• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@lenicenka17 5 dní po císaři jinak 3 když nejsou problémy
@sheinka u nás mě zase štve že dítě přikrmují i když není třeba a ani to neproberou s maminou,když už mi mají dítě přikrmovat tak chci znát důvod.švagrová rodila v době kdy byla narvaná porodka tak musela ležet na gyndě a tam nemůžou mít mimča u sebe,a i když je to jen o patro níž bylo pro ně jednodušší malýho něčím nacpat než ji ho dovíst.Kámoška zas měla mlíka dost a malá byla zrovna po jídle a sestra přišla že jim tam zbylo po někom mlíko a začala to do malé rvát :angry:
12. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 já taky musím zaklepat že poslíčky nemám a doufám ani mít nebudu a hodně kámošek mi říká že je vůbec nemělo,jen mi občas tvrdne břicho a sem tam mě píchá,ale jinak si ty poslední dny fakt užívám.I když teď ty vedra mi dávají zabrat,jsem brutálně oteklá tak i ocením to ochlazení co hlásí.
12. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 uvidíš, třeba se ještě zadaří... :wink:
12. kvě 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy,
já včera taky lámala rekordy v porodce, došla sem v 13:15 a odjížděla v 16 hod :o) milý zážitek.... byly mi natočený takové malé pravidelné kontrakce, což mě osobně přišlo jak když se malá někde vyprdelí a nebo hodně zatlačí nohou.. tak nevím, ... váhový odhad je 3-3,2 kg ....což by mi i stačilo :o)ale mám ještě týden a pak se bude domlouvat jesi pudu na vyvolávačku nebo ne...
13. kvě 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 nevím já zase neslyšela o 3 dnech,5 je normál 6 po císaři....
13. kvě 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
holky na tohle pozor http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=699805
Jinak to s těmi dny mají každá porodka jinak, u nás na fakultce 3dny na fifkách 5. Což pro prvorodičky je lepší být tam těch 5 dní, páč se rozkojí za asistence sester a taky se kdyžtak stihne vyvrbit novorozenecká žloutenka :wink:
13. kvě 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji pěkné ráno
@1luciferka1 ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli jsi z Ostravy a fakultka je Ostrava-Poruba?
13. kvě 2011 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky
13. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 poslíčci prakticky nic nenaznačují jen vlastně klamou a bolí... :frowning2:
13. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobesci jj, jsem z Ostravy a ano fakultka je ostrava poruba :wink:
13. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je pátek 13 ,krásný termín na porod,hihihihihihihi
13. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy ahoj, no mě se moc nelíbí :unamused:, dycky sem byla na pátky pověrčivá .. já bych radš v neděli :grinning:
13. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa já jsem taky pověrčivá,tak jsem říkala že by se to právě změnilo a byl by to štastný den :slight_smile:
13. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy sem včera potkala na monitoru maminku co se v těchle 13. vyžívala, ona narozená, první dcera narozená a klučíka má na dnešní den taky termín :o) asi fakt jak kdo , ....
13. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si poslechla hokejovou hymnu a měla jsem z toho husí kůži a slzy na krajíčku.Nutno podotknout že hokej nesleduju.A to jsem si říkala že mám hormony pod kontrolou,no snad už se to nebude zhoršovat.
13. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik neboj bude hůůř :grinning: :grinning: :grinning: .. já su flegmoš od přírody ale poporodu sem řvala asi měsíc kuli každé úchylárně..
13. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla pátky třináctého vždy šťastné dny, takže pro mě by to dnes bylo fajn :wink:
13. kvě 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa no tak toho se dost bojím
13. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 ptala jsem se jen protože jsem z Havířova a zvažovala jsem,že půjdu taky rodit do Poruby,ale asi nakonec zvítězí Havířov
13. kvě 2011 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taktéž jsem bulela při každé prkotině stačilo když jen někdo nahlédl do kočárku a řekl jak je malý pěkný a že sem to měla těžký atd..... :grinning: :grinning: totálně mimoň :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 no, pokud je vše OK bez komplikací tak je to 3dny, pokud je císař či nějaká komplikace tak je to 5-6dní... No, všude to je jinak...
Jinak holky, dnes je můj šťastný den, tak že by si to Davídek na dnešek rozmyslel? :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v neděli bych rodit nechtěla... co jsem slyšela jak jsou doktoři v neděli naštvaní, že je vůbec někdo otravuje :grinning:
13. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v neděli bude navíc hokej, takže v neděli NE :grinning:
13. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se na hokej nekoukám, ani manžel ne, takže nám to je šumáááák :D
13. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 ale zas by se to dobře pamatovalo,když se dítě narodí v den kdy se stanem mistry a ještě k tomu na území našich bratrů :grinning: takový poslední zatlečení v moment kdy naši dají rozhodující gol.
13. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to naplánovala na 21.,nebo 23. v nejhorším na 30 podle směn doktorů :grinning:
13. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik 21. mám já svátek, a 23. mám oficiální termín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 No to mě sice taky, ale doktoři ani sestry na tebe nebudou zvědavý a budou čučet na hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: no to by byla sranda, ale na sále bys byla nejspíš sama nebo s hodně naštvaným doktorem, protože by radči seděl u telky :grinning:
13. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bizonka1 to je fakt a to nemluvím o manželovi,ten by mi tam vrazil špunt že pojedem až to skončí :grinning: a navíc určitě hned z porodky pojede do hospody a ta bude narvaná tak by ho to vyšlo draho :confounded: počkám na 21. :wink:
13. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek