• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@hribek užij si to focení :wink:
7. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem se šla nakouknout kdo už porodil a nikdo?? :confused: Já jdu dnes poprvé s malou ven, je krásně, mějte se. :wink:
7. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, já taky někdy mívám podobný pocity.... nejhorší je, když je na všechno času dooost..... :rolling_eyes:
tak přeju, aby mu to došlo, co nejrychleji!!!
7. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik vydrž, někdy se věci nahromadí a zdá se to blbý...
Lehni si a čti si třeba. Udělej něco příjemného pro sebe :slight_smile:.
Můj manžel taky nic kolem mimina neřeší. A myslím, že normální chlapy to ani nemají v povaze. Bylo by potřeba vymalovat... a nic :slight_smile:.. postýlka taky nic.. však jsem si půjčila od kámošky koš.. nekoukl se ještě ani na jediný obleček pro mimino ani na jednu věc, teda když pominu odsávačku na mlíko, kterou říkal, jeslti si nechci zkusit :slight_smile:). A zaujala ho jen proto, že je to taková skládačka :slight_smile:.. Když jsem se bavila o tom, kde budeme přebalovat (a to chci čistě látkovat), tak říkal, že však můžu na sedačce nebo na posteli, proč to řeším :slight_smile:.
ale když si jdu lehnout, že mám třeba zrovna poslíčky, tak se ptá, jestli už je to lepší.. a někdy sám říká, at se jdu natáhnout :slight_smile:.. Já vím, že mě má rád, ale že mi večer nemaže břicho neznamená, že se na mimino netěši.
Kašli na blbosti. Chlapa nezměníš a možná právě to, že jde rodičům pomoci s tou střechou, nebo hraje fotbal ti dřív imponovalo :slight_smile:.
7. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many velká gratulace a Lukáškov přejii ten nejkrásnější život :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka :wink:
7. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to me mrzi, ja se vypisovala ohledne chlapa vcera, celej den byl pryc u kamosa, dojel na jidlo a zase odjel, mezitim me malem poslal nekam tak sem mu psala sms at se vrati az se uklidni ze na to fakt nemam naladu. ja se snazim byt bez hormonalnich vylevu cely tehu a celkem se mi to dari, a on .... ale uz dobry prijel, omluvil se a dneska byl na foceni uplne uzasnej. takze sem si dopoledne krasne uzila a doufam ze budou pekny fotky.
myslis ze by nepomohlo si o tom s chlapem promluvit?nekdy je to tezky ale lepsi nez utyct od problemu. drzim pesti at se vam to urovna pred prichodem prcka!
@realgs tak foceni s blankou vrele doporucuju, pohodova mamina na materske, za hodku a pul sme nafotili spoustu fotek a na to ze se nerada fotim tak to bylo moc prijemny!
7. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many přidávám se ke gratulantům :slight_smile:, doufám, že noha už je taky lepší a už si užíváš miminka.
7. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, máte zajímavé téma před porodem :unamused: já se k tomu nebudu raději vyjadřovat, aby jste mi nezáviděli :zipper_mouth:
Seděli jsme dneska na balkoně a vystrkovali bříško, aby mrně vidělo jak je venku krásně a šlo za náma :sunglasses:
@hribek tak to je bezva, uvidíme jestli to taky stihneme, ale ráda bych, a kolik jsi si nechala udělat fotek? má tam koukám nějaké akce na více fotek to už se asi vyplatí víc než těch 12 :unamused:
7. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Gratuluji k lukáškovi, už se těším na foto :dizzy_face:
7. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs domluvili sme se s ni ze pokud vyjdou pekny fotky vememe si jich tech 35 ks klidne. ta cena se mi zda celkem OK, ona nam posle par nahledu a podle toho se pry domluvime, takze taky celkem dobry.
ja sem ve 2 vytuhla a ted se probudila s tim ze asi pujdem na prochajdu, jen me nejak zacina bolet bruch tak uvidim jestli dojdem na zmrzku nebo kam:slight_smile:
7. kvě 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek manža je v práci :frowning2: tak já jsem zase sama, už se těším až se mrně narodí budu mít zábavu. Ten stav nečinnosti mě nebaví
7. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je normální špinit celý den po sexu? Navíc se necítím nějak dobře :pensive:
7. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 někdo to tak má, když by jsi špinila dlouho tak jdi na kontrolu, ale jinak to myslím na závadu není :unamused:
7. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Díky moc :wink: tak snad to bude dobrý, do porodu už to ale nebudu pokoušet.
7. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 Ano, špinění je naprosto normální, klidně si cinkni na pohotovost, řeknou ti to samé, a vzhledem k tomu že jsi už 38tt není důvod přestávat se sexem, ba naopak, směle do toho :wink:
7. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs taky mám muže pořád v práci, navíc volal že dojede až kolem desáté a zítra půjde zas do večera... :rolling_eyes:
7. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zrovna mi psala many ohledně porodu jak to probíhalo tak Vám to napíšu :grinning: v poradně odmítla vyvolávání a nakonec včera od 9hod ráno měla pořád stahy a ve 13hod jeli do porodnice kde ji řekli,že to jsou posličci a poslali ji domu a řekli ať přijede na další záznam za 2 hodiny,doma si pak prý dala vanu a v 16 hod jeli znovu do porodnice,kde po monitoru lékařka řekla,že bude rodit a v 17.30 ji propíchli vodu a v 19.45 byl Lukášek na světě,dneska má prý strašné motáky a nemůže chudák sedět,tak aspoň ve skratce aspoň víme co nás čeká :sweat_smile:
7. kvě 2011 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci Jedna moje kámoška z jiné diskuze takhle taky včera/dneska porodila :sweat_smile: Včera celý den kontrakce po 10minutách, tak večer jela.. oni ji poslali domů, že to jsou poslíčci :grinning: A pár hodin na to mi psala že porodila :grinning: No tak, k čemu ti doktoři jsou :grinning: :grinning:
7. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím. Za celý den jsem se nestihla ukázat, byla jsem s malou na zahrádce u mých rodičů a musím říct, že jsem úplně vyřízená. Když si sednu, tak pak nemůžu vstát a když se mě to konečně podaří, tak lezu jak stařena. Šíleně mě to dole bolí. A to podotýkám, že jsem nic nedělala.... Nevím nevím jestli ten měsíc zvládnu. Už bych to nejraději měla za sebou....
@many moc gratuluji k Lukáškovi, přeji vám oběma hodně zdravíčka a ať se malýmu na světě líbí. Co jsem teď četla ohledně tvýho porodu, tak to bylo celkem rychlý. Kéž bych i já měla to štěstí a takhle rychle porodila. Jinak se těším, až přidáš fotečky a napíšeš, jak to zvládl Ládíček bez maminky a jestli chodil na návštěvy do porodnice a jak od tam odcházel. A jak vůbec reagoval na Lukáška.
7. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za podporu
@vdovec je pravda že bych svýho chlapa za nic neměnila,zvlášť když poslouchám jiný holky jaký mají doma hňupy,ale někdy prostě pohár přeteče.a to s tou střechou je víc než logický že půjde rodičům pomoct,ale trošku mi to příjde jako schválnosti s tchýniné strany,protože není v tak strašným stavu aby nepočkala a něco obdobnýho udělala když měla před porodem švagrová,ale to je jiná kapitola.
@hribek promluvit u nás moc nepomáhá,mluvím pořád dokola a nikam to nevede,u nás je třeba jednou za čas udělat pořádný dusno a pak to chvíli funguje.Bohužel jen chvíli,ale aspoň něco.Takže počítám že teď se dají věci trošku do pohybu.
7. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Moc a moc gratulujeme s Laurinkou k Lukáškovi. Přejeme hlavně hodně zdravíčka a pohody. Už se moc těšíme na fotečky !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdo se chystá rodit zítra....???? Zítra by to šlo... víte proč?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude DEN MATEK :grinning:
7. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 možná já :grinning: Jedu sice na monitor a vyšetření, zda v pondělí nastoupím na vyvolání - což se mi krutě nechce :angry: , ale tak se mi zdá, že mám kontrakce, sice žádná hrůza a ani nic pravidelného, ale alespoň nějaký pokrok k lepšímu :wink:
7. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc Tak to ti teda držím palečky :wink:
7. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 děkuju, dám vědět. Dobrou :dizzy_face:
7. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Já chci, já chci, moc moc, aby to bylo na den matek :dizzy_face:
@1luciferka1 No manža má teď na odpoledne, ale pondělí a úterý volno tak přežít víkend a budeme zase chvíli spolu. Mě spíš vadí, že nemám co dělat než, že je manža v práci :pensive: ne že bych si nenašla práci, ale co může holka s lavorem kolem sebe udělat :unamused:
7. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Koukám, že ty máš taky ještě čas... termín až po mě :grinning: No, to bude zítra napínavý... Asi si půjdu zaběhat :grinning:
7. kvě 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych to dnes taky brala :grinning: ale beru jakýkoliv den jen ať nepřenáším
8. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky všem, pořád v celku, je to únavný. Včera sexík nepomohl, jen mě v noci tuhlo břicho. No asi to ještě není připravený. I když Den matek je můj tajnej tip, ale asi to neklapne. Počkám co zítra na KO.
@zukoc koukám, že u tebe taky nic nového! Děs běs!
Představte si, že včera porodila moje kámoška v 38 tt. Ještě 5.5. psala, že to vidí na přenášení a že malá je tam špatně natočená.... A 7.5. píše, že je na světě. To fakt nechápu. Je vidět, že odhady lékářů opravdu musíme brát s rezervou!
@many Gratulace k miminku a lehká závist.
@evinka85 Zítra držim palce!!!
Přeju všem hezkej slunečnej den, nespalte si pupíky!
8. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek