Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
monny89
4. kvě 2011
@bizonka1 gratulka ke KO, a dotáhni to aspoň to konce 37tt 😉
hribek
4. kvě 2011
@dostyna tak drzim palce at to dopadne dobre. ja jdu zitra na majales, na byvale vejsce maji majales a celkem super skupiny tak pudu malou trochu provetrat🙂
hribek
4. kvě 2011
jinak mam konecne uklizenou kuchyn, tak se za odmenu cpu krupicnou kasi🙂
bizonka1
4. kvě 2011
@monny89 Snad jo, dnes mi je fakt divně...dnes bych rodit nechtěla 😃
monny89
4. kvě 2011
@bizonka1 já bych to brala zítra 😃 5.5.11 - hezký datum :-p :-p
vdovec
4. kvě 2011
@dostyna ještě trénuješ s epinem? já dneska začala. Včera jsem zkusila venku nafouknout na těch 10 a není to tak veliký... ani nemám takovej strach z toho.. ale trénovat to fakt chce 🙂.. samo to nejde
dostyna
4. kvě 2011
@vdovec já zatím nezačala,dle všeho skončím na císaři 😞 Zítra jdu na velkou kontrolu tak se uvidí,jestli se malej otočil tak začnu trénovat 3x denně abych to dohnala 🙂
dostyna
4. kvě 2011
@hribek díky,nervozita stoupá.no tak si to na majálesu užij,to bývají super akce 🙂
lenicenka17
4. kvě 2011
@akcijy ricinák:Co to je?????Prosímtě? :-|
bizonka1
4. kvě 2011
@dostyna Ahojda, tak jedný cikánce se dnes otočila holčička a byla ve 38.týdnu, tak třeba se malej taky umoudří 😉 Doktor dost koukal, že se otočila takhle pozdě🙂 Takže naděje tam furt ještě je 😉
dostyna
4. kvě 2011
@bizonka1 tak uvidíme,ale on chudáček sedí a jen očí tělíčko doleva nebo doprava...včera měl kebulku vlevo a teď cítím,že je vpravo 🙂 No zázraky se dějí,díky. 🙂
saminomimino
4. kvě 2011
@bizonka1 gratuluji ke kontrole,ono to CS je hrozně zavádějící,já jsem u syna měla pořád 0 i v den posledné kontroly bylo CS 0 a druhý den ve 4 ráno mi praskla voda a jelo se rodit,a kamoška měla CS9 a 4 dny přenášela,což ti samozřejmě nepřeju ale moc se podle toho asi řídit nedá 😉
janadudy
4. kvě 2011
holky jak ne sobě pozorujete klesnutí bříška,já nevím jestli plaším ,ale mám pocit už od rána že mi strašně kleslo břicho a nezvedá se 🙂 🙂 🙂
lenicenka17
4. kvě 2011
holky sledujete prostřeno??!!To je nářez co??? =-)
hribek
4. kvě 2011
@lenicenka17 co se tam delo? ja dneska musela hlidat synovce, tchyne si ho vzala ze ho pohlida, mela ho tak necelou hodinku a pak ze se nutne potrebuje podivat na tisic a jedna noc😞ale prcek je hodnej nastesti tak se to dalo....
pritel se ani nerozloucil a odesel slavit s kamosem narozky tak sem sama😞
monny89
4. kvě 2011
@janadudy já to poznala podle toho, že mi přestalo pálení žáhy a lépe se mi dýchalo... a začalo častější chození na wc 😃
lenicenka17
4. kvě 2011
@hribek No hádka jako blázen,teda ona se spíš vylévala ta co vařila v pondělí ale byl to nářez!!!!Pokazila celý večer...
lenicenka17
4. kvě 2011
@monny89 tak já teda nevím,líp se mi dýchá,na záchod se můžu prakticky nastěhovat,ale žáha pálí čímdál víc 😞 tak tomu fakt nerozumím 😞
hribek
4. kvě 2011
@janadudy @monny89 presne tak to mam ja, zaha pali minimalne, zato litam co 2 hodiny na wc, nozicky citim niz pod zebrama (prtedtim sem je mela temer pod prsama, a dycha se lip
monny89
4. kvě 2011
@lenicenka17 tak to nevím :-|
monny89
4. kvě 2011
@hribek jojo, přesně tak.. já cítím nožičky těsně nad pupkem, nebo když je natáhne tak na boku 😃
lenicenka17
4. kvě 2011
@monny89 ale u šímy mě žáha trápila tky až do konce a to šíleně tak asi se toho opět nezbavím až porodem...
hribek
4. kvě 2011
ach jo, odpoledne sem poslala pritele pro kapky do nosa, vim ze bych nemela ale pro nasivin pro deti - nic jinyho mi nezabira😞 a on mi donesl pinosol ze mu to dala magistra v lekarne. ja vim ze tehule by nasivin nemely ale ja fakt nemuzu dychat😞 tak doufam ze jak prijde od kamose ze mi ho doveze jinak budu muset navstivit nocni lekarnu😞
monny89
4. kvě 2011
@lenicenka17 tak to je zvláštní, mě to ustoupilo, hned co mi kleslo bříško...
monny89
4. kvě 2011
@hribek co by těhule neměly prosimtě, sprej do nosu můžeš jaký chceš, teď v třetím trimestru je to už jedno... Hlavně se to k miminku ani nedostane, když je to do nosu 😉
janadudy
4. kvě 2011
@lenicenka17 prostřeno byl dneska nářez,to je pipka opilá,nechápu co tím chtěla říct
janadudy
4. kvě 2011
@hribek
@monny89 mě žáha nějak extra nepalila nikdy jen někdy a to jsem vždy zažehnala colou,ale cítím malého níž a hlavně se mi srovnali prsa 🙂 mám je rovně 🙂
evinka85
4. kvě 2011
@janadudy no já budu spíš reagovat na to, že kdyby se tohle dělo u mě, tak bych v první řadě vyzvala tu pipinu, ať od stolu odejde!!!
monny89
4. kvě 2011
@janadudy já jsem na žáhu taky netpěla nijak extra, ale občas ju.. a na to mi nezabral ani Rennie, takže jsem si dávala Gaviscon :-p
lenicenka17
4. kvě 2011
@monny89 Gaviscon zabírá jak?Jsem z toho už fakt nešťastná já snědla to největší balení během 14dnů.... 😞