• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahojte holky... tak já jsem pořád nějak mimo z toho, že jsem od včerejška na rizikové poradně :confounded: Ale jinak zatím nerodím :confounded:
11. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine hodně štěstí...
@dostyna tobě taky držím palečky :wink:
11. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs drz se a mysli na miminko! To je ted nejdulezitejsi. Smrt a nemoc holt patri k zivotu. Neni to nic prijemnyho ale clovek to tak musi brat. Za chvilku budes mit mimiska u sebe a vsechno ti to vykompenzuje.
@monny89 neboj to zvladnete. Taky se drz uz kvuli mimisovi:slight_smile:
11. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek děkuju, tobě taky hodně štěstíčka :wink: Ale máš celkem malinkou holčičku podle odhadů ne?
11. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak KO super,malej má 2650g malinkej, vše je ok, cs 3 zítra na 1 monitor,jupííííííí
11. kvě 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germanie držím pěsti, at je vše rychlé a vpořádku :wink:
11. kvě 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jj pry pres 3kg nebude tak doufam ze kolem tech 3kg to bude a hlavne at je zdrava. Zrovna pred hokejem sem s pritelem resila jestli brachovi na svatbu... jestli budu prenaset tak bude mit mala cca 14 dni. Zacinam se bat a pokud budu prenaset tak tam proste nepudu. Jeste pred mesicem sem rikala ze pojedu ale cim vic se blizi porod tak zacinam o toho clovicka mit vetsi strach. Od brachy (nebo budouci svagrove, tezko rict kdo to datum vymyslel) je to takova podpasovka, vedeli pul roku ze mimco bude koncem kvetna a svatbu si dali na 25.6. a jeste v Olomouci... tak me to ted tak nejak mrzi
11. kvě 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Tak to je drobeček, no já měla včera odhad 3100... ale tak víš jak, jsou to jen odhady, a ty se můžou seknout... :grinning: No, to je teda fakt podpásovka.... :unamused: Jako já bych takhle kolem porodu nikam nejela.. už je to riziko...
11. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 :slight_smile: ne oni maji svatbu az mesic po TP ale pokud bych prenasela tak bude male jen 14 dni. nevim no. spis to mrzi:frowning2:
11. kvě 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo takhle, tak i tak, je pořád v šestinedělí.... nevím nu... než si zajedeš nějaký režim s mimčem... než si na sebe "zvyknete".... ono to chvilku trvá.. ale tak samozřejmě to záleží na tobě jak se rozhodneš :wink:
11. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no prave, spis bych se bala aby tam od nekoho nic nechytla, nikdy nevis...no uvidim kdy se narodi a co a jak bude.
dneska je mi celej den nejak blbe. porad na zvraceni bricho me boli, mozna je to tim teplem nebo ja nevim. at uz ten porod zacne nebo at ty bolesti a nevolnosti zacnou az pozdeji s porodem.
11. kvě 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek my jsme taky pozvaní na svatbu měsíc po TP a dopředu jsem řekla, že uvidím, podle toho jaké bude Karolínka miminko, jaký bude mít režim atd... abych nic dopředu neslibovala, ale pokud budem vpohodě, tak půjdeme, mimčo stejně na začátku jen spí a jí :wink: spíš řeším co na sebe, aby se mi v tom i pohodlně kojilo :sweat_smile:
11. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no ja spis resim to aby se male nic nestalo, preci jen tam bude 50 lidi, proste se nejak zacinam bat...:frowning2: kdyby to byli kamaradi tak jim na rovinu reknu ze ne ale tim ze je to bracha tak me to tak nejak mrzi no:frowning2:
11. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@1luciferka1 přesně tak u malého miminka stačí malé kýchnutí nebo prsknutí a je z toho hnedka nemoc neskutečná... kor když je v šestinedělí a nemá obranné látky :confounded:
11. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no prave... asi uvidime podle toho jak se male bude chtit na svet...
11. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek nu, tak uvidíš, třeba bude vše v pohodě, bez problémů... ale jako i tak to šestinedělí je takový divný... já bych asi nikam nejela... ono to pořád spí, nebo chce krmit, a ještě jet někam x kiláků na svatbu mezi x desítek lidí :confounded:
11. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 termín mám 10.6.:slight_smile:...a jak to zvladas?! Me to stacilo ty 3 dny...bylo to docela neprijemny!
11. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka teď nevím na co navazuješ... nějak jsem pozapomněla.. promiň to ta těhu demence :confounded:
11. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahoj a muzu se zeptat, v jake porodce jsi byla? Ja se porad nemuzu rozhodnout jako porodnici zvolit:slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 neboj, to neni demenci, to je mou prodlevou...odpovidala jsem na tohle (z 7.5.:slight_smile: :

"monny89 @pupicka a kdy máš termín...?? To já mám poslíčky už tak 14dní "
11. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
me totiz ty dny nejak strasne rychle utikaji a to v podstate nic nedelam...ale je to dobre, protoze aspon nestiham panikarit z obav o to, jak bude porod probihat :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka aha, tak děkuji za připomenutí.. :slight_smile: no já to zvládám horko těžko... v pondělí mám první termín... tak jsem zvědavá zda se něco bude dít.... :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, tak já jdu zalehnout... dobrou holky :wink:
11. kvě 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka neboj ono se to zastavi a pak ti to prijde jako vecnost ty 2-3 tydny pred porodem. ja byla na obilnaku na monitorech a budu tam i rodit. mame to z mesta bliz nez do bohunic. ty jsi z brna?
12. kvě 2011 ve 04:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,tak nevím jak jsem to dokázala ale od včerejška jsem přibrala půl kila a od minulýho vážení před týdnem 2,5 celkem takže už mám 9,5.ale říkám si že je to tím jak teď v tom vedru otíkám.
12. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo jo, ja jsem taky z Brna a rozhodovala jsem se mezi Obilnakem a Bohunicema, ale tam pry ted na monitory neberou, protoze jsou plni...tak mozna stejne rozhodne osud :slight_smile:
12. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jasně že jo - dít se bude až to nebudem čekat :slight_smile:. Držim palčáky ať se vše děje dle termínu a nemusíš se připojit do klubu přenašeček :grinning:
12. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka je uplne jedno kde si na monitoru, oni to maji propojeny online. spis az budes rodit si zavolej do porodky jestli muzes dojet aby nemeli plno a neposlali te pak na obilnak. na obilnaku sou strasne prijemni az sem byla prekvapena, sestry i doktorky sou opravdu mily
12. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, tak to jsi dobra!! Ja se zase trapim, ze hubnu:frowning2:....vsichni mi rikaji, ze mam hrozne maly bricho na to, ze mam termin za 4 tydny a ja se snazim futrovat kde co, ale spis hubnu....tak to fakt nechapu, pritom pred tehu se mi zdalo, ze jen pomyslim na nejake jidlo a mam kilo navrch:slight_smile:
12. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek myslis, ze je to propojeny i s Milosama? To asi ne, ze?! Jo jo jaj jsem si rikala, ze kdyz me nevezmou na monitor do Bohunic,tak budu chodit na ten Obilnak a aspon si to tam okouknu, abych vedela do ceho jdu :slight_smile:. Byli jsme se tam v nedeli s manzou podivat a rikali nam, ze v nasem terminu ocekavaji hooodne porodu...tak jsem zvedava :slight_smile: ...jesteze mame ty porodnice v Brne 3:slight_smile:!!
12. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek