• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@evinka85 Děkuju, kdyby něco tak napíšu :wink:
4. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 spíš kdyby něco, tak už nenapíšeš :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy colu na žáhu?To sem fakt ještě neslyšela a mě zase naopak začlo být líp když sem bublinky vynechala a piji jen vodu z vodovodu.Ale to teda jen malinko trápí mě to tak i tak
4. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já si dám těhotenské téé a když nic, tak skočím na tatínka v pátek hned mezi dveřma...... a že ten bude mít radost!!!!!!!
4. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já si dám těhotenské téé :confounded: a když nic :sunglasses: , tak skočím na tatínka v pátek hned mezi dveřma...... a že ten bude mít radost!!!!!!!
4. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no, ale ty už máš na čase.. :grinning: hele, tak já se asi už vzdálím.. i když zatím se nám prej ještě nechce... :grinning: :grinning:
Jinak na tu žáhu zabírá - mlíko, citron, med, banán atd...
4. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já nevím,ale z toho co tu píšeš tak mě jen to mléko... ale na chvilinku :frowning2:
4. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám takový pocit že do termínu stejně nevydržím,snad tomu svýmu pocitu můžu i věřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 nu mě z toho nezabralo nic :grinning: ani Rennie nezabral.. až ten Gaviscon :unamused:
4. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 hned zítra ho koupím a v jaké formě?četla jsem o nějakých žvýkacích tabletách ,to zní dobře... mít něco delší dobu v puse třeba i na dél zabere :grinning: sem už fakt jak ten co se topí,chytám se každého stébla...
4. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no já to koupila ve skleněný flašce.. a piju to rovnou z toho po douškách.. je to takový mentolový.. ale zabralo mi to.. tak to zkus.. nebo jestli tam budou mít něco jiného.. :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji dobré ráno, i když my to ráno máme už od půl šesté :confounded: tak mě nepomáhal ani gaviscon ani rennie.....ani při dceři ani teď....buď mléko nebo pivo :sweat_smile: to je jediná věc, po které se mi uleví. A to mě ta žáha teda pálí fest :angry: ták dnes máme termín porodu, tak uvidíme, zda ano či ne....už sem přemýšlela, že mu ukážu všechny věcičky, že se možná umoudří :grinning: tak nic jdeme čekat...tlaky by už byly, bolest zad taky tak uvidíme
5. kvě 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno!!
3dny po termínu--- i když mě to ještě moc nerozrušuje, tak začínám přemýšlet, jestli jsem na něco nezapomněla......... znáte to, když něco nejde! tak přemýšlíte....zapojila jsem to správně? mám k tomu včechno potřebný? to je divný,mmm pořád nic? :angry: ..... na televizi zavolám opraváře, ale kdo mi řekne, že to břicho není rozbitý :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím
@lenicenka17 u prvního těhu jsem trpěla šíleně na pálení žáhy, teď mě pálila zatím jen jednou - což bylo zrovna v den, když jsem byla na alergologii - mám výbornou lékařku, má na starosti těhotné s astmatem a napsala mi recept na Helicid. Je to prý na žáhu u těhotných - ostatní volně prodejné přípravky prý zaberou jen na chvilinku. Ale je fakt, že já neměla tu možnost ho vyzkoušet. Takže pokud ho chceš vyzkoušet, tak je potřeba zajít k dr. a nechat si napsat recept. Jinak asi fakt zabírá, protože se mohlo brát jen 1x1.
5. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jak jsem předpokládala,zase nic,zvládli jsme jen pusu a dobrou noc :frowning2: jinak s tou sexy košilkou dobrej vtip i kdybych nějakou oblekla,myslím že vorvaň v sexy prádle nikdy nebude sexy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, jsem tu nová, můžu se ještě přidat? Mám termín 9. června (ale doufám, že to přijde dřív). Porodní asistentka v předporodním kurzu nám na snazší porod doporučovala homepatika - kdyby to někoho zajímalo, můžu poslat seznam co kdy jak brát... Já mám v plánu to určitě zkusit...
5. kvě 2011 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na pálení žáhy prej pomůže rakytníkoví olej - dá se koupit v obchodech se zdravou výživou. Ale osobně vyzkoušeno to nemám, žáha mě naštěstí netrápí... :slight_smile:
5. kvě 2011 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mám na Vás dotaz, vy, co už to máte za pár, nebo dokonce"přesluhujete", jak jste na tom se striema?
Já poctivě mažu od žačátku těhu, jsem teď 34. tt, a zatím nic, jenom ty starý, co jsem měla z mládí, se mi nějak roztáhly. Myslíte, že to ještě může naskočit, nebo už to nehrozí? Já mám teda břicho jako hrom, čekám dvojčátka, přibrala jsem už 18 kg, ale všechno do břicha, takže natažený je dost. Díky za názor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2011 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se že vám sem lezu, ale všimla jsem si dotazu @brusle já taky čekám dvojčata, mazala jsem se od začátku pravidelně a to břicho mi právě začalalo praskat ve 34.týdnu :frowning2: za ty tři týdny to stačilo neuvěřitelně popraskat, každým dnem je to horší, já jsem přibrala asi 14kg ale mám jen to vystrčený bříško, tak držím palce ať se ti to vyhne :wink:
5. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a přeji spíše už pěkné poledne :grinning:
@brusle
@bbavlna zdravím i nové členy
@brusle no podle mých zkušenosti ti můžou strie vyskočit až do konce těhotenství,já u prvního těhotenství neměla do 40 týdne ani jednu,mazala jsem se taky pravidelně a to jsem si kupovala naivně drahé krémy a pak jsem začla přenášet a každý den mi vyskočila jedna strie,malého jsem přenášela skoro 3 týdny,takže za tu dobu jich pár přibylo,ale není to tak strašné a teď u druhého těhotenství se taky mažu pravidelně,ale už tak do toho neinvestuju a zatím mám pořád ty staré strie,žádné nové,tak jsem taky zvědavá,jestli mi nějaká přibude,ale ty staré ony se ti tak roztáhnout a změní barvu,ale potom až porodíš a bříško se ti stáhne,tak ty strie taky mírně zmizí
to a s těmy dvojčaty to musí být proto tělo strašná zátěž,to máš teda co dělat :grinning:
5. kvě 2011 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na žáhu mi dost pomáhá Rennie... ale někdy je třeba si za hodku vzít další.. ty ovocné
5. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek vespolek,
tak sme se vrátili od mudry s diagnozou otrava těhotenstvím, do 14 dnů mám plánovaný porod... asi vyzkouším skořici, jesi nebude chcet jít sama dřív... měla sem to i s první tak sem doufala že se tomu vyhnu a vono ne-e :frowning2: ...je to hnus, otoky, křížový bolesti, 30 kg navrch... a to je těhu nejkrásnější období :confounded:
5. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem dnes byla v nemocnici u primáře a bohužel jsme nepochodila,bylo tam totálně plno takže jsem objednananá na úterý.Jinak malej se neotočil a asi ani neotočí,je velkej a vysoko psazenej,takže bude sekce.Tak teď zlomit primáře na co nejdřívější termín a bude.Sice se bojím řezání,ale už jsme se s tím smířila.
5. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna Ahojky,vítej tu :slight_smile: Homeopatika k porordu určitě vyzkoušej,já je mám už nachystané taky,akorát u mě se to krapet změní bo jdu na císaře.Ale už teď beru na poslíčky GRAPHITES30CH 5granulí večer a je to super,žádný poslíčkování :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa tak to slyším poprvé,takovou diagnozu :confused: ,mě teda taky bolí kde co a myslela jsem že mích 20 kilo nahoře je až až,říkáš 30kg nahoře :unamused: týýjo,tak se drž,třeba půjde holka sama dřív 14 dní to už budeš skoro před TP já jsem TP den po tobě a taky doufám že malá se rozhodně jít dřív,od příštího týdne,běhám schody souložím a umývám okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se totiž dost bojím vyvolávání,u prvního mě to taky málem čekalo ale naštěstí nakonec šel sám.....
5. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak rychle a mizím - na kontrole dobrý , už říkala paní doktorka že šťouchá do vody :slight_smile: že stačí jen píchnout :slight_smile: nabídla mi, že můžu zítra na vyvolání, jestli chci, já teda odmítla, raději ať to příjde samo :slight_smile: tak uvidíme, říkala, že už to může být každou chvíli, že je vše nachystaný :slight_smile: a na chiře - ortézu sundat a šlapat na nožku :slight_smile: toď všem, mizím, nestíhám, zatím páááááá
5. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino já bych taky radš kdyby to šlo samo a třeba i ještě vydržet, ale su jak mobidik a a starší mládě je otravný .. už přemýším že ju fakt někam pošlu na pobytovku :frowning2:.. mě by se líbilo datum 11.5. .. ale víš jak.. čověk miní, osud mění :o)))
5. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa jj,mě taky starší dítě umučí,si tak říkám že stím šrumcem co mám,furt lítám,přece musí malá vyskočit dřív,mimo to asi ani není žádný drobek a už teď to vidím že má min 3 kilča,takže já bych za těch 14 dní klíďo rodila,mě se zdálo už dvakrát že se malá narodí 26.5,takže já stím počítám :grinning: :grinning: :grinning:
No mě těch mej 20 kiilo hore,stačí a to není konečná,musí to být umorné těch 30 :unamused: :unamused: ...uvidíme,musíme doufat že se holky umoudří a těch 14 dní jim bude stačit :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusle asi tě nepotěším ale znám holčinu co popraskala až při porodu :frowning2: já musím zaťukat zatím nic,ale pořád ještě nekončím,mažu co mám po ruce speciálním krémům na strie nevěřím,takže spotřebovávám co je doma,nejdřív to byli masážní oleje,pak krémy na ruky,teď jsem si v lídlu koupila tělové máslo tak snad to k něčemu bude.
5. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek