• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@pupicka to nevim jestli i s milosema. ja tam na te prohlidce nebyla, spis jen resim jestli utratit 1100 za nadstandard na sestinedeli nebo ne:astonished: kvuli zachodum a navstevam ale zatim nevim. jinak s tou vahou, ja mam nahore 13kg a taky mi rikaji ze mam maly brisko. ja pribrala az ted ke konci asi spis kvuli vode pac me trapi otoky nohou i rukou
12. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno holky,taky máte pocit když si sedáte že vás to už všude tlačí?Hlavně zespod?
12. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to jsou hrozny palky za ty nadstandardy :astonished: !! Nas pri prohlidce na Obilnaku na pokoje pro sestinedeli nepustili - nevis jak to tam vypada? Ja tam byla kdysi (tak 4 roky zpet) za kamoskou a byla to docela hruza - obrovsky pokoj po sesti a zachody (ne moc pekne) na chodbe pro cele patro :frowning2:....a z toho co slycham, se tam v tomto ohledu asi nic nezmenilo...jen jsem slysela, ze nektere pokoje jsou tam i mensi...ale me zase vadi, ze nesmis mit na pokoji navstevy! Tak jsem si rikala, ze kdybych musela na Obilnak, tak bych si zkusila zaplatit ten nadstandard na 1 den po porodu nez se vzpamatuju a naberu sily a pak bych snad zvladla i ten normalni:slight_smile:
12. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ahoj, me to taky vsude tlaci a picha...ale uz jsem si na to nejak zvykla :slight_smile:...jen mam obcas pocit, ze me mimi vypadne ven, to je hodne neprijemne :slight_smile:
12. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, u nás v Náchodě je nadstandart za 500 na noc, je to síla...jinak pokoje po třech. Tak nevím jak se rozhodnu. Návštěvy jsou povoleny jen na nadstandartu, jinak na chodbě, protože tam ani není žádná místnost, kde by to šlo:frowning2: Kdyby bylo porodný, tak to řešit nebudu a jdu na nadst., ale takhle nevím no....
12. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no, nechci přenášet..... já chci porodit do 21.5. páč nechci mít blížence :confounded: :confounded:
12. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 To je levný, tady u nás v HK to stojí 650,- ale tak já budu mít nadstandart, jenom díky tomu, že mi to proplatí pojišťovna :grinning: :grinning: Já jdu 100% na nadstandart, nechci se s někým dělit o koupelnu a záchod a aby mi cizí dítě budilo to moje, a nějaká jiná mamina mi hustila do hlavy jak se dělá tohleto a támleto... to fakt ne... radši budu mít svůj klid... a i kdyby mi to neproplácela pojišťovna tak do toho jdu stejně... těch pár stovek si připlatím, za ty tři dny, to není tak drahý :wink:
12. kvě 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 Pokud bude volno, tak do toho asi půjdu taky :wink: taky nemám ráda, když by mi tam někdo něco hustil do hlavy a řvalo tam cizí dítě...za to pohodlí to stojí. Taky chceme býčka-oba jsme s přítelem býci, tak snad bude malej taky :grinning:
12. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jasan, to zvladnes...a bude bycek:slight_smile: ...ale nevim nevim jestli si moc pomuzes (osobni zkusenost:slight_smile: )!!
12. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zase slysela od kamosek, co uz maji porod za sebou, ze byly moc rady, ze nejsou s obavama samy a muzou s nekym pokecat....ale uznaly, ze to spani je horsi, kdyz je jich na pokoji vic.....takze muj zaver : zkusit aspon den urvat nadstandard, vzpamatovat se po porodu, nabrat sily a hura mezi ostatni maminy:slight_smile:
12. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi tu máme poměrně novou porodnici cca 8let pokoje jsou po dvou a vždy dva pokoje mají pro sebe předsíňku se záchodem a sprchou takže pro 4 maminy a je to tam pěkný.Nadstandart máme jeden a ten je stejně věčně plnej a když nemají kam maminy cpát přidají tam lůžko a je z toho normální pokoj.Takže nadstandart neřeším.
12. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky řešíte opalovací krém?Já o něm přemýšlím mám už dost spálenou hubu ale moc to nepoužívám tak jsem si říkala že koupím silnej děckej a budu to pak používat na malou.Je fakt že dítě nenechám na slunku a máme slunečník ale i tak nějaký paprsek proklouzne.Jen nevím jakej vzít,přece jen ta jejich pokožka je dost citlivá tak ať nekoupím drahej krém a ona se mi pak osype.
12. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapoměla jsem včera napsat že Many pustili domů tak čekám že se ukáže
12. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ja pro sebe moc opalovaci krem neresim....ale vim, ze svagrova kupovala pro malyho excipial nebo tak nejak z lekarny a melo to 50 OF myslim...ale pro mimi bych urco kupovala neco z lekarny, tam snad i dokazou poradit...ale kazdopadne bych ho slunci vubec nevystavovala spis aktivne chranila pred
12. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak chránit budu každopádně,ale co si budem vykládat ne vždy se to zadaří,že.
Jinak když vidím ty vedra dost přemýšlím že změním co jsem si nachystala pro malou do porodky.Myslím že kdyby bylo chladno je to jednodušší prostě ji navleču,ale takhle si nevím rady :frowning2:
12. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo tak pokud jde o oblekani, tak taky docela tapu...neboj, vedra nam bohuzel dneskem skonci (alespon podle predpovedi):frowning2:
12. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1
@pupicka s tím nadstandartem.... jako nechci být na pokoji s někým kdo má jiné metody, ať už přebalování, nebo koupání či kojení... Já sama vím jak to budu dělat, a aby mi tam někdo chytře remcal.. to není moje gusto... :zipper_mouth: A chci raději býka než blížence, v rodině a kolem mám spoustu býků, a vím jací jsou, ale blíženci (nic proti nikomu kdo je blíženec) jsou fakt na ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@badik opalovácí krémík zatím neřeším... stejně se přes den v horku mezi 11-17 nesmí s mimčem na sluníčko :wink:
12. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad oblečení na cestu z porodnice - mám připravené tři varianty... a vždycky je lepší mít víc než míň... takže když bude takhle teplo - košilka, dupajdy, rukavičky a zavinovačka (popřípadě plus deka), když bude chladněji, mám k tomu capáčky a mikinku (teplejší deka) a mám teda různé barevné varianty, ještě nevím, co mu bude slušet :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v brne na obilnaku se plati nadstandard 753 kc za matku a 357 kc za dite takze 1110 kc a to uz mi prave prijde docela drahy, za 3 dny na nadstandardu mas 3330 kc, plus otec u porodu atd a vyplacnes pomalu 5000kc, tak nevim no
jinak pokoje sou po 2, po 3 i po 4 lidech zalezi jak je to obsazeny.
12. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 jasne, tak pokud jsi si jista a vis co a jak budes delat, tak to chapu....ja jsem nezkusena prvorodicka, tak si rada necham poradit od nekoho a znam se a tusim, ze budu pekne emocionalne rozbrnkana, tak si myslim, ze kdyz nebudu sama, tak by to mohlo byt lepsi, ale je mi jasne, ze tam taky muze byt nejaka cuza, se kterou si absolutne nesednu a to by pak asi bylo blbe, ale tohle nevymyslim a neovlivnim, takze to necham asi osudu!..

a k tem znamenim...my jsme s manzou oba byci a vetsinu kamaradu mame taky byku, takze by bylo fajn, kdybychom to stihli, ale termin mam az 10.6., takze malyho urcite nebudu popohanet a jsem smirena s tim, ze to bude blizenec.....stejne pry hodne zalezi i na ascendentu a navic, ja na to tu astologii tak moc nedam....t makze budu spokojena kdyz to bude zdrave mimi a basta :slight_smile:!
12. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek coze to je fakt 1100,- za den za ten nadstandard? tak to je teda fakt sila!! a za otce u porodu je to kolik? nevis to z hlavy?
12. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ale to bude asi dost podobny v tech Bohunicich, ze? Hmm...tak to je fakt hodne penez....a to jsem chtela i rodit na nadstandadu...tak to bych se asi nedoplatila:-\
12. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..nedá mi to, abych se nepřidala..doufám, že nevadí :slight_smile: Ty nadstandardy jak tu řešíte mě to všechno přijde takové úsměvné. V Praze v Krči chtějí za nadstandard 1500 - 3000Kč na noc..podle toho za jaký. Ale já si teda osobně myslím, že budu ráda na pokoji ještě s nějakou maminou. Asi bych sama propadala do depresí a hysterie, kdyby se cokoli dělo a já malou třeba nedokázala utišit..
12. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no já taky moc nemusím když někdo dává rady o který nestojím,když jsem byla na návštěvu v porodnici u kamarádky tak ta její spolubydlící byla přesně taková (ale říkali nám že se má držet takhle a ne tak.... :angry: )no to je něco na mě,od rad je tam personál a když nebudu vědět tak se zeptám,ne.Ale úplně nejvíc se těším na 30let starý rady mojí tchýně :angry: a že jich má pěknou zásobu.Už teď to vidím jak prudí švagrovou :angry: do toho začíná srovnávat.švagrová přibrala 23kg já jen 9 a ona je z toho nemocná,že je to málo že budu mít zdravotní problémy atd.navíc synovec je docela macek a naše bude asi drobek,tak už vidím jak bude nešťastná že nerostem atd.A nedej bože že má malej nějakej problém (ekzém,málo jí atd)tak to řeší s každým koho potká a pak příjde se spoustou rad,z toho polovina je totálně postavená na hlavu,ale ona to bude vnucovat o 106 :angry:
12. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka já si taky myslím že je lepší tam někoho mít,a když to bude nějaká slepic tak ty 3 dny se dají vydržet.ty prachy mi příjdou fakt pálky a za to můžu mít spoustu věcí pro malou.
12. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek vždyť dítě to má mít zdarma???!!!!
12. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka já jsem taky prvorodička, ale mám nějakou představu.. a tu si chci držet.. jako holky co mi teď psali, co porodily, tak na pokoji s jednou byla mladá holka, že v pohodě, ale to její mimino pořád řvalo, takže to budilo i to její miminko, a pak mělo problémy s kojením, jenom kvůli tomu, že ho probudilo jiné miminko.. a rozhodilo mu tím jeho režim... takže já na klid nedám dopustit... a nechci řešit jestli můžu na záchod nebo do sprchy, či si vůbec "uprdnout".... a nebudu se bát mít v pokoji cenné věci... Mobil, foťák, Notebook :wink:

Tak já chci ten nadstandart jenom díky tomu, že mi to proplatí pojišťovna celé, ale to jsme tu už řešili :wink:
12. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka od toho jsou tam sestřičky.... a ne nějaká cizí ženská, co nakonec bude nasraná, že ti tam řve mimino.. když to napíšu takhle hnusně, jak to opravdu je :confounded:
12. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tím tu nechci nikomu nic vnucovat, jsou to jen moje názory, a postřehy z okolí :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já poprvé celkem ocenila, že semnou na pokoji byly druhorodičky - oni to většinou záměrně takhle mixují :wink: ale nadstandart bych uvítala kvůli návštěvám, u nás jsou jen od 15 do 17 hod, což můj muž asi nebude moc stíhat a na nadstandartu jsou neomezeně, což by nám pomohlo, ale jinak v Ostravě na Fakultce stojí nadstandart 1000kč noc a je pořád obsazený, ikdyž jsou dva nebo tři ty pokoje, ale sestřička říkala, že ikdyby jich bylo deset, tak budou pořád obsazené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže doufám, že se mi podaří domluvit si aspon vyjimku v těch návštěvách, kdyby nadstandart neklapl :wink: a pokud bych měla na pokoji nějakou poučování milovnou paní, tak jí setřu hned první den, at sklapně, že jsem se neptala a budu mít klid :wink:
12. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek