• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@evinka85 Normálně jsem nervózní s tebou, úplně se do toho dokážu vžít, přeju hodně rychlý porod a hlavně zdravíčko :wink:
9. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 držím pěsti at je porod pohodový a miminko rychle u tebe :dizzy_face:
9. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 držíme s Davídkem v bříšku palečky :slight_smile: :wink:
9. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem začala už 39.týden... zítra jdeme na první monitor, tak jsem zvědavá jestli tam už budou třeba kontrakce :wink:
9. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jak to jde? Neměla ses jít domluvit na císaře? Jak jsi dopadla? Já cvičím s epinem a jde to pomalu... ale zdá se, že výsledky už jsou :slight_smile:.
9. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec ahoj,jojo,měla jsem to už vědět ve čtvrtek,ale primář toho měl hodně,takže tam jdu zítra.Tak uvidím.no každopádně necvičím,pokud mi řekne,že se otočil a budu rodit normálně,tak to hned rozjedu :slight_smile:
Gratuluju k pokrokům,určitě ti to pomůže.Nečetla jsem u nikoho,že by mu to nepomohlo,takže to určitě stojí za to :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám že řešíte epi-no.. ale taky jsem neslyšela u nikoho že by to pomohlo.. to je jako maliník atd. :confounded: Je to všechno jen psychické
9. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna budu na tebe myslet, aby se malej obrátil. A když ne, tak budu aspon závidět, že ho budeš mít brzy venku :slight_smile:).
A KP by to nešlo? Já bych teda odvahu neměla ani s epinem :frowning2:.
9. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec KP by mě nechali,kdyby byl malej do tří kil,nebol ehce nad tři,ale malej je větší,takže to nechtějí riskovat.To mi aspoň řekla doktorka.Uvidím co zítra ten primář.A i já už jsem se nějak s tím císařem smířila a rozhodně nechci nic podcenit aby se malýmu třeba něco stalo
9. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no já to právě myslela tak,že to vždy byla pomoc.Znám holky,který byly rády,že cvičily a pomohjlo jim to.Tak jasný že je to o psychice,aa když ženské pomůže to,že ví jak cvičila a zvládla to,tak u porodu ji to pomůže.
9. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ať ti to dobře dopadne.. už máš termín..?
9. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Já jsem zase znala holky, co to používali a i tak potrhaly nebo byl nástřih... ale tak je to asi individuální... já jsem nedělala ani masáž hráze :unamused: Už jsem tak jaksi psychicky smířená, že mě hold nastřihnou.. nebudu první ani poslední :wink:
9. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak to nemůžu souhlasit. Mé kamarádce rozhodně pomohl. A je to vcelku i logický. Když cvičíš, tak dokážeš to svalstvo opravdu ovlivnit. Cvičím týden a je to velký rozdíl. Pro mě hodně dobrej pocit, když vidím, že ten balonek ze sebe fakt vytlačím a jde to den ode dne líp :slight_smile:. Jen je škoda, že se o tom tolik neví a tolik holek je zbytečně poraněných. Já bych to přirovnala třeba ke cvičení pánevního dna. Bud se můžeš (nebo nemusíš) po porodu počůrávat, nebo s tím něco dělat.
9. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já si nemyslím, že bych se nástřihu vyhla. Ale věřím tomu, že bude daleko menší (nebo raději žádný). :slight_smile:)
9. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec já jsem psala, že to je individuální... může to pomoct, opravdu pomoct jedné ze sta a taky nemusí :wink:
9. kvě 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna aha.. každopádně bude super, že to budeš mít brzy za sebou :slight_smile:. Dej zítra vědět, kdy to bude.
9. kvě 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 mě už pomohl min. o 1cm průměru :slight_smile:. Ale ne, já to nechci nikomu nutit. Jen tomu dávám kladný hlas už ted.
9. kvě 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na dnešní kontrole mi řekl že za 14dní nástup do porodky kde zhodnotí zda bude řez či normální porod.
9. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec Tak jasně, já ti to neberu, jen jsem psala svůj názor :wink:
9. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 gratulka ke KO :slight_smile: A co když porodíš dřív...? :grinning:
9. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 řekl že kdyby něco dřív tak ihned jet aby se kdyžtak řez stihnul... ale při mém štěští stím nepočítám :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89
@vdovec
holky,ono to taky hodně je o tom,kdo vede porod a jaké má zkušenosti kdy stříhat a kdy počkat.Moji kamarádku málem u druhýho porodu střihli,ale druhá PA si všimla,že i první porod zvládla bez nástřihu a tak na poslední chvilku to zastavila a kamarádka to zmákla bez jedinýho šrámu...a jak málo chybělo :sunglasses: Takže je to i o tom,kdo je u porodu
9. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak uvidíš, držím palečky ať to dopadne co nejlépe :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no jasně, já znám kamarádku, která měla tak rychlý porod, že ji nestihly nastřihnout a potrhala jak zvenku tak zevnitř a hojilo se jí to třičtvrtě roku :zipper_mouth:
9. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no a to je to co nechci.Jet do prodky a tam aby se pak narychlo rozhodovalo co se mnou...takže doufám,že zítra si domluvíme termín a je to.koukám,že jsi o týden míň,tak snad neporodíš :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 moc bych chtěla porodit normálně,ale záleží na okolnostech....
A navíc před nástupem do nemocnice nechci tam opět ležet :frowning2:
ale tak je to vše individuální, jak jsem už psala :wink:
@lenicenka17 to zvládneš, uvidíš.. určitě to dobře dopadne a ty porodíš přirozenou cestou :wink:
9. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna taky sem si myslela že to zhodnotí dřív co a jak přece tu jde jen o to jak je ta minulká jizva srostlá,ne?
@vdovec dám určo vědět...a ty trénuj poctivě,vyplatí se to to,a ikdyby jsi skončila s kosmetickým stehem,tak je to úspěch :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek