Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
akcijy
6. kvě 2011
@verczu porod?co to je?to nebolí 😃
verczu
6. kvě 2011
@akcijy Dělat si legraci z prvorodičky... 😉
akcijy
6. kvě 2011
@verczu nebudu tě strašit...každej porod je jinej, počkej si na druhý mimčo...to už půjde samo, i když já tím příkladem slova samo asi nejsem :-N
hribek
6. kvě 2011
dobre ranko, u nas v brne taky hlasim slunecno ale jen 6 stupnu😞 brrr. dnes jsem minimalne cely dopoledne sama doma, pak dojede tchyne z pohrbu, ale pritel je az do vecera pryc😞 tak doufam ze to na me neprijde. Od vcerejsiho majalesu mi picha v podbrisku a jako tradicne je mi rano na zvraceni😞 prujem uz ani nezminuju😞
verczu
6. kvě 2011
@akcijy To, že máš den po termínu, ještě neznamená, že to nepůjde samo!
@hribek Holka a nemáš ty třeba nějakou střevní virozu? Abys to nepřisuzovala těhotenství a ono to nakonec nebylo něco jiného!
akcijy
6. kvě 2011
@verczu tak jestli se tomu bude chtít ven jako dceři, tak mě vyvolávačka nemine ]-( dneska buchnu zbytek zázračného koktejlu a uvidí se :-N
@hribek jj ta viroza by to mohla být....vím má dcera, taky z ničeho nic, začala zvracet. její povlečený čtvery všechno ohozený a my máme asi osum povlečení a z toho se jí podařily další čtyři =-) takže sem se nenudila....ale na průjem prý pomáhá čokoláda a banán, tak nevím co na tom bude pravdy
evinka85
6. kvě 2011
zdravím, pravda, že do dlunečného dne se vstává líp... 😃
utíkám na svůj poslední monitor na svobodě 😉 a pak děj se vůle boží........
hribek
6. kvě 2011
@verczu @akcijy no nevim, ja mam prujem akorat vzdycky po ranu a pak celej den ok, tezko rict, ja uz se ted asi pozoruju cim dal vic, jak to chci mit co nejdriv za sebou
germaine
6. kvě 2011
Čau vespolek, hlásim návrat od DR, jsme v pořádku už se pomalinku připravujeme...
Akorát já mám pár tejdnů problém s otokama nohou (kotníky a lejtka) v noci mám problém vstát a postavit se na nohy, i ráno když vstávam mam nohy jak bakule a už se to prostě nedá, tak mě DR posílá na Doppler dolních končetin, což je cévní ultrazvuk , absolovovala jste ho některá? Za chvíli na něj jedu...
germaine
6. kvě 2011
Tak nic je tu mrtvo....anebo všechny rodíte 😃
verczu
6. kvě 2011
@germaine Já ne, ale taky mám oteklé nohy až ke kolenům a po ránu i obličej a ruce. Myslim, že je to od ledvin, jak tam je málo místa a miminko tlačí na cévy, nemohou ledviny úplně správně pracovat a proto zadržuje tělo vodu. Pak napiš, co a jak.
@akcijy Jo, to jsem ti vlastně chtěla říct, mám ten riciňák. Musela jsem ale do lékárny poslat mužskýho a stejně byla lékárnice zvědavá na co to má. prodala mu jen 50g(malou lahvičku - možná 30ml) asi za 30kč Vnitřně by se to prý nemělo, ale já si pamatuju, když jsem dělala na chirurgii před deseti lety, tak jsme ho pacientům dávali - pol.lžíci, při zácpě.
janadudy
6. kvě 2011
dobré ránko,já si dnes ale přispala 😉 ,jak se vám dnes daří 🙂
akcijy
6. kvě 2011
@verczu jj já poslala do lékárny sestru. Ale udělala jsem to fikaně :-N nejdřív sem si tam zavolala a zeptala se jestli ho mají a kolik ho potřebuji. Jakmile mi řekla, že 100 ml mít bude, tak jsem řekla, že se stavím. Poslala jsem sestru a kdyby se ptala lékárnice na co to potřebuje, tak pro maminku. je po operaci a potřebuje, aby se jí rychle zahojily jizvy...a jelikož se to na to vážně používá, tak jí to dala a dokonce i bez keců 😃 sestra je sama při těle, tak měla strach, že budou zkoumat jestli nemá břicho 😎
monny89
6. kvě 2011
@lenicenka17 Gaviscon se to jmenuje.... a je zajímavý že nezabral :-| Mě třeba Cola rozjela ještě větší pálení akorát....
monny89
6. kvě 2011
@germaine zkoušela jsi těhu masáže na ty otoky??
evinka85
6. kvě 2011
táák v pondělí nástup na vyvolání...... tak nevim, jestlise těit a nebo se bát 😢 😢
verczu
6. kvě 2011
@evinka85 Fáákt, a neni to brzo? Mně nic o vyvolání neříkali. V pondělí jen kontrola. Něco se jim nezdá, máš málo plodovky, nebo jak?
hribek
6. kvě 2011
@evinka85 gratuluju! uz budes mit malyho u sebe🙂
vdovec
6. kvě 2011
@evinka85 jéé ty se máš!!!.. no ale abys je ještě do pondělka nepřekvapila sama 🙂).. ber to kladně a neboj se, už to konečně bude!!!!!!!!!!!!!!
Za týden už budeš s mimčem doma 🙂
pupicka
6. kvě 2011
ahoj holky, strasne dlouho jsem tu nebyla a vy jste se tak rozkecaly, ze z vas ani nestiham docist 😃 ...moc gratuluji vsem, co uz maji miminka v naruci a ne v brisku a drzim palce vsem, co prenaseji, at se mimca brzo umoudri. Ja jsem na posledni kontrole dopadla tak, ze to vypada na cisare - malej je otocenej koncem panevnim. Jeste mi dr. nabidla, ze me posle na zevni pretoceni mimi - nemate s tim nahodou nekdo nejake zkusenosti? docela se toho bojim...aby z toho nebyl chudacek vystresovanej😞
hribek
6. kvě 2011
nazdarek, ja sem dneska cely den doma, pritel jel pomoct kamaradovi, rikam mu, mej telefon nahlas kdyby neco at se ti dovolam + chtel at mu zavolam az mu prijde mail. tak mu od 11 volam ze mail uz dosel a pred 5min sem se dovolala na kamosuv telefon tak mi ho predal a prej co chci???? sem rikala kdybych od 11 rodila a slo to rychle tak to bohuzel nestihne....a prej hmmmm ja uz to budu hlidat. ach jo ti chlapi
@pupicka to bych mozna brala radeji cisare, uz takhle to zni hrozne - zevni otoceni😞
pupicka
6. kvě 2011
@hribek ..teda, ti chlapy jsou fakt nekdy na zabiti ]-( ...nas tatka se snazi, ale taky ho ta prace nekdy udola a pak zapomene na vsechno:).
No, prave me to pretoceni taky moc dobre nezni....ale zase ja jsem si chtela uzit porodu a u cisare se bojim komplikaci😞...ale snad se malej jeste umoudri ...ikdyz nevim nevim, mam pocit, ze tam na zadne velke manevry nema misto, tak si me aspon okopava🙂
pupicka
6. kvě 2011
mam jeste dotaz na brnacky....neznate nekdo dobreho pediatra - nejlepe Bystrc nebo Komin ?
zukoc
6. kvě 2011
Ahoj holky, koukám, že některý na ta mimča opravdu pospícháte 😃 Já teda žádný koktejly nepiju..no ale je fakt, že jsem pořád celá ]-( Dnes jsem byla na monitoru a vyšetření - prej absolutně žádný nález k porodu. Tak v neděli jedu znova a když nebude žádná změna, tak v pondělí nastupuju na vyvolání. Vůbec nevím, co od toho čekat a hlavně, proč to nejde samo, když už jedno dítko mám a to šlo v pohodě v termínu 40+4. Achjooooooooo 😞
realgs
6. kvě 2011
@pupicka Kamarádka byla na tom přetočení a říkala že to dost bolelo a malej se otočil zase zpět takže dost litovala :-S , já bych to neabsolvovala.
pupicka
6. kvě 2011
ajajaj...diky za info....ja jsem taky spis naklonena na nejit....ale vsichni odbornici (znama dr., porodni asistentka z kurzu, kam chodim)radi zkusit vse co muze pomoci prirozenemu porodu...chjo...kdyztak zkusim a kdyby to moc bolelo, tak jim utecu🙂
verczu
6. kvě 2011
@zukoc Kolik si teď přesně, modrý koník to počítá blbě. Já 40+5
pupicka
6. kvě 2011
@zukoc neboj, vsak mimco asi vi, proc se mu nechce, treba jen ceka az bude hezky....a navic do nedele dost casu, treba uz dalsi kontrola nebude potreba🙂
realgs
6. kvě 2011
@pupicka mám zase kamarádku co rodila KP a v pohodě, malá byla sice prcek, ale byla rozhodnutá tak porodit. Rodila v Bohunicích a v pohodě. U Milošů by to bylo horší tam právě přemlouvají k tomu přetáčení
zukoc
6. kvě 2011
@verzcu dneska jsem 41+1, podle UZT jsem měla termín 26.4. a podle PM 28.4., tím druhým se řídili i v porodnici. Už skoro začínám pochybopvat, že jsem těhotná :-p
@pupicka jenže u nás je hezky už tři dny, krásně svítí sluníčko od samého rána x-)