• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky já mám nahoře 8 a připadám si jak morlor,ale je fakt že jsem měla dost dobrej základ takže přibrat to co vy už bych nebyla schopná vstát s postele.
5. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já začína s 52 kili,takže nabrat bylo nutné ale nevím jestli to musí být 20 kilo + :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many super každým okamžikem čekám sms o váhách a mírách Lukáška :wink: a dobře že nožka se stihla dát do kupy
5. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no vidíš i s 20kg nemáš to co já na začátku já začala se 79kg
5. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusle ahoj, já celé těhotenství super, žádné strie a po porodu mi bříško popraskalo, nevím jak je to možné, napadá mě jedině tím, jak se zmenšilo :grinning: ale jen tak lehce, vůbec mi to nevadí :wink:
5. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to máš zatím ideální příbytek váhy,ne? :dizzy_face:
5. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak vypuzování nezabralo.. malej se pořád drží... a já měla kupodivu suprovou noc.. ani jednou jsem nebyla na wc, ani jsem se neprobudila, a spala jsem až do 10 :grinning:
5. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
STRIE - mohou se objevit i po porodu, tím tlačením a vrácením kůže do původního stavu, takže já se bojím jak budu vypadat po porodu.. mám s sebou v tašce do porodky jeden krém na strie, tak snad to bude v pohodě.....
HOMEOPATIKA - taky mám vybraný a koupený, snad to k něčemu bude :wink:
VÁHA - já jsem přibrala celkem sakumprdum nějakých 15kg do teď... Snad už to nebude horší.. Ale naštěstí to mám všechno pořád jen do bříška.. Páč třeba kalhoty oblíknu stejné jako před těhu, vel. 38 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no já jsem spíš zvědavá na ten ideální úbytek :sunglasses:
5. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no já jsem přibrala už asi 23 kg a značná část šla do pozadí :frowning2: Už před těhotenstvím jsem měla jak já říkám slovanskou postavu (teda jen od pasu dolů :grinning: ) a teď mám přes zadek ještě o 15 cm víc :frowning2: neobleču žádné kalhoty, tak doufám, že to po porodu půjde rychle dolů...
5. kvě 2011 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já nevím...já taky obleču věci, co jsem nosila předtím....ale já mám kila jenom 6 kg navíc....takže já takovou námahu s dáváním dolů snad mít nebudu....i když musím říct, že po dceři jsem nabrala až po porodě :grinning: tak pak se zapotím, jestli to bude stejné :sweat_smile:
5. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky tak ja s napetim cekam ktera zvladne to magicky daqtum 5.5. a nikdo zatim:slight_smile: no do vecera casu dost:grinning: ja se chystam na odpoledne na ten majales tak se treba isabelka umoudri a bude chtit ven:slight_smile:
ja mam 12kg vesmes do briska a ted ujizdim nehorazne na peprmintkach od orionu:slight_smile:
5. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbavlna @brusle
zdravím nové členy,máme podobný termín :slight_smile: jak se cítíte?
5. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek co ty víš třeba některá někde heká,ale to se dozvíme až tak za 3 dny když dobře :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jinak já si říkámže by bylo dobrý kdyby tam ještě týden zůstala ať se dopeče a nesmím rodit mezi 12.-21.to mi kamarádka co dělá na novorozencích a bude se mnou u porodu odjíždí na dovču tak já si to nechám asi tak na 23.5. :grinning: nebo pak na dětský den,ale to už bych trošku přesluhovala a to nemusím :unamused:
5. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik kdo by taky chtěl přesluhovat......já ne, ale dnes to už asi nestihnu, je mi zatím dobře :angry:
5. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo....nešly ste náhodou :grinning:
5. kvě 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: Ahoj, holky, můžu se přidat? taky už bych to měla ráda za sebou.
5. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri zdravím novou tvář :grinning:
5. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy snad fakt všechny rodíte nebo co,včera vás nešlo dočíst a dnes mrtvo
5. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri zdravím tě, to je nás víc co to chme mít za sebou :wink:
5. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlásím se ještě v celku!! kldyby mě teď někdo řekl, že porodím 5.5. tak bych to brala všema deseti :grinning: i s bolestma :grinning:
jinak uvidíme... dneska dost špatnej den , tak bych se nedivila, kdybych nervama porodila..... ale radši si to nechám na klidnější den :wink:
5. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, taky pořád 2v1. Po dnešní kontrole poprvé v porodnici jsem na dně. Ještě v pondělí to vypadalo tak nadějně a dnes jsem přišla o veškeré iluze. Otevřená jsem sice na prst, ale hlavička je vysoko. Tak to asi hned tak nebude. Další kontrola v pondělí. Musim porodit o víkendu, už nechci čekat! Doma všechno hotový, připravený.
@evinka85 Obdivuju jak to zvládáš v klidu! Mě už to teda moc neba. I když jsem dnes na porodnici zaslechla rodící maminu, trochu se mi udělalo zle, že tam asi taky brzo budu hekat. Bojim bojim!
5. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu a já si dám zítra ještě monitor v nemocnici a jinak v pondělí na vyvolání..... ani už nevím, na co se těšit a na co ne. jinak snad jistota je, že by nejdýl příští středu ten malej měl být venku..... tak možná proto, že je nějaká jistota, tak jsem z toho docela v klidu! a hlavně si uvědomuju, že mě to prostě nemine :wink:
5. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No tak to máš pravdu, to nás teda nemine! Každopádně držim palce, třeba bude víkend plodnej. Dnes jsem se stavila na šestinedělí, mám tam kamarádku sestřičku a říkala, že praskaj ve švech a čekaj další nával o víkendu. Mění se počasí, tak to by nám taky mohlo pomoci.
5. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu :grinning: já předpovědím moc nevěřím :grinning: je jedno kdy to bude...hlavně ať je to rychle a bezbolestně!!!!! kdyby mi někdo slíbil, že to bude za hodinku, tak počkám i měsíc :grinning:
5. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já jsem taky pořád 2v1 :rolling_eyes:
5. kvě 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem čekala že od 1.5. to tu bude mamina za maminou a ono nic,zatím jen dvě vlaštovky :frowning2:
5. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, já se těm dětem nedivím, že nechtějí do té zimy, čekají na víkend na teplíčko jsou přece chytré po nás :wink:
@verczu @evinka85 vy už by jste ale měly přestat vysedávat u PC a hledět rodit :dizzy_face:
@monny89 máš přece ještě čas tak si to užívej dokud spíš a nikam nespěchej, sex v případě že mimčo není nachystané tak prostě nepomáhá a tahat ho násilím taky není OK :wink:
I já bych už rodila tak jako většina tady z nás, ale určitě to čekání má svůj důvod
5. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky tak se hlasim doma z majalesu. bylo to fajn ale uz na to adsi nejsem, kdyz vidim ty opily 18lety slecny tak se zacinam bat ze ta nase bude za tech 18let uplne stejna:frowning2:
no pekne sem si zatancila na cankisou a od te doby me pekne picha v podbrisku, sem myslela ze ani nedojdu do auta:frowning2: ale uz sem v klidku doma tak snad dobry.
@badik jj taky si rikam ze ten tyden by to jeste mohla v brisku vydrzet, jen ja sem nedockava:frowning2:
5. kvě 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek