• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@verczu porod?co to je?to nebolí :grinning:
6. kvě 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Dělat si legraci z prvorodičky... :wink:
6. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu nebudu tě strašit...každej porod je jinej, počkej si na druhý mimčo...to už půjde samo, i když já tím příkladem slova samo asi nejsem :sweat_smile:
6. kvě 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, u nas v brne taky hlasim slunecno ale jen 6 stupnu:frowning2: brrr. dnes jsem minimalne cely dopoledne sama doma, pak dojede tchyne z pohrbu, ale pritel je az do vecera pryc:frowning2: tak doufam ze to na me neprijde. Od vcerejsiho majalesu mi picha v podbrisku a jako tradicne je mi rano na zvraceni:frowning2: prujem uz ani nezminuju:frowning2:
6. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy To, že máš den po termínu, ještě neznamená, že to nepůjde samo!
@hribek Holka a nemáš ty třeba nějakou střevní virozu? Abys to nepřisuzovala těhotenství a ono to nakonec nebylo něco jiného!
6. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak jestli se tomu bude chtít ven jako dceři, tak mě vyvolávačka nemine :angry: dneska buchnu zbytek zázračného koktejlu a uvidí se :sweat_smile:
@hribek jj ta viroza by to mohla být....vím má dcera, taky z ničeho nic, začala zvracet. její povlečený čtvery všechno ohozený a my máme asi osum povlečení a z toho se jí podařily další čtyři :confused: takže sem se nenudila....ale na průjem prý pomáhá čokoláda a banán, tak nevím co na tom bude pravdy
6. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, pravda, že do dlunečného dne se vstává líp... :grinning:
utíkám na svůj poslední monitor na svobodě :wink: a pak děj se vůle boží........
6. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu @akcijy no nevim, ja mam prujem akorat vzdycky po ranu a pak celej den ok, tezko rict, ja uz se ted asi pozoruju cim dal vic, jak to chci mit co nejdriv za sebou
6. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau vespolek, hlásim návrat od DR, jsme v pořádku už se pomalinku připravujeme...
Akorát já mám pár tejdnů problém s otokama nohou (kotníky a lejtka) v noci mám problém vstát a postavit se na nohy, i ráno když vstávam mam nohy jak bakule a už se to prostě nedá, tak mě DR posílá na Doppler dolních končetin, což je cévní ultrazvuk , absolovovala jste ho některá? Za chvíli na něj jedu...
6. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic je tu mrtvo....anebo všechny rodíte :grinning:
6. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já ne, ale taky mám oteklé nohy až ke kolenům a po ránu i obličej a ruce. Myslim, že je to od ledvin, jak tam je málo místa a miminko tlačí na cévy, nemohou ledviny úplně správně pracovat a proto zadržuje tělo vodu. Pak napiš, co a jak.
@akcijy Jo, to jsem ti vlastně chtěla říct, mám ten riciňák. Musela jsem ale do lékárny poslat mužskýho a stejně byla lékárnice zvědavá na co to má. prodala mu jen 50g(malou lahvičku - možná 30ml) asi za 30kč Vnitřně by se to prý nemělo, ale já si pamatuju, když jsem dělala na chirurgii před deseti lety, tak jsme ho pacientům dávali - pol.lžíci, při zácpě.
6. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,já si dnes ale přispala :wink: ,jak se vám dnes daří :slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu jj já poslala do lékárny sestru. Ale udělala jsem to fikaně :sweat_smile: nejdřív sem si tam zavolala a zeptala se jestli ho mají a kolik ho potřebuji. Jakmile mi řekla, že 100 ml mít bude, tak jsem řekla, že se stavím. Poslala jsem sestru a kdyby se ptala lékárnice na co to potřebuje, tak pro maminku. je po operaci a potřebuje, aby se jí rychle zahojily jizvy...a jelikož se to na to vážně používá, tak jí to dala a dokonce i bez keců :grinning: sestra je sama při těle, tak měla strach, že budou zkoumat jestli nemá břicho :sunglasses:
6. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Gaviscon se to jmenuje.... a je zajímavý že nezabral :unamused: Mě třeba Cola rozjela ještě větší pálení akorát....
6. kvě 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine zkoušela jsi těhu masáže na ty otoky??
6. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
táák v pondělí nástup na vyvolání...... tak nevim, jestlise těit a nebo se bát :cry: :cry:
6. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Fáákt, a neni to brzo? Mně nic o vyvolání neříkali. V pondělí jen kontrola. Něco se jim nezdá, máš málo plodovky, nebo jak?
6. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 gratuluju! uz budes mit malyho u sebe:slight_smile:
6. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 jéé ty se máš!!!.. no ale abys je ještě do pondělka nepřekvapila sama :slight_smile:).. ber to kladně a neboj se, už to konečně bude!!!!!!!!!!!!!!
Za týden už budeš s mimčem doma :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, strasne dlouho jsem tu nebyla a vy jste se tak rozkecaly, ze z vas ani nestiham docist :grinning: ...moc gratuluji vsem, co uz maji miminka v naruci a ne v brisku a drzim palce vsem, co prenaseji, at se mimca brzo umoudri. Ja jsem na posledni kontrole dopadla tak, ze to vypada na cisare - malej je otocenej koncem panevnim. Jeste mi dr. nabidla, ze me posle na zevni pretoceni mimi - nemate s tim nahodou nekdo nejake zkusenosti? docela se toho bojim...aby z toho nebyl chudacek vystresovanej:(
6. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, ja sem dneska cely den doma, pritel jel pomoct kamaradovi, rikam mu, mej telefon nahlas kdyby neco at se ti dovolam + chtel at mu zavolam az mu prijde mail. tak mu od 11 volam ze mail uz dosel a pred 5min sem se dovolala na kamosuv telefon tak mi ho predal a prej co chci???? sem rikala kdybych od 11 rodila a slo to rychle tak to bohuzel nestihne....a prej hmmmm ja uz to budu hlidat. ach jo ti chlapi
@pupicka to bych mozna brala radeji cisare, uz takhle to zni hrozne - zevni otoceni:frowning2:
6. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ..teda, ti chlapy jsou fakt nekdy na zabiti :angry: ...nas tatka se snazi, ale taky ho ta prace nekdy udola a pak zapomene na vsechno:slight_smile:.
No, prave me to pretoceni taky moc dobre nezni....ale zase ja jsem si chtela uzit porodu a u cisare se bojim komplikaci:(...ale snad se malej jeste umoudri ...ikdyz nevim nevim, mam pocit, ze tam na zadne velke manevry nema misto, tak si me aspon okopava:slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam jeste dotaz na brnacky....neznate nekdo dobreho pediatra - nejlepe Bystrc nebo Komin ?
6. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že některý na ta mimča opravdu pospícháte :grinning: Já teda žádný koktejly nepiju..no ale je fakt, že jsem pořád celá :angry: Dnes jsem byla na monitoru a vyšetření - prej absolutně žádný nález k porodu. Tak v neděli jedu znova a když nebude žádná změna, tak v pondělí nastupuju na vyvolání. Vůbec nevím, co od toho čekat a hlavně, proč to nejde samo, když už jedno dítko mám a to šlo v pohodě v termínu 40+4. Achjooooooooo :frowning2:
6. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Kamarádka byla na tom přetočení a říkala že to dost bolelo a malej se otočil zase zpět takže dost litovala :confounded: , já bych to neabsolvovala.
6. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajajaj...diky za info....ja jsem taky spis naklonena na nejit....ale vsichni odbornici (znama dr., porodni asistentka z kurzu, kam chodim)radi zkusit vse co muze pomoci prirozenemu porodu...chjo...kdyztak zkusim a kdyby to moc bolelo, tak jim utecu:slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc Kolik si teď přesně, modrý koník to počítá blbě. Já 40+5
6. kvě 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc neboj, vsak mimco asi vi, proc se mu nechce, treba jen ceka az bude hezky....a navic do nedele dost casu, treba uz dalsi kontrola nebude potreba:slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka mám zase kamarádku co rodila KP a v pohodě, malá byla sice prcek, ale byla rozhodnutá tak porodit. Rodila v Bohunicích a v pohodě. U Milošů by to bylo horší tam právě přemlouvají k tomu přetáčení
6. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verzcu dneska jsem 41+1, podle UZT jsem měla termín 26.4. a podle PM 28.4., tím druhým se řídili i v porodnici. Už skoro začínám pochybopvat, že jsem těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pupicka jenže u nás je hezky už tři dny, krásně svítí sluníčko od samého rána :dizzy_face:
6. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek