• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many lezkama lezkam :wink:, dnes bude program podobny ako vcera :wink:.
7. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte dneska v plánu těhulky :wink: mě teda čeká nádobí, co jsem večer neumyla :grinning: a koupelka :slight_smile: a asi ozdobím stromeček :grinning: se na něj už třepu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@eustoma jen pěkně odpočívej :wink:
Ahoj holky, já si četla kde tady u nás v Ostravě dělají to 3D a na stránkách nemocnice jsem se dočetla, že v ceně vyšetření je záznam vyšetření na DVD medium v délce cca 10-15min., několik obrázků z termoprinteru. tak ten záznam je video ne? jsem z toho jelen :slight_smile:
7. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma Dík...já po vánocích uvažuju, že zůstanu doma...jezdím domů až večer na šestou a teď jak je hafo sněhu, tak busy mívaj i víc jak hodinový zpoždění a ono venku v zimě čekat i hodinu a půl není ono...navíc jsem hrozně unavená a v práci je toho taky až nad hlavu, beztoho si beze mě budou muset poradit, tak už mám nárok si trochu odpočinout ale samo trochu uvažuju, abych nezůstala doma bez peněz...manža se holt bude muset snažit trochu víc
7. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija já tomu nerozumím vůbec :slight_smile: já to nechtěla ani u Ladíka, takže nepůjdu ani u Lukáška :slight_smile: aby mu to pak nebylo líto, že jeden má a druhý nemá :grinning:
7. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to jo, to máš pravdu, no já se musím rozmyslet jestli na to půjdem nebo ne.
7. pro 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija 3D ultrazvuk predstavuje zobrazenie plodu v trojrozmernej projekcii. Je to teda trojrozmerné zobrazenie statického obrázku plodu. Ak sa 3D zobrazenie uskutočňuje v reálnom čase (čiže akési 3D zobrazenie v pohybe) hovoríme o 4D ultrazvuku. 4D ultrazvuk teda umožňuje sledovať pohyby a správanie plodu v trojrozmernom zobrazení.
takze 3D su fotky, 4D je video.
7. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma a co teda bude na tom DVD těch 10 až 15 minut?
7. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija to ja netusim :wink:, mozno to len zle nazyvaju a maju 4D ultrazuk. neviem, mozno je to ultrazvuk podobny tomu klasickemu a k tomu zaberry fotike. fakt netusim co ta nemocnica ponuka na dvd.
7. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija mozno to pojali, ze je to 3D obraz, ale robia uz video (co spravne sa nazyva 4D). neviem co ine by tam mohlo byt. bud tam bude video v 3D rozmere, co ej ten 4D ultrazuk. alebo tam bude video klasickeho ultrazvuku a do toho zaostrene nejake casti, ktore budu zobrazene ako 3D fotky. myslim, ze ina moznost neni, ak to ma byt video. ale to su uvahy.
7. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, chtěla jsem jít na nádobí, ale nakonec jsem si přidala pár foteček Ladíkovi do albíka :slight_smile: tak až se budete nudit, tak můžete juknout, jak roste :slight_smile: ale na vánoce by nás měl tatin vyfotit už i s bříškem :slight_smile: Lukášek už tam taky začal růst :grinning: tak ať už má nějaké fotečky :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla a už jdu na nádobí, pak zase juknu :slight_smile:
7. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: nikdo nikde :wink:
7. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ja tak napoly spinkam :wink:, teda zatial podriemkavam. tak moc nepisem.
7. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já se jdu dát do té koupelky :wink:
7. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ty taky pořád něco děláš,to je hrozný.Musíš mít doma jak ve škatulce.Já mám dnes navařený ze včerejška tak se jen vrhnu na prádlo a trochu vysaju at se neřekne :wink:
7. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jinak teda bleju zdárně dál jednu dobu to vypadalo tak slibně ale už to jede na novo :frowning2:.Ale taky jím i pozdě večer a stejně nepřibírám.Já si myslím že to má dva důvody.Když jsem chodila do práce,chodila jsem na směny takže jsem jedla hrozně nepravidelně,kdežto teď je to lepší.No a hlavně před tím jsem si ráda pochutnávala na brambůrkách a sladkým což teď nemůžu ani vidět.
7. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to se ti zdá, já dělám každý den něco , postupně, včera jsem třeba vysávala, tak mám padla a dnes jsem udělala nádobí ze včera :grinning: pak už mě čeká po obídku,.... ale domyla jsem koupelku, tak na pár dní taky padla :grinning: a už jen vytřu a zítra , to bude flákačka, protože bude vše uklizený, pokud Ladík nenadrobí a nebudu muset vysát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máme 3+1 a nemám moc lapače prachu, takže moc práce doma nemáme :wink:
7. pro 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojky :slight_smile: no to snad ne :frowning2: téééda, vidíš, mě bylo zle do 18.t. tak doufej, že už to brzo přejde :frowning2: držím pěsti, chuderko :frowning2: jinak já už přišla na chuť rozpustné kávě, furt mi dělala zle a jak nevolnosti skončili, tak mi zase zachutnala, tak už si vařím i dvě denně :wink: néé moc silný samo :wink:
7. pro 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a obědy :wink: já vařím jen o víkendě :wink: moje mamka uklízí ve škole a jako zaměstnanec má oběd jen za 17,- a bere dva, takže jeden si beru já a najím se pořádně :slight_smile: to se vyplatí, jinak bych vařila :wink:
7. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale Ladíkovi sem tak do dvou vařila zvlášť, aby neměl moc slaný,....... i sem tam mu něco nedám, že to mají přesolený :confounded: a jinak do roka jedl Hami skleničky - chutnali mu moc :wink: hamánek...... nic moc ani mě to nejelo, když jsem ochutnala :slight_smile: Hami fakt nej...... :slight_smile:
7. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak to já mám v plánu příkrmy domácí :wink: to víš vlastní mrkvička,zemáčky,kuřátka,králíčky atd...jen nevím jak to letos bude s tou mrkvou.Když si představím jakej budu mít na jaře pupek tak nevím kolik toho zaseju,okopu a vypleju.A pak s miminem to už vůbec nevidím dobře.Ale třeba se najde nějaká dobrá duše.
7. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no na to má každý jiný názor víš, já si hodně v těhu četla, já bych taky byla pro vaření doma, tím se ušetří,..... ale když jsem si četla o těch dusičnanech,............. a ikdyž testovali vědci prý vaření s bio zeleniny, i tak to obsahovalo hodně dusičnanů, nerozumím tomu nějak, ale došla jsem k názoru, že to bude pro Ladíka to nej :slight_smile: ale to je každýho věc :wink: když budeš chtít vařit, tak budeš vařit :wink:
7. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže proto jsem do roka kupovala a pak už začala vařit :slight_smile: a teda nebyl naštěstí ani problém přejít na normální stravu, vše mi pořád pěkně jedl :slight_smile:
7. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou chuť, pokud obědváte těhulky :wink: a pak pěkné spinkání, pokud půjdete :wink:
7. pro 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many není to pro to že bych byla nějaký zastánce bio potravin nebo tak něco (akorát nefandím kupovaným kuřatům),ale spíš to beru tak že to doma všechno máme tak proč kupovat drahý pidiskleničky.Mražák máme taky obrovskej takže se tam spousta věcí vejde,nadělám si do zásoby a mám klid.Jako počítám že pokud by se někam jelo tak se sklenička koupí,ale zase jsem slyšela,že děti co jsou navyklí na domácí příkrmy pak nechcou ty kupovaný a naopak.
7. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se dnes obědu úplně bojím.Dnes prďolovi nic nechutná :frowning2: .Jednu dobu to vypadá že už se to lepší a pak mi to příjde ještě horší než kdy před tím.Nechápu bulimičky,že todle podstupují dobrovolně.Jsem dnes manželovi řekla,že příští těhotenství bude zvracet on a já si nechám jen to pěkný nebo ať mu to odnosí někdo jinej :grinning: .A on na to,že ať raděj zlobí teď a pak už bude hodnej.No to je pěkný mně má zlobit a on si to pak bude užívat s hodným miminkem :wink: neřád jeden :angry:
7. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak jsem ti jukla do alba a vidím,že máš doma pěknýho pomocníka :grinning: .No to se to hned jinak uklízí,když jste na to dva :grinning:
7. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahojky, vidím, že nejsem jediná, které je špatně. začalo se mi to už trochu lepšit,ale dnes jsem šla na krev,takže jsem musela brzo vstávat a nesměla jsem jíst, takže cestu k lékaři jsem problila :frowning2: nemám ani co, takže jen ty šťávy a pak mě šíleně bolí břicho z toho natahování. je to fakt hnus to blití, v tom období jak jsem musela jít do nemocnice na kapačky, jsem říkala manželovi, že si ani nedovedu představit, že bych musela tohle prožívat ještě jednou, že budem mít raději jedináčka :slight_smile: teď je mi už trochu lépe, tak jsem šťastná. ze začátku jsem jedla dietně a stejně blila, teď jím i hranolky a ty mi kupodivu udělali dobře, takže to chce fakt zkoušet. jinak mi hodně pomáhají ty čípky, to je pro mě fakt zázrak. přeji ať se ti uleví.
7. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek