se jí moc nedivím,ale nevím co na to její močák a střeva.
3. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jéé,to je jak ten náš,ta se nehla od rána z pelechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dotaz,přepíráte potahy v kočárku?nám v obchodě říkali že se to má přeprat,ale každej mi říká že to nedělali,tak nevím.V autosedačce jsem to přeprala,ale kočár mám u našich a nemá se to sušit na sluníčku,tak nevím kde když už netopíme.
3. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino se není čemu divit já jsem na tom stejně,jsem vylezla jen nachystat si snídani,pak uvařit oběd a po obědě zas do pelechu.Máme tu docela chladno,ale přece nebudu v květnu topit,tak to jistí teplá peřinka :grinning:
3. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves holky, hlásím, že u nás taky zima a hnus..ještě jsem ani nevylezla ven nakoupit :confounded: ale budu muset vyrazit
a to ještě teďka jsem tu měla těhuli, co má termín 3 neděle po mě a měla poloviční kotníky, co mam já :frowning2:
3. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to závidím,já musela synovi udělat zábavu tak jsme zašli za kamoškou přes ulici ale stejně nás chytla ta nej chumelenice,super :angry: :angry: :unamused:
Taky jsem nechtěla v květnu topit ale teplota 18 stupňů mě donutila zatemperovat,to bude pálka za teplo :frowning2: :unamused: :unamused:
3. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic si z toho nedelejte my taky topime,se nedá nic dělat :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ještě si to válení musím vychutnat dokud můžu :sunglasses: brzo to skončí
3. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 piju sodu a mám i homeopatika Nux Vomica...ale to Rennie v kombinací se sdodou je nejlepší.A když mám žízeň,tak mi to stáhne ta voda s citronem
3. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a pomáhají homeopatika?A jaké máš? Voda s citronem ,to už při představě mi přijde že to spíš vyprovokuje opravdu to pomáhá?Jsem z toho už zoufalá... :frowning2: Teď jsem to největší balení zvládla za 14dní :frowning2:
3. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí

@dostyna jé promiň už ten název homeopatik vidím :grinning:
3. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no mě ta voda s citronem taky přišla divná,ale prý je citron zásaditý...to mi říkali doktoři
3. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem právě vypsala papíry do porodnice,fakt mě hrozně bavilo vypisovat 3x papír o tom komu můžou podávat informace,když z vlastní zkušenosti vím že je to zbytečný.Když jsem měla mimoděložní a za 5minut 12 mě vezli na sál,já měla tokový bolesti že už jsem chtěla umřít tak za mnou 3x přišli ať ji podepíšu že souhlasím s narkozou a s tím komu podávat informace a kdo může nahlížet do mé karty a dělat si kopie.Abych pravdu řekla vůbec nevím co jsem tehdy podepsala,možná že jsem ji darovala barák.Každopádně jsem uvedla manžela a rodiče a když pak mamka chtěla kopii mojí dokumentace,protože si chtěla na doktora stěžovat,přišli za mnou znovu pro podpis jestli s tím souhlasím.Takže nechápu proč se to vypisuje a proč mě tehdy v částečném bezvědomí tak týrali.
3. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsem manželovi sdělila ať si nachystá 500Kč, 400na to že může být u porodu a 100 za to že si to může vyfotit,tak prej že nic platit nechce.Tak říkám tak nechceš tam jít?a on chcu ale nechci to platit,prej je nějak ošidíme :grinning: no nevím jestli chce být neviditelnej či co.tak říkám taky můžeš dopadnout jak Šafránek v básníkách si to sám odrodit ve výtahu a zacálovat :grinning: Ale stejně nevím vždyť to že tam ten otec je jim usnadní práci,v té první době porodní,nemusí tam chodit tak často tatík pro ně kdyžtak dojde.i když je fakt že asi někteří tam pěkně zavazí a někteří nejspíš i pěkně prudí.
3. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, nemela sem od soboty net tak vas du docist:slight_smile:
3. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik v kočárku jsem přepírala všechno teda, co nešlo tak jsem vydrhla ručně kartáčem :wink:

Jinak holky, já do porodky nechodím, ani chodit nebudu, byla jsem tam akorát na těch dvou UTZ.. na monitor jdu poprvé v úterý to už budu v 39tt a to jdu ke svojí gyndr..... :unamused: Tak nevím no...
3. kvě 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím vsechny :grinning: zitra si jdu pro termín císaře tak jsem zvědavá co mi řeknou a hlavně doufám,že se malá umoudřila a povyrostla a nebudu muset jít už ležet do nemocnice ani dnes neusnu
3. kvě 2011 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kdybych rodila přirozenou cestou tak bych taky chodila až do porodu k mému lékaři,on má v ordinaci veškeré vybavení i u prvního těhotenství jsem chodila až do porodu k němu
3. kvě 2011 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka gratulace!!! at jste obe zdrave a spokojene:slight_smile:

my od sobotniho odpoledne nemeli internet, tak jsem vas docetla az tedkom. dneska sem byla v poradne naposledy, mala ma 2650g tak jsem rada ze porodni vahu uz ma. posledni 2 rana sem mela pocit ze uz pomalu pojedem do porodnice. bolest bricha celkem velka, po 7minutach, ale vzdycky to do 2hodin preslo. uz bych to ale mela nejradeji za sebou.
pristi tyden mam jit do porodnice, zitra se tam musim objednat.
3. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek teda musím zaklepat já nevím co jsou to poslíčci,jen mě poslední dobou čím dál častěji tvrdne břicho a občas dobře píchne v podbřišku,ale to asi malá přilehne střevo nebo něco,tak snad u mě žádný planý poplachy nebudou a pojedem až na ostro :sunglasses:
3. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to se mas, me to vzdycky chytne rano a k tomu jeste poradnej prujem:frowning2:
3. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já bych určitě hrozně zmatkovala a už se těšila,plašila manžela atd a mít to každý ráno no nevím nevím,ještě že mě malá šetří.
3. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik @hribek já jsem teda nervní z toho, že ještě pořád nic :unamused: ..... mimo toho, co mě dělá břicho, když se přežeru :fearful: :zipper_mouth:
3. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky!!!
Konečně jsem on-line a mám pro vás novinky! Helenka je na světě, dne 27. 4. 2011 v 9.10hod po císařském řezu s mírami 4430g a 51cm!!!! Jsme obě v pořádku a teď už i od včerejška doma! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun ahooj, tak vás holky vítám zpátky, i když v jiným provedení :grinning: :grinning: :grinning: je vás teda pěknej kousek!!! :wink: tak přeju hodně zdravíčka oběma!!
3. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Joo, to je kousek ženské a celá tatínek. Nezapře ji i kdyby chtěl a musím říct, že je šťastný, že nás má už doma! :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek