• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
je to tu fakt romantika :slight_smile:)).. já si taky připadám jak velryba.. ale ještě to nějak jde :slight_smile:).. ale obávám se, že až budu ve 40.tt a nadhodím, že bychom to mohli dělat denně, že mě manžel pošle raději chodit do schodů :slight_smile:)
6. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec koukam objevil se tu dalsi zaruceny recept:slight_smile:
6. kvě 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka bydlíme ve 4. patře :slight_smile:))
6. kvě 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
PŘETÁČENÍ MIMINKA - pomáhá dělat něco a být na všech čtyřech třeba vytírat nebo tak.. :wink:

@verczu modrýkoník to nepočítá špatně... počítá to dobře.. Já jsem třeba 37+4 - takže 38tt :slight_smile: a stránka se aktualizuje buď F5 nebo tlačítko "aktualizovat" vlevo nahoře vedle "domečku" :wink:
6. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@vdovec chození do schodů nepomáhá, chodím každý den do 4.patra :grinning:
6. kvě 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@realgs no však už se to blíží!
6. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 jo jo díky, už to umim!
Schody vážně nepomáhaj, ani uklízení, ani okna, jen hormony!
6. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jo někdo říkal, že pomáhá granátové jablko.... ale co je na tom pravdy nevím.. já piju džusy z gr.jablka už pravidelně asi 3 roky a žádný vliv to na mě zatím nemá :grinning:
6. kvě 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak vidím že se sexem je to většinou stejný,u nás je to trošku horší,musím nejdřív přemluvit sebe,že by se to trochu mělo prošťouchnout ať ty cesty nejsou ucpaný a pak začít zpracovávat taťku což je zatím tak nějak nemožný :frowning2: trošku se obávám že po šestinedělí to bude ještě nemožnější po těch probdělích nocích.No ještě že jsme zvládli vyrobit aspoň to jedno dítě :frowning2: no jinak u nás výroba trvala 2 roky takže už to pak bylo taky takový divný,u mě takový na povel v duchu jsem si počítala kdy bych měla a kdy ne,ale doma jsem nic neřekla.Až ten osudný měsíc jsem se na to vyprdla nechala to osudu tulení bylo jen 2x a mimo dny co by byli reálný k početí a ejhle :grinning:
6. kvě 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 na tebe ty schody neplatí, když máš natrénováno :slight_smile:)))
6. kvě 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky takova romantika:grinning: no ja musim rict ze si sex celkem uzivam i ted, sice to trva dyl u me ale to si zas uziva pritel takze si nemuzu stezovat. kdyz nemam naladu tak proste reknu ze ted ne sice chvilku brbla ale stejnak mu to nepomuze:grinning: snazim se to vynahradit ted pro nas oba kdyz nevim jak to bude pak... doufam ze zadny zmeny nenastanou ale stat se muze cokoliv zejo.
6. kvě 2011 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já neví holky všichni píšete o sexu a ze mě asi stala frigidka,nemám ne sex ani pomyšlení :wink:
6. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě psala Many,Lukášek je na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: narodil se v 19:45 měří 50cm,váží 3870g
6. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik @many jeee super tak moc zdravime! a prejem zdravicko prvni mimisek je na svete:slight_smile:
6. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee, gratuluji, pěkný kousek :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jé obrovská gratulace :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Bezva zpráva, gratulujeme ať jste zdraví a šťastní. Teda ale je to kus chlapa :wink:
6. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik děkuju za zprávu @many gratuluju :wink:
6. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Sice nechytnem čt4 takže hokej sleduje akorát táta v hospodě,každopádně naše maličká bude asi velká fanynka protože co dnes předvádí je neskutečný.To musejí naši vyhrát i kdyby se nesnažili :wink: .A nebo to možná nemá s hokejem nic společnýho a jen si balí kufry na cestu :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik :slight_smile:to je hezky s tema kuframa:grinning:
6. kvě 2011 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky, já teď narychlo rozmrazila ledničku.. už to bylo fest namrzlý.... :grinning: takže ji jdu umýt... No a ráno dojedou tchánovci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Prej na skok... chmmm, to chci vidět :rolling_eyes:
6. kvě 2011 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé koukám další přírůstek...tak Many moc gratuluji k Lukinkovi....je to kus chlapa a bude u nas o rockera navic:slight_smile:!!
7. kvě 2011 v 00:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vy tu vsechny resite, jak co nejdriv porodit a ja zase jaků tam malyho udrzet co nejdyl...uz treti den poslicci, tak jsem se radeji promptne sbalila veci do porodnice pro sebe i pro nej a premlouvam ho, ze si ma jeste u maminky pohovet:slight_smile:
...a diky za dalsi rady k pretaceni mimiska...zkusim to vytirani podlahy vmezerit nekde mezi nekolik epizod spanku denne:slight_smile: ...si pripadam jako sipkova ruzenka :slight_smile: tak dobrou vsem
7. kvě 2011 v 00:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka a kdy máš termín...?? To já mám poslíčky už tak 14dní :confounded:
7. kvě 2011 v 01:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou holky :wink:
7. kvě 2011 v 01:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@verczu@vdovec@hribek mě taky pořádně nikdo nic neřekl, ale myslím, že je to kvůli placentě, protože už dlouho komentovali, že vypadá starší ( nebo jak bych to napsala).
noo a jinak, že je ještě můžu predběhnout, je taky v klidu možný... pslední tři dny se mi daří..... a když už konečně po týdnu ženich včera dorazil z práce, tak jsme vyrazili na hokej- akorát s tím rozdílem, že já už jsem doma od půl noci......... :cry: :cry: :cry:
7. kvě 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, ja se dnes chystam na to foceni, a s hruzou cekam s jakou naladou se probudi ma draha polovicka. Vcera prisel s omluvou a slibem ze tel uz bude mit porad nabitej a porad nahlas aby me slysel zvonit:slight_smile:
7. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Gratulace k Lukáškovi... ať se vám oběma dobře daří.
7. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
many---velká gratulace k Lukáškovi,je to opradu kus chlapa :slight_smile:
7. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já dnes asi vstala zadkem napřed.Do teď jsem měla opravdu pohodový těhu,nic mě nevytáčelo,všecko jsem brala v klidu a byla šťastná za vše co je kolem mě.Ale to co mě jindy vytáčí se asi nějak nakupilo smíchalo s hormonama a nedostatkem sexu nebo co.Samozřejmě hlavní roli v tom má tatínek,že.On má strašně moc koníčků a zájmů což se snažím respektovat,ale vzhledem k tomu že opravujem dům a bydlíme ve výměnku 1+1 ocenila bych kdyby ty zájmy trošku omezil a víc se věnoval baráku.Nutno podotknout že už na něm pracujem 5let a ještě to vypadá na dlouho.Myslela jsem že když se mi podaří otěhotnět tak že se chytne za nos a mákne si,ale bohužel jsou důležitější věci :angry: aby toho nebylo málo tak tchýně teď rozhodla že potřebují dělat novou střechu (klidně by ještě rok vydržela).Teď když já mám 3 týdny do porodu :angry: takže teď byl 3 dny tam u vyklízeli půdu,tak jsem si říkala,že o víkendu bude makat na baráku,ale milostivej pán musí jít hrát fotbal,prý pak přijede a bude makat.jo ale nevidí taky to že by si mohl někdy udělat čas na mě.Protože svých koníčků se nevzdá tak já mám pak na výběr mezi tím jestli budem spolu nebo jestli bude stavět.Takže to u nás vypadá asi tak že já jsem až na posledním místě když zbude čas.Taky už vidím jek porodím,manžel si veme kvůli mě dovču a stráví ji u tchýně na střeše.Mimochodem my měli mít střechu hotovou už před zimou a do dnes není,ale naše střecha není důležitá.Taky nemluvím o tom že pořád není hotová to postýlka.Když si vezmu že já pro dítě všechno připravila, nakoupila,sehnala,oprala,vyžehlila,lítala po doktorech,vyřizovala papíry, atd o on měl na starosti jen blbou postýlku tak bych mu ji nejraděj omlátila o hlavu.
Dík že jsem se mohla vypsat hned je mi líp.Na protest jsem se rozhodla dnes nevařit,to by se mu líbilo přijít domů k teplýmu obědu,do útulnýho uklizenýho bytečku.asi se sbalím než přijede a někam vyrazím ať má čas o všem přemýšlet.
7. kvě 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek