Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
evinka85
4. kvě 2011
JEDLÁ SODA....To je lék!!! 😉
mě zabírá kávová lžička jedlý sody rozpustit ve vodě. a vody jen trošku, možná tak půl deci... pak se mě pěkně odkrkne a mám klídek. každý to dává do dvojdecky třeba, ale to je hnusný a ještě je toho hodně... takhle si dávám hnusný a jen na jeden lok 😎
monny89
4. kvě 2011
@lenicenka17 mě zabral hned během asi 5ti minut... Ale na každýho to působí jinak viď...
janadudy
4. kvě 2011
@evinka85 já bych já taky vyhodila a rozhodně dřív než ta hostitelka a už bych jí nepustila zpět
lenicenka17
4. kvě 2011
@evinka85 sodu jsem dnes též zkoušela zabere mi vše ale ne na moc dlouho nejhrší jsou večery a usínání 😞
@monny89 přesně tak i s rennie zabere okamžitě ale ne na dlouho 😞
lenicenka17
4. kvě 2011
@janadudy též bych ji už do vnitř nepustila... káča pubertální
monny89
4. kvě 2011
@lenicenka17 tak zkusit ho můžeš, třeba ti zabere na dlouho... já si ho lokla trošku večer a do rána byl klid 😉
janadudy
4. kvě 2011
já na žáhu používám kypřící prášek,na kávovou lžičku a zapít vodou krknu si a je klid,jinak jsem teda v těho používala colu tak sklenku po jídle a přestala jsem pít neperlivé nápoje a celé těho piji jen obyč perlivou vodu
evinka85
4. kvě 2011
@lenicenka17 já teda na žáhu trpěla vždycky ( tak možná proto už vím, co mi zabere) a teď v těhu strašně, hlavně před spaním a když se přejím :-N a když si to udělám fakt silný, tak to zabírá...... no jo, ale to každýmu něco jinýho...taky jsem slyšela, že mlíko a nebo cucat cukr :-|
hribek
4. kvě 2011
@monny89 no jeste si ted pripravim na napareni horkou vodu s morskou soli a budu cekat na pritele ayz doveze kapky, ja si taky myslim ze ted uz to neni tak hrozny jako v prvnim trimestru. no snad to napareni pomuze...
monny89
4. kvě 2011
@hribek mělo by to pomoc, ale pozor ať ti ta koupel nevyvolá porod 😃
hribek
4. kvě 2011
@monny89 ne ja si davala jen do misky ale prdlajs to pomaha😞kaslu na to doufam ze prijede brzo abych si mohla splichnout nebo fakt umru dneska😞 si z toho tak max uzenu migrenu😞 jak budu posmrkovat😞
monny89
4. kvě 2011
@hribek ahaaa, tak to jsem špatně pochopila... 😃 Tak snad tě to brzy přejde... jestli máš doma čokoládu tak zkus čuchat čokoládu, to na rýmu zabírá 😉
hribek
4. kvě 2011
@monny89 🙂tak vzhledem k tomu ze u cokolady pracuju tak bohuzel nepomaha😞jsem vuci vuni cokolady imunni🙂
monny89
4. kvě 2011
@hribek aha, já zapomněla 😃 Tak zkus teplý mlíko s medem 😉
evinka85
4. kvě 2011
TAK JSEM SNĚDLA VŠECHNY ZÁSOBY DO KONCE TÝDNE 😃 TAK UŽ BYCH NA ZÍTŘEJŠÍ OBĚD MOHLA VYRAZIT DO TÝ PORODNICE, NÉ?!!! 😃 😃 😃
evinka85
4. kvě 2011
@evinka85 jsem zvědavá, jak tohle zaklínadlo zabere 😉 x-)
hribek
4. kvě 2011
@monny89 brrr takovy "dobroty"🙂 bych si dala neco dobryho:-)jen sem dneska vsecko snedla😞
badik
4. kvě 2011
teda děvčice člověk tu chvilku není a má co dělat aby vás dočetl.
vidím že už by jsme to všechny chtěli mít za sebou 😉 ale dnes jsem tak ležela a říkala si že mi ten vrtící se pupek asi bude chybět,budu se cítit tak nějak prázdně.Ale zase budu mít plnou náruč 🙂
evinka85
4. kvě 2011
@badik 😃 😃 😃 vzhledem k tomu, že si dávám dost záležet na tom, abych neměla celý den hlad :-N , tak mě to taky bude chybět... už mě napadlo, jak budu vypadat, až se malej vyklube.... budu jak vysypanej plyšák, takže bych za tu "vycpávku" měla bejt ještě chvilku šťastná 😃 😃 😃
badik
4. kvě 2011
tak jsem honem vletěla na zahradu pro malinový listí a ukuchtila čajík,snad to u porodu pomůže.četla jsem tu o tom nějakou diskusi a většina holek psala že měla pohodovej porod,ale byli tam i takový co měli hroznej tak snad budu patřit do té většiny.
badik
4. kvě 2011
@evinka85 vysypanej plyšák 😃 😃 😃 to budu používat 😃
monny89
4. kvě 2011
@badik maliník ti nepomůže.. 😃 Stejně je to vše jen o psychické sugeraci... :-S
badik
4. kvě 2011
@monny89 no tak když budu věřit tomu že pomůže tak pomůže ne 😎 každopádně nic tím nepokazím
tak se mi totálně rozjeli těhu rifle,není se čemu divit když jsem 5 měsíců nenosila nic jinýho,takže teď nemám co nosit.Mám dvě možnosti 1.čekat až budou vedra mám k dispozici ještě jednu sukni nebo 2.porodit.Tak jsem řekla taťkovi že jdem na to,ale mám smůlu je hokej 😞 šel se dívat do hospůdky tak jsem řekla až příjde a prý budu už spát,tak mu říkám ať mě něžně vzbudí,ale tak nějak tuším že zas nic nebude 😞
hribek
4. kvě 2011
@badik si nastav budika🙂 nasad sexy kosilku a uvidis 🙂
monny89
4. kvě 2011
@badik vždyť v klidu... 😉 jo to já nosím pořád stejné kalhoty jako před těhu 😃
monny89
4. kvě 2011
a s tím hokejem, u nás se na to nekoukáme, takže pohodička 😉
evinka85
4. kvě 2011
@badik 😃 😃 😃 u nás by na to zase skákal taťka, ale má smůlu..... je hokej!! 😃 ba ne, nemám ho doma až do pátka a samosex asi nepomáhá....... 😢 😢 😢
akcijy
4. kvě 2011
@lenicenka17 no ricinový olej, dá se koupit ve zdravé výživě nebo odlívaný v lékárně. Prožene tě to ve střevech, vyčistíš se a díky tomu by ti to mělo pomoci k porodu....normálně se používá na hojení jizev a nesmí se používat vnitřně :-N
monny89
4. kvě 2011
to my dneska budem sexovat za chvilku, páč zítra bych chtěla rodit 😃 😃 😃
evinka85
4. kvě 2011
@monny89 hodně štěstí přeji!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

Začni psát odpověď...

Odešli