• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@hojda Jeeee,to je presne ono-vedela jsem ze je to jen neco kratkeho,ale nebyla jsem si jista co to bylo..Jen se jeste zeptam-je volne prodejny i lekarne bez predpisu?
9. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to každopádně,podle mě je to jen tak na přejíždění někde na nákupy a tak,na procházku určo ne.I takový ty sedačky na doma doporučují jen na max 10%času co je dítě vzhůru jinak na rovným.
9. kvě 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Tak to nevím, já ho kupovala na tom předporodním kurzu bez receptu....., ale někde jsem možná četla, že je to na recept...
9. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 na procházku určo ne.... jen na nezbytně nutnou dobu...
9. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda Diky-zitra jdu na ko a tak se zeptam mudry..Dekuju moc za radu!
9. kvě 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
YAL GEL a jak se to používá????? :confused:
9. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik není zač! Já ho měla, ale nakonec nepoužila. Můžeš si to aplikovat už doma, pokud seš si jistá, že už budeš rodit a v porodnici jen řekneš, že už sis dala Yal.
9. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Ani se neptej :grinning: .
9. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@lenicenka17 No já si právě říkala, že ty zádíčka si tam mordujou, ty maminy jsou fakt prdlý...prý to líp vypadá, když je to malinký...hrůza no.Takhle jedna od nás vozí týdenní mimi na prochajdy. :unamused:
9. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda prave jsem myslela,ze bych si ho udelala uz doma a do porodky prijela pripravena,ale zase mam strach,aby manzel nemusel po ceste stavet,nebo abych se nekde nepotento v pulce cesty..no uvidim,zeptam se mudry co mi k tomu rekne..
9. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik já bych to asi nechala až naporodnici...... též bych měla strach že se po cestě potento a nebo to zrovna nevychytám a ještě třeba pošlou domů...
9. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no můj mi slíbil,že mě už bude holit on...Ještě si tam vyholím nějaký umělecký dílo a co potom :grinning: :grinning:
9. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Jako myslis vzit sebou a udelat tam?Budu rodit poprve v jine porodce nez pri detech a nevim jakej tam podavaji-nerada bych klasiku..Jednou mi to stacilo... :confounded: No my pri obouch porodech darazily akorat,tak doufam,ze i ted to dame... :wink:
9. kvě 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jestli muzu odpovim-je to hlavicka s lahvickou-jdes na zachod a sama si to tam nejlepe v predklonu nalejes-pri klasickym lezis na luzku,zadek podlozenej a prolejva te doktor-tohle mi prijde lepsi v tom,ze si to udelas sama-hlavne nevim jak ostatni holky maji zkusenost,ale pri malym mi delali klasiku a bylo to ledovy a neprijemny..No nic moc-ten YAL je setrnejsi bych rekla ja..Ted budu trosku ........ nevim jak to napsat,ale hodne trpim na hemeroidy-mam jich snad plnej zadek-sotva je vylecim mam je zas-zrovna se peru v vnejsim-neni to tak dlouho co jsem vylecila vnitrni a kdyz si to mazu a zamackavam,tak tam dostanu sotva prst-moje mudra o tom vi,takze si nedokazu predstavit,ze by mi nejakej napruzenej primar delal klasickej..takhle ja sama nejlip vim do jaky miry tam hadicku strcit a kdyz to bude bolet tak si s tim pohraju,ale myslim,ze treba primar by na nejake hrani nemel cas..Omlouvam se ze jsem to napsala jak jsem to napsala,ale jinak to snad ani neslo-nemohla jsem najit ty spravne vyrazy...
9. kvě 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik o pupalce jsem psala už několikrát.... a nevyvolává porod, pouze zvětšuje hodnotu CS :wink:
9. kvě 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 já tak taky budu jezdit :wink:
9. kvě 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik YAL gel je pouze na předpis, který ti předepíše tvoje gyndr.
9. kvě 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik no tak to pro tebe bude stopro lepší když si to uděláš sama.budeš mít smůlu na nějakou rašpli která nebude brát ohledy a klistýr pro tebe bude horší než porod a jestě ti třeba nějak ublíží.Ale pokud vím dnes není klistýr povinný a na to že se jim tam někdo potento jsou zvyklí a s tvýma problémama by to museli pochopit.
9. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak YAL gel je to samý jako klystýr... těsně před porodem se aplikuje do konečníku a pak následuje vyprázdnění... nevidím rozdíl mezi normální vodou a YALem :zipper_mouth:
9. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Koukám že v tvém případě je asi lepší pro tebe si to udělat sama....No nezávidím ti tvé problémy... :frowning2:
9. kvě 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla poprvé klistýr a podruhé do něj asi půjdu zase, nijak mi to nevadilo a o tom YAL gelu jsem slyšela, že nevyprazdňuje tak dobře - ikdyž já ted po magnosolvu chodím na velkou každý den, takže ani nebude moc co vyprazdňovat :sunglasses:
A holením spodku jsem zaúkolovala manžu už před víc jak měsícem, zaprvé si tam nevidím, zadruhé bych se určo "skalpovala" a za třetí on to bere jako takové spestření našeho sexuálního života, který je v jiných věcech zase omezen :wink:
9. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 jj u nas je to s tim holenim taky tak:slight_smile: holt si musime najit púozitiva i na tom negativnim:slight_smile:
9. kvě 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jj vše "zlé" je k něčemu dobré :wink:
9. kvě 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim! Holky včera jsem tu psala o Hamiltonu( teoriticky) a dneska jsem na vlastní kůži pocítila, co to je prakticky. Nic příjemnýho to tedy není, teď trochu špinim a tuhne mi břicho každých pět minut a sřílí až do zad. Ale snad to pomůže a porod se rozběhne. Když ne, tak ve středu nástup k indukci.
K vaší diskuzi o klystýru verzus Yal. Yal je šetrnější, je ho jen malé množství, myslim tak 100ml, což se dá v konečníku udržet podstatně lépé než půl litru vody při klystýru. To je asi hlavní rozdíl.
Co asi holky "zukoc" a "evinka" jak jsou asi na tom?
9. kvě 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu tak hodne stesti! Zitra je hezky datum celkem:slight_smile:
9. kvě 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomuze k rozpoznani kontrakci i tepla sprcha nebo jen vana?
9. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Díky! Měla by pomoci i sprcha, když tam budeš dostatečně dlouho! :wink:
9. kvě 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verczu diky:slight_smile: my totiz mame jen sprchac
9. kvě 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám v porodnici asi 50ti letá PA tu pupalku dvouletou hodně doporučovala. Prý 14 dní před TP 3xdenně 1 a po TP 3x2. Prý to uvolnuje a "vyvolává" porod.
@veraakubik napsala jsi to úplně normálně a je mi líto, že tě něco takovýho trápí. A nemůžeš ten klistýr v porodnici odmítnout? Mě doktorka ten Yal nabízela a říkala, že mi ho může předepsat. Ale já žadné problémy nemám, tak jsem si říkala, že voda bude v pohodě. Předem bych si to neaplikovala, přece jenom do porodnice cesta půl hodiny a asi by mi můj nestihl ani zastavit :slight_smile:)
9. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec ta pupalka je v jaké formě?tablety?
9. kvě 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek