• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Já jsem měla u prvního porodu klystýr a vůbec mi to nevadilo, není to nic hrozného. Měla jsem doma i YAL, ale bála jsem se, že bude slabý. Zkusila jsem ho po prorodu, když jsem se nemohla vyprázdnit a moc neučinkoval.
Ale určitě je to hodně individuální, já mám dost líné střeva.
Dneska jsem byla v poradně a zatím žádna změna.
Jenom zrovna v mém termínu bude porodnice zavřená, tak snad porodím dřív. No mám domluveného porodníka, tak snad to nebude problém...
9. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dnes dala zabrat,zahrádka,úklid.No ještě vytřu a umeju nádobý pak sebe a v 8 spím jak mimino :grinning: jen aby i to naše mimino spalo poslední dobou toho moc nenaspí buď už se chystá nebo si tam natřepává peřinku a víc se zabydluje :unamused:
9. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tablety :wink:
9. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meri já se zas obávám že až budu rodit já bude přecpáno,mají na květen nahlášených moc porodů a zatím se moc mamin k činu nemá tak se bojím že to příjde na všechny zaráz :frowning2:
9. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik pupalka v tabletkách k dostání prý v lékárně
9. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 a úplně pro nezasvědcené to dělá co?Myslím ta pupalka....
9. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Pupalka napomáhá cervix score... aby se rozjelo CS třeba z 2 na 6 během týdne :wink: Jedna tabletka denně.. doporučují to PA...
9. kvě 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky psala Many:Kojení se lepší,mně je taky líp akorát u Lukynka se jeví žloutenka,zesiluje se to,po 18:00 mu brali krev tak se modlím ať to dopadne dobře a zítra můžeme domů,zdravím všechny,jinak je zlato zatím :slight_smile: vůbec nepláče i v noci se vyspím,tak kéž by mu to zůstalo,těším se už domů hrozně mi chybí Ladíci :slight_smile: pa
9. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Pupalka obsahuje přirozené prostaglandiny, které pomáhají zpracovávat děložní hrdlo. Můžete jíst PUPALKU v tobolkách, 2 tobolky 3x denně.
9. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mate nebo budete kupovat nositko? pripadne jaky.ja o tom premyslim
9. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek já mám šátek, mám kamarádky s dobrými zkušenostmi. Ještě se mi líbí baby vak.. v obou se mi líbí, jak má mimčo podepřený záda a hlavu. Byla jsem na Starý Osadě na kurzu vázání šátků a doporučuju :slight_smile:.
9. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec ja prave bych brala radeji vak nez satek
9. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ale šátek ti vydrží na dýl než vak.vak je sice jednodušší,ale mě se víc líbí šátek,ale nepořizuji si ho asi bych ho nevyužila,kdyžtak mám možnost si ho půjčit od kamarádky.
9. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik šátek je složitější. Nosítko si člověk akorát narazí na ramena a nic neřeší. Ale mě se fakt nelíbí jak tam ty děti visí za rozkrok. A dokonce u nás bude šátkovat i manžel :slight_smile:. Na tohle se moc těším. A se šátkem se dá začít už od narození.
9. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec prave ze tedkom i nositka se daji pouzit pro deti od 3,5kg. me satek prijde neforemnej a nez ho nasadis tak je to na dlouho. spis bych to vyuzila na mesto na nejaky rychly vyrizeni na urady atd. ale je to na kazdym, nekomu vyhovuje spis to a nekomu vak tak uvidime...
9. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec myslím že složitý je to jen ze začátku než to člověk dostane do ruky pak už to bude brnkačka,a pokud to člověk využije je to super věc.My nikam na túry chodit nebudem,jelikož opravujem barák tak není toho času a po městě si vystačím s kočárem.Sousedka mi vykládala jak šli s její sestřenicí a mimčem na procházku do lesa co má ta sestřenice za domem a měla to mimčo v šátku a to se celou cestu obsluhovalo u prsa.No nevím jak vám ale mě to příjde boží.
9. kvě 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mi příjdou super vozíky za kolo,jelikož hodně jezdíme.Ale letos bych to viděla že by jsme vyjeli tak 3x a kvůli tomu kupovat drahej vozík se nevyplatí.Příští rok už může být v sedačce.
9. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Mám půjčenou Manducu Baby Bjorn a klokanku.. ale nevím jeslti budu používat, záleží jak mě budou bolet záda a jak v tom bude malýmu.... ony se moc nedoporučují kvůli zádíčkům :confounded:
9. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no ja spis pockam az se mala narodi a pak si je asi pujcim a vyzkousim v cem bude spokojenejsi a dle toho poridime
9. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik mě se ty nosítka prostě nelíbí, ani sama bych nechtěla někde viset za rozkrok.. a nohy volně viset dolů :frowning2:.. šátek nechci na tůry, ale spíš na vyřizování věcí, uspávání, budování vztahu s dítětem... Ale kdybych neměla kolem sebe kamarádky co nosí, tak by mě šátek taky nelákal. Ale je prostě super koukat, jak ho kamarádka nakojí, strčí do šátku (to trvá ani ne minutu) a jde si umýt nádobí, nebo hrabat na zahradě, zajde nakoupit a tak :slight_smile:. Ta druhá má už ročního a nosí ho na zádech.. on jí kouká přes rameno a něco brouká do ucha..
9. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jojo, já co mám půjčené a co jsem mluvila s holkama, tak v tom ty děti prostě nevydržely, nebo že ony jako matky si zhuntovaly záda.. :confounded: Uvidím jak já dopadnu, s mýma zádama :confounded:
9. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ja nastesti zatim problemy nemam tak uvidime....
9. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek no tak já mám už od 12ti let skoliózu a hyperlordózu... :confounded: takže moje záda jsou na odpis :grinning:
9. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 auuuu tak to jo:frowning2:
9. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek takže já si moc šancí s nosítkama nedávám... ale prej to záhul na záda celkově, takže spousta mamin to odložila... :confounded:
9. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 to verim, ja to spis vyuziju jen na nejaky behani po uradech nebo tak
9. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to spíš na to běhání po úřadech budu mít kočárek... víš jak, když budeš mít jen nosítko, tak kde budeš mít tašku s věcma na krmení, přebalení, atd? Přes rameno.. ? Nevím no....
9. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Dekuju za obe tvoje odpovedi..Na ten yal se zeptam zitra mudry-ne ze by me klasickej klystyr vadil,ale spis jde o to,ze hrozne trpim na hemeroidy a bude pro me lepsi udelat si sama Yal,nez klasickej klystyr-vyzkousela jsem oboji-pri obojim jsem mela stejny vysledek a nemit problemy,tak o nem ani na chvilku nepremyslim,ale takhle ho chci..Myslim,ze moje mudra je dost chapava a nebudu ji muset ani dlouho vysvetlovat proc ho chci..
@badik Ja bych to asi bez klystyru nedala,ale radeji setrnejsi formu-zitra jdu na kontorlu,tak se zeptam co ona na to..Fakt se tesim az budu mit za sebou porod a budu mit od hemeroidu klid..Tohle tehu je snad nejdelsi a bphuzel provazeno samyma ,,libovkama,,.. :frowning2:
@vdovec no zitra si zjistim co a jak u mydry,ale pri pedstave normalniho me beha mraz po zadech-kdybych nemela problemy,tak at si me klidne tou vodou prolejou,ale ted bych to asi nedala..Asi si ho necham predepsat a pak uvidim-bud ho udelam az ,,to,, pijde,nebo v porodnici-mit ho muzu a kdyz na nej nedojde,tak nedojde,ale je to asi to ceho se nejvice bojim..
Jinak vam vsem dekuju za odpovedi..ted jeste udelat jasno jak se ta pupalka bere-ta co mi ji poradila psala 2x denne,tady padlo i 3x..A na kabicce tusim pisou 2tablety 2x denne..Asi to budu brat 2x-to uz beru zelezo a leky na krecaky tam dole,tak to bude vsechno pri jednom..Jinak nakouknu zase zitra odpoledne po kontorole..
9. kvě 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko,od včera pořád přemýšlím nad tím mým porodem ajk asi dopadne,aaach jo moc tak na to přešetření už teď a vědět víc :frowning2:
10. kvě 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek