• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 kéžby,je to asi ujetý,ale z toho prvního neplánovaného císaře jsem byla dost dlouho mimo,nějak mi to nechtěla hlava brát,přišla jsem si jak divná.... Ale to asi byly ještě hormony :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 a u tebe rozhodne o průběhu porodu co?
9. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ono to nějak dopadne, uvidíš.. hlavně že mimčo je v pořádku :wink:
9. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu zítra na monitor, tak jsem hodně zvědavá co mi řeknou
9. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak nebýt minulého řezu tak jdu rodit normálně,ael prý kdyř řez byl musí se zhodnotit zda to porod vydrží,ael mám takový pocit že oni pro klid duše řeknou že to nejde i kdyby to šlo a .... jsou tu hold pohodlní :frowning2:
9. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jasné že své si prosazovat nebudu když mi to nedoporučí.... ale tajně doufám...
9. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 už kvůli případnému 3 těhu... třeba nikdy nebude ale co kdyby....
9. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jo takhle.Tak známá věc je ta,že většinou nechtějí nic riskovat,záleží na doktorovi.Každopádně držm palce aby to nebyl císař a šla jsi normálně,na psychiku je to asi úplně o nečem jiným,než na císaře
9. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no já bych si měla jít dát vanu, umýt si vlasy a zkulturnit se abych mohla konečně mezi lidi :grinning:
9. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 já jsem schovaná doma a případně na zahradě,a tam mě nikdo nevidí,snad :slight_smile: Ale na zítřek se musím dát dohromady...doufám,že se u holení nepodřežu :slight_smile: :slight_smile: už si tam totiž nevidím a je to dost adrenalin :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo, já musím na poštu, a jsem umaštěná, neumytá :grinning: odrosty jak kráva.... barvu na vlasy si musím koupit a ještě se před porodem nabarvit.... :sweat_smile: Já si tam nevidím už tak dva měsíce :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna
@monny89 taky z toho že si tam nevidím mám trauma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně kvůli tomu holení :grinning:
9. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 @dostyna @monny89 tak to ja mam vyreseny:slight_smile: lapla sem chlapa a hned mam po starostech:grinning:
9. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Mě holí přítel, ale vždycky u toho trnu, že mě fikne. Dnes jsem se pokoušela holit sama a nejde to :grinning: Tak ho dnes nechám držet zrcátko a oholím se sama, to bude nejlepší...Jinak barva už mi taky slejzá, ale už se mi nechce barvit, já si barvím tou na 24 umytí, tak odrosty nemám. Jinak se mi nechce se sebou něco dělat, když vidím jak mi už nic na sebe nejde, všechno je mi malý tak se mi ani nechce vylejzat z domu. Jen když fakt musím, tak vylezu. Už abysme měly všechny odrodíno co?
9. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím že řešíte holení,no tak to jsme na tom stejně a chlap mě nechce holit,tak ho vždy jen zavolám ať to zkontroluje on řekne že to mám blbě a zas jde :angry: ale zas si říkám že doktoři jsou zvyklí.A když jsem na plavání zahlídla že některý maminy to neřeší vůbec tak co.Minule už jsem to taky trochu nevychytala a řízla se :unamused: no co už zítra jdu taky na kontrolu tak snad to dnes zvládnu líp než minule :wink: jinak dnes trávím den na zahrádce tak snad tím malou přesvědčím ať je aspoň nachystaná :sweat_smile:
9. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze zitra nas jde vetsina na kontrolu tak snad budou sama pozitiva a socialni jistoty:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já si vlasy nechávám odrůst co jsem těhu,říkám si že se mi pak po porodu ještě dost zničíjou,nedej bože začnou padat tak tomu nebudu pomáhat ještě barvením,až se dám zas do kupy tak tam něco prdnu.
9. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si tam teda nevidím,ale po paměti to vždy ve sprše přefrčím,ale jak to vypadá nevím :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek s ničím jiným nepočítám :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek úplně nejlíp by bylo kdyby mi řekli přesný datum a čas kdy začnu rodit :grinning:
9. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik padat budou nejspíš tak jak tak,ale zase se to upraví.. Teda já to tak měla ..
9. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Já jdu až ve středu:slight_smile: zítra jdu s kamarádkou na obídek :grinning: A to jsem myslela, že na monitor ve st už nepůjdu, jak dr. vyhrožoval, že je to na spadnutí...a prdlačku :cry:
9. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: :grinning: :grinning: tak to bych taktéž brala :grinning: Jsi mě fakt pobavila :slight_smile:
@badik To mě taky:slight_smile: jsem už pěkně nervózní :wink:
Po dlouhy dobe-slysely jste neco o tom,ze pupalkove tablety muzou vyvolat porod?Psala mi to jedna co chodi na jinou diskusi ,ze ji to radila nejaka porodni asistentka,ze se doporucuje od 38tt,ale nejak nemuzu nikde nic vycist,tak jestli nahodou nevite.. :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste se zeptam-docitam,ze resite holeni a zitrejsi kontoly-zitra na ni taky padima,ale minule mi mudra rikala,ze uz je to naposledy co lezu na kreslo-neni to nejaky divny?Deti mam teda dve,ale to jsem chodila k jine mudre..Jeste vas prohlizi,nebo vam dela jen ultrazvuk a ozvy?A dalsi tema-Klystyr-pri malym jsem mela klasiku-hruza-jeste ted mam husi kuzi kdyz si na to vzpomenu a pri tynce jsem dostala najeky ,,setrnejsi,,-dala jsem si ho sama,bylo to nesrovnatelny s klasikou..myslite,ze se da koupit,kolik poripade stoji a jak se jmenuje?
9. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Je to YAL gel já ho kupovala na předporodní kurzu, občas ho maminky prodávají na MMb, když ho nevyužijou, může ti ho napsat i dr.
9. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co myslíte jak dlouho je možný vozit mimčo v autosedačce nasazený na kočárku, myslím při procházce, mě přijde, že tam pořádně ty prckové neleží, že jsou tak trochu v polosedu, spíš je lepší na procházky normální korba co myslíte? Já že teď často vídám maminy, co maj právě nasazený jen to vajíčko a jezděj s tím ven.
9. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek