Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
bizonka1
9. kvě 2011
@evinka85 Normálně jsem nervózní s tebou, úplně se do toho dokážu vžít, přeju hodně rychlý porod a hlavně zdravíčko 😉
1luciferka1
9. kvě 2011
@evinka85 držím pěsti at je porod pohodový a miminko rychle u tebe x-)
monny89
9. kvě 2011
@evinka85 držíme s Davídkem v bříšku palečky 🙂 😉
monny89
9. kvě 2011
a já jsem začala už 39.týden... zítra jdeme na první monitor, tak jsem zvědavá jestli tam už budou třeba kontrakce 😉
vdovec
9. kvě 2011
@dostyna jak to jde? Neměla ses jít domluvit na císaře? Jak jsi dopadla? Já cvičím s epinem a jde to pomalu... ale zdá se, že výsledky už jsou 🙂.
dostyna
9. kvě 2011
@vdovec ahoj,jojo,měla jsem to už vědět ve čtvrtek,ale primář toho měl hodně,takže tam jdu zítra.Tak uvidím.no každopádně necvičím,pokud mi řekne,že se otočil a budu rodit normálně,tak to hned rozjedu 🙂
Gratuluju k pokrokům,určitě ti to pomůže.Nečetla jsem u nikoho,že by mu to nepomohlo,takže to určitě stojí za to 🙂
monny89
9. kvě 2011
Ahojky, koukám že řešíte epi-no.. ale taky jsem neslyšela u nikoho že by to pomohlo.. to je jako maliník atd. :-S Je to všechno jen psychické
vdovec
9. kvě 2011
@dostyna budu na tebe myslet, aby se malej obrátil. A když ne, tak budu aspon závidět, že ho budeš mít brzy venku 🙂).
A KP by to nešlo? Já bych teda odvahu neměla ani s epinem 😞.
dostyna
9. kvě 2011
@vdovec KP by mě nechali,kdyby byl malej do tří kil,nebol ehce nad tři,ale malej je větší,takže to nechtějí riskovat.To mi aspoň řekla doktorka.Uvidím co zítra ten primář.A i já už jsem se nějak s tím císařem smířila a rozhodně nechci nic podcenit aby se malýmu třeba něco stalo
dostyna
9. kvě 2011
@monny89 no já to právě myslela tak,že to vždy byla pomoc.Znám holky,který byly rády,že cvičily a pomohjlo jim to.Tak jasný že je to o psychice,aa když ženské pomůže to,že ví jak cvičila a zvládla to,tak u porodu ji to pomůže.
monny89
9. kvě 2011
@dostyna ať ti to dobře dopadne.. už máš termín..?
monny89
9. kvě 2011
@dostyna Já jsem zase znala holky, co to používali a i tak potrhaly nebo byl nástřih... ale tak je to asi individuální... já jsem nedělala ani masáž hráze :-| Už jsem tak jaksi psychicky smířená, že mě hold nastřihnou.. nebudu první ani poslední 😉
vdovec
9. kvě 2011
@monny89 tak to nemůžu souhlasit. Mé kamarádce rozhodně pomohl. A je to vcelku i logický. Když cvičíš, tak dokážeš to svalstvo opravdu ovlivnit. Cvičím týden a je to velký rozdíl. Pro mě hodně dobrej pocit, když vidím, že ten balonek ze sebe fakt vytlačím a jde to den ode dne líp 🙂. Jen je škoda, že se o tom tolik neví a tolik holek je zbytečně poraněných. Já bych to přirovnala třeba ke cvičení pánevního dna. Bud se můžeš (nebo nemusíš) po porodu počůrávat, nebo s tím něco dělat.
vdovec
9. kvě 2011
@monny89 já si nemyslím, že bych se nástřihu vyhla. Ale věřím tomu, že bude daleko menší (nebo raději žádný). 🙂)
monny89
9. kvě 2011
@vdovec já jsem psala, že to je individuální... může to pomoct, opravdu pomoct jedné ze sta a taky nemusí 😉
vdovec
9. kvě 2011
@dostyna aha.. každopádně bude super, že to budeš mít brzy za sebou 🙂. Dej zítra vědět, kdy to bude.
vdovec
9. kvě 2011
@monny89 mě už pomohl min. o 1cm průměru 🙂. Ale ne, já to nechci nikomu nutit. Jen tomu dávám kladný hlas už ted.
lenicenka17
9. kvě 2011
Tak na dnešní kontrole mi řekl že za 14dní nástup do porodky kde zhodnotí zda bude řez či normální porod.
monny89
9. kvě 2011
@vdovec Tak jasně, já ti to neberu, jen jsem psala svůj názor 😉
monny89
9. kvě 2011
@lenicenka17 gratulka ke KO 🙂 A co když porodíš dřív...? 😃
lenicenka17
9. kvě 2011
@monny89 řekl že kdyby něco dřív tak ihned jet aby se kdyžtak řez stihnul... ale při mém štěští stím nepočítám 🙂
dostyna
9. kvě 2011
@monny89
@vdovec
holky,ono to taky hodně je o tom,kdo vede porod a jaké má zkušenosti kdy stříhat a kdy počkat.Moji kamarádku málem u druhýho porodu střihli,ale druhá PA si všimla,že i první porod zvládla bez nástřihu a tak na poslední chvilku to zastavila a kamarádka to zmákla bez jedinýho šrámu...a jak málo chybělo 😎 Takže je to i o tom,kdo je u porodu
monny89
9. kvě 2011
@lenicenka17 tak uvidíš, držím palečky ať to dopadne co nejlépe 🙂
monny89
9. kvě 2011
@dostyna no jasně, já znám kamarádku, která měla tak rychlý porod, že ji nestihly nastřihnout a potrhala jak zvenku tak zevnitř a hojilo se jí to třičtvrtě roku :-x
dostyna
9. kvě 2011
@lenicenka17 no a to je to co nechci.Jet do prodky a tam aby se pak narychlo rozhodovalo co se mnou...takže doufám,že zítra si domluvíme termín a je to.koukám,že jsi o týden míň,tak snad neporodíš 🙂
lenicenka17
9. kvě 2011
@monny89 moc bych chtěla porodit normálně,ale záleží na okolnostech....
A navíc před nástupem do nemocnice nechci tam opět ležet 😞
monny89
9. kvě 2011
ale tak je to vše individuální, jak jsem už psala 😉
monny89
9. kvě 2011
@lenicenka17 to zvládneš, uvidíš.. určitě to dobře dopadne a ty porodíš přirozenou cestou 😉
lenicenka17
9. kvě 2011
@dostyna taky sem si myslela že to zhodnotí dřív co a jak přece tu jde jen o to jak je ta minulká jizva srostlá,ne?
dostyna
9. kvě 2011
@vdovec dám určo vědět...a ty trénuj poctivě,vyplatí se to to,a ikdyby jsi skončila s kosmetickým stehem,tak je to úspěch 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli