• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@verczu slunečný den???to je vtip u nás pod mrakem,fučí jak blázen a sem tam poprchá :angry:
8. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem okopala jeden záhonek a jsem KO no mohlo by to přijít dělám co můžu,včera dlooooouhá procházka dnes tanec s motykou.No na jednu stranu už to chci mít za sebou,ale na druhou stranu s tím moc nepočítám tak budu asi dost v šoku až to nastane :sweat_smile:
8. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tady akorát prší :frowning2: Jinak teda včerejší sexík taky nezabral :rolling_eyes:
8. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady na západě je krásně, slunečno, obloha jak vymetená! Venku to peče, že se tam nedá vydržet, tak se chladim v baráku, abych si neuhnala úžeh! Je mi líto, že jinde máte zataženo!Tak třeba se to vyčasí!
8. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu my máme taky krásně a včera jsem se dokonce pekelně spálila za krkem a na hrudi..no šikulka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Před chvílí jsem přijela z poradny, tak od pátku velká změna, sice stále čípek 2 cm, ale hrdlo už prostupné pro 2 prsty, (v pátek to bylo na půl prstu), ale zůstává ještě polotuhé. Ale prý je to na dobré cestě. Dr. mi udělala Hamiltona, aby mě uchránila vyvolávání, tak se prý možná ještě dnes uvidíme....tak jsem zvědavá :grinning:
8. kvě 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se vcera navecer rozhodli jet za svagrovou na chalupu do Beskyd, tak sme si udelali peknej vylet, vcera sme opekli spekacky, koukli na slovaky na hokej a sli spat, bohuzel synovec (18mes) byl nachlazenej takze sipal o 106:frowning2: takze ja prospala celkem asi 1 hodinu.Navic mi mrne v brise delalo diskoteku nebo nevim, bolelo to jak cert a dneska pokracuje, takovy sileny pichani az vyjeknu bolesti:frowning2: tak uvidime co bude.
Jinak vsem matkam krasny svatek a tem budoucim vlastne taky:slight_smile:
8. kvě 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc co je to ten Hamilton?
8. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to píchání mám dnes celý den,ale je to snesitelný,říkám si že už se tam něco dějě.Dnes jsem malé řekla že si dáme poslední večeři a pojedem :grinning: tak uvidíme jestli umí poslouchat :grinning:
8. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky si rikam ze uz by to mohlo byt, uz ty stavy nezvladam, ted mam pro zmenu jeste zimnici, pritom je venku 18 stupnu, doma pres 20. ja to musim zvladnout do uterka nebo od ctvrtka do nedele, nebo pak az prespristi tyden, ve stredu jede pritel na slovensko a ten dalsi tyden ma sluzebky:frowning2:
tak snad se isabellka nejak rozmysli aby u toho mohl byt i tatinek
8. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky unás bylo dnes krásně slunečno ale větrno.A cítím se přesně jak píšete holky NEZVLÁDÁM to už :frowning2: ani sedět nemožu ani ležet ,do toho ta žáha noce jsou za trest nesnáším každej večer... :frowning2:
8. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak tak jestli bude dalsi noc jako dneska tak uz fakt nevim co dal:frowning2: nejhorsi je ze sem nemohla lezet ani na jedne strane:frowning2:
8. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 @hribek tak já musím říct že jsem úplně v pohodě,nic mě nebolí.žáha nepálí,těhu si užívám,ale už bych toho drobečka chtěla mít v náručí
8. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak úplně přesně to nevím, ale na netu je toho o tom dost. Dr. ti udělá takové silnější krouživé pohyby kolem čípku, docela je to nepříjemný, ale rozhodně se to dá vydržet, i když každého to asi bolí jinak. Ale vzhledem, že k tomu, co nás čeká při samotném porodu, tak to NEBOLÍ VLASTNĚ VÚBEC :grinning: :grinning: No a ono by to mělo přispět k tomu, že by se ten porod měl rozjet sám a přírodní cestou. Někdo po tom může i krvácet, na někoho to ani moc nepůsobí, někdo ani nestihne dojet domů a musí zpátky :sunglasses:
8. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik bud rada je to neprijemny:frowning2: ikdyz ja uz si pripadam jako hypochondr, stezuju si uz asi na vsechno:frowning2:
8. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer matky, přeji všem krásný sváteční večer. Tak ten nej dáreček jsem nedostala, ale co všechno má svůj čas :wink: Tak jsme si dali s kamarádkou aspoň medovníček :dizzy_face: a užili si krásné odpoledne když už jsou ti naši chlapi v práci :unamused: Zítra si půjdu pro vyjádření ortopedky jak to vidí s mým porodem, tak mi držte palce, jsem z toho nervozní jako...........
8. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc No to by mohlo zabrat, držim palečky!!!
@badik Hamilton znamená, že Ti doktor přes čípek uvolní vak blan. Podmínkou je otevřený čípek tak, aby tam doktor mohl strčit ukazovák. Mělo by to postrčit porod.
8. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Hamilton je hmat, kterým se odloupnou blány od plodového vaku, což by mělo přiblížít porod... :wink: Někdo říká, že to bolí, někdo že pak krvácí
8. kvě 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ráno všem.... tatínka jsme vypravili do práce a od nástupu do nemocnice nás dělí asi tři hodiny..... brrrr a to ještě nemám zabaleno :unamused: ............... tak jdu do sedmi ještě lehnout a pak to snad všechno stihnu........ začíná na mě jít nervoooooooooza :frowning2: :cry: ........ pozitivní je, že je téměř jasný, že do třech dnů bych to měla mít za sebou.......... jinak přírodní zkouška o vypuzení nefunguje ( neleželi jsme na tom ovšem celý víkend :grinning: )
9. kvě 2011 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 tak preju krasny zazitek a at si to vsichni uzijete (v dobrem:slight_smile:) Budem se tesit na fotky:slight_smile:
9. kvě 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno holky,tahle noc se celkem dala žeby stačilo si vždy postěžovat :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jedu na kontrolu snad to nebude zase jak posledně a to tak že sem odtamud šla a nic nevěděla už mě začíná být nepříjemný to jeho chování.... :frowning2:
9. kvě 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 držím palečky :dizzy_face:
9. kvě 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejejeje.... tak jsem ještě 6x přebalila tašku, u toho se samozřejmě zapotila a za chvíli se jde na věc.....
mám trému :slight_smile: trošku mě uklidňuje myšlenka, že tam nejdu za trest, ale jdu si pro to naše bejby :dizzy_face:
TAK DRŽTE PALEČKY!! JDE SE NA TO !!!!!
9. kvě 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávejte na sebe pozor a všem, co už to měly mít za sebou, i těm, co to mají před sebou,přeju fofr porod
9. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Taky držíme pěstičky!!!!!!!!
9. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem těhulkám i maminkám..... :slight_smile:
9. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 přeju hodně štěstí :slight_smile:, at to sfouknete pěkně rychle a v pořádku a brzy se nám ozveš!
9. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 juuuuuu,držím všechny palce ať jste co nejdřív spolu a budeme čekat na dobré zprávy...drž se
9. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
VELKOU GRATULACI POSÍLÁM MANY.TE´D JSEM SE TEPRVE PROKOUSALA VŠEMA PŘÍSPĚVKAMA.A MOC SE TĚŠÍM NA FOTKY MALÝHO A MAMINKY.GRATULUJUUUUU MANY :slight_smile:
9. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 držím palečky a přeju ať je to velká rychlovka a ať netpíš.Ta že má být vše vpořádku beru jako samozřejmost :wink:
9. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek