• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@realgs jojo.... já se tomu mýmu malýmu nedivím..... pozitivní věci se v mým okolí přestaly konat :cry: a tak si říkám, že má recht, že se mu ven nechce. :cry: :cry: ..... no, ale jednou bude muset, že? :wink:
5. kvě 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 No jak řekl jeden pan doktor "rodím už 30 let a ještě mi tam žádný dítě nezůstalo" takže všechny se dočkáme a je možný že na ty věci co se kolem tebe dějí by jsi se dívala za jiných okolností úplně jinak tak třeba nejsou tak negativní a pokud se jen přestaly konat ty pozitivní tak to pořád není zle
5. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs filozoficky pěkně popsáno :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 asi mám filozofickou náladu, takže rodit dneska nebudeme :sunglasses:
5. kvě 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs jinak pozitivní je to, že bude o víkendu hezky...... :grinning:
5. kvě 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs však já mám první termín za 11dní :grinning: Tak to snad už můžu ne...??? I doktroka mi řekla, že už můžu sexovat :unamused:
5. kvě 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no ono by jsi toho našla víc, třeba že tě nic nebolí, mrněti se u tebe prostě líbí, je ti příjemně ajn.
5. kvě 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ale jo co by jsi nemohla sexovat jen to funguje až je vše připraveno, do té doby dokud se malému nebude chtít tak to stejně nejde. No já jsem KO než najdeme správnou polohu takže my asi budeme čekat až se mrně umoudří samo :wink:
5. kvě 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no, já vím... ale tak víš jak, už bych ho chtěla mít u sebe, od 27tt mi hrozí předčasnej, tak jsem myslela, že ho tohle trošku popožene... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs aaale jo, jen ten den byl dneska na ho.... malej se ještě nenarodil a už málem přišel o tetu :cry: kdybych nebyla těhu, tak jsem už sesypaná..... teď se snažím držet, tak to snad zvládám líp, než kdy jindy.... což je fakt dost divný
5. kvě 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to chápu já taky, ale zatím se ještě aspoň párkrát vyspíme :grinning: díky bohu za to ne?
5. kvě 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jo holt příroda to umí zařídit aby se těhulka nezhroutila :dizzy_face:
5. kvě 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ani jsem se nezeptala, jak jsi dopadla....... vyklubal se opar?
5. kvě 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ne ne, nevyklubal bylo to jen podráždění z mykozy :unamused: sice taky hnus, ale aspoň nic tak velkého. Na tuhle bakterii už jsem zvyklá :frowning2:
5. kvě 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs já se taky nakonec nedozvěděla, co to bylo, ale hlavně, že už je to pryč..... každopádně jsem si vyzkoušela, jak se bude pohodlně sedět po nástřihu :cry:
5. kvě 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jj tak to já si zkoušela do těhotenství každý měsíc, občas jsem měla ranky i do krve a věř, že sezení není jediná věc co bolí. Mě bolí i močení nebo když to nejde úplně samo na velké. Promiń jak to píšu, ale jinak to napsat nejde :sunglasses:
5. kvě 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs no ty se možná vyspíš, za to já už nespím skoro vůbec :rolling_eyes: :grinning:
5. kvě 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tééda já mimo těch pár dní "nesezení" si nemůžu za celou dobu stěžovat.... já se ani nepoblila :slight_smile: a teď? kupodivu se cítím líp než v osmým měsíci a to už jsem měla mít dávno porozeno :wink:
5. kvě 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já jak usnu tak pak spím, už teda vstávám 1x za noc na WC což jsem ještě před 14 dny neznala :sunglasses: sice to otáčení je děs, manža se mě ptá jestli do mě má strčit aby mi pomohl :angry:
5. kvě 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Tak to se máš, já tak hodinu čekám než se mi povede zabrat, pak se prcek probudí, začne se protahovat a já mám po prdeli :grinning: Takže čekám až se zklidní.... když se zklidní, tak se mi začne chtít čurat, tak si dojdu na záchod, přijdu zpátky, lehnu si, a zase na novo... a takhle to je kolikrát celou noc až do rána... :angry: :angry: :angry:
5. kvě 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 no já měla potíže už od 15 let s tou mykozou a to každý měsíc, ale teď co jsem těhotná je to o moc lepší takže jako těhu se cítím taky Ok ale příznaky jako zvracení jsem si užila až až, to jsem byla ráda, že jsem už nemusela jezdit a byla jsem v kanclu
5. kvě 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Já jak si lehnu tak taky ožije, ale jak položí manža ruku na bříško tak je klid, asi přirozená autorita :wink: takže většinou spím dobře, ale jsou i noci kdy to nevychytám a jdu spát zbytečně brzo to pak sebou taky mlátím na posteli
5. kvě 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Jo, to když mu manža položí ruku na bříško, to je ještě větší rodeo... hold asi budu mít divocha... :grinning: ale tak co... ono to brzy přijde tak jako tak.... ale já jsem se jen pokusila mu trošku pomoct :wink:
5. kvě 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se holky rozloučím a jdu asi spát.... dneska toho bylo dost a já jdu načerpat sílu, protože zítra je taky den :wink: a hlavně přijede nám tatínek, tak aby jsme byli fit :sunglasses:

Přeju dobrou nooooc
5. kvě 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Dobrou noc a pěkné sny, já čekám až přijde táta z práce pak jdu taky
5. kvě 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky půjdu do postele :slight_smile: Tak dobrou holky.....
5. kvě 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno holky,hned se vstává líp když je sluníčko :slight_smile:
Teda já tuhle noc co 2hodiny to byla na záchodě,ale teda morava žádné ucvrkávání až jsem z toho byla paf kde se to ve mě bere... :grinning:
S tím něma kily navíc já jsem navíc o 6kg,tak snad to nebude taková hrůza dát dolů.
Jo a co se týká té žáhy Gaviskol nebo jak se to jmenuje jsem s nadějí letěla koupit,ale můžu říct že nejen že je oproti rennei hnusný tak mi nezabral ani na na půl hodinky :frowning2: Zato tu někdo psal coca colu a ta asi má něco do sebe :slight_smile: usnula jsem bez rennie :slight_smile: HURÁÁ !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Ahojda, tak dnes letím koupit colu:slight_smile: I když včera jsem poprvé taky usnula bez rennie, slyšela jsem, že jak prckové lezou níž, tak to pak přestane pálit :wink: No nakonec si to těhu ještě začneme užívat. Jinak já spala dnes celou noc, záchod neproběhl, až ráno a zdálo se mi, že se s přítelem milujeme :grinning: Musím se smát, protože jsme to už pěkně dlouho nedělali, jenže v neděli má třicetiny, tak bych mohla být hodná :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme. Jinak u nás taky krásně, hned je lepší nálada:slight_smile:
6. kvě 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásné slunečné ráno....poslušně se hlásím do služby :grinning: nikam sem neutekla :angry: i když jsem tedy pociťovala nepříjemné pocity, nijak sem jim nedávala důležitost....malá chtěla, abych za ní škočila do vody, takže lachtan ala áda :sweat_smile: ale jakmile jsem vylezla tak se to mírně uklidnilo....jenže dnes už mám takovej divnej pocit, od šesté je to mrně nějak divně aktivní, tak aktivní nebývá :confused: tak uvidíme....ale jediná věc, která mě štve je, že sem prošvihla takovej krásnej datum jako termín porodu..... :angry:
6. kvě 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju hezký den všem, člověka to hned tahá z postele ven, když je takhle slunečno. Kdyby to tak fungovalo na ty naše miminka!
@akcijy Taky mám pořád divný pocity v břiše, malej se mi tam poslední dobou mrská, až to bolí. Tlačí mě dost na močák, píchá to jak čert. Na jednu stranu si říkám, že je to dobře, že snad sestupuje, ale na druhou stranu si neumim představit co mě čeká při porodu, když už teď to dost bolí.
@bizonka1 Miminko by bylo hezkej dárek k třicetinám!
@realgs Povídej mi o mykoze! Já dost trpim na záněty moč.cest, dostala jsem na to antibiotika a jak jsem si vybouchala všechny bakterie včetně těch přátelských, spadla jsem do mykozy. Když jsem se uzdravila, byl sex, opět zánět, pak mykoza, sex, zánět, mykoza......Pořád dokola. Naštěstí v těhu jsem na mykozu netrpěla, jen ty záněty.
6. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek