• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@lolla79 ja mam taky slibeno:slight_smile: ale uvidime, ja se navic nechtela vdavat tehotna a chtela se vdavat v zari takze loni se to nestihlo a letos to urco nebude, jestli pristi rok to se uvidi....
4. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun gratulace ke krásné princezně :dizzy_face:
4. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak držím palečky, aby vám to příští rok vyšlo - to už bude fajn, malá už bude mít rok a něco a může být družičkou. :slight_smile:
4. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No vidíš to, to já to zvládla v 7 měsíci :grinning: Ale jako funěla jsem tam při obřadu dost dobře :grinning:
4. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ono být svoji má i jiné výhody, sdělí ti informace jako rodinnému příslušníkovi, atd. :wink:
4. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky držím palečky ať ti to vyjde :wink:
4. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahoj, no my jsme se domluvili, že bude malej mít příjmení po mě. hlavně z důvodu toho vysvětlování, kdo jsem já a kdo je malej....přesně mě napadalo, že budu volat doktorovi...dobrý den, já jsem ta a ta a jsem maminka toho a toho a potřebuju to a to........ a kdybych se náhodou chtěla vdávat, třeba do třech let, kdy to to děcko ještě nevnímá, tak to změníme po tatínkovi... když uvážím variantu, že by třeba od nás tatínek utekl, tak je to takhle všechno jednodušší. :slight_smile:
4. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 diky taky drzim pesti
@monny89 dekuju :slight_smile: no ja se snazim pritele netlacit, chci aby na to dosel sam, je to pak o necem jinym nez kdyz ho do toho nekdo tlaci
4. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stejně je zvláštní, jak to život zařídí..mě první ženich utek po osmiletým vztahu, kdy se konečně rozhoupal , že si mě vezme s barbínou už jsem nedoufala, že se někdy vdám a vida :wink: dočkala jsem se, ale všeobecně chlapy se nijak výrazně do ženitby neženou..takovejch, který chtěj sami od sebe je málo.
4. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Však jasně, já to chápu :wink: To já jsem nikoho do ničeho netlačila... Manžel mě sám po měsíci "chození" požádal o ruku, takže to nějak vyplynulo samo, že prostě "do roka a do dne" a povedlo se :grinning:
4. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to je super:slight_smile: no my sme spolu ted oslavili 7 let, tak si myslim ze do 10leteho vyroci ho k oltari nenapadne dostanu:slight_smile: treba ho to trkne, letos jdem na minimalne 2 svatby tak se uvidi
4. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchyne po me chtela at udelam veprovy maso na nudlicky s farmarskyma fazolema takovej ten sacek od maggi, tak ho delam a je mi z toho smradu pekne soufl:frowning2:
4. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ty jo, 7 let, to je taky pěkný.. :slight_smile: My jsme spolu krátce, ale tak jsme ještě mladý, takže jak budem stárnout tak se léta budou nasčítávat :grinning:
4. kvě 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jojo je to mazec jak to leti:slight_smile: nejlepsi bylo kdyz mi po roce a pul rekl ze nevi jestli semnou dokaze zestarnout, ze mi prece nebude rikat ze jo kdyz to pak nevyjde:grinning: no po tech letech uz se tomu smeju ale tehdy mi to moc prijemny nebylo pac mi to rekl v americe kde sme byli na navsteve:slight_smile:
4. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak ať vám to ještě dloooouho vydrží a ať je brzy svatba :wink:
4. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu něco dělat.. ale teda opatrně.. i když zítra je pěkné datum tak by se mohlo něco začít dít :grinning:
4. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 diky:slight_smile: vam taky! no ja se dala na uklid, tuleni rano bylo:slight_smile: tak jeste ten uklid a treba se zadari zitra:grinning:
4. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no my se začnem tulit večer, abych to stihla kdyžtak přes půlnoc :grinning:
4. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím dámy....tak z kontroly doma, tak teď přemýšlím zda ten ricinák vážně nezabral....konečně jsem se otevřela :sweat_smile: tak přemýšlím, zda lupnout zbytek, že by se to rozjelo? :grinning: no ještě chviličku počkám....
4. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Jak to ,že jsi po tom driáku neporodila? říkala jsem si, jestli ti to rozběhne porod, jdu do toho taky. Tak to asi ještě nejsi připravená! nebo co si o tom myslíš?
4. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu já sem do toho šla hlavně s tím, že jsem měla bolesti už i na monitoru, ale ten náš chlapák nějak nespolupracoval :angry: tak aspoň, teď už vím, že sem otevřená....taky sem myslela, že porodím, po vypití sem umírala.....docela dost velký bolesti, mysleli jsme, že jedeme.....ale to sem se otevřela na pět centimetrů, takže docela úspěch.....tak teď buď čekat nebo lupnout zbytek na tu pětku :grinning:
4. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckysun připojuji se k gratulacím, pěkný kus ženský!
4. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy jestli si na pět, tak to už musí přeci jít samo! Nechápu, že se to zastavilo. Mohli Ti v porodnici uvolnit vak blan, to pomáhá spolehlivě. Mě by ho doktor býval uvolnil, ale jsem otevřená jen na malík, takže se tam ještě nedostane. Já teda nesehnala riciňák, bába v lékárně mi ho nechce prodat, prý k vnitřnímu užití jen na vlastní zodpovědnost a když si všimla, že mám pupek, tak řekla, že mi ho neprodá.
4. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek co že se ženeš tak brzo do porodu?
4. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu já nechodím do porodnice....já chodím stále ke svýmu doktorovi, líbí se mi tam :grinning: tak pro ten riciňák sem poslala sestru....mě ho taky nechtěli prodat, že prý ho nevedou :angry: já se ho ptala ještě, když jsem byla zavřená, ale on si na to netroufá....ani se mu nedivím, asi má strach, aby něco nepoto :sweat_smile: já se spíš divím, že sem tentokrát otevřená, sice pomocí driáku, ale sem....při dceři sem byla v porodnici týden před termínem a nakonec mě vzali na vyvolání....tři dny vyvolávačky, bych už znovu nechtěla.. uvidíme počkám do víkendu a pak bych lupla ten zbytek....na svůj svátek čekat nechci, i když by to bylo hezký, dát si dáreček :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem po KO, monitor dopadl dobře, vše v pořádku, jsem prý připravená na porod, přenášení nehrozí, spíš to prý bude dřív, CS 8, zlatíčko váží 3200g:slight_smile:
4. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Já se indukovanýho porodu taky bojim, tak než bych měla nastoupit do porodnice, vypila bych ten nápoj. vychází mi to na víkend. Ještě uvidíme, do víkendu daleko, se může ještě hodně změnit. Budem si držet palce.
@bizonka1 S CS8 chodim od pondělí, předtím asi týden CS7, máš i nějaké jiné příznaky? Já teda ne, když nepočítám tvrdnutí břicha.
4. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu Pobolívá mě v podbřišku a poslední dny nejsem nějak ve své kůži, ale já mám ještě čas, spíš dr. říkal, že mě upozorňuje, že už to může přijít, že do termínu nejspíš nevydržíme 2v1 :wink:
4. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ale uz bych to mela nejradeji za sebou, ale kdo z nas ne ze?:slight_smile:
4. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no to jo,to každopádně.Zítra se rohodne zda jdu na císaře,pak by se mi to asi týden určitě posunulo a měla bych to dřív za sebou :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek