• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Ahojda, přesně tak, plánovat si můžeme cokoliv, ale ono to bude nakonec všechno stejně podle našich drobečků:slight_smile: Taky jsem si po minulé kontrole myslela, že už to brzo přijde a ono prd :grinning: a dnes další KO, už doufám poslední, jinak mi malej v břiše naroste do obřích rozměrů a maminy zavalej porodnici, protože na můj termín je jich jako psů:slight_smile: Jinak procházky jsou pro mě už peklo, nerada někam vylejzám s tím obřím břichem, každej na mě blbě civí :astonished:
11. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já vím, čověk miní a mimčo si dělá co chce :o)) klidně bych ju tam nechala i do 15 let hlavně ať je v pořádku.. sem nějak neska si říkala že bych asi měla dobalit konečně tu tašku do porodky.. :sweat_smile:
11. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa aha no tak to jo, to nezavidim:frowning2: to musi byt mazec
@badik jj taky si rikam ze aspon kolem tech 2,9-3kg aby mela a pak uz muze jit
11. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Eli měla už pře dvě měsíci 2 kg, zítra právě du na přeměřeni aposední kontrolu ke své mudr, vypíše mi rovnou žádanku do porodku na vyvolavaný porod... měla sem to i se starší holčí...
11. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno,teda to bude dnes zase horko... Já měla dnes šílenou noc ,bolely mě záda a pořád jsem byla na záchodě,ráno opět průjem,to už tu dlouho nebylo.... :grinning:
11. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy Yal je setrnejsi forma klystyru..Nekdo tvrdi,ze ne neuciny,ale mela jsem tu cets vyzkouset oba-jak klasicky a i setnejsi-jo,ten klasicky se da vydrzet,ale Yal si delas sama,vyprazdni ti cca 10cm strev-coz pry po porod staci-pry neni nutne aby streva byly prazdne uplne,protoze jdes k porodu a ne k vyseteni strev..Ten klasickej mi prijde tak tosku ponizujici-takovou lahev do tebe nalejou a nedej boze kdyz narazis na nejakou neochotou co uz kouka aby sedela u kafe..Navic pro me je to dost ulehcujici-hoooodne trpim na hemeroidy,takze si v tomto tehu nedokazu klasicky klystyr predstavit..Jinak je na predpis,ale zaplatit si ho musis tak jako tak..
11. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za info vubec jsem netušila že neco takové je,ale ješte me zarazila info že musiš palatit tak i tak?to ti jako v porodnici naučtují to že ti dělají klistýr?
11. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 tak já si to civění užívám,do teď jsem měla špek a přemýšlela vždy co na sebe ať ho zamaskuju,tak teď můžu břuch hezky vystavit
@verapa tak já bych to udělala naopak teď ať jde hezky ven a v 15 bych ju šupla zpátky,jestli bude mít pubertu po mně tak se máme na co těšit.Já říkám,že děcka by měli jít před pubertou reklamovat že se rozbili ať to vymění za nový kousek :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy to ne ale yal si vyzvedáváš v lékárně a tam ho musíš zaplatit.
11. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik hi hi hi hi tak to jo
11. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik joo tak to je trefný.. akrát kdyžt ak kukám na ty děti kolem tak mám pocit že jim puberta začíná už v pěti...
11. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ja dnes byla od pulnoci do cca 7hodin na wc 6x:frowning2:
11. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dneska jsem vás náhodně našla na internetu, tak jestli by vám to nevadilo, tak bych se vás chtěla zeptat o radu, jestli některá z vás, to také neměla. TP porodu mám zítra (12.5). Ráno v 6h mně probudilo, že ze mně něco trošku vytéká, tak jsem to zachraňovala dvěma papírovýma kapesníky (které to pobraly) a zjistila jsem, že je to světle čirá krev. Potom ještě pár kapek krve ze mně vyšlo, ale byla jsem moc unavená a opět jsem usla. Jak jsem se znovu probudila, tak už to bylo dobré (ani jsem nešpinila). A bolesti žádné nemám a malou také cítím. Děkuji
11. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavla.pavel pokud jsi byla po vyšetření nebo po sexu je to normální,jinak bych si pro jistotu zašla k doktorovi,je lepší tam jít zbytečně než něco zanedbat.
11. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa no to máš bohužel pravdu :frowning2: vídám 7letý holky s cigárama a to je fakt na ránu,včera jsme se s kámoškou bavili o tom jak 10ti letý chodí zmalovaný,jenže když jí to zakážeš nezapadne do kolektivu :frowning2: tak co s tím.Za nás by nás tak ani nepustili do školy,bych byla pro aby se zavedli i uniformy a to jsem byla pro už jako školou povinná,protože mi vadilo jak se děti kastují podle toho kdo má lepší hadry a podobně,dnes se do toho ještě přidaly mobili.Mě stačí obyč ať můžu volat,ale děcka už se předhánějí kdo má lepší,je to hnus.My se mezi sebou kamarádili s tím s kým jsme si rozuměli,dnes je to podle toho kdo co má a jak vypadá.Ještě že jsme na vesnici,prijde mi to tady trošku pozpátku tak si snad málá užije delší dětství.
11. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Právě ani po jedenom z toho, proto mně to zaskočilo. Asi zavolám doktorce a uvidím :slight_smile:
11. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavla.pavel já bych neváhala ani minutu a šla bych k lékaři
11. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavla.pavel jasně zavolej, o nic nejde :slight_smile:
@badik já jsem taky pro uniformy :slight_smile:
11. kvě 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@badik myslím, že u těch dětí je to taky o tom, jak je vychovávají a věnují se jim rodiče....jsou maminky, které ze svých dcerušek chcou mít "hvězdy" a v tom líčení a čančání je ještě podporují, jsou rodiče, kteří se nezajímají o to co jejich děti venku dělají, s kým se scházejí atd...a pak se není čemu divit že desetiletí "puberťáci" kouří apod. - což je většinou výsledek nějaké party právě takto zanedbaných dětí... :rolling_eyes: neříkám, že výchova zmůže vše, bohužel puberta je divoké období a i děti rodičů, kteří se jim věnují a dávají jim péči a lásku můžou skončit jako feťáci atd...ale určitě ne v sedmi, deseti letech...ale souhlasím s tím, že puberta je šílené období jak pro děti, tak pro rodiče :rolling_eyes: a jestli mi mé děti dají zabrat jako jsem dávala zabrat já mamce, tak se mám ne co "těšit" :grinning:
11. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 souhlasim ze je potreba se o deti starat, ale źase neprehanet. a co se tyka vychovy tak mamka i strejda byli vychovavani stejne, na mamku se babicka spolehnout muze ve vsem na strejdu bohuzel ne. to samy na strane tatky, tatka a teta sou v pohode a udelaji prvni posledni a stryc - ten odveze babicku do termalu jen pokud muze pouzit sluzebni auto a babicka mu zaplati benzin vstup a obed. no proste stejna vychova ruzni lide....
me se libi zlata stredni cesta kterou vychovavali nasi - rekli jednou, podruhe, potreti a pokud sme neposlechli dostali sme normalne na prdel. ted se to povazuje za domaci nasili, ale obcas jedna presne mirena je k nezaplaceni... tim nerikam ze deti by se meli bit.

Hele a co Mony? nerodi taky uz?
11. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to je zlatý pravidlo, taky to praktikuju u mláděte, třikrát a dost... nesjem pro tělesný tresty ale ono to občas bez toho pleskancu přes zadek nende, by mě dítko ve třech letech přerostlo přes hlavu a v pěti poslalo do pr.... přesně jak píšeš, všecko s mírou..
11. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak jak se vám daří?Už nám někdo porodil?Koukám že už tu není Mony,takže ta už nám asi rodí nebo porodila....no a pak kdo? :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, zřejmě mi právě začla odtékat plodovka s krví ...manža mě veze do porodky, tak držte palčáky, ať už je to za náma (teda pokud to není jenom planej poplach)....
11. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine hodne stesti, a krasnej zazitek preju!!!!
11. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine teda ty jsi mě dostala.. mám husí kůži.. držím všechny palce, at to proběhne dobře!!!! a hodně štěstí hlavně
11. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Wau:slight_smile: tak ať to dobře dopadne a jste oba v pořádku a přeju rychlý porod :wink:
11. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine zlom vaz,držím palce
11. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Hodně štěstí...
11. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Taky držíme pěsti !!!!!
11. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsem absolvovala ortopedii, ale sestřička mě dostala, prý potřebuju z porodnice žádanku co jako po mě chtějí i když jsem tam už několik let vedená a chodím tam. Nikdy ji po mě nikdo nechtěl když je to moje ortopedka, takže jsem u toho zase jako knedla a jdu tam asi v pátek znovu pokud neporodím. Dneska od rána poslíčci takže spánek moc nebyl jen mezi tvrdnutím :unamused: a mám od rána divný pocit tak jako na zvracení. Dnes jsem se dozvěděla smutnou zprávu o mamince co jsem ji znala a potkávala na sídlišti s roční holčičkou, že maminka před týdnem zemřela, chodili jsme spolu na základku, no jsem z toho rozlezlá a do toho dnes babi nastoupila do porodnice že jí berou dělohu :pensive: :pensive: chjo chjo já chci nějakou báječnou zprávu. Jsem životní optimista, ale dnešek stojí za prd.
@germaine hoooooodně štěstí a rychlý porod přejeme :wink:
11. kvě 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek