• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@bizonka1 gratulka ke KO, a dotáhni to aspoň to konce 37tt :wink:
4. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak drzim palce at to dopadne dobre. ja jdu zitra na majales, na byvale vejsce maji majales a celkem super skupiny tak pudu malou trochu provetrat:slight_smile:
4. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mam konecne uklizenou kuchyn, tak se za odmenu cpu krupicnou kasi:slight_smile:
4. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Snad jo, dnes mi je fakt divně...dnes bych rodit nechtěla :grinning:
4. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já bych to brala zítra :grinning: 5.5.11 - hezký datum :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ještě trénuješ s epinem? já dneska začala. Včera jsem zkusila venku nafouknout na těch 10 a není to tak veliký... ani nemám takovej strach z toho.. ale trénovat to fakt chce :slight_smile:.. samo to nejde
4. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec já zatím nezačala,dle všeho skončím na císaři :frowning2: Zítra jdu na velkou kontrolu tak se uvidí,jestli se malej otočil tak začnu trénovat 3x denně abych to dohnala :slight_smile:
4. kvě 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek díky,nervozita stoupá.no tak si to na majálesu užij,to bývají super akce :slight_smile:
4. kvě 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy ricinák:Co to je?????Prosímtě? :unamused:
4. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Ahojda, tak jedný cikánce se dnes otočila holčička a byla ve 38.týdnu, tak třeba se malej taky umoudří :wink: Doktor dost koukal, že se otočila takhle pozdě:slight_smile: Takže naděje tam furt ještě je :wink:
4. kvě 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak uvidíme,ale on chudáček sedí a jen očí tělíčko doleva nebo doprava...včera měl kebulku vlevo a teď cítím,že je vpravo :slight_smile: No zázraky se dějí,díky. :slight_smile:
4. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 gratuluji ke kontrole,ono to CS je hrozně zavádějící,já jsem u syna měla pořád 0 i v den posledné kontroly bylo CS 0 a druhý den ve 4 ráno mi praskla voda a jelo se rodit,a kamoška měla CS9 a 4 dny přenášela,což ti samozřejmě nepřeju ale moc se podle toho asi řídit nedá :wink:
4. kvě 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak ne sobě pozorujete klesnutí bříška,já nevím jestli plaším ,ale mám pocit už od rána že mi strašně kleslo břicho a nezvedá se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sledujete prostřeno??!!To je nářez co??? :confused:
4. kvě 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 co se tam delo? ja dneska musela hlidat synovce, tchyne si ho vzala ze ho pohlida, mela ho tak necelou hodinku a pak ze se nutne potrebuje podivat na tisic a jedna noc:frowning2:ale prcek je hodnej nastesti tak se to dalo....
pritel se ani nerozloucil a odesel slavit s kamosem narozky tak sem sama:frowning2:
4. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy já to poznala podle toho, že mi přestalo pálení žáhy a lépe se mi dýchalo... a začalo častější chození na wc :grinning:
4. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No hádka jako blázen,teda ona se spíš vylévala ta co vařila v pondělí ale byl to nářez!!!!Pokazila celý večer...
4. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak já teda nevím,líp se mi dýchá,na záchod se můžu prakticky nastěhovat,ale žáha pálí čímdál víc :frowning2: tak tomu fakt nerozumím :frowning2:
4. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy @monny89 presne tak to mam ja, zaha pali minimalne, zato litam co 2 hodiny na wc, nozicky citim niz pod zebrama (prtedtim sem je mela temer pod prsama, a dycha se lip
4. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak to nevím :unamused:
4. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojo, přesně tak.. já cítím nožičky těsně nad pupkem, nebo když je natáhne tak na boku :grinning:
4. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ale u šímy mě žáha trápila tky až do konce a to šíleně tak asi se toho opět nezbavím až porodem...
4. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, odpoledne sem poslala pritele pro kapky do nosa, vim ze bych nemela ale pro nasivin pro deti - nic jinyho mi nezabira:frowning2: a on mi donesl pinosol ze mu to dala magistra v lekarne. ja vim ze tehule by nasivin nemely ale ja fakt nemuzu dychat:frowning2: tak doufam ze jak prijde od kamose ze mi ho doveze jinak budu muset navstivit nocni lekarnu:frowning2:
4. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak to je zvláštní, mě to ustoupilo, hned co mi kleslo bříško...
4. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek co by těhule neměly prosimtě, sprej do nosu můžeš jaký chceš, teď v třetím trimestru je to už jedno... Hlavně se to k miminku ani nedostane, když je to do nosu :wink:
4. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 prostřeno byl dneska nářez,to je pipka opilá,nechápu co tím chtěla říct
4. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@monny89 mě žáha nějak extra nepalila nikdy jen někdy a to jsem vždy zažehnala colou,ale cítím malého níž a hlavně se mi srovnali prsa :slight_smile: mám je rovně :slight_smile:
4. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy no já budu spíš reagovat na to, že kdyby se tohle dělo u mě, tak bych v první řadě vyzvala tu pipinu, ať od stolu odejde!!!
4. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy já jsem na žáhu taky netpěla nijak extra, ale občas ju.. a na to mi nezabral ani Rennie, takže jsem si dávala Gaviscon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Gaviscon zabírá jak?Jsem z toho už fakt nešťastná já snědla to největší balení během 14dnů.... :frowning2:
4. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek