• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Holky máte některá problémy s bolestmi zad?Já šílený,hlavně krční páteř,střílí mi to až do hlavy a často mě bolí :frowning2: .Myslela jsem že když začnu chodit na to plavání a na balony že se to zlepší,ale prd.Přemýšlím že zkusím masáže.Fak si nedovedu představit jak to všechno bude ke konci :frowning2: A to jsem vždycky chtěla aspoň 3 děti,tak teď nevím :unamused:
7. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stromek hotov :slight_smile: tak teď čekat na toho Ježíška :slight_smile: ten dorazí až 24.12 :confounded: :wink:
7. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojky, tak to ti nezávidím, mě teď taky dost často chytají, ale spíš v kříži a nebo plotýnka :confounded: ale chvíli a přejde to, se zeptej doktorky na cvičení, třeba ti poradí nějaký cviky :wink:
7. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no na ty skleničky jsou fakt různý názory, my naštěstí problémy s přechodem neměli a holky tady v okolí co znám , tak jsem taky od nich neslyšela, ale vím, že jsem to tenkrát někde v diskuzi četla no :wink: jinak já mám zase hrůzu z toho mražákování, ale dělá to dost mamin :wink:
jinak Ladík je velký pomocní, akorát mě moc zdržuje :grinning: jak se zdobením stromku dnes :grinning: jééé maminko jéééé, co to je ., jéééééééééé maminko jééé................ :grinning: :grinning: :grinning: šťastnej jak blecha :grinning:
7. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte od doktroky ty čípky na nevolnosti :wink: mně to odpoledne pomáhalo, ale večer teda neee :angry:
7. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a četly jste si ty odkazy, jak jsem sem minule dávala -ty bylinky :wink: tak zkuste něco
7. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No ano citim uz pohyby aj ja sa cudujem ze to nejak skoro,ale asi sa chcel ohlasit skor :slight_smile: sa mrvi stale mavam 15-minutove prestavky a potom to zacne zase :grinning: najlepsie sa hybe po desiatej uz sa neviem dockat ked odbije 22:00hod :dizzy_face:
7. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nemocenska je pouze 60% po celou dobu marodeni, to zvysovani zrusili. Materska se urcite pocita z toho co jsi odpracovala v praci.
7. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jéé ten je nádhernej,taky mám ráda když je sladěný do nějaké barvy.Ale dětem se zas líbí ty přeplácaný barevný.U nás budou mít smůlu my moc barev na výběr nemáme :wink:
7. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste nejdřív to tu nefunguje a pak tu nikdo není :frowning2:
7. pro 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Čau, jsem tu...než jsem to dočetla, tak to chvíli trvalo....Jak je?
7. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky,kdepak všichni jste?
8. pro 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadqa86 jééééé bobánek :slight_smile: moc se taky těším až ho začnu cítit :slight_smile: dnes se mi otom zdálo :grinning: no tak někdo to pocítí dřív a někdo pozdějí, u Ladíka jsem to pocítila pořádně až ve 21.t
8. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já miluju totiž modrou :slight_smile: snažím se mít celý být do modra a žluta :wink: takže stromeček už máme pár let modro stříbrný :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď pár dní bude koník blbnout, protože se dělají nový stránky na beremese :slight_smile: tak se sem tam nespojíme :frowning2: ale vydržíme :slight_smile:
já ráno žehlila, tak jsem počál zapla později, jinak bych se do toho žehlení nedokopala :slight_smile: ale půjdu pojíst, ještě jsem nesnídala :slight_smile: zase hned juknu :wink:
8. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já teď zjistila, že mi manžílek přibral klíče a jsem zamknutá v bytě :slight_smile: takže se ven nedostanu ani se psem. Manžel je na školení a přijde až po páté hodině a to jsem zrovna chtěla jít kupovat dárky a zařídit nějaké věci. takže mám radost :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak stromeček taky někdy máme modrostříbrný,ale letos bude červenozlatý :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija No tak to fakt potěší ještě že nejel někam na víc dní :grinning: to by chudák pes asi praskl :frowning2: Co máte za psa?
8. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My míváme buď modro stříbrný,červeno stříbrný,nebo ze slaměnek s červeným.Mamka zas směňuje ruzný barvy s kámoškama a jeden rok měli takovej růžovej.Já mu říkala teplej stromek :wink: Jinak teď už asi 3 roky mají bílej z takových těch háčkovaných ozdob a vypadá to skvěle.
8. pro 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik máme jorkšíra, je jak naše mimčo :slight_smile: chudák bude hodně žárlit až se mimčo narodí. teď je středem pozornosti a jen se chce tulit.
8. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija My máme takovýho podvraťáčka (asi pudl s kníračem).Má už 10 let a spí s náma v posteli.Taky se děsím co bude dělat až se mimčo narodí,ale nesmí se prostě odstrkovat ať nežárlí.Budu muset každé návštěvě říct ať se s ní nejdřív přivítá a pak teprve jde za miminem.Mám pocit,že už něco vycítila je teď děsně přítulná,hlavně ke mně.
8. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija tééééda, tak ven ani na krok, tak budeš pěkně odpočívat :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já chtěla letos ten slamněný s červeným, ale jaksi jsem nenakoupila a utrácela za jiný věci, tak snad příští rok :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes celý den žužlám zázvor ať mi není blbě,ale nevím co je horší jestli ten zázvor nebo to zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dodělám oběd pak valím do města,mám nějaký vyřizování a mrknu po nějakých dárkách.A na 4 jdu hopkat na balonech tak zas příjdu domů hrozně chytrá :wink:
8. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik snad už brzo ti bude dobře :frowning2: no já kolem 1 čekám sestřenku, budu jí hlídat malýho, má nějaký vyřizování ..... a odpoledne půjdeme možná s tatinem na prochajdu jak dorazí z práce :slight_smile: zítra ráno mám poradnu na 9 a zajdu i k obvoďákovi pro razítko, takže se tu pak ukážu později a doufám, že se samýma dobrýma zprávama :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija to pak bude malýho hlídač uvidíš :slight_smile: se od něj nehne :grinning:
8. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no jsem zvědavá, je fakt hodně žárlivá, tak uvidíme.
8. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tam ja na stromcek este len cakam, snad ho donesu dnes. inak co sa tyka ozdob, ja chcem iba svetielka. tak uvidim ako to bude vyzerat.
8. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek