Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
dostyna
13. kvě 2011
@monny89 ahoj,no 23 by bylo hezký,to mám narozeniny 😉
badik
13. kvě 2011
@dostyna no vidím že v datumu porodu máme všichni jasno 🙂
bizonka1
13. kvě 2011
@badik jj to bude lepší 😉 Snad to na mě v neděli nepřijde.Sice hezký datum, ale to je vše, rodit sama bez pomoci bych nechtěla 😉 jinak já furt čekám a nic, tak si asi brouček ze mě dělá srandu, sice termín až 28, ale dr. už minulej tejden říkal, že to může začít už kdykoliv a prd. Zátka pryč, vše dole připraveno a prcek je lenoch, ven se mu asi nechce 😃
lenicenka17
13. kvě 2011
@monny89 ne umás je 5 pro všechny 6 po císaři.... už když jsem rodila šímu to tak bylo a nevím o tom že by to měnili pač nedávno rodily 2 kamošky a sestřenka a šly 5den
lenicenka17
13. kvě 2011
@dostyna mě by se líbilo 18.5 🙂
bizonka1
13. kvě 2011
@lenicenka17 U nás pouští čtvrtý den, všude jinak no 😉
1luciferka1
13. kvě 2011
@lenicenka17 koukám, že máš termín na den dětí, to je hezké datum x-)
1luciferka1
13. kvě 2011
@bobesci já se tam první bála, hodně maminek si stěžovalo na sestry na šestinedělí, ale jak jsem tam ted týden ležela, tak na porodním jsou všichni super a na šestinedělí ty tři dny přežiju 😉 pro mě je důležitější porod
dostyna
13. kvě 2011
@lenicenka17 tak já budu rodit 19.5. sice jsem chtěla 23. ale na tom nesejde....19.5. bude TONÍK NA SVĚTĚ...JUPÍÍÍÍ
monny89
13. kvě 2011
No, mě je nakonec jedno kdy porodím, hlavně že bude prcek zdravej a já ho budu mít u sebe :-p
lenicenka17
13. kvě 2011
Jinak jsem včera okopala lán zahrádky a nic 😞 chjooooooooo 🙂
lenicenka17
13. kvě 2011
@1luciferka1 jj je to hezké datum ale klidně beru i dřívější 😃 😃 😃 😃
lenicenka17
13. kvě 2011
@dostyna tak já se možná taky toho 23 dozvím přesné datum.... záleží na dr.a prohlídce...
dostyna
13. kvě 2011
@lenicenka17 🙂 já klečela v záhoně pořád a nic
badik
13. kvě 2011
nevím co evinka jak je na tom, a vůbec kdo všechno nám tu chybí?už je 13. a nahlášeny máme jen 3 děti
@lenicenka17 @dostyna já už mám zahrádku v cajku,tak nemám kde klečet,jsem toho raděj letos moc nesadila.Ještě dám příští týden rajčata papriky a okurky a mám podělaný
lenicenka17
13. kvě 2011
@dostyna taky jsem nečekala žádný zázrak 😃
monny89
13. kvě 2011
no nic, půjdu něco dělat... řekla jsem si, že se dneska pustím do úklidu celého bytu ]-(
lenicenka17
13. kvě 2011
@monny89 tak to já se přemlouvám už od rána....
badik
13. kvě 2011
@monny89 jo to já taky a mám tu dva koše na žehlení 8-( ale dnes mám nějakej blbej den.celý týden jsem někde cárala a dnes když chci dome vše dohnat to na mě nějak dolehlo,nic se mi nechce všechno mě dojímá je mi tak nějak celkem smutno a nejraděj bych lehla a vzbudila se zítra 😞 no ale dělání je prý lék tak třeba se dokopu a pomůže to
lenicenka17
13. kvě 2011
holky taky vás tak bolí každé dosednutí?Píchne mi v celém podbřišku 😞 je to den odedne horší ....
monny89
13. kvě 2011
@lenicenka17
@badik jo to já jsem se teď týden flákala a nehla ani brvou.... 8-( A že to tu je potřeba už uklidit.. už mám za sebou kuchyň a záchod.... ještě koupelna a pak vyluxovat, setřít prach a prostě tak nějak uklidit... Jako tohle je asi POSLEDNÍ velký úklid před porodem, takže to chci vzít všechno sakumprdum 😉 😃
badik
13. kvě 2011
@lenicenka17 ne já jsem pořád až podezřele v pohodě,pořád čekám kdy příjdou nějaký hrůzy,ale stále si užívám klidu.tak snad si to nevynahradím u porodu :-S
@monny89 tak já spolíhám na to že dokonalej úklid udělá tatínek než se vrátíme domů tak to nechci teď přehánět ať se tu nenudí 😉
hribek
13. kvě 2011
cusik jen nakukuju hlidame dneska zase synovce tak furt litam kolem nej🙂ted si ho vzal chvilku na hlidani tchan tak mam chvilinku pauzu🙂
pupicka
13. kvě 2011
@lolla79 to je dobry, ty mas strach z porodu, protoze vis do ceho jdes, ja zase zacinam chytat strach z toho, ze absolutne netusim, co me tam ceka!!!🙂
badik
13. kvě 2011
@hribek ty budeš mít trénink 🙂 já budu hlídat v pondělí tak jsem zvědavá
pupicka
13. kvě 2011
@dostyna jee, gratuluji, ze uz mas termin cisare🙂...a je to docela pozitivni, ze presne vis, kdy to vypukne🙂 no ne?!
lolla79
13. kvě 2011
@pupicka 🙂 myslím si, že je lepší raději ani nevědět. 🙂 Ale zvládly to maminy před nama, zvládneme to i my. 😉
monny89
13. kvě 2011
@badik tak to máš dobrý to já nevím, jestli porodím v týdnu, tak manža bude v práci, takže asi těžko bude uklízet 😉
dostyna
13. kvě 2011
@pupicka no na jednu stranu jsem ráda,že vím kdy,ale už se mě zmocňuje nervozita a to ne malá.A strach aby všechno dopadlo dobře
lenicenka17
13. kvě 2011
@dostyna a víš i jak bude císař probíhat?Zda narkoza plná či ne?

Začni psát odpověď...

Odešli