• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
JEDLÁ SODA....To je lék!!! :wink:
mě zabírá kávová lžička jedlý sody rozpustit ve vodě. a vody jen trošku, možná tak půl deci... pak se mě pěkně odkrkne a mám klídek. každý to dává do dvojdecky třeba, ale to je hnusný a ještě je toho hodně... takhle si dávám hnusný a jen na jeden lok :sunglasses:
4. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 mě zabral hned během asi 5ti minut... Ale na každýho to působí jinak viď...
4. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 já bych já taky vyhodila a rozhodně dřív než ta hostitelka a už bych jí nepustila zpět
4. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 sodu jsem dnes též zkoušela zabere mi vše ale ne na moc dlouho nejhrší jsou večery a usínání :frowning2:
@monny89 přesně tak i s rennie zabere okamžitě ale ne na dlouho :frowning2:
4. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy též bych ji už do vnitř nepustila... káča pubertální
4. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak zkusit ho můžeš, třeba ti zabere na dlouho... já si ho lokla trošku večer a do rána byl klid :wink:
4. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na žáhu používám kypřící prášek,na kávovou lžičku a zapít vodou krknu si a je klid,jinak jsem teda v těho používala colu tak sklenku po jídle a přestala jsem pít neperlivé nápoje a celé těho piji jen obyč perlivou vodu
4. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 já teda na žáhu trpěla vždycky ( tak možná proto už vím, co mi zabere) a teď v těhu strašně, hlavně před spaním a když se přejím :sweat_smile: a když si to udělám fakt silný, tak to zabírá...... no jo, ale to každýmu něco jinýho...taky jsem slyšela, že mlíko a nebo cucat cukr :unamused:
4. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no jeste si ted pripravim na napareni horkou vodu s morskou soli a budu cekat na pritele ayz doveze kapky, ja si taky myslim ze ted uz to neni tak hrozny jako v prvnim trimestru. no snad to napareni pomuze...
4. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mělo by to pomoc, ale pozor ať ti ta koupel nevyvolá porod :grinning:
4. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ne ja si davala jen do misky ale prdlajs to pomaha:frowning2:kaslu na to doufam ze prijede brzo abych si mohla splichnout nebo fakt umru dneska:frowning2: si z toho tak max uzenu migrenu:frowning2: jak budu posmrkovat:frowning2:
4. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahaaa, tak to jsem špatně pochopila... :grinning: Tak snad tě to brzy přejde... jestli máš doma čokoládu tak zkus čuchat čokoládu, to na rýmu zabírá :wink:
4. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 :slight_smile:tak vzhledem k tomu ze u cokolady pracuju tak bohuzel nepomaha:frowning2:jsem vuci vuni cokolady imunni:slight_smile:
4. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek aha, já zapomněla :grinning: Tak zkus teplý mlíko s medem :wink:
4. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK JSEM SNĚDLA VŠECHNY ZÁSOBY DO KONCE TÝDNE :grinning: TAK UŽ BYCH NA ZÍTŘEJŠÍ OBĚD MOHLA VYRAZIT DO TÝ PORODNICE, NÉ?!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka85 jsem zvědavá, jak tohle zaklínadlo zabere :wink: :dizzy_face:
4. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 brrr takovy "dobroty":slight_smile: bych si dala neco dobryho:slight_smile:jen sem dneska vsecko snedla:frowning2:
4. kvě 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda děvčice člověk tu chvilku není a má co dělat aby vás dočetl.
vidím že už by jsme to všechny chtěli mít za sebou :wink: ale dnes jsem tak ležela a říkala si že mi ten vrtící se pupek asi bude chybět,budu se cítit tak nějak prázdně.Ale zase budu mít plnou náruč :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: :grinning: :grinning: vzhledem k tomu, že si dávám dost záležet na tom, abych neměla celý den hlad :sweat_smile: , tak mě to taky bude chybět... už mě napadlo, jak budu vypadat, až se malej vyklube.... budu jak vysypanej plyšák, takže bych za tu "vycpávku" měla bejt ještě chvilku šťastná :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem honem vletěla na zahradu pro malinový listí a ukuchtila čajík,snad to u porodu pomůže.četla jsem tu o tom nějakou diskusi a většina holek psala že měla pohodovej porod,ale byli tam i takový co měli hroznej tak snad budu patřit do té většiny.
4. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 vysypanej plyšák :grinning: :grinning: :grinning: to budu používat :grinning:
4. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik maliník ti nepomůže.. :grinning: Stejně je to vše jen o psychické sugeraci... :confounded:
4. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no tak když budu věřit tomu že pomůže tak pomůže ne :sunglasses: každopádně nic tím nepokazím
tak se mi totálně rozjeli těhu rifle,není se čemu divit když jsem 5 měsíců nenosila nic jinýho,takže teď nemám co nosit.Mám dvě možnosti 1.čekat až budou vedra mám k dispozici ještě jednu sukni nebo 2.porodit.Tak jsem řekla taťkovi že jdem na to,ale mám smůlu je hokej :frowning2: šel se dívat do hospůdky tak jsem řekla až příjde a prý budu už spát,tak mu říkám ať mě něžně vzbudí,ale tak nějak tuším že zas nic nebude :frowning2:
4. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik si nastav budika:slight_smile: nasad sexy kosilku a uvidis :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik vždyť v klidu... :wink: jo to já nosím pořád stejné kalhoty jako před těhu :grinning:
4. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím hokejem, u nás se na to nekoukáme, takže pohodička :wink:
4. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: :grinning: :grinning: u nás by na to zase skákal taťka, ale má smůlu..... je hokej!! :grinning: ba ne, nemám ho doma až do pátka a samosex asi nepomáhá....... :cry: :cry: :cry:
4. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no ricinový olej, dá se koupit ve zdravé výživě nebo odlívaný v lékárně. Prožene tě to ve střevech, vyčistíš se a díky tomu by ti to mělo pomoci k porodu....normálně se používá na hojení jizev a nesmí se používat vnitřně :sweat_smile:
4. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my dneska budem sexovat za chvilku, páč zítra bych chtěla rodit :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 hodně štěstí přeji!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
4. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek