• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka Ahoj, taky mám kamarádku, které přetáčeli, prý to bylo dost nepříjemné, hlavně pak ale vstala z lehátka a malá se hned otočila zpátky :frowning2: Ale nakonec jí nechali rodit KP a dobrý.
6. kvě 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teda holky, vy jste dobré přenašečky, tak nějak to dobře snášíte :slight_smile: já už odpočítávám dny... teda nehodlám tomu nijak pomáhat, prostě až se Águš bude chtít, tak půjde, ale snad se dýl jak týden po zdržovat nebude...
6. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc To je dost zvlášní, když už rodíš podruhé. Holt, přírodě neporučíme. Nezbývá než čekat. Já když bych měla jít na vyvolání, den předem zkusím ten nápoj. To už nemůžeš nic zkazit. Na koníku je o tom hezká diskuze. Nebo zkus masírovat bradavky. Taky mačkat akupresurní body.
6. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ja bych asi nesla, mimco ma nejakej duvod proc je tak otoceny radeji bych brala ten cisar a co se tyka toho pediatra, ja se docela koukala na www.znamylekar.cz, prvne si nasla doktory v okoli a pak si je tam vyhledala a podle doporuceni sem volala - od tech 100% na ty nizsi:slight_smile: ted mame doktorku 83% :slight_smile: a svagrova je s ni spokojena.
6. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda ja si na ty maliniky a ricinovy oleje netroufam:frowning2: rikala sem si bud vypudit tulenim a nebo proste pockat az se bude mimousi chtit
6. kvě 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já taky nic pít nebudu, Dr. radila sex, sperma má na čípek specifický účinky, ale minulý týden to nepomohlo, tak ještě zkusím tenhle víkend :grinning:
6. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak u nás žádné tulení nehrozí, to nějak nejde :sweat_smile: Jinak ten maliník jsem si tak 5krát už dala, ale nezvládám to pravidelně, tak na to peču. Ale ten riciňák bych asi taky nedala, já jsem na to poseroutka... i jsem myslela, že umyju okna, ale raději ani to ne :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc
@hribek Taky bych sexovala, ale neni chuť a taky mě břicho docela bolí. Večer je malej dost aktivní, tlačí na měchýř, kdo by sexoval. A s tím pupkem je to fakt nepohodlný, já z toho nic nemám.
6. kvě 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu no to já právě taky chuť nemám, proto k tomu přistupuju jako k medicíně a ordinuju až teď kvůli tomu přenášení, ale opravdu jen sporadicky :sunglasses: připadám si jak velryba na pláži při záchraně členy Greenpeace :sweat_smile:
6. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak si aktualizujete stránku na diskuzi?Kliknete jinam a pak zpět, nebo jak?Mě to klikání rozčiluje, neznáte jiný způsob?
6. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu já mačkaám nahoře na liště ty dvě protichůdné zelené šipky - aktulizovat, hned vedle té "hledací " kolonky, kam se vepisuje www.adresa
6. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc Jedině takhle se na to dívat. jenže mužskej se vždycky tak snaží, hrozně to prodlužuje, abych si užila a já musim trochu předstírat, je mi ho líto. Asi mu to řeknu na férovku, city stranou, teď se bude vyvolávat porod! :grinning:
6. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu když jsem na to teď najela kurzorem, tak to píše, že to jde aktualizovat i klávesou F5, tak jsem to zkusila a funguje to :wink:
6. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc Super , díky! Vyzkoušim.
6. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak u nás je to přesně takhle a jen za tímhle účele :grinning: (teda teď, v běžném režimu jsem to dělala ráda-chachááá) Ale já nejsem předstírací typ, někdy jsem v tomhle ohledu asi až nepříjemně upřímá, když já si myslím, že když to dělají dva, tak z toho takjy oba dva mají mít totéž. Teď by to asi moc nešlo, tak to děláme co nejrychleji, nejjednodušeji a nejefektivněji :grinning:
6. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tlačítkem F5 je to nejrychlejší :grinning:
6. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc To zní rozumně, dneska to nadhodim. Rychle a efektivně! :slight_smile:
@aajda Funguje to, díky!
Jsem trochu počítačovej analfabet, pro práci počítač nepotřebuju, dělám na něm jen doma a co mi druhý neporadí, to nevim.
6. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hotová sexuální příručka pro romantičky :grinning:
6. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs ja jsem zase slysela, ze se momentalne KP rodi jen u Milosu a vsude jinde premlouvaji na cisare:slight_smile:...no uvidim...snad dr. premluvim na UTZ, aby me malyho zmerila a prevazila a pak se rozhodnu...
6. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Viď, ale co naděláš, to je realita!
6. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás by asi vypuzování sexem neklaplo, stačilo když jsme se snažili o mimčo to byl propadák. Já si po tají počítala dny kdy by to šlo a byla jsem nervozní když se manžovi nechtělo. Nikdy jsem neřekla, že by jsme měli dneska a když bych to řekla tak by to nešlo
6. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No rodila tak před 3 lety tak nevím jaká je situace, ale u Milošů před půl rokem kočku přemlouvali k přetáčení
6. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jste romanticky:slight_smile:!!
ale me se to keca, kdyz mam jeste relativne dost casu:slight_smile:
6. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda @pupicka romantiku si necháme po šestinedělí, teď jde o vědu :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc No já se budu muset přihlásit na nějaký kurz, protože už vůbec nevím, jak že se to vlastně dělá... ale dítě jsme nějak vyrobili, tak to asi umím :slight_smile: Snad je to jako s ježděním na kole...
6. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc jé to slovo zní jako balzám, moc se těším až bude po šestinedělí a doufám, že to rychle uteče :dizzy_face:
@realgs Nechci vyzvídat, ale kde je problém, u Tebe, nebo u něho?Nemá to rád na povel?
@zukoc Souhlasim, div si hlavu neukejvám!!
@aajda ...to se nezapomíná
6. kvě 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc :grinning: :grinning: krasne receno!
6. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu no problém je u něj, na povel mu to nejde, sice ho vyhecuju ale končí to tak rychle jako to začne takže konce se nedobereme :unamused: no jo každému chlapovi to asi nejde, ale ani já z toho nic nemám :confounded: prostě ten sex v těhotenství stojí za nic a před tím to bylo snažení o mimčo tak taky nic moc, no prostě už se těším až bude po všem :wink:
6. kvě 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek