• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@luckysun Moc a moc gratuluju k Helence, je nádherná - hlavně ať jste moc a moc zdraví.
3. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun mooc gratuluju at ste zdravy!!!
3. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun gratulace :wink:
3. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka85 @badik no ja akorat skucim v obyvaku ze to boli a max sleduju hodiny jak casto to je, vetsinou po tom prujmu to odezni.

holky potrebuju pordit, v sobotu se jdeme fotit, mate nejaky inspirace na foto?
3. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun Obrovská gratulace, malé je teda opravdu nakonec kousek, ale je překrásná...
3. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, všem moc děkuji! Malá je naprosto sladká a hodná. Po nakojení spinká třeba i 4,5 hodiny v celku. Sice ji občas trápí prdíky, ale docela to zvládáme. Taťka je s námi doma na celých 14 dnů, to je bezva, za týden už můžeme ven, takže se těšíme na společné procházky!!! :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun ještě jednou vám přeji hodne zdraví a štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jak se cítíš? jak probíhal císař? a prosím tě proč Helence namalovali po porodu nožičku na modro? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jako bývalá modelka ti dám pár tipů :wink: takže – pánská košile (vypadá hezky volně rozepnutá), sametová nebo nějaká lesklá „noční“ košilka (vypadá hezky, když se jakože vyhrne nahoru přes pupek) samozřejmě URČITĚ nějaké hezké spodní prádlo (které se nezařezává a nejlépe komplet), potom je dobrý mít s sebou třeba i pár obyč triček/tílek a džíny nebo spol. černé kalhoty. A určitě nějaké trefné doplňky – plyšáček, capáčky/botičky, nebo třeba kytka (růže, tulipán, nebo třeba i pampelišky) a i třeba jenom kvítky, nebo bonbony naskládat na pupík (lentilky)..... :wink:
3. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
plus tipy na "šmrncovní" fotky - zrcadlo, větrák, klobouk, rám obrazu, sáňky atd. :wink:
3. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janadudy Císař jako takový byl bez problémů, měla jsem epidurál, ale ten mi bohužel nesedl a když porodník začal skalpelem řezat, tak jsem ten řez cítíla jako bych ani ten epidurál neměla. Okamžitě mě dali celkovou narkózu, když mě probrali na sále z narkózy, dostala jsem hysterický záchvat pláče, že jsem neviděla přítele a malou, pláč mi vydržel až na JIPku kde ke mě museli přítele na chvíli pustit, aby mě uklidnil, jinak by mě museli dát oblbováka na sklidnění. Od té chvíle jsem se bála jakéhokoliv zásahu na břichu a dělala mi zle i manipulace třeba s infuzí. Postupně se to zlepšilo, ale strach o břicho mám pořád a když v TV vidím operaci, tak se mi dělá lehce špatně a nemůžu se na to dívat. Tím teda nechci strašit ostatní maminky, epidurál je jinak v pohodě, bohužel jsem spadla do toho mizivého procentu, kterému nesedl. Možná to bylo i tím, že jsem byla ve stresu, když mě vezli na sál, prostě jsem se hrozně bála. No ale malá za to stojí!!!
Malé barvili nožičku na fialovo, protože jsme dostali něco jako první podpis malé na papírovém přáníčku, kde jsou údaje o narození, kdo se o ni po porodu staral a kdo mě operoval.
3. kvě 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun moc gratuluju k Helence a přeju spoustu zdraví a štěsí :dizzy_face:
Já stále nic, dnes jsem byla na monitoru, mimčo si párkrát schruplo, ale jinak řekli - dobrý - toť vše :confounded: Takže pokud se mímo milostivě nerozhodne vydat dobrovolně na cestu, tak mě čeká ještě páteční poradna, kde by mě měli zevrubně prohlédnout, snad udělat i UZ a rozhodnout, co dál. Stejně je zvláštní, že se UZ dělá naposled ve 30. týdnu a pak jeden vlastně vůbec neví, jak to s mimi vypadá, co šňůra a tak :confused: No když vidím to počasí, slejvák a chumelení, trak se nedivím, že se malému/malé ven nechce, taky bych si radši hověla v teplíčku :grinning:
3. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem vás dočetla , u nás v dubnu už jsem zbyla jediná 2 v 1 :angry: a k těm porodkám, já chtěla rodit zase v Motole, i gynDr. mám pořád v Praze, bydlela jsem tam, než jsem se vdala. Do Motola se musí registrovat k porodu ve 14 týdnu, nejde to ani o den dřív a později zas už může být plno :angry: Pak se chodí normálně ke svýmu gynDr. do 35. týdne každý měsíc na kontrolu a mezitím jsem chodila na ty spec. testy a ultrazvuky do Gennetu (12.,20.,30.týden), před dvěma lety jsem na ně chodila ještě do Motola, ale asi má gynDr. nějakou smlouvu s Gennetem či co :wink: a pak od 36. týdne se chodí každý týden do poradny do porodnice a tam vždy ob kontrolu i vnitřně prohlíží a od 38. týdne se k tomu přidává každý týden monitor. Koukám, že všude je to jinak, to mě ani nenapadlo :sweat_smile:
3. kvě 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun malá to sis užila,ale jsi silná a nedostalo tě to :slight_smile: je možný že ti epidurál nereagovat ze stresu,
ale to už je ted fuk hlavně že už jsi doma a obě jste zdraví,je ale fakt že mám podobný zažitek z operace teda po operaci mi nereagovali anestetika které byli třeba na převaz a od té doby se děsne bojím jen když slyším sestru když jede z vozíkem natož aby mi ukázali nějaký nastroj který na mě maji použít, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak strašně se bojím a mám to v sobe už cca 10 let a nejde na to zapomenou ,vždy se mi to vybaví když mi maji neco dělat :slight_smile: :slight_smile: proto se taky bojím jak bude probíhat porod nesmím nic vidět ani slyšet jinak se jim tam sesypu,ale budu mít sebou manžu tak to snad bude lepší :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 dekuju za rady:slight_smile: no snad se nam povedou pekny fotky

ja se asi zblaznim, picha me v podbrisku tak ze si nemuzu ani odkaslat:frowning2: dneska bych mela jeste vyridit detskyho doktora jestli nas vezme, tak snad se zadari...
4. kvě 2011 v 05:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminy a pěkné ráno
@luckysun moc gratuliji a přeji hlavně hodně zdravíčka,no pěkně sis musela užít,mě to teprvé čeká,tak doufám,že to bude v pohodě,ale taky mám strach,že ucítím jak mi budou řezat břicho,já se jdu dnes domluvit na císaře tak jsem zvědavá co mi řeknou
4. kvě 2011 v 06:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já měla včera večer už po třetí zase křížové bolesti,ale včera to bylo asi tak po 10 minutách a nakonec to přešlo a taky jseem měla strach,mám ještě měsíc čas,ale pořád mám takový nepříjemný pocit,aby se malá nenarodila dřív a stěmi mými problémy to hrozí,tak snad tam ještě vydrží :grinning:
4. kvě 2011 v 06:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek tak s tím průjmem a bolestma to mám podobné... žeby to něco značilo?? :unamused:
4. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun gratuluji k Helence,teda ale ta je :slight_smile:
4. kvě 2011 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun a jka se cítíš po císaři??Byla jsi v plné narkoze?
4. kvě 2011 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun Nádhera .mooooc gratuluju a ať se vám daří a malá je to nejhodnější dítě,a hlavně zdravé dítě.
4. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun teda,tak to sis užila.No z toho já mámstarch,že mi taky epi nezabere.Jsem tučňák a tak se obávám aby mě taky neuspali :unamused: A co bříško,bolí?Nebo se to dá vydržet?
4. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 no nevim no, je mi blbe vzdycky po ranu pak to prejde tak uvidime no. jinak CS mam 0
4. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun moooc velká gratulace,tak další princezna na světě :slight_smile: závidím že už to máš za sebou tak ať už je vše jen a jen v pořádku,když už sis to užila u porodu
holky tak která bude další?teď by to chtělo nějakýho kluka :wink:
4. kvě 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dnes ráno mi začla odcházet zátka, jdu dnes na monitor a do poradny, tak se zeptám, jestli je to ono, jinak v noci mi bylo pěkně blbě, bolesti zad, v podbřišku...že by se malej už chystal? No do tohohle počasí....mohl by ještě chvilinku vydržet, ať nám pak hezky svítí sluníčko na cestu :wink:
4. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun Moc gratuluji k Helence a přeji vám oběma hodně zdravíčka. Je krásná. Tak si to hezky užívejte a ať se vám daří.
4. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jdu na monitor pristi utery na 12 hod. doufam ze nebudu moc dlouho cekat. holky co ste byly jak to probiha?
4. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Kam jdeš na něj? Na Obilňák nebo do Bohunic?
Probíhá to tak, že dostaneš na břicho takovej pás a sedíš nebo ležíš. Nic víc v tom není. A slyšíš krásně tlučet srdíčko mrňouska. :slight_smile: No a pak záleží - jaký ten monitor kdo má. Když mi ho dělávali v minulém těhotenství u mýho gynekologa, tak jsem musela mačkat tlačítko při každým pohybu mimča a v porodnici na Obilňáku to asi zaznamenávalo samo, protože tam jsem nic mačkat nemusela.
Jinak já jdu na první monitor ke svému gyn.dr. příští týden ve středu. Tak se taky moc těším. :slight_smile:
4. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Jinak kamoška byla minulý týden v pátek na monitoru na Obilňáku a prý ji ho dělali někde v suterénu, že nahoře - kde se to běžně dělá mají plno. ....
4. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 jdu nba obilnak tak sem zvedava:slight_smile: ted sem konecne nasla ordinaci detske doktorky ktera jeste prijima a je jen 2 ulice od nas coz je super a navic ma docela dobry hodnoceni tak snad bude vse ok.
4. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 no koukam ze asi bude vsude plno abysme pak nerodily doma...:frowning2:
4. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek