• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89
@vdovec zní to dobře,ale mám nějak stach se do pupalky pustit,zkoušíte to některá??A od kdy?
10. kvě 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ano, beru pupalku už týden 1x denně, a dneska se dozvím zda to mělo účinek, jdu teď na monitor.. pak písnu :wink:
10. kvě 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak písni jsem zvědavá.. asi bych do toh ošla též abych nemusela jít ležet do špitálu... :slight_smile:
10. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 já budu jíst pupalku poslední 2 týdny před porodem. Dřív ne. Já myslím,že buhvíco neděla. Že to pomáhá stejně jako četnější sex. PA v porodnici nam říkala jíst 3xdenně 1 a po TP 3xdenně 2 tobolky. Chci to jíst jen proto, abych nepřenášela :slight_smile:.
10. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, já na všechno prdím, na maliník, na pupalku, na semínko...prostě to nechám na přírodě jak si s tím poradí moje tělo. Jsem na to lajdák a nechce se mi vařit semínko ani maliník a do pupalky teď už nepůjdu, ale přeju hodně štěstí, pak si hlavně dáme vědět, jak která nakonec dopadla :grinning:
10. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ja asi taky tak, rikam si ze se telo zaridi podle svyho... mamky kdyz rodily tak taky nic nebraly a bylo to ok...
10. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Přesně tak, mě přijde, že se to teď moc řeší a stejně to pak dopadne většinou úplně jinak než si člověk plánuje :wink:
10. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 no prave. prezily to pred nama prezijem to taky, ale nepopiram ze to nekomu pomoct muze.
10. kvě 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Může, to ano, ale já na to nemám trpělivost a jsem pohodlná. Je pravda, že si aspoň občas udělám čas na jógu, to když potřebuju zklidnit nervíky, které už teď před porodem docela mám :grinning: Jinak to neřeším:slight_smile:
10. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska má spousta z vás kontroly, co? tak doufám, že budou jen dobré zprávy :wink:
Bavily jste se o šátcích a nosítkách - já chtěla šátkovat, ale vzhledem k tomu že mimi bude na léto a v parnu se mi fakt nechce se potit ještě s mimčem na břuchu, tak jsem od toho upustila.
@badik já teda moc cyklisty nemusím a ten vozík pro mimi mi přijde jako šílenost - na našich silnicích, je to kdyby se něco stalo pro to mimi jistá smrt :zipper_mouth: :rolling_eyes:
10. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 šátkovat v parnu taky nebudu.. ale jinak určitě jo..
na ten vozík pro mimčo mám podobný názor, ale když jezdíš jen po cyklostezkách ne po komunikacích, tak to musí být super pro rodiče.. že se i někam mrknou :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,takze u nas kontrola dopadla dobre-malej uz se KONECNE otocil hlavickou dolu,ozvy v poradku a dalsi ko je za tyden..Mudra mi predepsala Yal,bez problemu-sama rekla,ze to se mnou chtela probrat a ptala jsem se na jeji nazor na pupalku-rekla,ze ted uz ji klidne muzu brat,ale nic mi nezaruci-jako ze az malej bude chtit na svet tak proste prijde a neovlivnim to..Takze jsem ji zacla brat-nic tim nezkazim a ono to nejak dopadne..Jo a taky uz me neprohlizela-jen ozvy a pohmatala brisko aby zjistila polohu a to bylo vse..Jak probiha kontrola u vas?
A jak vy jste dopadly?
10. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vdovec to jo, ale aby ses na tu cyklostezku dostala, tak většinou musíš i po silnici a mě ten dnešní provoz přijde nebezpečný i v autě, natož na kole, kde člověka nic nechrání :rolling_eyes:
10. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitor u mudr. špatný, převelena do rizikovky, kde monitor v pořádku... a malej má odhadem 3100gramů :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk yholky ,po delsi dobe zase zdravim,ve ctvrtek nastupuji materskou ,18.5. jdu naposledy ke svumu dr.a na 2.6. me uz objednali do porodnice tak jsem zvedava ...strasne to uteklo ....
koukam ze s vami vasi dr.mluvej,ten muj nerekne ani slovo a kdyz se zeptam tak bud ano a nebo ne...minule mi rekl ze se malej tlaci hodne dolu ze moznabudu rodit driv a kdyz jsem se ptala co a jak tak rekl -uvidime
10. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu satkovani,ja mam to nositko INFANTINO Front 2back rider,mam ho uz po dceri a byla jsem s nim strasne spokojena,muze se tam nosit i male mimi oblicejickem k mamce a pak kdyz uz drzi hlavu tak obracene..male se v tom moc libilo ,tak doufam ze to u maleho vyuziji taky ..no v tech horkach asi ne,ale pak urcite ...bylo to fajn na kratke cestovani kdyz jsme nechteli kocarek a nebo na nakup bez kocarku
10. kvě 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,ak mám rozhodnuto.18.5. nástup do špitálu a 19.5. sekce.Takže mě to neminulo.Malej má sice předpoklad na 3370g, ale je velmi špatně natočený a čípek hodně vysoko,uzavřený a doktor mi doporučil SC
10. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja kontrola v pohode, jsem trochu otevrena ale na predcasnej porod to nevypada, mame hodne sexovat a chodit na prochazky. merila malou, moje gyndarka ji trochu pre-merila 2650g, ted mi rekla ze ma max 2600g tak doufam ze to zvladnem aspon kolem tech 3000g.
ve 12 sem dosla na ambulanci, ve 12:45 se dostala na monitor, 13:20 hotovy monitor a cekani na mudr a 13:45 sem odchazela. no jako fakt sila
jinak sem byla s holkama na poharu a uz dlouho sem nemela tak otekly nohy jako dnes. takze dojim vecu a padam do sklepa do bazenu:slight_smile:
10. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
po delší době vás zdravím...ani nedočítám, nějak se toho nakupilo :slight_smile: já včera jela do porodnice ráno....v noci bolesti po šesti minutách zhruba hodku, ale pak začaly odcházet...nejdřív po deseti minutách a pak jenom tvrdnutí a tvrdnutí....tak zátka je fuč a miminko naléhá hlavičkou...mám se přijít ukázat 12 tak uvidíme jak se to zvládne...možná se to do té doby rozjede, už sem jak mobidik :grinning:
10. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Kontrola v pořádku,poprvé v porodce.Objednaná jsem byla na 8,na sestra přišla až o půl 9,monitor do 10 a než jsem se dostala k mudr a všechno to kolem odcházela jsem před 10 :rolling_eyes: ale chytla jsem úžasnou doktorku,byla moc příjemná všechno mi ukázala a popsala na UTZ,otevřená jsem na špičku a vnitřní branka (nevím co to znamená)zavřená,čípku 1,5-2 cm.Malá má asi 2700g,ale váha je hodně orientační jelikož nemohla dobře změřit hlavičku protože je hodně dole.Podle všeho je o týden mladší což už mi naznačovali na genetice,takže prestávám spěchat na porod ještě jí týden dopřeju ať nemáme malou myš.
Jinak psala Many,že si je tam ještě nechali kvůli té žloutence,a večer půjde malej pod světlo.
10. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik je tak to sme na tom plus minus stejne i cekanim i velikosti. dr.i sestricky byly perfektni strasne prijemny a vsechny mi prisly hrozne mlady:slight_smile: ale fakt prijemny az me to prijemne prekvapilo.
11. kvě 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak schválně která z nás to bude mít dřív za sebou :wink:
11. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím tu nikdo neporodil dřív,spíš všichni přenášejí :frowning2: to mě docela děsí.a na to že je už 11.5.tak jen tři nahlášený mimča.I když je nás tady poslední dobou nějak málo tak třeba už jich je víc.
11. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek @badik Tak to jste slabý,s tím čekáním... :grinning: Já včera v 8:00 objednaná na monitor, v 8:30 hotovka na monitoru. V 9:00 hotovka u sester a v 11:50 jsem se dočkala vyšetření u doktorky... takže slabé 4 hodinky. A ještě doktorka ukrajinka nebo ruska, a pěkně brutální, do teď špiním, vyšetření bolelo jak prase... no radost.
11. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jesi to klapne jak si planuju a mimis je dost velikej tak do konce tydne to mám za sebou.. asi krapku dřív ale za týden bych asi lezla už po 4...
11. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré holky,kde je kdo? včera jsem byla na kontrole s krví a pan primař mi řekl,že si myslí že porodím do 14 dnu,tak doufám,že bude mít pravdu,byla by to super. a v nemocnici jsme potkali manžela kamaráda který dělá zastupce primaře na porodnici a řekl že už se na mě těší,hihihihi já ne nej moc ne,ale měla jsem z něj velmi dobrej pocit je to takovej klidas,chudák on neví jak budu plašit při porodu ihihhihihi,krev jinak dopadla suprove,nubudu si muset píchat po porodu injekce na ředění krve abych mohla kojit,hurá hurá hurá,dneska v poledne jdeme na kontrolu na G tak se moc těším co nám řeknou před 3 týdny jsem byla otevřená na 2 tak doufám že se malej nelekl a otevírám se víc,
to jsem se vám zese vykecala,díky,jsem toho všeho plná :slight_smile:
@veraakubik prosím tě co to je ten Yal??
11. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to je mazec:astonished:
@verapa to mas planovane nebo domlouvas mimisovi? ja vcera zahajila na rady pani doktorky sexualni maraton:grinning: tak sem zvedava, to by bylo aby to nebylo:grinning:
11. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no tak to sis pěkně užila,já jsem pro příště poučená a beru něco na čtení
@verapa jo plánovat si můžem co chceme :wink:
11. kvě 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek bohužel planovaný, kuli té mé gestoze, mám za týden zase tři kila nahoru a záda už asi ani nejsou moje páč by mě tak nemohli bolet :o(... zítra to všecko rozkopnu co a jak.. tak snad to klapne na neděli,....... chcela sem neska, to je taky hezký datum.. v rodným čísle by bylo veselo :o))

11. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek u nás je pořád mrtvo,tak já dávám procházky,makám na zahrádce,a večer vanu.Ale ještě ji chvilku dopřeju ať má aspoň 3kg.I když mi je z manželem neměli ani jeden.Já měla 2,9 a byla jsem v termínu a taťka 2,3 ale ten spěchal dřív.
11. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek