• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek Tak to je super, že jsi našla tak blízko pediatra. :slight_smile: Já pořád váhám, zda přejít k jinému někam poblíž. Když se narodila Lucka, tak jsme bydleli v centru města - tam je super dětská dr. už jsem s ní dokonce domluvená, že mě malou až se narodí vezme, ale před rokem a půj jsme se přestěhovali do Bystrce, takže to mám celkem z ruky. Ale dr. je fakt skvělá, takže se mě ji nechce měnit. Jenže až se malá narodí, tak bude co chvíla poradna a neumím si představit dojíždět takovou dálku.... Váhám.
4. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já jdu taky v uterý ale už na 8 tak snad vstanu bus mi jede už v 7 :unamused: ale asi budu tak nedočkavá že ani spát nebudu.
4. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Byla jsi už na matrice skrz určení otcovství a kvůli přijmení dítěte?
4. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já plánuji tam jít s přítelem dneska.
4. kvě 2011 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jestli jsi tam už byla, nevíš co vše musíš mít za doklady? Jsem to už za ty tři roky zapomněla. Nevím jestli stačí jen OP nebo jestli musí být i rodný list...... Já ho sebou vezmu, ale horší je, že přítel ho někde založil a nemůže najít.....
4. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já si ted v porodce užila monitoru dvakrát denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ležíš, dají ti takové pásy na břicho, pod ně sondy a z přístroje vyjíždí graf, který sleduje srdeční činnost mimča, pohyby a stahy dělohy :wink: mě na tom vadí, že se nesmí člověk hýbat a být tak cca půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem ležela v porodce, tak nás tak nechávali i hodinu!!! to bylo šílený, navíc já ty záznamy měla pořád naprd :unamused:
4. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak jsem včera absolvovala první monitor a prohlídku v porodnici. Ze všeho mám super pocit, až na to, že musím ještě k ortopedovi neb se jim nelíbí že mám displazii kyčlí takže císař pořád vysí ve vzduchu :angry:
@hribek Byla jsem taky na Obilňáku, čekala jsem jen půl hodinky, měli oba obsazené, napojí ti 2 přístrojky na pupík a sedíš asi 20 - 30 minut a je tam i co číst tak je to fajn. Sice slyšíš i ten monitor co natáčí té mamině vedle tebe, ale po chvíli mi to přestalo vadit :wink: , pak na chvíli do čekárny, poté prohlídka od Mudry kde s tebou sepíše kompletní anamnézu, poví ti jak jsou nachystené porodní cesty a udělá ultrazvuk kde zváží mimčo. Celé to probíhalo pohodově a mám z toho mooooooooc dobrý pocit, to jsem ani nečekala. Ordinace je moc fajn, žádné chladné prostředí.
4. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 tak asi bys ten RL měla mít ale jestli ho nemůže najít tak oni si to tam určo vyhledají a dají mu kopii
4. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik já ho vezmu, ale s chlapem je to horší. ..... No třeba ho ještě najde. :slight_smile: Každopádně díky.
4. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 obcanky, rodny listy, tehu prukazku, bylo to behem 10min hotovy
4. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek díky - jdu hledat chlapa rodnej list.
4. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 neni zac:slight_smile: hodne stesti, kdybys nenasla tak ti tam vystavi duplikat:slight_smile: muj ma tech RL asi 5, 1origos a 4 duplikaty:slight_smile:
4. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
4. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek děkuji za odkázek. :wink: Už jsem si to vytiskla a jdu pokračovat v hledání RL.
4. kvě 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 hodne stesti:slight_smile: s chlapama a dokumentama je to obcas tezky co?:slight_smile:
4. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já cítím, že se mi to pomalu ale jistě blíží, páč mě brzo ráno chytli poslíčci, a taková srajda, no myslela jsem že už pojedem… Kontrakce asi po 20minutách, a já se jen svíjela v posteli… no nikomu to nepřeju....
Jinak my jsme otcovství neřešili ale rovnou se vzali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun tak to já se taky přidávám s gratulací. Je bezva, jak to zvládáte.. jen tiše závidím.. a už to máš za sebou!!!! :slight_smile:
4. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek To mi chvílu povídej. :slight_smile: Jó kdyby šlo jen o dokumenty. Dokáže mě vytočit např. když otevře ledničku, něco hledá, kouká to přímo na něj a on se mě ptá, kde to je, že to nevidí a já musím vstát a jít a položit mu to do ruk...... bych ho fakt kolikrát zabila. :slight_smile:
4. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monny89 Jo, jo - neboj bude hůř při pravých kontrakcích. :slight_smile:
Jinak mě si chlap bohužel nevzal..... třeba někdy do budoucna. Zrovna včera jsem mu říkala, že mě vadí, že obě dcery budou mít jeho přijmení a jen já budu mít jiné příjmení, tak mě řekl, že se nemám bát, že i já budu mít stejné. Ale kdo ví, to už jsem slyšela, když jsem čekala první. No v nejhorším se nechám přejmenovat a bude. :slight_smile:
4. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckysun Taky se přidáváme ke gratulacím se Štěpíkem a tiše závidíme, že už to máte za sebou :wink: jinak přejeme, aby malá byla zdravá jako řípa a rostla do krásy :dizzy_face:
4. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 Ahoj, to u nás, jak zjistili taťka, že jsme těhu, tak rozhodl, že si mě radši vezme :grinning: než aby se Cipís jmenoval po mě a ne po něm :wink: takže jsem za tři neděle zvládla naplánovat svatbu a bylo vymalováno :grinning:
4. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 No tak to s tím chlapem mě mrzí, třeba se dočkáš... To my se chtěli vzít už dávno, ale těhu nám trošku překazilo plány :grinning: Takže jsme se vzali narychlo na úřadě... Jen proto aby se malý se narodil do "rodiny" a abych nemusela poslouchat otázky typu "proč se nejmenuje po tobě" "je to vůbec tvoje dítě" atd... :confounded: Víš jak...? Hlavně můj děda se ptal kdy bude svatba, jestli se toho vůbec dožije a tak víš... :wink: No, tak aspoň už to máme za sebou :grinning:
4. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Já to měla úplně stejné :grinning: A stihla jsem to naplánovat za 14dní :grinning:
4. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no vidíš, a já byla tak hloupá, že jsem dala první dceři příjmení po něm. Možná kdybych tenkrát vyrukovala s tím, že ho bude mít stejné jako já, tak to mohlo dopadnout jinak. No už to neřeším, druhé dceři dám taky jeho příjmení - i když jsem zvažovala, že bych dala dvě příjmení - jak po mě tak po něm, ale zase je blbý, když už první dcera má jeho příjmení, dávat druhé jiné..... Pokud si mě nevezme, tak se nechám přejmenovat a bude to vyřešeno. :slight_smile:
4. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Tak to seš lepší :frowning2: :grinning: v jakým si byla měsíci?
4. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Jinak když jsem čekala první, tak říkal, že se vezmeme, až trochu odroste (jakmile začne chodit) - no a v červnu bude mít tři roky a nic. Tak jsem zvědavá jestli přijde nějaká změna když se narodí druhá.
4. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine byla jsem ve 30tt :grinning: Takže jsem ani nemohla moc najít šaty... všechno mě škrtilo a bylo prostě nepohodlný, nebo nepříjemný, tak jsem nakonec měla jen sukni a topík :wink:
4. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lolla79 Dala bych jeho příjmení a hučela tak dlouho, že by si mě vzal :wink: ne dělám si srandu...je fakt, že nejde jen o ten papír, ten nic nezaručuje, ale na druhou stranu, proč se má maminka jmenovat jinak než všichni...až děti začnou pobírat rozum a vyptávat se :unamused: jsem holt stará škola. Kdyby si mě vzít nechtěl, tak nemusel, nikdo ho nenutil, ale jak se znám, Štěpán by se jmenoval po mě a tatík byl sám za sebe :sunglasses: a to se mu nechtělo :grinning:
Věřim, že když už mu porodíš dvě děti, že třeba mu to samotnýmu dojde, že by to chtělo :wink: držím palce.
4. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Ty brďo, to seš dobrá :slight_smile: já byla ve třetím měsíci, :slight_smile: tehdy jsem normálně chodila ještě do práce, do toho dělala autoškolu a zkoušky, a ještě plánovala svajbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mi až do pátýho měsíce bylo špatně...ale jsem taky dobrá, do třiceti nic a pak jsem to všechno strhla v jednom čtvrtletí :grinning:
4. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine díky za podporu, ale já tomu moc nevěřím... To víš taky mě to štve, že se budou jednou děti ptát..... a nejen to, ale už teď když volám třeba dětské dr. tak se do telefonu představím svým příjmením a musím dodat, že jsem maminka Lucky a řeknu její příjmení. Taky si připadám jak blbec..... Jó kdybych nebyla hloupá a dala příjmení po mě..... ale ono to nešlo odhadnout jak se chlap zachová. Opravdu říkal, když jsem byla těhu, že se až malá povyroste vezmeme.....
4. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek